Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2008., 16:47   #41
razlog zašto je taj torcidaš namlatio tipa nije da tebi pomogne več zato što mu došlo da mlati.

Bolio je njih kurac za tebe.

Inače u takvim situacijama se apsolutno ne mješam iz više razloga.
Jedan od večih je što drolja počne vikati..nemoj ga tuči ja njega volim.

Drugi razlog je što je drolja najvjerojatnije to zaslužila.

Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 16:56   #42
Quote:
black steal kaže: Pogledaj post
šta bi učinili da,recimo,izlazite is kafića i idete prema svome autu(sami) i vidite kako se cura i dečko svađaju i dečko počinje tući curu, imate par mogućnosti:

1.bez razmišljanja otišli spasiti curu
2.bez razmišljanja sjeli u auto i pobjegli
3.nakon dugog razmišljanja(znači cura već leži polumrtva na bankini) otrčali do nje i rekli da sam bar došao prije
4.ćućnuli se iza auta i snimali to sve na mobitel
Gledaj malo manje glupih filmova.

Da se stvarno nešto slično dogodi zvao bih policiju otišao.
__________________
...and codeine and goddamit, you little motherfucker
If you aint got nothin' nice to say then don't say nothin'
...
Marko007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 18:57   #43
Quote:
madamoiselle kaže: Pogledaj post
Ako baneš i vidiš da tip mlati curu nema šanse da znaš o čemu se radi.
Meni je ovaj konstantno vika da sam kurva i koji mi je taj na telefonu (momak od prije kojeg mi je ona dala na telefon dok je ona tamo nešto obavljala, znači nije mi čak ni prijatelj). Po toj logici ti bi zaključia da sam i ja cura tog tipa.

Uostalom, da ju pitaš dok joj on ne može ništa. upitno je šta bi ti jedna takva cura rekla.
Ali pošalji doma zlostavljanu ženu s mužem koji ju mlati i očekivat od nje da hrabro kaže na policiji tvoju verziju je u najmanju ruku kretenski. Makni ju od njega i dovedi kod sebe doma di je on ne može taknit pa češ vidit kako će propjevat.
Postoje neki znakovi po kojima se može raspoznati o kojoj je od te dvije situacije riječ.
Kad znaš što tražiš, to je puno lakše naći.
Doduše, nisu očiti baš svima i na prvu loptu.

Quote:
To je bilo teoretski ovako.
Nadam se da neće ipak doći do toga,ali eto...
Jebi ga sad...

Quote:
I uživam u tome, ne bi ni tila da je drugačije
Ali ipak sam JA ta koja bira tko će da me kara

E pa normalno.
Normalno da si ti ta koja bira.
Neću ti ja birat umjesto tebe.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 19:19   #44
uz muškarce koje mlate ženu glupe su i one žene koje ih brane.

A OVAJ LIK KOJI ČEKA SUDSKI POZIV ŠTO JE BRANIO ŽENU BAREM MOŽE SPAVATI MIRNE DUŠE,JER MALO JE TAKVIH KOJI HOĆE POMOĆI
black steal is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 19:23   #45
ja sam jedanput tako popusio batine, bili vanka, jbg, lik je bio duplo veci i jaci a ja jos poznavao curu, lik se poceo derat na nju da ce joj izbit zube da je kurvaca i sta ja znan sta, gurnuo je cura sinila u zid, nisam uopce tazmisljao odma sam poletio na njega...dobio sam nogom u rebra i sljivu pod okom, njemu sam slomio nos, posli su se jos neki likovi ukljucili i iscipelarili ga, zavrsio je na hitnoj

nije mi zao, ko zna sta bi napravio toj curi jer je bio nadrogiran

btw, uopce se ne smatram frajerom zbog ovo ni bilo ceg drugog, to su stvari koje bi svako trebao napraviti bez nekog premisljanja
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 19:32   #46
Quote:
Creeping Death kaže: Pogledaj post
razlog zašto je taj torcidaš namlatio tipa nije da tebi pomogne več zato što mu došlo da mlati.

Bolio je njih kurac za tebe.

Inače u takvim situacijama se apsolutno ne mješam iz više razloga.
Jedan od večih je što drolja počne vikati..nemoj ga tuči ja njega volim.

Drugi razlog je što je drolja najvjerojatnije to zaslužila.

Ovaj drugi razlog nemožeš pripisivat svakoj curi ili ženi koja se tuče.. Nije ni ona uvjek kriva za sve.. Ima muškaraca koji su nasilnici ali se u početku žele prikazati kao nježni i dobri i samo je pitanje vremena kada će se pokazati njihovo pravo lice
Glosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 19:33   #47
Quote:
Marko007 kaže: Pogledaj post
Gledaj malo manje glupih filmova.

Da se stvarno nešto slično dogodi zvao bih policiju otišao.
Dok policija dođe on nju može samljet u komade
__________________
Glosy
Glosy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 21:00   #48
x) Platit svom novom prijatelju piće jer je očito tuče iz nekog razloga. Uostalom, šta ona ima radit vanka??
dioclet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 21:01   #49
Quote:
Creeping Death kaže: Pogledaj post
razlog zašto je taj torcidaš namlatio tipa nije da tebi pomogne več zato što mu došlo da mlati.

Bolio je njih kurac za tebe.

Inače u takvim situacijama se apsolutno ne mješam iz više razloga.
Jedan od večih je što drolja počne vikati..nemoj ga tuči ja njega volim.

Drugi razlog je što je drolja najvjerojatnije to zaslužila.


Ako je drolja zaslužila, pa odjebi ju i nađi drugu.
Kakvo muško mlati žene? Isto onakvo kao i onaj što je ne bi branio da vidi takvu scenu.

I kako ti pobogu znaš što je torcidašu došlo?
Dok ja nisam rekla da ga zgaze dobia je samo plesku.

A ono šta je torcidaš stopa do drugog mista sa mnom da bi sigurno došla doma, a viruj mi, nije mu bilo do toga, bilo mu je zabavnije pit s ekipom...to je isto zato šta mu se tuklo nekoga, ili je mislio ipak na mene koju nikad prije ni kasnije nije vidio?
__________________
Oprosti mi Bože šta sam Dalmatinka...
Madamoiselle is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 21:44   #50
Quote:
Marko007 kaže: Pogledaj post
Gledaj malo manje glupih filmova.

Da se stvarno nešto slično dogodi zvao bih policiju otišao.

iskreno policija bi mi bila zadnja na pameti

i negledam filmove
black steal is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 22:40   #51
sačekao bi da je prebije i ostavi ležat, zatim došao do nje izdrko joj se po faci i povikao "bukkkkakkkkeeeeee" =)
__________________
...
kiseli kupus jedem is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2008., 22:48   #52
Uzeo palicu iz auta i malo mu rebra poravnao
Odin335 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 00:28   #53
@madamoiselle
imaj na umu da se sad može pojavit onaj tvoj spasitelj i tražit te usluge koje si tu obećala......oš onda moć birat ko će da te kara....hehe
momakipo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 08:16   #54
Quote:
madamoiselle kaže: Pogledaj post
Nevjerovatno koliko papaka na jednom mistu...Stvarno ste jadni.
Naravno, ako se radi o mrcini od 2 metra i 150 kg mišića da nećeš uletit i popušit batine, ali bar da obavjestiš nadležne organe recimo...

Ja sam se jednom prilikom našla u situaciji u kojoj je bila ta cura (ni kriva, ni dužna, naletila na pijanog bivšeg koji se nikako nije moga pomirit s činjenicom da je odjeban. Pričala na mobitel, ovaj uzea mobitel, čuja s druge strane mučki glas i lom!!!).

U jednom trenutku su prolazila 3 tipa koja apsolutno nisu reagirala. Nakon pokušaja da ih obavjestim da mi stvarno treba pomoć i njihovih tupih pogleda, doslovno sam zaboravila da ležim na podu i da me lik mlati pa sam im onako u bijesu vikala kakve su pičke. Nadam se da do dana današnjeg nisu ništa jebali...

Onda sam uspila nekako pobić i uspijem doletit do kafića punog pijane Torcide, lik me uvati par metara prije, opet na pod, na mene, i prije nego me počea gušit sam uspila nakon udarca u jaja u trenutku njegove boli proizvest vrisak k'o iz horor filmova.

Sljedeće šta sam vidila je bia lik iznad mene, kako zamahuje nekim oblikom vijenca s drvenom postavom i 'BUM' njega u glavu.
Ovaj šokiran.
Sljedeći potez - 'BUM!' Kružni u glavu...

To je bio moj princ na bijelom konju.
Gledala sam ga k'o Boga dok je ostatak ekipe koji je izletia iz kafića oformio krug oko idiota koji me maltretira.
Nakon par pleski, lik se okrene, pogleda u mene i kaže:'Očeš ti dozvolit da oni meni ovo rade?'
A ekipa...sve pijano, drogirano, za Hajduka navijamo...rekoh 'Ubijte baju u njemu šta se mene tiče'. I tako su se torcidaši zabavili, mene otfurali doma kasnije (nitko nije bio s autom, a bilo kasno, meni pobiga zadnji bus, pa su dvojica stopala s menom do susjednog mista da ne idem sama tko zna s kim u auto, i kasnije se opet vratitli na pijanku stopom)

A šta se tiče onog princa s predivno izvedenim kružnim...
Nikad se nisam našla u situaciji da sam se osječala tako bespomočno, prestrašeno, bijesno, bespomočno, bespomočno, bespomočno....
Ne sičam se ni kako lik izgleda, niti znam kako se zove.
Ali da u nekom slučaju znam, i da mi lik jednog dana bane na vrata i kaže:
'Slušaj mala, nisam jeba već dugo...'
Samo bi mu rekla:'Voliš više crveno ili crno rublje?'.

Poanta, kad pristanete bit papčine i postanete frajeri kakve glumite dok ne dođe vrime da se pokažete, možda i pojebete nešto umisto da drkate po forumu....
Jadni ste obadvoje!

Quote:
Potpis: 90-60-90, jebem samo frajere

Zaboravila si ostaviti kontakt broj...
Fredrro is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 09:19   #55
Quote:
black steal kaže: Pogledaj post
šta bi učinili da,recimo,izlazite is kafića i idete prema svome autu(sami) i vidite kako se cura i dečko svađaju i dečko počinje tući curu, imate par mogućnosti:
5. Pomogao bih mu. Sigurno je ne tuče bez dobrog razloga.

:-)
__________________

Japan mi je tek na trećem mjestu . . .
štemajzl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 10:16   #56
Quote:
madamoiselle kaže: Pogledaj post
Ako je drolja zaslužila, pa odjebi ju i nađi drugu.
Kakvo muško mlati žene? Isto onakvo kao i onaj što je ne bi branio da vidi takvu scenu.
nemaš blage veze gdje si šuplja

zato što petljanje u takve stvari samo završi da ženska počne vrištati i vikati kako voli tipa.Kao i sve glupače koje dopuštaju da ih muževi, partneri gaze.

nemam apsolutno nikakvog sažaljenja niti ičega prema takvim glupavim droljama, beskičmenjačama.

Ono što se tebi desilo nije šamaranje, i nije takva vrsta svađe, ono što si ti opisala je čisti napad, i ti se pokušavala obraniti, to što si jadno žensko to zahvali prirodi, ali u takvoj sitaciji normalno da su dečki uskočili u pomoć jer si zapomaga i bježala, ali opet tvrdim da su imali gušt da nekog namlate.

Ako vidim, susretnem muškarca i ženu i svađi i ovaj ju opali, pukne šamar ili nešto, samo se lijepo okrenem i ignoriram.
Creeping Death is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 15:21   #57
Quote:
madamoiselle kaže: Pogledaj post
Drugi put kad budem s neki tipom pitat ču ga jeli frajer?
Ako nije nek si ga popuši sam!!!
Mislim da je to jedino ispravno!

valjda ako je nek si ga popuši sam. tako će dokazati koliki je frajer.
black_sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 15:26   #58
moram vam ispričati jedan od mnoštva svojih događaja

hodam ja navečer ulicom, i sretnem dvoje poznanika kako stoje nasred ceste. izašli iz auta, on je drži za kosu i nabija glavom u auto. ona vrišti u urla na njega. ja prolazim i pozdravim ih. zastanu i oni da bi pozdravili, doduše malo sam ih omela. sa nelagodom ( jer sami ih zasmetala) nastavljam dalje. za desetak minuta evo njih u autu sustižu me kao da ništa nije bilo i kažu nešto tipa : hej, gdje ćeš, ajmo negdje skupa na cugu. i baš smo se lijepo provodili sve dok se opet nisu počeli tući, onda je svima postalo zanimljivo
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 15:47   #59
i da, oni su se jako voljeli sve dok se nisu razbili do kraja
-gloria- is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 17:02   #60
Quote:
-gloria- kaže: Pogledaj post
i da, oni su se jako voljeli sve dok se nisu razbili do kraja
s ovim se sjebala sve,a ja mislija da su zivjeli sretno do kraja zivota!
__________________
lepljiv od znoja i mastan od krvi...
jebe se non is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger