Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2017., 17:36   #21
Quote:
Reve kaže: Pogledaj post
Onda joj valjda nije dovoljno dobar.
Ako je tako, nije bas fer, jer je kalkulantski. Mislim, sto jos radi s njim, ako ju ne napaljuje? Ceka bolju priliku?
možda misli da će veza biti bolja ako oteže seks. tako je rekla neka ptičica u ženskim krugovima, što nije uvijek matematički točno, mada nekad može biti
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 17:37   #22
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
a možda su joj sestre/frendice/mama/TV serije napunile glavu da ga što duže odugovlači za seks, pa će on ostati i nikad ju neće napustiti
al sve i da vjeruje u takvo sto, kako uspijeva cekati? mislim, nije da samo frajeri zele seks.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 17:38   #23
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
al sve i da vjeruje u takvo sto, kako uspijeva cekati? mislim, nije da samo frajeri zele seks.
možda ju kod kuće dovrši, tj. omlati

meni djeluje kao da je cura nešto istraumatizirana seksualno iz prošlosti. da nije bila neka upala, prevara, i slično
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 17:39   #24
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
možda misli da će veza biti bolja ako oteže seks. tako je rekla neka ptičica u ženskim krugovima, što nije uvijek matematički točno, mada nekad može biti
Jel neka pticica u zenskim krugovima kad rekla da je vjerojatnije da ce veza biti sve gora, sto dulje glumi kraljicu zlatne vagine?
Reve is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 17:40   #25
Quote:
Reve kaže: Pogledaj post
Jel neka pticica u zenskim krugovima kad rekla da je vjerojatnije da ce veza biti sve gora, sto dulje glumi kraljicu zlatne vagine?
ili da ce dobit nogu kad ju princ nategne jer sad vec ceka samo iz inata?
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 17:42   #26
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ili da ce dobit nogu kad ju princ nategne jer sad vec ceka samo iz inata?
vi ćete čekati koliko god treba, a što će biti nakon seksa, to ne zna ni vidoviti Milan
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 17:42   #27
Nakon pol godine čekanja i onaj najjadniji fuk će biti proglašen svjetskim.
__________________
@Anderlon: Ne sanjajte o demokraciji na Forumu. To nikad nije postojalo i neće postojati.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 17:45   #28
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
al sve i da vjeruje u takvo sto, kako uspijeva cekati? mislim, nije da samo frajeri zele seks.
Ne znam dal će poštovano pučanstvo vjerovati ili ne, al prije nekoliko mj u dva odvojena slučaja sam upoznao dvije cure, 93-94godište, studentice , ok izgleda, jedna nikad ništa nije probala s ijednim dečkom (a ni s curom), a za drugu ne znam točno u detalje, al isto je neaktivna.
I obje imaju isti problem-one bi ozbiljnu vezu, dečki nude samo neobaveznu zabavu, vani im dečki ne prilaze jer izlaze u mješovitom društvu, a one naravno nebi napravile prvi korak.
Eto, ja ne znam dal one žele il nežele sex, al ga ne upražnjavaju (tj barem tako kažu).
__________________
Jebeš ženu koja ne zna kuhati i muškarca koji ne zna promjeniti žarulju!

Agroseksualac otvorenih pogleda na život :)
zbunjenixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 17:45   #29
Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Nakon pol godine čekanja i onaj najjadniji fuk će biti proglašen svjetskim.
ona će sutradan nakon tog fucka očekivati zaručnički prsten i već honeymoon putovanje ugovoreno
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 17:45   #30
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
vi ćete čekati koliko god treba, a što će biti nakon seksa, to ne zna ni vidoviti Milan
dobra.



al fora. ne istina.

Quote:
Mamekica kaže: Pogledaj post
Nakon pol godine čekanja i onaj najjadniji fuk će biti proglašen svjetskim.
nah. sranje je sranje.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 17:57   #31
Quote:
Zoey kaže: Pogledaj post
al sve i da vjeruje u takvo sto, kako uspijeva cekati? mislim, nije da samo frajeri zele seks.
Izgleda ne pogode prave gumbice kod cura
Wogy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 18:33   #32
Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Nije to ff odnos
Nit je seks stvar oko koje se treba komplicirati i mistificirati.

Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
muškarci i njihovo brojanje seksa, te bilježenje nakon koliko vremena se desio prvi seks

ne znam što da odgovorim na ovo, jer je to muški smjer razmišljanja

no evo čisto s ženske strane - žena će sama tražiti seks kad je:

a) dovoljno dugo bez seksa ili jako napaljena
b) kad joj se jako sviđaš
c) kad je nekako navedeš da ga sama traži, bilo da si jako simpatičan, jako zgodan ili jako dobar u predigri
d) kombinacija svega navedenog

kod mene je najčešće bilo c, ako muškarac zna što radi. ovi smotani što prose seks nisu zanimljivi

Ili smatraju da je seks neka stvar koja je obavijena maglom i groznicave su te stavljaju seks u moralnu kategoriju.

Quote:
skorpionka87 kaže: Pogledaj post
Pa zaboravila si spomenuti i kad je sigurna da actually vodite nekamo 😆
Idealan poligon za manipulatore na zalost.

Zadnje uređivanje Hazen : 12.04.2017. at 01:50. Reason: Spajanje postova
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 18:37   #33
frende, alkohola malo, atmosfere.... mora proć jednom za te djevice koje se čuvaju, uplašene, neiskusne, religiozne, ima djevojaka u ovoj našoj zemlji koje su odgojene u katotalibanskom duhu iznenadio bi se... problem je šta ćeš se takvih teško riješit kad se pošteno posexate
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 18:40   #34
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
a možda su joj sestre/frendice/mama/TV serije napunile glavu da ga što duže odugovlači za seks, pa će on ostati i nikad ju neće napustiti

kakva laž, i još mnoge laži kojima smo filovani od puberteta. isto kao i ona "suđeni će doći" te "za svakog postoji netko", a što ako ipak ne postoji? točnije je reći za netkog postoji netko
Bas to.
Ako nece ona, naici ce neka opustenija.
Osim ako alebi nije pizdun pa priceka jos koju godinu.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 18:41   #35
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Ili smatraju da je seks neka stvar koja je obavijena maglom i groznicave su te stavljaju seks u moralnu kategoriju.
ne razumijem kako se ovaj komentar nadovezuje na ono što sam napisala

kod mene je najčešće bilo to da ako muškarac dobro napravi uvertiru (tu spada i psihološki i fizički dio), onda ja sama tražim taj seks, u nekom trenutku kad dođe do neke ekspanzije odnosa

ako on to sve nije dobro obavio, iako se trudio, ili bio previše fokusiran na dobijanje seksa, ne znam zašto, ali neki muškarci to jednostavno dobro ne obave i onda ja ne poželim seks

u mom slučaju također ulogu igra, u bilo kojem scenariju, koliko sam dugo bez seksa. međutim ako je muškarac smotan, ni to neće pomoći

blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 18:45   #36
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
frende, alkohola malo, atmosfere.... mora proć jednom za te djevice koje se čuvaju, uplašene, neiskusne, religiozne, ima djevojaka u ovoj našoj zemlji koje su odgojene u katotalibanskom duhu iznenadio bi se... problem je šta ćeš se takvih teško riješit kad se pošteno posexate
ja imam jednu frendicu, pa to je za ne povjerovat. ona ima tri starije sestre i ja mislim da su je one instruirale

ona je kroz dvadesete zavodila, izlazila itd, ne znam jel i s jednim spavala ili možda samo s jednim. kad dođe do tog samo kaže kako je odgojena tradicionalno (niti se tako ponaša, niti izgleda, niti odjeva, puši travu, itd). ali to nije dala

onda kad je prešla 30 sa svojim sadašnjim mužem je sve ugovorila unaprijed da ako će spavati moraju se odmah i vjeriti i jesu i sad su već godinama u braku

ne znam koliko se jebu i kako, mislim da ne baš nešto pretjerano. poanta je da je ona svoju filozofiju izgurala do kraja

blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 18:49   #37
mislim da je isto bitno da muškarac ženi nečim pokaže svoju spretnost u društvu prije prvog seksa. mogu to biti i sitne i krupne stvari. gledajte vi da ženu navedete da ona poželi sama s vama spavati, pa i inicirati seks, umjesto što prosite seks

moj savjet



hint: nemojte naglo kočiti, škripiti gumama ili puštati glasnu glazbu iz auta dok prolazite kraj nje, nisam na to mislila
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 18:50   #38
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
ili da ce dobit nogu kad ju princ nategne jer sad vec ceka samo iz inata?
Onda najbolje nikad jer na pimpeku uvijek ostane komad pipice i pipica se potrosi i ode sa deckom.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 18:52   #39
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Onda najbolje nikad jer na pimpeku uvijek ostane komad pipice i pipica se potrosi i ode sa deckom.
na pimpeku ili na kondomu. u drugom slučaju ode u smeće
blagotebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 18:54   #40
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ja imam jednu frendicu, pa to je za ne povjerovat. ona ima tri starije sestre i ja mislim da su je one instruirale

ona je kroz dvadesete zavodila, izlazila itd, ne znam jel i s jednim spavala ili možda samo s jednim. kad dođe do tog samo kaže kako je odgojena tradicionalno (niti se tako ponaša, niti izgleda, niti odjeva, puši travu, itd). ali to nije dala

onda kad je prešla 30 sa svojim sadašnjim mužem je sve ugovorila unaprijed da ako će spavati moraju se odmah i vjeriti i jesu i sad su već godinama u braku

ne znam koliko se jebu i kako, mislim da ne baš nešto pretjerano. poanta je da je ona svoju filozofiju izgurala do kraja

vjerujem... ima ih ima... lijepo je što imamo ovdje turistkinje, a dobro je i koji put preć granicu.... jer ako nisi glumac iz sapunice, ''p.r.'' turbofolk kluba il nogometni menadžer jeba si ježa... čekaćeš
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:24.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger