Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2007., 23:06   #141
Ovo je dobar LINK za Ribe, znashtikosam, skrolaj dolje, pise o zeni u posebnom odjeljku.
coeurdeloupe is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 09:33   #142
Što je da je, malo preuveličavaju s magnetima za muškarce... Although I am hypersensitive...
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 16:05   #143
Quote:
york3 kaže: Pogledaj post
Mene strasno zivcira ta PREosjecajnost. Mene dira sve zivo i ne zivo.Od ratova,gladi,patnje do najsitnijih stvari.Srce me zna boljeti cijeli dan samo zbog toga sto sam rekla osobi koja mi se ugurala ispred u red,da sam ja dosla prije...pogotovo ako se osoba ispricala i otisla iza.
Ista sam
I sve mi to kod mene ide na qrc
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2007., 23:34   #144
Riba u horoskopu,skorpion u podznaku.
Ja sam valjda jedan od one manje grupe unutar znaka ribe koji ne lazu,koji fantaziraju u granici normale,koji stoje na zemlji i realni su i koji su vrlo odgovorni.
Kod mene nema poroka,ni depresije.Malo mi je problem koncentracija.
Osjecajan po prirodi kao sve ribe,u ljubavi strastven ali ne previse suosjecajan za okolinu(bit ce da to skorpija cuva ribu).
badejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2007., 03:39   #145
evo uzela sam ribe kao primjer -
da je položajem sunca stvarno jako teško odrediti osobine čovjeka
a i natalna karta je samo polazište a ne određenje života
znam primjer ljudi koji imaju tako dobre planete u natalnoj karti da se ulijene
i one koji imaju loše pa ih to potakne na rast, razvoj
uglavnom nema garancije
woolfwalter is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 20:15   #146
Quote:
badejo kaže: Pogledaj post
Riba u horoskopu,skorpion u podznaku.
Ja sam valjda jedan od one manje grupe unutar znaka ribe koji ne lazu,koji fantaziraju u granici normale,koji stoje na zemlji i realni su i koji su vrlo odgovorni.
Kod mene nema poroka,ni depresije.Malo mi je problem koncentracija.
Osjecajan po prirodi kao sve ribe,u ljubavi strastven ali ne previse suosjecajan za okolinu(bit ce da to skorpija cuva ribu).
to sam ja, to sam ja, to sam ja!!!!:2up:
pogotovo ovo vrlo odgovorna.
koncentracija mi nije jača, ali se tu upliće škorpija pa se da nešto i napraviti
Nema poroka, ali ima malo depresije.
mademoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2007., 20:17   #147
Quote:
Mrs. T kaže: Pogledaj post
možda se "bojimo" da ćemo biti povrijeđene, da ćemo se previše otvoriti i da će netko ismijati naše osjećaje i poniziti nas - možda?!
da, to je to kod mene.
mademoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2007., 17:07   #148
ribetine

ajme, same žene na ovom forumu! ja muška riba, podznak u lavu, mjesec u djevici - pa ajde se ti odredi i nemoj biti rastresen i neodlučan ponekad totalno kul, a ponekad popizdim na zrno prašine. ne analiziram se jer je previše komplicirano, ali sam skužio da sam ljudima preinteresantan i zabavan kad me malo skuže
malimedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2007., 14:12   #149
I ja sam ribica.
Neki dan mi je jedna gospoda koja se bavi astrologijom, promatrala me , pa me pitala sto sam u horoskopu, ja velim riba. Ona ce meni, pa i nisi mi bas neka riba. Ja odmah kazem strijelac u podznaku. Sve joj je bilo jasno.
Tako me je procitala, od a do ž.
Ono sto ja hocu mora bit sad i odmah. Tako i je.
Osjetljiva sam koliko si dopustim.
Osjecajna do bola.
Imam konstantno potrebu udovoljavat svima oko sebe, sto me ponekad toliko ispizdi da imam osjecaj da pola dana odradujem za druge. I ako znam da necu nesto mozda stic, nerviram se.

Cijeli zivot me vuku strijelci, muskarci i prijateljice.
Znam da nije neka kombinacija, ali zalipim na tipa i prije nego ga pitam sta je, znam da je strijelac.
__________________
.........
sunce,more is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2007., 22:21   #150
par

Quote:
Dredloksi kaže: Pogledaj post
Ima ko kakvih iskustva s ovom kombinacijom?

riba (man) i blizanac (woman)??

imam ja nekih iskustava. veza je trajala nekih 1,5 godine, ali smo bili srednjoškolci. bilo je zanimljivo, burno, aktivno, prepuno fluida - ali mislim da smo bili stariji da ni u snu ne bi ostali u vezi tako dugo. inače se jako dobro slažem sa blizancima kao prijatelj, ali mi neka veza ne pada više na pamet.
malimedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2007., 19:37   #151
riba sa djevicom koja je u podz rak
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2007., 15:07   #152
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
Žena Ribe

Ništa na ovom svijetu Ribama nije važnije od partnerove sreće. Sve će učiniti za svog muškarca, a njihova je sreća veća ako je partner zadovoljniji njima i brigom za njega. Ipak, njihova ljubav i energija, kojom stalno čine dobra djela, nisu nepresušne. Nakon više ponora i razočaranja, Ribe sve više gube svoj uvijek prepoznatljivi životni polet i zanos. Svoja prva ljubavna iskustva stječu dosta rano, jer im se strasti i zelje rano bude, a ne mogu odoljeti onome što im čini užitak. One se i kasnije u životu drže tog principa. Brižne su majke, savršene supruge i nenadmašne ljubavnice, ali ako im ljubav nije uzvraćena- potpuno će propasti.

Riba je vrlo ženstvena, a njen će čeznutljivi pogled i njena dva lijepa oka baciti na koljena i najtvrđeg muškarca. Njoj malo tko može odoljeti. Muškarce jednostavno nesto vuče prema njoj, a zašto - to ni sami sebi ne mogu objasniti. Kada se jednom nađu u njenoj mreži, teško je napuštaju. Kada se Riba zaljubi, potpuno gubi kontakt sa stvarnošću i od tada na svijetu za nju postoji samo on. Stvorena je za ljubav, a onaj koji se nađe u njenom zagrljaju, odmah ce to osjetiti. Bit će neizmjerno sretna samo ako joj je ljubav uzvraćena. Ali, ako se osjeti zanemarenom i zapostavljenom, patit će i bit će shrvana od bola. Ipak, kad-tad će pronaci onoga tko je bolje razumije. Za svog će dragog učiniti sve da bi ga što duže zadržala uz sebe.

ovo sam negdje već čitala

slažem se s većinom
 
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 16:55   #153
Ja se slažem sa svime što nas Ribice prikazuje u pozitivnom svjetlu.
Pogotovo se slažem s ovim što piše za nenadmašne ljubavnice...
znashtikosam is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2007., 19:12   #154
Quote:
york3 kaže: Pogledaj post
Eto,pridruzujem vam se kao tipicna zenska riba.
Mene strasno zivcira ta PREosjecajnost. Mene dira sve zivo i ne zivo.Od ratova,gladi,patnje do najsitnijih stvari.Srce me zna boljeti cijeli dan samo zbog toga sto sam rekla osobi koja mi se ugurala ispred u red,da sam ja dosla prije...pogotovo ako se osoba ispricala i otisla iza.

Jednom smo ja i brat cekali autobus.I ispod jednog autobusa bio je maaali macic,sav mrsav,jadan i jako je mijaukao(ja bih rekla plakao).Tako sam...bez majke,oca,sestre,brata....Sam u ovome okrutnom svijetu,jos ispod autobusa Bez igdje ikoga da ga zastiti(moje misli )Kad se konacno usudio izici,isao je od covjeka do covjeka nebi li netko ga malo pomazio,dao mu jesti ili cisto ga pogledao da postoji....Meni je srce skoro puklo.Nitko ga nije sljivio 5 posto! Ja sam plakala tamo pred svim tim ljudima koji su cekali na stanici(nisam se mogla zaustaviti),radi njegove sudbine i radi takvih okrutnih ljudi....Moj brat se doslovno valjao po klupi od smijeha i cijelo vrijeme ponavljao da nisam normalna,te da je to samo macketina.Kad je skuzio da ga ja zaozbiljno zelim uzeti doma je rekao da ga prestanem sramotiti ili da ce se u suprotnom maknuti od mene. (moj braco je inace super) Nisam ga uzela jer me uvjerio da bog zna kakve bolestine moze prenijeti mojoj djeci koja bi se zasigurno zeljela igrati s njim,nato sam mu odgovorila da cu ga odnijeti veterinaru...i ta ideja je pala u vodu jer nisam bila pri novcu tako da...Jos se pitam sta je danas s njim.
Eto...oprostite ak sam vas zgnjavila.
Ali kao sto rekoh voljela bih da sam malo vise flegma.Znaju mi reci da jesam...ali to zato sto im se ne "pokazujem",pa imaju dojam da sam hladna.Ribice?Imate li vi koju takvu pricu?
I ja sam ženska Riba. I djelujem flegmatično, a u biti sam preosjećajna i osjetljiva i to mi ide na živce. I uvijek su mi drugi ljudi i njihovi osjećaji važniji od mojih. Isto tako moje frendice imaju povjerenja u mene i znaju da mi mogu sve reći jer ih stvarno slušam i volim pomagati ljudima.
S druge strane, rijetko kome se otvaram - baš strah od povrijeđenosti.
A jedna od naj prijateljica mi je Jarac. U nekim stvarima se slažemo savršeno, ali osjeti se koliko je ona racionalnija i analitična. I onda kad mi kaže nešto tipa - ma ti si u svom svijetu ili ti si sanjar, naljutim se a u stvari je u pravu. Ali nekad mi to kod mene ide na živce. Kad mi misli lutaju...
I puno toga šta me muči držim u sebi a to je jako loše,a onda reagiram u afektu i bolje da mi se svi maknu s puta
Jedna muška Riba - moja neostvarena ljubav i najveća čežnja...
Pisces10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2007., 10:45   #155
Quote:
Pisces10 kaže: Pogledaj post
I ja sam ženska Riba. I djelujem flegmatično, a u biti sam preosjećajna i osjetljiva i to mi ide na živce. I uvijek su mi drugi ljudi i njihovi osjećaji važniji od mojih. Isto tako moje frendice imaju povjerenja u mene i znaju da mi mogu sve reći jer ih stvarno slušam i volim pomagati ljudima.
S druge strane, rijetko kome se otvaram - baš strah od povrijeđenosti.
A jedna od naj prijateljica mi je Jarac. U nekim stvarima se slažemo savršeno, ali osjeti se koliko je ona racionalnija i analitična. I onda kad mi kaže nešto tipa - ma ti si u svom svijetu ili ti si sanjar, naljutim se a u stvari je u pravu. Ali nekad mi to kod mene ide na živce. Kad mi misli lutaju...
I puno toga šta me muči držim u sebi a to je jako loše,a onda reagiram u afektu i bolje da mi se svi maknu s puta
.
Sve potpisujem
Cak i za ovu prijateljicu jarca nije mi bas bf,al je dovoljno ok da mi to sve kaze
Nevjerna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 10:37   #156
muška riba (podznak lav) volim ljude, pogotovo ženski rod
dredovi do poda is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 00:42   #157
Meni se čini da Ribe (ženske) koriste svoje osjećaje samo za manipulaciju, ali u principu su hladne kučke spremne da prelaze preko leševa.Zato vrlo dobro za njih je ako iamju konstantan dodir sa duhovnošću. Ni slučajno nije za njih ekstremno bogastvo jer to su onda najveće snobice. Muški Ribe grubi šovinisti! Biti vrlo oprezan jer izvana izgledaju nježno ali vrlo veliki tradicionalisti

Zašto?. Čista kompezacija....osjećaju se ekstremno ranjivima pa kompeziraju. Kvalitetnim odgojem mogu se dobiti veliki pojedinci za naš svijet.
Graham is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 01:28   #158
ja sam riba i predobar sam,osječajan,umjetnički tip,volim romantiku,baš kako treba sve,prava ribica sam
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 09:41   #159
Quote:
Graham kaže: Pogledaj post
Meni se čini da Ribe (ženske) koriste svoje osjećaje samo za manipulaciju, ali u principu su hladne kučke spremne da prelaze preko leševa.Zato vrlo dobro za njih je ako iamju konstantan dodir sa duhovnošću. Ni slučajno nije za njih ekstremno bogastvo jer to su onda najveće snobice. Muški Ribe grubi šovinisti! Biti vrlo oprezan jer izvana izgledaju nježno ali vrlo veliki tradicionalisti

Zašto?. Čista kompezacija....osjećaju se ekstremno ranjivima pa kompeziraju. Kvalitetnim odgojem mogu se dobiti veliki pojedinci za naš svijet.
Zanimljivo. Poznajemo se?

Svi koriste osjećaje kako bi izmanipulirali druge i nešto dobili. Netko to radi više, netko manje. Mislim da ribe to rade manje i ako to i rade, na neki način to i nadoknade "oštećenom" jer ne mogu podnijeti osjećaj krivnje.
Ma za ribe je najbolje veliko bogatstvo jer kad one imaju novaca, svi ih imaju. Takva sam ja riba. Dobijem neke pare i sve podijelim, ili barem ono što mi ostane nakon kupovine
Nema ljepše stvari na svijetu nego kad druge činiš sretnima.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2007., 10:56   #160
Quote:
Graham kaže: Pogledaj post
Meni se čini da Ribe (ženske) koriste svoje osjećaje samo za manipulaciju, ali u principu su hladne kučke spremne da prelaze preko leševa.Zato vrlo dobro za njih je ako iamju konstantan dodir sa duhovnošću. Ni slučajno nije za njih ekstremno bogastvo jer to su onda najveće snobice. Muški Ribe grubi šovinisti! Biti vrlo oprezan jer izvana izgledaju nježno ali vrlo veliki tradicionalisti

Zašto?. Čista kompezacija....osjećaju se ekstremno ranjivima pa kompeziraju. Kvalitetnim odgojem mogu se dobiti veliki pojedinci za naš svijet.
Vidim kvalitetu tvog odgoja u tvom promišljanju svijeta.
Nažalost nema odgovarajućeg smajlića za tebe.
Ako ima netko, predlozi su dobrodošli.
bujin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:49.