Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2016., 01:08   #261
Počela je 2. sezona ima par tjedana, jel pratite?

Pre*ebenu kemiju imaju Paul i Stella, uf..
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 10:55   #262
Quote:
ULICA ULICE kaže: Pogledaj post
Navodno BBC još razmišlja nastaviti seriju ili ne.......
Da pokušam pogodit: U 1. epizodi 4. sezone će se Gibsonica probuditi u jutro s namjerom da krene na posao.

Nakon puno unutarnje borbe i hrpe reminiscencija, pred kraj epizode će si napraviti doručak.

Uz hint žaljenja što joj ga nije napravio 20-godišnji seksualni rob s pločicama ko u Alhambri.

Zaplet kulminira sve do pred kraj 6. epizode kad Gibsonica napokon stiže na posao.

5. sezona je već u pripremi.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 11:13   #263
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post
Da pokušam pogodit: U 1. epizodi 4. sezone će se Gibsonica probuditi u jutro s namjerom da krene na posao.

Nakon puno unutarnje borbe i hrpe reminiscencija, pred kraj epizode će si napraviti doručak.

Uz hint žaljenja što joj ga nije napravio 20-godišnji seksualni rob s pločicama ko u Alhambri.

Zaplet kulminira sve do pred kraj 6. epizode kad Gibsonica napokon stiže na posao.

5. sezona je već u pripremi.
Bitno je da je zanimljivo i dinamično....:klap:
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2017., 10:51   #264
Pratim! Danas je zadnja ep 2. sezone?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 00:51   #265
Joj, super, mislila sam da ću post na post.

Kakva epizodaaa!!! Pogodila sam da imaju opaku kemiju, kad ga išla ispitivati obukla crvenu majicu s dekolteom, a inače je uvjek u bijelim i krem zakopčanim bluzama. I onda kraj kad se otkrila kad je išla spašavati njega, a ne onog kolegu s kojim je spavala - jer je podsjeća na njega.

Jedva čekam dalje, hoću da se prasnu.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 01:08   #266
Ja sam prvu sezonu gledao onda kada ju je HRT prvi put prikazivao i svidjelo mi se. Kasnije sam prvu sezonu ponovno gledao kada ju je HRT reprizirao, pa sam se odmah bacio i na drugu (opet s HRT-om). Dosta mi se sviđa, osim toga da je poprilično feministički nastrojena, tipa ona Gibsoničina izjava od prije par epizoda da su muškarci prirodni defekt, kako su žene (pre)jake i slično.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 18:33   #267
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Joj, super, mislila sam da ću post na post.

Kakva epizodaaa!!! Pogodila sam da imaju opaku kemiju, kad ga išla ispitivati obukla crvenu majicu s dekolteom, a inače je uvjek u bijelim i krem zakopčanim bluzama. I onda kraj kad se otkrila kad je išla spašavati njega, a ne onog kolegu s kojim je spavala - jer je podsjeća na njega.

Jedva čekam dalje, hoću da se prasnu.
Potpis na sve. Ne vjerujem da će se puknut, malo bi bilo tu mač, ali divna im je kemija. Jamie
__________________
All is vanity and grasping for the wind.
Blanche Dubois is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 18:56   #268
Ooo da! Jamie...uffff
Nadam se da ce Htv otkupit i zadnju 3. sezonu i da ju necu propustiti.
Vidis, uopce nisam skuzila kad su reprizirali 1.?
Tko prvi sazna kad ide 3., nek javi
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2017., 00:57   #269
Jamie odlično glumi ovdje, nisam gledala onaj erotski fim, ali ovdje rastura. I Gillian je OK.

Fora mi je i ono I love you na ruci žrtve, kad je Stella vidjela...

Našla sam si sve sezone online, pa možda počnem 3. sutra...
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 12:08   #270
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Jamie odlično glumi ovdje, nisam gledala onaj erotski fim, ali ovdje rastura. I Gillian je OK.

Fora mi je i ono I love you na ruci žrtve, kad je Stella vidjela...

Našla sam si sve sezone online, pa možda počnem 3. sutra...
cijela 3. sezona je na HBO OD
Perka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 22:47   #271
Treća sezona je bila najslabija od svih, ali svejedno mi je serija vrhunska.
Svidio mi se kraj, ali mi se nije svidjelo kako je do kraja došlo, odnosno kako on slobodno hoda po toj psihijatriji.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 21:00   #272
Jel' netko zna hoće li hrt emitirati 3. sezonu ?
ForumGirll is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 21:01   #273
Jel' netko zna hoće li hrt emitirati 3. sezonu ? I kada?
ForumGirll is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2017., 11:19   #274
Quote:
ForumGirll kaže: Pogledaj post
Jel' netko zna hoće li hrt emitirati 3. sezonu ?
I mene to zanima.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 19:46   #275
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Al gledat ću
Gledam


Isusatiboga, koja dosada. Ne mogu vjerovati da na svijetu postoji toliko dosadan televizijski proizvod kao ova treća sezona.

Gledam na playbacku 140% , i još uvijek je toliko presporo to sve da bih se najradije

A zanima me kako će završiti i nisam si spojlala još
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 18:29   #276
Tebe bar zanima kako će završiti. Mene ni to

Sent from my SM-G903F using Tapatalk
__________________
Subbacultcha
fugazi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 18:44   #277
Isuse, koji kupus, džumbus i kaos ova zadnja epizoda.

Pa šta je ovo?

Gradiš likove koliko, 15-ak epizoda, i onda u zadnjoj ti likovi vuku poteze k'o da nemaju veze s likovima prije. Nevjerojatno kako loše.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 17:56   #278
Ima li kakvih novosti? Kad ce 3.sezona na htv?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2018., 15:44   #279
dizem temu jer sam danas pogledala seriju do kraj.Prve dvije sezone su mi super i napete dok je treca puno sporija. Naravno drugaciji je dojam meni koja sam pogledal seriju odmah nego nekome ko je cekao tri godine da se ovo sve snimi i razvuce.

Uglavnom kod trece su zaje..sta se u principu i nije puno nista desavalo.Mogli su bar igrati vise na kemiju Stelle i Paula koja je bila onako morbidno sexy i interesantna odlicna mi je Gillian u ovoj ulozi,bas onako na prvu hladna kucka, seksualni predator a opet osjecajna i nesretna zena opsjednuta smrcu svoga oca( a i dalje jako sexy zena u skoro 50-ima ), a Jamie koliko god mi se cinio na pocetku serije da nije za ovu ulogu totalno sam promjenila kasnije misljenje bas je dobro odradio ovo

sad cu i ja ispast morbidna ali bas bi bilo fora da je Paul Stellu na kraju pokusao napsat na svoj nacin a ne onako samo da je pretuce,falio mi je onaj kinky,eroticno,morbidni obracun nekako mi ni ona nije bas najnormalnija u glavi pa bi ispalo zanimljivo
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2018., 15:55   #280
Ja nikako da pogledam tu zadnju. Možda ovog ljeta.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:10.