Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Psi

Psi Najbolji prijatelji

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.07.2008., 11:20   #1
Dog's friendly hoteli i kampovi

ISTRA
UMAG- apartm.naselja i bungalovi Kangera,Sol polynesia,Sol Stella Maris
NOVIGRAD- hoteli Sv.Benedikt,Mareda,San Roco,Villa Cittar
POREČ- hoteli Delfin,Galeb,Zelena laguna
- apartmani Pical
- vile Astra
ROVINJ- Villa Angelo d'oro,Vila Lila
- turistička naselja Villas Rubin,Amarin
PREMANTURA- turističko naselje Stupice
MEDULIN- hoteli medulin,Arcus Residence
VODNJAN- Vila Letan
RABAC- Villa Annete
PULA- Hoteli Aurora,Histria,Milan,Scaletta
- turistička naselja Punta Verudela Resort,Horizont Resort
VRSAR- turist.naselja Koversada,Belvedere
SAVUDRIJA- Vila Patrik

KVARNER
LOVRAN- hotel Lovran
- kamp Medveja
OPATIJA- hoteli Istra,Admiral,Ambasador,Kristal,Palace Bellevue,Grand Adriatic 1 i 2,Villa Vranješ
IČIĆI- hotel Ičići
CRES- hoteli Zlatni lav,Kimen
-kamp Kovačine
NEREZINE- hotel Televrin
- kamp Lopari
MALINSKA- hotel Malin
- apartmani Lavanda
- kamp Glavotok
KRK- kamp Ježevac
NJIVICE- hoteli Beli Kamik 1 i 2
BAŠKA- hotel Tamaris
- kamp Zablaće
KRALJEVICA- hotel Uvala Scott
CRIKVENICA- hoteli Crikvenica,Villa Aurora
- apartmani Čirjak
- paviljoni Omorika,Ad Turres
SELCE- hoteli Marina,Varaždin
- paviljoni Slaven
NOVI VINODOLSKI- hoteli Lišanj,Tamaris
- apartmani Resort Novi
MALI LOŠINJ- hoteli Vespera,Apoksiomen
VELI LOŠINJ- pansion Grbica
RAB- pansion Bellevue
- hoteli Istra,Ros Maris,Eva,Karolina,Imperijal,Padova
- bungalovi Suha Punta
NOVALJA- hoteli Loža,Liburnija,Boškinac
JABLANAC- hotel Albana

DALMACIJA
SV:FILIP I JAKOV- apartmani Croatia
- kamp Gardin
BIOGRAD- hoteli Ilirija,Kornati,Adriatic
- mediteransko selo San Antonio
- kamp Soline
SKRADIN- hotel Skradinski buk
PAKOŠTANE- hoteli Marin,Kozarica
TISNO- kamp Jazina
PETRČANE- Villa Nela
- apartmani Malić
ZATON- turist.naselje Zaton Holyday Village
JEZERA- hoteli Colentum,Aparthotel Say Millenium
- turist.naselje Jezera-Lovišća
STARIGRAD- hoteli Rajna,Vicko
UGLJAN- turist.naselje Zelena Punta
DUGI OTOK- hoteli Lavanda,Božava
VODICE- hoteli Imperijal,Kristina
-pansion Biergarten
ŠIBENIK- hoteli Solaris
PRIMOŠTEN- kamp Adriatic
ZADAR- kamp Ražanac
STOBREČ- hotel Zvonimir
TROGIR- Vila Liza,VilaSika
- apartmani Medena
ŠOLTA- turist.naselje Nečujam
OMIŠ- hotel Ruskamen
SUPETAR- hoteli Amor,Brzet,Villa Adriatica
HVAR- hoteli Delfin,Pharos,Bodul,Dalmacija,Adriatic,Slavija,Pal ace
JELSA- hoteli Fontana,Jadran
- apartmani Pinus
MLJET- hotel Odisej
MAKARSKA- hotel Rosina
LUMBARDA- hotel Borik
VELA LUKA- apartmani Posejdon,apartmani Adria
KORČULA- hotel Bon Repos
OREBIĆ- hoteli Bellevue,Rathaneum
DUBROVNIK- hoteli Kompas,Solitudo,Perla,Komodor,Pucić Palace
VIS- hotel Issa


PLAŽE ZA PSE:- Jezera na Murteru
- Bol na Braču
- Krk
- Susak,Ilovik,Unije,Veli Lošinj,Nerezine,naselje Artatore,Mali
Lošinj
fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 13:21   #2
kamp Slanica u Murteru, uvala Slanica

hotel Collentum je u istoj toj uvali U Murteru, nije u Jezerima
__________________
So many flowers - so little time...
Neona is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 14:39   #3
Tu se dosta raspravljalo i pitalo gdje se može na ljetovanje s ljubimcima,a slučajno sam na ovaj popis naletila pa možda nekome pomogne.
Jer i oni vole sa svojim obiteljima ići na ljetovanje rađe nego da su negdje ostavljeni u hotelima za pse.
fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2008., 15:32   #4
vecina hotela u Opatiji primaju samo male pse. Kad smo pitali sto je mali pas rekla nam je do 30-tak cm... I onda te strpaju u neke stare sobe.

Zato je dobro prvo telefonom provjerit jer neki hoteli cak primaju pse ali onda se pas ne smije kretat po hotelu ili ti cak primaju pse ali ih onda ne smijes drzat u sobama vec oni imaju posebna mjesta za njih

Tako da ako pise da smiju psi najbolje je prvo nazvat i provjerit te stvari
Andrea25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 12:57   #5
Dog's unfriendly camp

U campu San Polo (Bale kod Rovinja) za psa se naplacuje 3,50 Eura. Za pse predvidzena je plaza van campa gde se kupaju nudisti. Ako vlasnik slucajno ide sa psom u more na plazi u zoni campa, odmah dolazi neko iz recepcije na motociklu i opozori, da tamo psima nije dozvoljeno i da treba koristiti lanac. To se razumije ako na plazi ima puno ljudi i djece. Ali ne razumije se, da jednako upozorenje dolazi od coveka sa recepcije iako je plaza skoro potpuno prazna (4 ljudi) i to u mesecu maju, kada jedva, da se netko kupa ili pliva. Turisti trebaju narocito izbegavati zonu oko minimarketa jer iza njega nalazi se smedza pokretna kuca, koja sluzi u reprezentativne namjene vlasnika campa. A oni i njihovi poslovni gosti absolutno ne vole pse na plazi, makar to bilo u kisno doba bez obzira, da vam psa naplacuju.

Camp San Polo in Bale near Rovinj is hard to say a dog's friendly camp. People from reception warn every turist with dog on the beach even the beach is empty of swimmers. They bill 3,5 Euro for dogs per day and dog could swimm on the beach outside camp between naturist swimmers. Particulary area around minimarket is carefully guarded to be without dog's because one mobile home of camp owners is situated there for bussines meetings and they doesn't like dog's near their swimming area of private beach.
Canno is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 19:56   #6
Hoteli na Jadranu koji primaju pse

Ispričavam se ako postoji tema, ali hitno trebam informacije o hotelima (po mogućnosti više kategorije) koji na području Kvarnera, Istre i Opatije primaju i pse. Mogu i podaci o ostatku Jadrana. Moji prijatelji žele ljetovati u Hr, ali sa sobom žele povesti i svog hrta, koji spada u kategoriju većih pasa.
Blagog pojma nemam odakle krenuti u potragu, mislila sam da bi ovdje prije mogli znati nego na turizmu.
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 20:10   #7
Quote:
Donata kaže: Pogledaj post
Blagog pojma nemam odakle krenuti u potragu, mislila sam da bi ovdje prije mogli znati nego na turizmu.
Najbolje je krenuti od Googlea pa za svaki slučaj provjeriti telefonom: link.

Ni ja nisam sigurna kako se zove tema na kojoj smo o tome pisali pa ću spojiti kad je nađem.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 20:21   #8
Bristol Opatija
Marina Fažana

to je 100%
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 20:49   #9
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Najbolje je krenuti od Googlea pa za svaki slučaj provjeriti telefonom: link.

Ni ja nisam sigurna kako se zove tema na kojoj smo o tome pisali pa ću spojiti kad je nađem.
Hvala ti na linku, ali ja bih radije da mi netko veli ovako kao Atlantis (hvala!).
Naime, nije da sam gotovanka koja čeka da mu drugi nađe rješenje, nego stvarno nisam u mogućnosti iz Italije telefonirati hotelima i tražiti informacije. Prijatelji su mi rekli lokaciju gdje bi htjeli plus uvjet da ima i bazen, a dva hotela koja odgovaraju njihovim zahtjevima neće pese ...
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 21:22   #10
Sve pet. No, znaš i sama da se stvari mogu promijeniti. Hoću reći, daleko od toga da sumnjam u Atlantisino iskustvo s navedenim hotelima, ali ja bih, onako ziheraški, pogledala stranice pojedinih hotela, odabrala onaj koji mi se sviđa (odnosno tvojim prijateljima) pa poslala mail s upitom. Mislim, nije u pitanju hotel, ali mi smo ne znam koliko dugo s psom dolazili u jedan kafić, i ne samo mi, nego je općenito bilo dozvoljeno, da bi nas jedan dan dočekali s informacijom da to više ne dopuštaju jer su "imali problema s psima". Zašto nisu zabranili dolazak tom psu i njegovom vlasniku, ne znam. Samo navodim kao mogućnost.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 21:34   #11
Quote:
Didi kaže: Pogledaj post
Sve pet. No, znaš i sama da se stvari mogu promijeniti. Hoću reći, daleko od toga da sumnjam u Atlantisino iskustvo s navedenim hotelima, ali ja bih, onako ziheraški, pogledala stranice pojedinih hotela, odabrala onaj koji mi se sviđa (odnosno tvojim prijateljima) pa poslala mail s upitom. .
Do sada sam prelistavajući hotele koji zadovoljavaju kriterije po kategoriji, bazenu i pozitivnim kritikama, došla do poraznog zaključka da niti jedan neće pese. Na kraju, ja ću im ponuditi da peso bude kod mene doma u HR, ali čisto sumnjam da je njima to prihvatljiva opcija, jer da hoće da ga netko drugi čuva, ne bi ga ni vodili sa sobom, ne?
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 21:38   #12
Donata,


neka se jave

tu http://www.istria.info/hr/

oni su nama jako pomogli sa smještajem izvan sezone. bili smo jedini u hotelu (čak smo imali ključ od hotela) a Mona je bila dobrodošla svugdje. oni su nam našli hotel Marinu (ali taj hotel nema bazene) i pri tom su bili jako ljubazni i brzi (izvan sezone od upita na telefon do bookinga manje od dva sata)
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 21:38   #13
Situacija je porazna, slažem se. Jedino da tvoji prijatelji naprave kompromis pa malo snize kriterije psu za ljubav. Ili - žao mi je što to moram reći, ali je tako - odu na ljetovanje u neku drugu zemlju.
Didi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 21:42   #14
zašto ne odu u apartman ili bungalove, većina ih prima kućne ljubimce, no nemaju bazen. ovaj ima bazen, a ljubimci su na upit.
nisam bila, ali izgleda ok.
http://www.crozilla-nekretnine.com/s...ovi-lorena.htm
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 21:46   #15
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
Donata,


neka se jave

tu http://www.istria.info/hr/
Sad sam ubacila podatke u tražilicu na toj stranici, barem postoji odmah mogućnost da tražim one koji primaju pese ....hvala!
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 21:48   #16
Hotel Padova na Rabu koliko znam prima pse.

Edit: sad vidim da ne primaju, sjećam se da prije nekoliko godina jesu
tathinina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 21:50   #17
Quote:
pikuli kaže: Pogledaj post
zašto ne odu u apartman ili bungalove, većina ih prima kućne ljubimce, no nemaju bazen. ovaj ima bazen, a ljubimci su na upit.
nisam bila, ali izgleda ok.
http://www.crozilla-nekretnine.com/s...ovi-lorena.htm
Zato što ljudi hoće u hotel više kategorije, mogu si priuštiti, žele se 10 dana opustiti ... nije apartman svakome idealno rješenje, a i vlasnici apartmana se ponekad ponašaju kao da potencijalni gost sa sobom ne vodi kućnog ljubimca, već hodajuću vreću buha (moj dojam i iskustvo).
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 22:31   #18
Villa Kapetanović u Voloskom.

4 zvjezdice, vanjski bazen, vrhunski restoran, prima pse 100% (baš smo pričali s vlasnikom o tome kad smo bili kod njih, a i bili su neki ljudi s psom). Vjerujem da traže neku nadoplatu za psa, ali ne znam koliko. Nazovite, pitajte
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 22:37   #19
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Vjerujem da traže neku nadoplatu za psa, ali ne znam koliko. Nazovite, pitajte
Budem
Inače, nemam ništa protiv naknade za ljubimca, glavno da ga prime, mislim, to je jedan tako krasni hrt
Donata is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2012., 23:52   #20
hmm čuj, ja nemam hotel ali imam apartman iz kojeg pljuneš u more a more je čistije od ijednog bazena i primam pse svih veličina
__________________
"Za mudru osobu cijeli je svijet učitelj, a za budalu je cijeli svemir pun neprijatelja"SplitskeSape Tužna svakodnevna priča
Pimpinell@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:48.