Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2016., 20:23   #1
Kroz trans u drugo tijelo?

Dakle, o tome ne procitah u nikakvoj literaturi nego se osvjedocih vlastitim ocima i usima. Da li netko zna sto vise o tome? Kako se postaviti kada skuzis prisutnost druge osobe u osobi? Kako osloboditi tu 'zaposjednutu' osobu? Kako otjerati tu koja neovlasteno ulazi, promatra, uplice se itd. Kako? Molim pomoc. Dakle radi se o mojoj tetki koja se razotkrila kroz nedavne dogadjaje i svoje postupke da nije samo koristoljubiva i losa osoba, nego da je i vjestica sa poprilicno velikim mocima, koja ocito moze uzeti tudje tijelo, pijane, drogirane, spaljenog mozga osobe i hodati tako okolo, u pol bijela dana, pred svima.
Malfetica is offline  
Old 22.07.2016., 07:26   #2
a kako si ti dosla do tog zakljucka?
imas frendove narkomane i pijance pa u nekom trenu skuzis da nisu bas 'svoji' jer su opsjednuti ili kako?
mislim ima na svijetu puno losih ljudi pa nisu ni vjestice,ni narkomani i pijanci
WIKY is offline  
Old 22.07.2016., 14:00   #3
Imam oca koji voli popiti, nije pijanac u smislu da je nesposoban da se brine za ikoga osim za svoju ovisnost, ali voli popiti. A ona i inace kroz cijeli njegov zivot ima utjecaj na njega, njegovo misljenje i na njegove postupke, u smislu da napravi tu i tamo zajeb koji osteti financijski obitelj, a nerijetko njoj u korist. Al to kad sam je prokuzila, tad je bio malo pijan i postavio mi pitanje koje mi on nikad ne bi postavio i na nacin na koji me on tako nesto ne bi pitao, ali ona itekako bi, jer je u tom trenutku to njoj bilo od goruce vaznosti. Znam sto bi svatko normalan rekao, slucajnost, ovo ono, ali tu nema vise sumnje, ona je bila u njemu tad, i ne samo tad. I moze to raditi zena u pola bijela dana, samo negdje legne, bude u polumrtvom stanju i ode, ocito gdje zeli.
Malfetica is offline  
Old 22.07.2016., 16:43   #4
eto sama si odgovorila na svoje pitanje...djevojka je ocu rekla da te pita to sto ju zanima,a on je malo popio da bi skupio hrabrosti i da bi te to mogao pitati
problem je u ocu koji voli popiti i potrositi pare na provode, mozda tebi treba neki pravni savjet,a ne bijelocrna magija
'vjestici' zavrni dotok novca pa mozda sama otkaci
WIKY is offline  
Old 22.07.2016., 18:47   #5
Ta djevojka je zena od 50 god i sestra je moga oca. Zavrnuli smo sve slavine iz kojih je kapalo do sada, do ovog trena to nismo bili u mogucnosti, jer je uvijek imala osobu u nasoj kuci kroz koju ce izvlacit informacije i manipulirati. Nakon striceve smrti to vise ne moze. Ne trebam pravni savjet, nego ideju kako se suprotstavit takvim ljudima koji koriste magijska znanja da rade stetu drugima. Ustvari, znam da je moram potpuno raskrinkati, za to treba strpljenja, al ona poslije tog moze samo poludit. Voljela bih je nekako kazniti na astralnoj razini, nek se nastavi baviti cime hoce, samo nek u nasu kucu ne dira. E to, kako to ucinit? Nisam luda, zena je vjestica, odala se vec na puno nacina, al taj dan kad je stric umro, uz svu njenu krivnju i rodbine punu kucu, nije mogla sakrit zlo, naprosto je curilo van iz svake njene pore.
Malfetica is offline  
Old 24.07.2016., 10:01   #6
odjebi to,nemojte ju vise nikad kontaktirati,ignorirajte ju i izbrisite ju iz svog zivota...druge nema
i sigurno imas pametnijih stvari u zivotu nego da se bavis osvetama
ako je zena duzna lovu neka lovu vrati....to mozes pravnim putem, a osobne probleme i zamjerke rjesite ko ljudi razgovorom,ako ne ide onda odjeb zauvijek
neki ljudi su jednostavno takvi da iskorisavaju sve oko sebe dokle god mogu bilo materijalno ili psiholoski kao psiho vampiri
zastiti sebe i svoju obitelj,umjesto da radis toj zeni zlo...to je vece zlo ako se ides drito osvecivati nego sto ona tebi radi
WIKY is offline  
Old 24.07.2016., 10:10   #7
A znam, al voljela bih da malo i ona pati kroz svoja cula, da ne misli da je nedodirljiva.
Svakako puno hvala na odgovorima, znam da moram zastititi obitelj, al da ce tata nju prekriziti, sumnjam, jer opet on nju voli, i nakon svih spoznaja, sestra mu je. Takav je. Cim mu pusti suzu dvije, malo se iskuka, i eto ga pod njenim utjecajem. A zivimo tri kuce udaljeni. Tak da nije to bas tak jednostavno. Ovo je jako mala sredina.
Malfetica is offline  
Old 24.07.2016., 18:52   #8
Da sam na tvom mjestu možda bih uguglao: Metode magijske samoobrane. Imaju neke šeme, ne znam koliko su moralne, no mislim da ti je vrijeme zavrnit rukave i podignut štit.
muzički tobogan is offline  
Old 24.07.2016., 22:25   #9
Valjalo bi Fortuneovu knjigu nabaviti. Koliko sam skontala opasno je bilo sto konkretno poduzimati. Zapravo ju samo trebam prepoznati kad se pojavi i ne dati joj nikakve informacije, nista, odjeb, kak je rekla cura koja se prije javila. Za svaki drugi cin koji poduzmem protiv nje, vratit ce mi se, trostruko..? Ne isplati se.
Malfetica is offline  
Old 27.07.2016., 10:49   #10
Zapravo Fortuninu. Dion Fortune, što dolazi od Dio Non Fortuna, se zvala Violeta Firth. Možda i nije najelegantnije riješenje, ne znam, davno čitao. Imaš je za skinit na netu. Mislim da bi ti neki Wicca handbook bolje došao. Ako napraviš magiju zaštite SEBE, a ne magiju napad na drugu osobu, ne bi ti se trebalo vratit, jer nisi ti ta koja napada nego ta koja brani. Sretno, kako god.
muzički tobogan is offline  
Old 28.07.2016., 11:39   #11
Poslije sam provjerila, radi se o zeni da. Moram razmisliti sto poduzeti u fizickom svijetu a da ne krocim uopce u okultno, jer to ne zelim. Nista takve naravi nije u redu i bez posljedica, taman bila rijec o obrani i zastiti. Imam jedan potez na pameti, samo moram pricekat jos malo. Hvala.
Malfetica is offline  
Old 30.07.2016., 23:48   #12
Nekoliko sam puta to ponovio i ponoviti ću opet, najjednostavnije je poduzeti metodu ismijavanja. Smijati se i nikako joj dati vrijednost koju misli da ima. To je jednostavan i efikasan način kako nekome oduzeti "moć" koju posjeduje nad drugima
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 02.08.2016., 05:27   #13
Ne znam koliko ce ismijavanje pomoci da ona ne nastavi radit spletke i preko toga tko zna sto sve ne. Jako je sugestivna i poprilican broj rodbine je pod njenim utjecajem i vjeruje joj kad su pitanju takve gluposti da bi svaka normalna osoba to prokuzila. Al eto, oni prihvate tu njenu laz i slijepo se toga drze i taj zid ne mozes probit. Sposobna je uvjerit svakoga u ono sto zeli, onog koga nije ce potkopavati i crniti dok ne umre valjda. Jako veliku stetu cini, sve se to tamo polako odbija i vraca, samo steta sto opet na kraju nevini stradavaju, a ona i njoj slicni ostaju netaknuti.
Malfetica is offline  
Old 02.08.2016., 08:18   #14
Onda najbolje da skokneš do teme Psihologija ako ne želiš poduzeti nikakve okultne korake i ako je ne možeš maknuti iz svojeg života.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 02.08.2016., 08:52   #15
Ok pogledat cu, hvala. A ima li tko kakav konkretan savjet, unutar okultnog, npr iz knjige Dion Fortune, ako je netko procitao? Navodno ona potanko tamo pise o psihickim napadima i kako se obraniti, pa da ne kupujem knjigu... Malo mi je problem citat ju na internetu, pa ak netko ima savjet, rado bih cula nesto konkretno. Hvala. Nekako imam osjecaj da protiv nje mogu nazalost jedino istim oruzjem, ako zelim nesto ucinit, ne samo za nas, nego za sve koji su cak i nevini igrom slucaja pod njenim utjecajem, jer cini mi se da se to sranje prenosi generacijski.
Malfetica is offline  
Old 02.08.2016., 17:06   #16
PARAKAYA PRAVESH je sposobnost yogija da svojevoljno svjesno napusti fizicko tijelo, svjesno i namjerno udje u drugo fizicko tijelo i poslije se opet svjesno i hotimicno vrati u svoje fizicko tijelo. Yogi moze uci u zivo tijelo druge osobe i drzati pod kontrolom tudje tijelo i um cak i dok djeluje u vlastitom tijelu.
Toliko sam uspjela pronaci.. Zna netko ponesto o toj tehnici i njenoj uporabi kod crne magije? Please....
Malfetica is offline  
Old 04.08.2016., 14:39   #17
Ovo što ta tetka radi dolazi ti vjerojatnije iz slavenske tradicionalne magije, princip sličan onom kojeg koriste more ili morilje. Ta sposobnost je vjerovatno dovela crne mačke na onakav glas kod praznovjernih. Često bi se te žene služile i tijelima noćnih leptirica, vjerovanje toliko rasprostranjeno na Balkanu da je čak snimljen i film, tamo krajem sedamdesetih. No koja bi samoobrana bila, ne pada mi na pamet. Osim onih protuuroka, sa pišanjem i zakopavanjem.
muzički tobogan is offline  
Old 04.08.2016., 17:05   #18
Da, to je neki oblik tradicionalnog generacijski prenosenog balkanskog vjesticarenja. Medjutim nigdje nisam uspjela iskopati nista o ulascima u tudja tijela, jedino ta yoga tehnika koju sam spomenula.
Znam da puno meditira, ta moja tetka i da ima dnevne rituale, tako ih sama zove. Da bude jasno da ona te rituale predstavlja kao molitvu i tihi razgovor s Bogom okolini. A zapravo vjezba um da moze svoju svijest seliti u druga tijela. Ujutro, popodne, navecer. Nisam razmisljala o tome da je to moguce a kamo li da bi netko tako nesto radio a jos gore u sebicne svrhe u svrhu spijunaze i upliva u tudji zivot, direktnog! Grozim se i same pomisli da ne mogu to zaustaviti ili ikako utjecati na to. Kuzis ona ne baca uroke, barem ne sada, nego neovlasteno ulazi, spijunira i koordinira. Aspolutno zastrasujuce.
Malfetica is offline  
Old 05.08.2016., 18:19   #19
U najboljem slučaju možeš utjecati na nekoga tehnikama hipnoze/sugestije,možda i uz pomoć nekog entiteta, još ako je meta sklona alkoholu ili težim drogama..no u pravom smislu riječi ulaziti u druge baš i ne znam..
Katayama is offline  
Old 05.08.2016., 20:42   #20
Parakaya pravesh se ta tehnika zove u yogi. Ako mozes pogledaj malo po internetu. Ja se spajam sa starijeg tipa mobitela pa sam prilicno ogranicena s tim internetom, dosta toga ne mogu ni otvoriti. Al to sam uspjela naci. Moze se ulaziti u druge ljude, zivotinje, cak i u mrtva tijela. Procitaj.
Malfetica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:07.