Natrag   Forum.hr > Društvo > Svijet oko nas

Svijet oko nas Za one koji poštuju prirodu...
Podforum Poljoprivreda

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2012., 22:51   #1
Slikanje sa zivotinjama u ZOO

Oprostite ako je ova tema vec bila ili ako je na pogresnom mjestu molim vam premjestite nemojete brisati ali mislim da je to najpogodnije tu. Kako jako volim zivotinje i imam jaku zelju uslikat se sa tigrom ili baby tigrom i zmijom prekrasnimm pitonom . Mene zanima gdje je to moguce da li u ZOO to dozvoljavaju ili ne. Hvala svima na odg
Old 16.05.2012., 18:00   #2
Bas nitko?
Old 16.05.2012., 18:19   #3
Stranice zoološkog vrta nude informacije o svojim komercijalnim programima. Za tigra sam poprilično siguran da ti neće uspjeti slikanje, sa zmijom možda. Vidim da čak daju klincima mogućnost diranja žive zmije (znači vjerojatno može i fotkanje).
debeluzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 19:26   #4
S raznim zmijama će biti moguće slikavanje na AkTer fest-u (akvarističko - teraristička izložba) od 2-7.10 u Kineskom paviljonu Zagrebačkog velesajma.
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 22:53   #5
Quote:
debeluzije kaže: Pogledaj post
Stranice zoološkog vrta nude informacije o svojim komercijalnim programima. Za tigra sam poprilično siguran da ti neće uspjeti slikanje, sa zmijom možda. Vidim da čak daju klincima mogućnost diranja žive zmije (znači vjerojatno može i fotkanje).
a zasto ne i sa beba tigrom oni nemogu ionako nista?
Old 16.05.2012., 22:55   #6
E a sta mislite da kontaktiram ZOO pa da vidim sta ce mi odg?
Old 17.05.2012., 01:28   #7
Quote:
is_none kaže: Pogledaj post
a zasto ne i sa beba tigrom oni nemogu ionako nista?
Uznemiravanje zivotinje. Zamislit jos 100 osoba koje se zele slikat, navlaci tigrica ovdje, pa ondje, pa ovako pa onako. Ni ti nebi dala da se netko tako slika, onda zamisli kako je njemu bebi

Ja ti osobno nebih dao, niti bilo kome.

No najbolje je da ih nazoves i pitas, a ako su pametni nece ti dat! (s tigrom slikanje jel... )
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 03:08   #8
Quote:
BUBI69 kaže: Pogledaj post
Uznemiravanje zivotinje. Zamislit jos 100 osoba koje se zele slikat, navlaci tigrica ovdje, pa ondje, pa ovako pa onako. Ni ti nebi dala da se netko tako slika, onda zamisli kako je njemu bebi

Ja ti osobno nebih dao, niti bilo kome.

No najbolje je da ih nazoves i pitas, a ako su pametni nece ti dat! (s tigrom slikanje jel... )
decko sam nista poslao sam im mail pa cu vidjeti da li prakticiraju to
Old 17.05.2012., 10:00   #9
Quote:
Kako jako volim zivotinje i imam jaku zelju uslikat se sa tigrom ili baby tigrom i zmijom prekrasnimm pitonom .

Jaku ljubav prema životinjama pokušaj iskazati na neki drugi, njima korisniji način. Slikanje sa zatočenim divljim životinjama stvarno nije nikakav iskaz ljubavi.
Old 17.05.2012., 13:49   #10
Quote:
Ahisma kaže: Pogledaj post

Jaku ljubav prema životinjama pokušaj iskazati na neki drugi, njima korisniji način. Slikanje sa zatočenim divljim životinjama stvarno nije nikakav iskaz ljubavi.
Pa i ja sam protiv zatocenih zivotinja ali sta kad nema druge opcije sto da odem u afriku i da se tamo slikam s njima i usput da im vecera budem?
Old 18.05.2012., 00:12   #11
Quote:
Ahisma kaže: Pogledaj post

Za tigrove nemam informaciju, ali zmije su iz uzgoja i divljinu nisu vidjele xyz koljena unatrag i kao takve nisu oduzete iz prirode! Neki gmazovi koje se nalaze na CITES listi će nestati u potpunosti iz prirode (axolot npr.) ali će ostati u uzgoju, dakle neće izumrijeti. Tako da, malo više informiranja o problematici ne bi bilo na odmet!
ChiliKimi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 03:40   #12
Quote:
ChiliKimi kaže: Pogledaj post
Za tigrove nemam informaciju, ali zmije su iz uzgoja i divljinu nisu vidjele xyz koljena unatrag i kao takve nisu oduzete iz prirode! Neki gmazovi koje se nalaze na CITES listi će nestati u potpunosti iz prirode (axolot npr.) ali će ostati u uzgoju, dakle neće izumrijeti. Tako da, malo više informiranja o problematici ne bi bilo na odmet!
hvala na informaciji ali sto sa slikanjem sa baby tigricem tak su slatki kad su mali
Old 22.05.2012., 14:29   #13
Uzmi plisanu igracku, nije velika razlika
BUBI69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 10:58   #14
Nekoć su cirkusi nudili takve usluge, ja imam sliku s tigrićem otprije tridesetak godina, ali bojim se da je danas ta praksa zamrla, a osim toga, cirkusi sa životinjama su kod nas zabranjeni, koliko znam.
surefire is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2012., 09:12   #15
Quote:
Oprostite ako je ova tema vec bila ili ako je na pogresnom mjestu molim vam premjestite nemojete brisati ali mislim da je to najpogodnije tu. Kako jako volim zivotinje i imam jaku zelju uslikat se sa tigrom ili baby tigrom i zmijom prekrasnimm pitonom . Mene zanima gdje je to moguce da li u ZOO to dozvoljavaju ili ne. Hvala svima na odg
Ako tako jako voliš životinje kao što tvrdiš, nećeš ih uznemiravat pokušavajući se slikat sa njima. Sumnjam da su oni baš oduševljeni time.

Quote:
hvala na informaciji ali sto sa slikanjem sa baby tigricem tak su slatki kad su mali
Pa zamisli jadnog malog trigrića kako ga po cijele dane davaju u ruke jednom pa drugom čovjeku da se slika s njim, baš vjerujem da mu je "divno".

Zar mu to stvarno želiš? I još tvrdiš da voliš životinje?
arianne11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 14:17   #16
Pa odes u zoo i pitas cuvara da ti otvori kavez s lavovima ili tigrovima.Sljedeci korak treba postupit mudro.Kad si vec unutra brzo se spusti na sve 4 i pusti ih da te onjuse i daj im do znanja da zelis bit dio njih,samo nemoj bit bahat jer ce te napast.Ova teorija ti vjerojatno nece upalit ali ako uspijes na konju si onda se mozes naslikavat s njima,ako ne jbg bar ces umrijet u stilu
ascendent leo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2012., 14:32   #17
Drug ti je dobro rekao, u kavez i odma na koljena i ako uspijes onda si na konju....ako ba simas toliku zelju izvoli.
Old 29.05.2012., 02:03   #18
Quote:
ascendent leo kaže: Pogledaj post
Pa odes u zoo i pitas cuvara da ti otvori kavez s lavovima ili tigrovima.Sljedeci korak treba postupit mudro.Kad si vec unutra brzo se spusti na sve 4 i pusti ih da te onjuse i daj im do znanja da zelis bit dio njih,samo nemoj bit bahat jer ce te napast.Ova teorija ti vjerojatno nece upalit ali ako uspijes na konju si onda se mozes naslikavat s njima,ako ne jbg bar ces umrijet u stilu
LOOOOOL bas si me nasmijao
Old 21.01.2013., 18:45   #19
Zoološki vrt grada Zagreba ionako ne posjeduje tigrove.
Sumnjam u tvoju veliku ljubav prema životinjama.
muffgek is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 18:58   #20
Toplo ti preporučujem slikanje s riđovkama, poskocima i krokodilima (po mogućnosti gladnima-jer nitko ne voli vidjeti debele manekene), fotogenični su i uvijek odlično ispadnu
Goc-369 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:44.