Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2017., 08:17   #21
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Nikad nisam pokušavala upoznati nekog nepoznatog, dopisivanje i nekako forum, fejs i to ali ''dublje'' upoznavanje uživo nekoga s kim nemam zajedničkih poznanika i ne baš.

Kako stojite s time, odkud vam hrabrost naci ce s nekim nepoznatim ili otkrivati intimu online strancu? Znate li nekog ko je tako našao srodnu dušu? Poznanica mi se udala za stranca na skoro nevidjeno, meni je to fakat čudno.
Kakva su vaša iskustva s takvim upoznavanjima i jesu li te osobe uživo kakvim se predstavljaju online ili ste se razočarali?

Moja sestra je tako upoznala svog muza, iz Dominikanske Republike. Vec su 10 godina zajedno, uspjesan brak.
Na isti nacin sam i ja upoznala svog muza, vaseg Hrvata. Vec skoro 7 godina u braku s njim, mogu reci da je "dobro zavrsilo".

Mogle smo imati lose iskustvo, naravno, ali smo imale srece....
deonisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 08:23   #22
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Kako se zaljubiš u nekog koga nisi ni vidjela?
Šta ako ti se ne svidi uživo, pobjegneš ili?
Ne zaljubis se online, naravno, iako postoje neki osjecaji. Zaljubis se kad se prvo vidite uzivo.

Ako ti se ne svidi, pobjegnes ako si mozes priustiti Zamisli da si kupis avionsku kartu i odes u Xzemlju da upoznas curu. Ne svidi ti se i hoces pobjeci. Ali jos ne mozes, jer ti je povratni let za 10 dana
Ja nisam imala ovo lose iskustvo, ne znam sto bi bilo da mi se nije svidio. Dok smo cetali, vidjeli smo se preko kamere, i to je nesto...
deonisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 09:58   #23
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Nikad nisam pokušavala upoznati nekog nepoznatog, dopisivanje i nekako forum, fejs i to ali ''dublje'' upoznavanje uživo nekoga s kim nemam zajedničkih poznanika i ne baš.

Kako stojite s time, odkud vam hrabrost naci ce s nekim nepoznatim ili otkrivati intimu online strancu? Znate li nekog ko je tako našao srodnu dušu? Poznanica mi se udala za stranca na skoro nevidjeno, meni je to fakat čudno.
Kakva su vaša iskustva s takvim upoznavanjima i jesu li te osobe uživo kakvim se predstavljaju online ili ste se razočarali?

Pa Internet bi trebao poslužiti samo kao neki "ulet".Mnogi ljudi,pogotovo muški slabije rade uživo taj prvi korak,ima ljudi u dvadesetima koji slabo izlaze van,rade,imaju obaveze.

I zato to možda nije loše.Međutim,tu sve staje.

Dogovori se kava na javnom mjestu,popriča,upozna...i dalje ide opet prirodno kako je išlo uvijek.Ne valja ništa previše.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:34   #24
Quote:
deonisa kaže: Pogledaj post
Moja sestra je tako upoznala svog muza, iz Dominikanske Republike. Vec su 10 godina zajedno, uspjesan brak.
Na isti nacin sam i ja upoznala svog muza, vaseg Hrvata. Vec skoro 7 godina u braku s njim, mogu reci da je "dobro zavrsilo".

Mogle smo imati lose iskustvo, naravno, ali smo imale srece....
I moja rodica se online upoznala sa svojim dragim iz Urugvaja (nije tražila dečka, ali je tako ispalo ) . Išla je lujkica u Argentinu na neko plesno takmičenje, pa se raspitivala šta još može obići. I tako su se upoznali, on joj je ponudio biti vodič...Imaju bebu od par mjeseci i on se preselio u Europu (freelance je).
Prijateljica iz Ukraine je isto tako upoznala muža, na nagovor frendice je otvorila profil, a zbog njegovog imena je mislila da je iz Ukrajine ili okolice Ja, zlica, kada mi je ispričala, mislila sam da je jedan od onih "buy the bride" ,ali nije -dvije godine je stariji od nje, fino izgleda, privržen muž i otac. Baš čovjek na mjestu.
A još prije 14 godina, dok je dial-up još bio živ, moj poznanik je preko prvog messinger-a sa chat funkcijom (ni ne znam kako se zvalo to) upoznao svoju suprugu..
To nije my cup of tea, ali što ne?
Ertrinken is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 10:39   #25
Pa online upoznavanje je samo novija verzija "osobnih oglasa", nije to ništa novo...sigurno ima veza i brakova koji su tako započeli, zašto ne?
Egoistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 11:42   #26
Quote:
Egoistica kaže: Pogledaj post
Pa online upoznavanje je samo novija verzija "osobnih oglasa", nije to ništa novo...sigurno ima veza i brakova koji su tako započeli, zašto ne?
nekada je "arena" imala najveći oglasnik, rubrika usamljena srca ili tako nekako...
tehnologija je unaprijedila i ovaj segment života

MK
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 13:08   #27
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Nikad nisam pokušavala upoznati nekog nepoznatog, dopisivanje i nekako forum, fejs i to ali ''dublje'' upoznavanje uživo nekoga s kim nemam zajedničkih poznanika i ne baš.

Kako stojite s time, odkud vam hrabrost naci ce s nekim nepoznatim ili otkrivati intimu online strancu? Znate li nekog ko je tako našao srodnu dušu? Poznanica mi se udala za stranca na skoro nevidjeno, meni je to fakat čudno.
Kakva su vaša iskustva s takvim upoznavanjima i jesu li te osobe uživo kakvim se predstavljaju online ili ste se razočarali?
Ne vidim bitnu razliku u upoznavanju nekog preko interneta i negdi vani. Društevene mreže, viber, whatsapp, slike, pričanje, videa... Mislim da možeš jako dobro upoznat osobu. Naravno da je pravi test svega tek uživo, ali osjećaji se mogu pojavit i prije tog upoznavanja uživo.
Papa Emeritus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 13:53   #28
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Pa nekako mi je sigurnije kad neko od mojih prijatelja zna tu osobu
da sam muško nekako bi mi lakse palo.

Koji su kriterijumi kad se nalaziš s nekim, imate li neki znak raspoznavanja kad se nalazite?
a kad dođeš u drugi grad na faks koga nije upisao nitko iz tvog društva?
ili počneš raditi u novoj firmi?
kreneš na nekakvi hobi/rekreaciju?

nađeš se na javnom mjestu i nikad (pa ni onda) ne otkrivaš nepoznatim ljudima detalje privatnog života (adresa i sl)

u fazi kad ti više nisu nepoznati sve je moguće kao i u rl

kretenom se može pokazati u istom omjeru kao i kad te prijateljica upozna sa svojim bratićem/sestričinom
ono, sasvim slučajno ti zaboravi spomenuti da ima zabranu prilaženja bivšoj/bivšem, a ti nemaš razloga sumnjati - ipak je to od prijateljice bratić
marulam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:00   #29
Valjda spadam u staru gardu, ali upoznavanje preko neta meni nikako ne leži. Moram osobu prvo fizički doživjeti, nikako online.
Egoistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:08   #30
Quote:
Egoistica kaže: Pogledaj post
Valjda spadam u staru gardu, ali upoznavanje preko neta meni nikako ne leži. Moram osobu prvo fizički doživjeti, nikako online.
Dok imas prilike, to je super. A zamisli da zivis u malom selu gdje nema vise nikog tvojih godina.
deonisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:19   #31
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
poznajem čovjeka koji se oženio preko foruma.
skladan život
ona je čak bila i moderator, ako se ne varam...

MK
Ekvi i smart_bitch...

Ugl., a koja je razlika između online i da uletiš nekom vani u izlasku!?
Nekako moraš upoznati tog nekog novog, nebreš round robin s frendovima se jebavat. To bi moglo dosadit nakon nekog vremena.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:26   #32
Quote:
deonisa kaže: Pogledaj post
Moja sestra je tako upoznala svog muza, iz Dominikanske Republike. Vec su 10 godina zajedno, uspjesan brak.
Na isti nacin sam i ja upoznala svog muza, vaseg Hrvata. Vec skoro 7 godina u braku s njim, mogu reci da je "dobro zavrsilo".

Mogle smo imati lose iskustvo, naravno, ali smo imale srece....
Dobro,ovo je za mene već neko započinjanje nečega preko Interneta,pogotovo iz različith krajeva zemlje ili čak svijeta.

Neznaš što je autorica mislila,ali ja sam mislio na taj neki prvi kontakt,a kasnije ipak uživo jer još uvijek smatram da je to najbolje i najbrže.
Tomgold is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:33   #33
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Kako se zaljubiš u nekog koga nisi ni vidjela?
Mislis nisam ga videla uzivo? Zaljubila sam se jednom, kratko posle razvoda. Dosla je prava osoba u pravo vreme, to je isto bitno. Dopisivali smo se svaki dan po skoro ceo dan, pricali na Skype, telefonom, zezali se, imali smo jedan jako lep i opusten kontakt. Meni je to bio melem na ranu posle razvoda, on je bio usamljen i tako se poklopilo da smo se zaljubili, bez da smo se videli. Posle sest meseci smo se onda sreli u stvarnosti, meni je on bio jos lepsi i fascinantniji, nego preko interneta, njemu sam se ja isto dopala.

Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Šta ako ti se ne svidi uživo, pobjegneš ili?
Pa valjda bih prethodno videla slike od njega, pa bih tek onda zakazala sastanak. Ako mi se neko ne bi dopao uzivo, naravno da ne bih pobegla, pa nisam neozbiljna balavica. Ako nije poslao lazne slike, onda je zasluzio valjda jedan posten razgovor. Rekla bih mu da nije moj tip i objasnila bih mu stvar na kulturan i direktan nacin. Takvi razgovori nisu jednostavni, ni kada je veza uzivo, ali mora se, iz postovanja prema meni samoj i prema njemu.
__________________
*Per aspera ad astra.*
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:35   #34
Quote:
Egoistica kaže: Pogledaj post
Valjda spadam u staru gardu, ali upoznavanje preko neta meni nikako ne leži. Moram osobu prvo fizički doživjeti, nikako online.
To sad misliš jer ti se nije nikad dogodilo. I ja sam tako mislio prije, al sad više ne mislim.
Papa Emeritus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:50   #35
Quote:
MilkyWay kaže: Pogledaj post
Ekvi i smart_bitch...

Ugl., a koja je razlika između online i da uletiš nekom vani u izlasku!?
Nekako moraš upoznati tog nekog novog, nebreš round robin s frendovima se jebavat. To bi moglo dosadit nakon nekog vremena.
nisam mislio na ovom, ovdje sam kratko.
pa ne ide ni to upoznavanje tako da pošalješ pp amo na kavu a odgovor je amo ća.
ima tu predradnji, šta ne?

možda su ljudi sramežljivi za uletit direktno, nikad ne znaš.

MK
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:51   #36
Quote:
Egoistica kaže: Pogledaj post
Valjda spadam u staru gardu, ali upoznavanje preko neta meni nikako ne leži. Moram osobu prvo fizički doživjeti, nikako online.
nikad ne reci nikad.

MK
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 14:57   #37
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
nikad ne reci nikad.

MK
Slažem se, sve je moguće.
Egoistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 15:30   #38
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
nisam mislio na ovom, ovdje sam kratko.
pa ne ide ni to upoznavanje tako da pošalješ pp amo na kavu a odgovor je amo ća.
ima tu predradnji, šta ne?

možda su ljudi sramežljivi za uletit direktno, nikad ne znaš.

MK
Nema tu mjesta sramežljivosti. Takvi masturbiraju...
Pitaš. Ide ide. I to je to.
Heh, ak ti jedna od deset legne po karakteru i fizički, možeš bit sretan.
Tak da, nema mjesta sramežljivosti.
__________________
Živio Predrag Raos!
MilkyWay is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 15:32   #39
Quote:
MilkyWay kaže: Pogledaj post
Nema tu mjesta sramežljivosti. Takvi masturbiraju...
Pitaš. Ide ide. I to je to.
Heh, ak ti jedna od deset legne po karakteru i fizički, možeš bit sretan.
Tak da, nema mjesta sramežljivosti.
ipak ima, jer ti ja govorim onako kako je, a ne onako kako bi trebalo biti.

MK
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 15:56   #40
Jeli itko ikada pronašao nekoga preko recimo ovog foruma? Imaju li neke druge stranice di se ovako mogu naći cure pošto trenutno nemam vremena ići van i onda svako malo trošiti na izlaske samo da skužim da si ne odgovaramo?
kiki1995 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger