Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Sam svoj majstor

Sam svoj majstor Radionica u kući

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2012., 20:22   #1
plinske instalacije

kakav je okiten za plin da li je u žutoj boji i da li se koriste za plin alu-pex cijevi
234ag is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 20:24   #2
Quote:
234ag kaže: Pogledaj post
kakav je okiten za plin da li je u žutoj boji i da li se koriste za plin alu-pex cijevi
Koji plin? Pročitaj HR norme!
__________________
Ja govorim ono što kažem!
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 19:26   #3
Pošto živim u dalmaciji a u tijeku su radovi na plinifikaciji dakle u perspektivi ču se priključit na mrežu .Sada kad radim instalacije u novoj kući predvidio bi i centralno grijanje na plin. Pošto kuća ima tri stana do svakog bi od prizemlja postavio neku cijev za plin . Molim sve one koji mi mogu pomoći kakovu cijev od kojeg materijala da li koristit bakar čuo sam da se koristi i okiten za plinske instalacije da li i pod kojim uvjetima se prihvaća okiten od strane inspekcije prilikom priključenja hvala
234ag is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 20:57   #4
to provjeri s nekim tko se bavi plinskim instalacijama na tvom području.

ja sam svojedobno bio u istoj situaciji, renovirao sam, htio sam povući cijevi a nisam znao kakvu.

navodno je spika da svaka lokalna firma koja isporučuju plin imaja svoje propise (ono banana republika - kauboj city)

po preporuci instalatera stavio sam najobičniju crnu cijev, jer je to kao Ok na mom području. Bakar ne bi prihavtili nikako

Zato nađi nekakvog instalatera u svom kraju i pitaj njega on će znati
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 22:14   #5
U zemlju PEHD (okiten za plin), a u građevini čelična bešavna cijev.
PP84 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:51.