Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.03.2012., 16:47   #201
ovaaaj, vi što ste se unijeli u temu mislim, sorry, ali frajer trola.
toliko klišeja na gomili, kaj vam to nije onak... hm. Mislim, ima naravno ljudi koji žive tak klišeizirano, al ovaj ima ama baš sve moguće stereotipe u životu jednog menađera, tu na gomili. Dragulj u kruni su ova dizajnerska odjeća i kozmetički preparati za ljubavnicu.

Eventualno bi ovo mogao bit neki toilet menađer, makar i preko student servisa, upravo je pustio vodu za pravničkim timom..., pa se zato obraća vama. Trudna je Molly iz sexshopa pouzećem (diskretno pakiranje). Ne zna kako to objasniti Dolly (isto iz sexshopa, isto pouzećem, ali radi se o drugoj vrsti, situacija je delikatna. Razumjet ćete).
Zimska is offline  
Old 22.03.2012., 16:54   #202
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Ovakvu drskost od nje nisam očekivao jer je bila uvijek vedra i nasmijana, od mene je uživala svu naklonost a da se ne govori o tome koliko novaca sam potrošio ugađajući njenim željama za dizajnerskom odjećom i kozmetičkim preparatima.
auuu, daj meni ugađaj dizajnerskom odjećom i kozmetičkim preparatima, a ja te uopće neću tražit seksa , nemaš beda

ps. možda nije bila zadovoljna kojim kozmetičkim preparatom pa je postala drska??ja bi se zapitala na tvom mjestu lol
__________________
Po rasporedu sudbine, ovaj petak bit će najljepši dan nečijeg života. Kada bismo znali čijeg, mogli bismo mu javiti. Da ne ispadne i s njim kao s nama - da nismo imali pojma. (D.R.)
UVschutz is offline  
Old 22.03.2012., 17:05   #203
u sretnom braku...glavno da on ima ljubavnicu.
ah,i zaslužio si ovakvo nešto,neću se naslađivati,ali svi koji rade ovakve odurne i ogavne stvari nisu drugo zavrijedili.
dao Bog da i žena sazna,to si također zaslužio.
ljubavnica ga ucjenjuje,siroti.

ari21 is offline  
Old 22.03.2012., 17:18   #204
Provjeri je li trudna uopste. Ako odma trazi od tebe nesto ,moze biti da oce da ti rasturi brak samo. Vjerovatno nije trudna, moje misljenje.
superfund32 is offline  
Old 22.03.2012., 17:27   #205
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Kondom nisam koristio jer ga koristim često u seksualnom odnosu sa suprugom koja zbog nekih ginekoloških problema nije u mogućnosti trenutno upotrebljavati druge metode kontracepcije.
Ljubavnica mi ispočetka dozvoljavala sex bez kondoma a i često smo upražnjavali analni odnos koji sa suprugom nisam nikad imao.
Ovo što sugeriraš da nisam smio dopustiti da zatrudni je čisti propust ljubavnice koja se pri snošaju (prekinutom ) nije dovoljno zaštitila i sada je ovo sve postalo mučno.
Upravo me u vrijeme obiteljske večere nazivala a ja sam nakon prvog poziva isključio mobitel i vodio razgovor praveći se da pričam sa poslovnim partnerom.
Sada mi je polako i teško pogledati suprugu i s njom voditi ljubav kada sam sve više svjestan da ovo neće dobro završiti.
Ja ne znam iz koje si ti bajke iskočija i da li ti znaš što znači to prekinut snošaj. Dakle termin prekinut snošaj s koristi kao vrsta kontracepcije kada muškarac neposredno prije nego dođe do orgazma izvadi svoj penis iz vagine i svrši van vagine. To je prekinut snošaj,tko zna šta si ti mislio pod time i kako bi po tome onda tvoja ljubavnica mogla biti kriva i nedovoljno se "zaštiti" ??? Nema toga načina na kojim bi tvoji spermiji koji su završili van vagine,mogli doplivati do grlića maternice gjde bi se tek tamo mogli aktivirati da mog funkcionirati i sami plivati (pošto se spermiji nalaze u inaktivnom obliku). Jedini razlog može biti preejakulacijska sperma koja je ušla u tijelo i za koju si samo ti odgovoran,a ako si 100% siguran da si postupija kako je gore navedeno,ona ne postoji teoretska šansa da je trudna. E i da nauči se i za vrijeme analnog snošaja koristit kondom,osim ako ne želiš ostati bez svog miška (čitaj ima lijepih bolesti kojih možeš pokupiti).
Student medicine
BlackWalder is offline  
Old 22.03.2012., 17:48   #206
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Moja ljubavnica inače kolegica sa posla je ostala trudna i ucjenjuje me perfidno!
Nemam snage priznati supruzi što mi se dešava jer sam u sretnom braku!
Ona ne pristaje na test o očinstvu pa me zanima procedura i kako postupiti u ovakvoj mučnoj situaciji.
Ponudio sam joj i veliku novčanu svotu da me ostavi na miru ali ona svakodnevno
smišlja kako da mi napakosti.
Zbog sveukupnog problema primjetio sam da u krevetu sa suprugom ne mogu se opustiti i imam tokom dana navale bjesa koje iskaljujem na supruzi i radnoj okolini
Kako zaustaviti ovaj začarani krug?
Ja te neću osuđivati. Ne odobravam varanje, al tvoji razlozi me se ne tiču i nemam potrebe moralizirati.

Mene zanima nešto drugo:
Zašto se niste štitili?
Nije mi jasno da zreo muškarac može biti toliko neodgovoran da (kad već vara svoju ženu) spava s drugom bez zaštite.
Ja sam sa svojih 18 godina toliko odgovorna da mi ne bi palo na pamet imati sex bez kondoma. Moj dečko ima 19 godina i isto mu tako nešto nikad ne padne na pamet. Kak onda ti možeš bit tako neodgovoran.

Ovo ti treba bit pouka. Razmišlja se glavom, a ne nekim drugim organima.

I drugo, kakva si ti to osoba, kad si ženi koja čeka tvoje dijete ponudio novce da te ostavi na miru? To je tvoje dijete, zar ništa ne osjećaš?

Budi muško i prihvati odgovornost za svoja djela.
Kelly Hollywood is offline  
Old 22.03.2012., 18:04   #207
a ma di ce on da sta osijeca,to je sebicnjak koj gleda samo sebe,briga njega za spermić koj se razvija u drugoj zeni
adryy is offline  
Old 22.03.2012., 18:53   #208
Quote:
BlackWalder kaže: Pogledaj post
Ja ne znam iz koje si ti bajke iskočija i da li ti znaš što znači to prekinut snošaj. Dakle termin prekinut snošaj s koristi kao vrsta kontracepcije kada muškarac neposredno prije nego dođe do orgazma izvadi svoj penis iz vagine i svrši van vagine. To je prekinut snošaj,tko zna šta si ti mislio pod time i kako bi po tome onda tvoja ljubavnica mogla biti kriva i nedovoljno se "zaštiti" ??? Nema toga načina na kojim bi tvoji spermiji koji su završili van vagine,mogli doplivati do grlića maternice gjde bi se tek tamo mogli aktivirati da mog funkcionirati i sami plivati (pošto se spermiji nalaze u inaktivnom obliku). Jedini razlog može biti preejakulacijska sperma koja je ušla u tijelo i za koju si samo ti odgovoran,a ako si 100% siguran da si postupija kako je gore navedeno,ona ne postoji teoretska šansa da je trudna. E i da nauči se i za vrijeme analnog snošaja koristit kondom,osim ako ne želiš ostati bez svog miška (čitaj ima lijepih bolesti kojih možeš pokupiti).
Student medicine
Ne razumijem se toliko u medicinu no zahvaljujem na vašem komentaru.
Nisam izbacivao nikakvu prejakulacijsku spermu u toku tog ili prijašnjih odnosa jer bi to znao.
Kod prekinute metode koju smo koristili ejakulirao sam u području abdomena i najćešće odmah obrisao nekim ručnikom da se ne bi desila zloupotreba spermija.
Ne razumijem ovo sa gubitkom penisa prilikom analnog snošaja.
O kakvim vi to bolestima pričate kod žene koja održava besprijekornu higjenu,najskuplja sredstva za higjenu intimnih područja?
Oceanheart is offline  
Old 22.03.2012., 19:04   #209
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Da slažem se međutim spomenuo sam njezin propust u jednom od potpisanih ugovora gdje se to odrazilo na financijsko stanje u kvartalnom obračunu i radi se o tome da će bez moje pomoći teško opstati na svom radnom mjestu.
Moj pravni tim je u svojim sposobnostima rješavanja pravnih pitanja dokazano uspješan u rješavanju puno složenijie problematike no što je ova.

Da lijepo je biti otac ali ja sam u braku pa trudnoća ljubavnice u ovom trenutku je neprimjerena i ovdje sam tražio savjete onih koji imaju iskustva u rješavanju ovakvog ili sličnog problema .
Zahvaljujem onima koji su mi na pvt. poslali adekvatne pravne lijekove i iz vlastitog iskustva u ovakvim slučajevima doprinjeli da se u daljnjem angažmanu postavim sukladno sa mogućnostima pravnog sistema.
Tebi bi bilo bolje da bar prestaneš srat tamo di jedeš, jer mileni - činjenica je da si ti održavao seksualnu vezu sa svojom podređenom, što znači da još vrlo lako možeš završiti sa tužbom za seksualno zlostavljanje..
A ako itko u tom tvom pravnom timu ima iole mozga će ti reći da ninakoji način ne pokušavaš uvaljivat otkaz trudnici.. koja je tvoja podređena.. i s kojom si održavao i seksualne odnose

Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Nisam izbacivao nikakvu prejakulacijsku spermu u toku tog ili prijašnjih odnosa jer bi to znao.



kiss me is offline  
Old 22.03.2012., 19:17   #210
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Ne razumijem se toliko u medicinu no zahvaljujem na vašem komentaru.
Nisam izbacivao nikakvu prejakulacijsku spermu u toku tog ili prijašnjih odnosa jer bi to znao.
Kod prekinute metode koju smo koristili ejakulirao sam u području abdomena i najćešće odmah obrisao nekim ručnikom da se ne bi desila zloupotreba spermija.
Ne razumijem ovo sa gubitkom penisa prilikom analnog snošaja.
O kakvim vi to bolestima pričate kod žene koja održava besprijekornu higjenu,najskuplja sredstva za higjenu intimnih područja?
Prestrašno.

zloupotreba spermija.
__________________
My name is...uh... Ikea.

Zadnje uređivanje Regina Phalange : 22.03.2012. at 19:37.
Regina Phalange is offline  
Old 22.03.2012., 19:19   #211
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Nisam izbacivao nikakvu prejakulacijsku spermu u toku tog ili prijašnjih odnosa jer bi to znao.
reče čovjek s velikim iskustvom, ali

Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Kod prekinute metode koju smo koristili ejakulirao sam u području abdomena i najćešće odmah obrisao nekim ručnikom da se ne bi desila zloupotreba spermija.
pokupi ih prstom pa se izdrka valjda

Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
O kakvim vi to bolestima pričate kod žene koja održava besprijekornu higjenu,najskuplja sredstva za higjenu intimnih područja?



__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Teressa is offline  
Old 22.03.2012., 19:32   #212
poslije jebanja nema kajanja
__________________
"It Ain't Over, 'Till It's Over"
Komar22 is offline  
Old 22.03.2012., 19:33   #213
Quote:
Oceanheart kaže: Pogledaj post
Nemam snage priznati supruzi što mi se dešava jer sam u sretnom braku!
U sretnom braku

Bože, što sve majka rodi na ovom planetu
zaruljica is offline  
Old 22.03.2012., 19:56   #214
Jel zaista nitko drugi nema dojam da autor ovog posta nema ni zenu ni ljubavnicu a ni menagersku poziciju. A mozda cak ni 18 godina. Prosto mi je nespojivo sve to skupa s vokabularom, navodnim iskustvom, pokazanim znanjem i postovima autora
__________________
"The reason a dog has so many friends is that he wags his tail instead of his tongue." (Anonymous)
min_min is offline  
Old 22.03.2012., 20:00   #215
Quote:
min_min kaže: Pogledaj post
Jel zaista nitko drugi nema dojam da autor ovog posta nema ni zenu ni ljubavnicu a ni menagersku poziciju. A mozda cak ni 18 godina. Prosto mi je nespojivo sve to skupa s vokabularom, navodnim iskustvom, pokazanim znanjem i postovima autora
znamo da je troll od prve stranice.

a meni je dosadno
__________________
My name is...uh... Ikea.
Regina Phalange is offline  
Old 22.03.2012., 20:01   #216
Quote:
Regina Phalange kaže: Pogledaj post
znamo da je troll od prve stranice.

a meni je dosadno
Da. I to dosadan troll bez imalo maste
__________________
"The reason a dog has so many friends is that he wags his tail instead of his tongue." (Anonymous)
min_min is offline  
Old 22.03.2012., 20:53   #217
Quote:
Kelly Hollywood kaže: Pogledaj post
I drugo, kakva si ti to osoba, kad si ženi koja čeka tvoje dijete ponudio novce da te ostavi na miru? To je tvoje dijete, zar ništa ne osjećaš?
Budi muško i prihvati odgovornost za svoja djela.
Da, to je glavni problem. Nije samo stva što je on svoju ženu zaj*bao i što nije vodio računa o kontracepciji, nego još nudi novce ljubavnici da odhebe skupa s djetetom. E zbog toga je zaslužio najgorću sudbinu. Smeće od čovjeka!

Quote:
Zimska kaže: Pogledaj post
ovaaaj, vi što ste se unijeli u temu mislim, sorry, ali frajer trola.
Da znaš da se i meni lagano čini da je u pitanju trol. Izgleda da nas je svih navukao na tanak led. Znači ipak se radi o ovome: http://www.youtube.com/watch?v=DRMBx...endscreen&NR=1

Zadnje uređivanje Teta2U : 22.03.2012. at 21:10.
DrTony is offline  
Old 22.03.2012., 21:18   #218
Quote:
min_min kaže: Pogledaj post
Da. I to dosadan troll bez imalo maste
tako, zabavan je on
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Teressa is offline  
Old 22.03.2012., 22:27   #219
Quote:
Teressa kaže: Pogledaj post
tako, zabavan je on
ma. Ko los ljubavni roman, onaj na sredini Glorije sta se dobije
__________________
"The reason a dog has so many friends is that he wags his tail instead of his tongue." (Anonymous)
min_min is offline  
Old 23.03.2012., 09:39   #220
Susreo sam se s njom nakon jutarnjeg brifinga i porazgovara snjom u svezi prijetnji i kontaktiranja supruge.Nakon dužeg razgovora i mojih uvjeravanja u njene nepromišljene ispade uspio sam s njom pronaći zajednički jezik tako da će ona ipak prihvatiti nagodbu s kojom sam joj ponudio novčano obeštećenje na što je pristala.
Oceanheart is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger