Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.01.2016., 17:30   #141
Bolje je koristiti kreme .
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2016., 17:41   #142
bome ja vidim razliku i kod malih količina. baš sam to zaključila, sad kako već neko vrijeme ništa ne pijem, a sad jesam malo. al stvarno malo. ne ko ova životinja.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 21:30   #143
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Danas sam u wc-u vidjela curu kako stavlja flomaster na usta i pitala je gdje ga je, pobogu, našla i tko to još proizvodi. Seventeen. Pa eto, ako tko to voli i zna gdje nać.
Ima i pix!. Nisam probala, samo vidjela da netko drugi koristi
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 23:32   #144
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
aryna, mislila sam na ovaj prvi. Nisam ni znala za ovaj drugi. Vjrojatno je ovaj drugi lakši?
da, lakši je.

prvi je gušći i kremastiji, ali to je baš "concealer", drugi, ovaj s kistićem, je više iluminator, ali može se koristiti i kao korektor ako baš ne treba jako prekrivanje. relativno dobro prekriva za iluminator (neki znaju biti skoro transparentni i nemaju baš neku prekrivnost, nego samo 'osvjetljavaju'). ovaj može proći kao nešto 'između'.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2016., 23:47   #145
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
da, lakši je.

prvi je gušći i kremastiji, ali to je baš "concealer", drugi, ovaj s kistićem, je više iluminator, ali može se koristiti i kao korektor ako baš ne treba jako prekrivanje. relativno dobro prekriva za iluminator (neki znaju biti skoro transparentni i nemaju baš neku prekrivnost, nego samo 'osvjetljavaju'). ovaj može proći kao nešto 'između'.
Može, može, baš dobro pokriva.
Dok, npr. Diorov (zaboravih kak se zove, isti tip proizvoda je) niš ne pokriva, ja ga mogu stavit na podočnjake, ali ne i na kakvu aknu ili ono što od nje ostane nakon kaj napravim masakr.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 16:23   #146
Quote:
Bonnie Ann kaže: Pogledaj post
Krepao mi je fen.

Molim one koji su nedavno (do prije godinu-dvije) kupili novi fen da podijele sa mnom ako su s nekim fenom izuzetno zadovoljni, ili još važnije - ako nisu.


p.s. molim one koji su zaustili pohvaliti se da ih još služi fen star trideset godina kupljen u jugi da preskoče, kao i one koji ovo vide kao priliku za dati nam do znanja da oni ne koriste fen već samo prođu prstima kroz kosu i osuše je na zraku. Fala.
Od jučer je kod nas ista situacija - muž se polio, suši jaknu fenom i samo mu prestane raditi u rukama. Kasnije je fen nadošao, ali jednostavno ne radi kako treba, zvuk mu je totalno promukao, grijače je bio užaren je i smrdio je.
Otpisan. Žao mi ga je, bio je dobar ionic fen.

Ionic fen - da ili ne? Ima li nešto bolje na tržištu?
Najviše bih voljela neki konkretni link da ga naručim iz web shopa, kod mene u malom gradi ima fenova, da se pronaći i ionic ... imamo običnu Rowentu i nije mi hića, ali želim imati još neki bolji. Tri ženske osobe trebaju imati bar 2 fena, zer ne?

Imam zabilježen neki link od L'ORÉAL PROFESSIONNEL STEAMPOD.
Da li je to stvar samo za stiliziranje ili je to i sušilo za kosu?
(OK, netko je preporučio, ja zabilježila ali nisam pogledala ...)
wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 16:34   #147
ne znam mozes li to napraviti, ja bih ovako: izaberem jedan ili par web-shopova na kojima je moguce usporediti vise proizvoda. na njima odaberem tri-cetiri fena koji mi odgovaraju prema cijeni, proizvodjacu ili sto vec ti je vazno. kod tih usporedbi ponekad vidim i karakteristike koji se sama mozda ne bih sjetila ili su dodatne stvari koje dobro dodju.
countrywoman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 16:40   #148
http://www.nabava.net/susilo-za-kosu__1320

Pokušaj ovdje.
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 17:26   #149
Otkriće mi je Kozmova micelarna, ne isušuje, ne peče i lijepo očisti kožu. Najbolja dosada.
Jess22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 19:04   #150
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
da, lakši je.

prvi je gušći i kremastiji, ali to je baš "concealer", drugi, ovaj s kistićem, je više iluminator, ali može se koristiti i kao korektor ako baš ne treba jako prekrivanje. relativno dobro prekriva za iluminator (neki znaju biti skoro transparentni i nemaju baš neku prekrivnost, nego samo 'osvjetljavaju'). ovaj može proći kao nešto 'između'.
Kako pokriva, a kako osvijetljava naspram touche eclata?

Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Može, može, baš dobro pokriva.
Dok, npr. Diorov (zaboravih kak se zove, isti tip proizvoda je) niš ne pokriva, ja ga mogu stavit na podočnjake, ali ne i na kakvu aknu ili ono što od nje ostane nakon kaj napravim masakr.
Dugo sam vremena imala korektor za lice i korektor za podočnjake. MF za lice, EL za podočnjake jer mi se mf činio bolji za lice, ali ne bih ga tako agresivnog stavljala oko očiju. Sad kak sam kupila krivu nijansu mf-a za zimu stavim el i na lice i ok je.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 19:48   #151
Country, Ribbons
hvaala, mice
wendy01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 20:02   #152
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Kako pokriva, a kako osvijetljava naspram touche eclata?
pokriva malo više, osvjetljava malo manje, ali YSL TE više isušuje kožu.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2016., 21:07   #153
Meni uopće ne osvjetljava, tj. čim se posuši, poprimi tamniju nijansu.
Pokriva bolje of TE.
A najviše posvijetljava Dior Skinflash ili tak nekak, al taj pak ne pokriva niš osim podočnjaka.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2016., 09:11   #154
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
pokriva malo više, osvjetljava malo manje, ali YSL TE više isušuje kožu.
Na profi sminkanju mi je stavila YSL,mozda peevise ali meni se nije svidio pa sam ga kasnije obrisala prstima.
Sve mi se skupilo ispod ociju.
Maca. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 02:13   #155
Ma ni meni nije bio nešto, al bio je prvi te vrste.
Dok sam bila mlađa, pasao mi je njihov puder u kremi, koji se pri razmazivanju pretvarao u prah.
Joj, ak se sjetim kak se zove...a, nađoh

http://4.bp.blogspot.com/-Zp2GRgHtmr...YSLTeint01.JPG
.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 02:47   #156
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
pokriva malo više, osvjetljava malo manje, ali YSL TE više isušuje kožu.
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Meni uopće ne osvjetljava, tj. čim se posuši, poprimi tamniju nijansu.
Pokriva bolje of TE.
A najviše posvijetljava Dior Skinflash ili tak nekak, al taj pak ne pokriva niš osim podočnjaka.
Fala cure, zlata vrijedite .


Koliko vam se razlikuju ljetna i zimska nijansa pudera?
Kad pogledam svoje, ne vjerujem da sam zimi i ljeti iste rase.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 06:51   #157
jako malo ili nimalo. svjetloputa sam i skoro ništa ne pocrnim.
ne koristim tekuće pudere, samo BB kremu; eventualno ponekad malo transparentnog pudera stavim na to, ali minimalno.
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 17:05   #158
Tak i ja.
Ne koristim tekući puder, nego samo korektor.
Ako nešto stavim, to je ili obojena krema ili bb.
Nema razlike u nijansi, jer se baš ne sunčam, a ako i potamnim, obojena krema mi se opet nekako stopi s bojom tena.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 17:20   #159
ne razlikuju mi se nijanse, samo doziram količinu.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2016., 17:35   #160
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ne razlikuju mi se nijanse, samo doziram količinu.
Sorry šta upadam. Jesi naručila Sleek paletu? Ja nisam, još se dvoumim.
__________________
“You can’t make the same mistake twice. The second time you make it, it’s no longer a mistake – it’s a choice.” ... Dust in the Wind
leptirica88 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:03.