Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.11.2017., 15:38   #21
Quote:
Zlikovsk kaže: Pogledaj post
Ostavila te.

Izgleda da si joj ostavio....

GORAK OKUS u ustima.

YeeaAAAaaaaah



Ne mogu se oteti dojmu da je ovo trol tema.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Old 28.11.2017., 15:40   #22
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
1. kaj je ona ocekivala da ce iz kurca izaci?? 100 eura??
Ahahahhahahahahahhaahha vrh



@op: drugi put od zlatne ribice trazi da svrsavas viski
....ili pij na hektolitre soka od ananasa i izbaci ljuto i suhomesnato iz prehrane.
Hunny B is offline  
Old 28.11.2017., 16:26   #23
Quote:
Darth Raul kaže: Pogledaj post
Pozdrav, dakle, imam curu s kojom sam u vezi već dvije godine. Od početka veze sve ide super, skoro u svemu se slažemo, nikad nismo imali ozbiljniju svađu, uvijek imamo razumijevanja jedno za drugo, seks nam je odličan...
Ona je u seksu uvijek jako entuzijastična, uvijek je spremna isprobati nove stvari, pa i nerijetko sama ima svoje ideje kako nam začiniti seksualni život...
Još na početku veze mi je rekla da joj zapravo u seksu gotovo ništa nije problem, ali mi je rekla da postoji jedna iznimka: svršavanje u usta - da je prije s bivšima shvatila da ne voli okus sperme, da ne voli taj osjećaj kad joj pocne štrcati u usta, i da stoga ne želi da joj to ikad napravim i da ga, kad mi puši, na vrijeme izvadim ili je upozorim kad ću svršiti.
I to dosad nije bio nikakav problem.

E sad, zadnjih mjesec dana zbog raznoraznih obveza nas dvoje nismo imali odnose, te smo tek jučer navečer konačno imali vremena da se posvetimo jedno drugome na taj način.

Ona je navečer došla u moj stan, gdje smo pili, večerali i razgovarali. Nakon nekog vremena otišao sam nam natočiti još pića, međutim, kad sam se vratio s bocom, ona me dočekala gola. Nikad nije tako dobro izgledala, zapravo, ne sjećam se da mi je itko ikad tako dobro izgledao!!! Isti tren sam se napalio, osjetio sam kako mi spolovilo postaje čvrsto, tvrdo...Uzela me za ruku i odvela u spavaću sobu, gdje me svukla i bacila na krevet. Počela me ljubiti, a potom se, ljubeći me, počela spuštati sve niže...

Na kraju je došla do mog spolovila. Počela ga je ljubiti, lizati, dodirivati usnama i jezikom...Tad ga je stavila u usta...Ustima je počela kliziti gore i dolje po njemu, a ja sam počeo sve više i više uživati...Ne sjećam se da sam ikad doživio tako dobro pušenje, ma šta, ne sjećam se ni da sam ikad osjetio toliko velik seksualni užitak!!! Ma ne samo seksualni, to su mi bili najbolji trenuci u životu, nikad prije se nisam tako dobro osjećao, tako snažno uživao... Čitavo vrijeme sam imao osjećaj da sam pred svršavanjem, ali ona je imala neku tajnu, neki svoj način kojim me u tom stanju držala nekoliko desetaka minuta...Cijelo vrijeme gledala me u oči, vidio sam na njenom licu smješak zadovoljstva, vidio sam kako joj je drago što toliko uživam zbog nje...
Od silnog užitka sam sasvim zaboravio na sve oko sebe, u tom trenutku za mene nije postojalo ništa osim nas dvoje...Tako da nisam bio ni svjestan kad sam počeo svršavati...A TAJ OSJEĆAJ BIO JE JOŠ BOLJI NEGO SVE ŠTO MU JE PRETHODILO!!!

Dok sam svršavao, još uvijek mi je bio u njenim ustima...Tad sam se, gledajući njeno lice, sjetio, što sam joj bio obećao...Naime, na njenom licu su se izmjenjivali izrazi iznenađenja, nevjerice, šoka, i na kraju gađenja te ljutnje...
Nakon prvotnog šoka, izvadila ga je iz usta i ispljunula spermu, a potom je počela vrištati, urlikati, psovati, tući me...Bio sam u šoku, nisam znao što se događa...Ona me izudarala, počela je plakati, u takvom stanju je nikad nisam vidio...Vičući na mene, da kako sam mogao to učiniti, da sam je skroz razočarao, brzinski se odjenula i izjurila iz stana, a na izlasku se izderala da prekida sa mnom i da me ne želi više nikad u životu ni vidjeti ni čuti...

Bio sam skroz zbunjen, još uvijek nisam bio svjestan što se točno dogodilo...Danas sam je pokušao nazvati, no čim je čula moj glas, prekinula je.
Potom sam nazvao njenu frendicu, i ona mi je rekla da je ona sad jako loše, da se užasno osjeća i da nema šanse da mi se vrati, da više ništa ne pokušavam i da krenem dalje i zaboravim na nju, jer ona više ne želi čuti za mene...Pitao sam zašto, a ona je rekla da bih to sam trebao znati...

Sad ne znam više, što činiti?! Sve mi je ovo tako iznenadno i naprasno, u jednom trenutku sam imao najbolji osjećaj u životu, a u drugom već totalan kaos, kraj ljubavi i totalno zbunjen filing!
Forumaši, što vi mislite o ovome? Da li je normalno da netko ovako reagira, da li je normalno da ovo bude razlog prekida? I kako da je vratim, i da li je to više uopće moguće, ili da je zaboravim i krenem dalje?
Please, help! Totalno sam začuđen i zbunjen...

Kažeš ima neku tajnu i držala te u tom stanju nekoliko desetaka minuta?
Znači pušila ti je nekoliko desetaka minutahmm
ozirus is offline  
Old 28.11.2017., 17:35   #24
Ok, cura ti je preburno reagirala.
Ali samo da kažem muškoj populaciji - OKUS SPERME JE GROZAN i sve koje kažu da je dobar LAŽU.
To je ravno tome da vi ližete picu dok ima mengu. Jel' bi vam se gadilo? Priznajte iskreno.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Old 28.11.2017., 17:40   #25
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Ok, cura ti je preburno reagirala.
Ali samo da kažem muškoj populaciji - OKUS SPERME JE GROZAN i sve koje kažu da je dobar LAŽU.
To je ravno tome da vi ližete picu dok ima mengu. Jel' bi vam se gadilo? Priznajte iskreno.
Ovo je isto ko da kazes da je analac svakoj odbojan i grozan. Ima onih koje vole i kojima se gadi okus sperme.

Ako si sa curom imao dogovor trebao si ga postivati. I najaviti joj da ces svrsiti, nije ti se oduzeo dar govora jel tako?
Po opisanom, cura je dozivjela neko neugodno iskustvo i vjerovala ti je dovoljno da bude skroz opustena s tobom. Vjerojatno si je ovim jako povrijedio i umjesto sto pises tu po forumu, trebao bi se baviti njom i njenim osjecajima ako ti tih dvije godine s njom znace nesto.
avelina is offline  
Old 28.11.2017., 18:14   #26
A da ti počneš pisati erotske priče? Pomislila sam da sam fulala temu
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Old 28.11.2017., 18:15   #27
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
zasto je ludara zena koja na svrsavanje skace, vristi, tuce...?
ovo zaista netko pita????
1. kaj je ona ocekivala da ce iz kurca izaci?? 100 eura??
2. jebena je pusacica kad ona nije skuzila kaj se sprema i izvadila ga, ako joj je to vec toliko gadljivo
This.



Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 28.11.2017., 18:15   #28
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Ok, cura ti je preburno reagirala.
Ali samo da kažem muškoj populaciji - OKUS SPERME JE GROZAN i sve koje kažu da je dobar LAŽU.
To je ravno tome da vi ližete picu dok ima mengu. Jel' bi vam se gadilo? Priznajte iskreno.
pa nije baš sad GROZAN, prije je-TAK,neutralan.
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Old 28.11.2017., 18:16   #29
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Ok, cura ti je preburno reagirala.
Ali samo da kažem muškoj populaciji - OKUS SPERME JE GROZAN i sve koje kažu da je dobar LAŽU.
To je ravno tome da vi ližete picu dok ima mengu. Jel' bi vam se gadilo? Priznajte iskreno.
Ne seri.

I ovisi sta jedes i svasta nesto.

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 28.11.2017., 18:23   #30
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Ne seri.

I ovisi sta jedes i svasta nesto.

Sent from my S7 edge via Tapatalk
Ne govori forumasici da sere

Kad popusis kurac onda se javi
betty boop 1 is offline  
Old 28.11.2017., 18:23   #31
Quote:
Darth Raul kaže: Pogledaj post
Cijelo vrijeme gledala me u oči, vidio sam na njenom licu smješak zadovoljstva,
Ahahahahahaaaaa moram ovo pokazati Tudumu
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Ok, cura ti je preburno reagirala.
Ali samo da kažem muškoj populaciji - OKUS SPERME JE GROZAN i sve koje kažu da je dobar LAŽU.
To je ravno tome da vi ližete picu dok ima mengu. Jel' bi vam se gadilo? Priznajte iskreno.
Kaj se dereš? Kao da oni ne mogu probati okus kad god požele, eto srećom imaju tebe
__________________
hausfrau is offline  
Old 28.11.2017., 18:25   #32
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
Ne govori forumasici da sere

Kad popusis kurac onda se javi
Ni ti ne seri

Ne moram ga popusiti da znam neke stvari.

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 28.11.2017., 18:25   #33
Okus pičke je gori. Gorko, užeglo, ko znoj. Sperma je šećerna vodica prema okusu pičke, sorry cure.
Pistol is offline  
Old 28.11.2017., 18:26   #34
Svojedobno sam pisao sexi priče sa pozicije antijunaka radi sprdnje na jednoj ćet birtiji.

To mi se više neda.

Predajem ti žezlo jebivetru trolerski.

:klap:
Gregorjanec is offline  
Old 28.11.2017., 18:27   #35
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Ni ti ne seri

Ne moram ga popusiti da znam neke stvari.

Sent from my S7 edge via Tapatalk

A tako reci, dragi su ti kurci, ne moras se vise skrivat
mogao si odmah to reci
zato i znas sve o pusenju i spermi
betty boop 1 is offline  
Old 28.11.2017., 18:28   #36
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
Garant je bila toliko predana poslu da si mislio da će posrkati sve do zadnje kapi

Zato ga je reakcija toliko i šokirala. Mada mislim da je trol. Predobro izmišljeno.
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Old 28.11.2017., 18:29   #37
Quote:
betty boop 1 kaže: Pogledaj post
A tako reci, dragi su ti kurci, ne moras se vise skrivat
mogao si odmah to reci
zato i znas sve o pusenju i spermi
Vidis kako si to dobro zakljucila

Evo ti kinderjaje.

Sent from my S7 edge via Tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 28.11.2017., 18:29   #38
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Okus pičke je gori. Gorko, užeglo, ko znoj. Sperma je šećerna vodica prema okusu pičke, sorry cure.

naletio si na prljavicu

užeglo? gorko?
__________________
Andy Dufresne - who crawled through a river of shit and came out clean on the other side.
honeychild is offline  
Old 28.11.2017., 18:29   #39
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Vidis kako si to dobro zakljucila

Evo ti kinderjaje.

Sent from my S7 edge via Tapatalk
Ne bih hvala, ipak ti vise volis jaja
betty boop 1 is offline  
Old 28.11.2017., 18:30   #40
Quote:
Gregorjanec kaže: Pogledaj post
Svojedobno sam pisao sexi priče sa pozicije antijunaka radi sprdnje na jednoj ćet birtiji.

To mi se više neda.

Predajem ti žezlo jebivetru trolerski.

:klap:
Daj linak tamo doma, pliz. Tenks.
__________________
hausfrau is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger