Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2007., 01:18   #41
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ja se ne pronalazim u niti jednom od ovih tipova.

Znak - Škorpion, podznak - Vaga, Mjesec - Ribe.

I moram priznati kako imam izraženiji pogled. To mi jako puno ljudi kaže. Također, imam izraženije crte lice iako, nisu grube.
A jesi pročitala prvi post ovog topica? I probala "unutar sebe" složiti napisano?
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 01:52   #42
Quote:
fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ovo si baš dobro opisala. Naime, najčešće je upravo tako da je znak fiksni okvir, a podznak mijenja. Pa se zbog toga i kaže da ASC jako utječe na fizički izgled.

Da, po ovome što si navela ja te svojim rentgenskim očima vidim....kao ružniju vagu.

Shalim se...ali ovoliko scorpia i to na točkama koje karakteriziraju fizički izgled pokazuje da je u ovom slučaju zaista jak.

Mjesec je inače lice. Ali Mjesec ne radi direktno, niti toliko na "fizičkom" nivou, koliko to radi na nesvjesnom i suptilnije. Pa se očituje kroz "još jedan sloj"....finoću žemskog izričaja koji se suptilno vidi kroz kretnje, pokrete lica i tijela, općenitu figuru i sve ono što žena nesvijesno odašilje svojim spolom. I naravno grudi, ali ne toliko veličinu, koliko oblik, stupanj tvrdoće i sl.
ma znala sam ja kad bi čitala o vagi još prije da je sve to prelijepo da bi se mene uklopilo u to,
svakako da ta škorpija kod mene izdominira vagu kod mene nije sad tema al od karaktera do izgleda - još ću postat astrolog ,

al valjda je pritajena na prvu jer me nitko još nije precipirao kao škorpiona, mislim da niko onako od prve iskreno i ne bi pogodio da ja imam sa škorpijom ikakve veze, a kamoli tolike
a kao vagu je dosta ljudi pa valjda kad je vaga toliko nahvaljena nisam rugoba -
ali moram priznat ne smatram se tipičnom predstavnicom vage sa svim njenim vrlinama kad to i nisam, škorpija je u sve morala svog otrova bacit pa zeznula da ne budem prava vaga

Isto tako mislim da relacija znak-podznak kao manifestacija na fizički izgled općenito - recimo daje nježnije crte lica kod onih čiju su znakovi elementno kompatibilni - rekla bih da se crte lica preklapaju ili samo naglašavaju,

dok recimo kod onih kod kojih je ta relacija nekompatibilna - vjerojatnost da nešto kako bih rekla "strši" na faci, da je slabije ili prejako naglašeno - je veća.
kontrasti su veći.

hvala ti na odgovorima svim.
lokna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 02:06   #43
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post
Ja se ne pronalazim u niti jednom od ovih tipova.

Znak - Škorpion, podznak - Vaga, Mjesec - Ribe.

I moram priznati kako imam izraženiji pogled. To mi jako puno ljudi kaže. Također, imam izraženije crte lice iako, nisu grube.
ja sam stvarno nova al rado bih pokušala tvoje karakteristike tumačit,
pogotovo jer sam te vidjela na slikama i ostavila si samo ti uz jos jednu curu dojam na mene.

kod tebe je okvir dominantan - izražajne oči - punija usta (vidjela sam te na slici ) i uklapa se. opći dojam tebe je da sigurno na prvu upadaš u oči, djeluješ eksplozivnije nego jesi - podznak vaga ublažuje dominaciju škorpije pa istovremeno izgledaš i profinjeno i nježno - pogotovo mislim na kožu - čini se da ti je čista i prozračna.(odlika vage)
mjesec ribe je ona tvoja treća dimenzija - iznad svega si nježna, pažljiva i brižna i mislim da se to manifestira na izgled na način da ti daje onaj završni sjaj.

nisam nikakav astrolog al tvoja kombinacija mi se učinila baš zanimljivo za pokušaj.
lokna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 02:45   #44
Što da radimo ako ima više vladara?
Ja sam u podznaku Riba, ali 1. kuća završava skroz preko Ovna pa nekih 10° u Bika. Da računam Neptuna, Jupitera i Marsa? Osjećam sve te energije, ali su dosta pomješane.

Magha is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 11:38   #45
Christopher Lambert:



On je dobar primjer muškog Marsa, ovnovskog tipa. Izraz lica je ratnički, hrabrost i odlučnost se vidi iz svake crte lica i pogleda. Nema u tom izrazu ni malo kolebljivosti, proračunatosti ili sumnje u pobjedu. Osim ovnovskog Marsa, naglašen je i vodeni element (ASC rak, luna u ribama), pa iako je oblik glave i čela četvrtast, nije ćoškast kao u tipičnog Marsa ovnovskog tipa. Tko je gledao Christopherove filmove, zna za njegov karakterističan razrok i prodoran pogled (Mars) iz "dubine" (Mjesečev tip).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 12:22   #46
Dvije slike Marsova tipa ovna...ja ga zovem "tip malog velikog čovjeka"



Charles Spencer Chaplin:



"Mali čovjek"….ali malen samo rastom. Najslavniji Britanski komičar o kojemu je zaista jako puno pisano. Na jednom filmskom sajtu izdvojili su jedan od njegovih poznatijih citata:

"Sve što mi treba za pravljenje komedije je park, policajac i predivna djevojka"....rekao je slavni ovan. "I da je djevojka mlađa od 17"... dodali su na sajtu, aludirajući na njegovu strast prema tinejdžericama.

Njegov izgled je tipičan za malog Mars tipa ovna…visina, čelo, kosa. A kako mu je luna i podznak u scorpionu, izražajnošću lica (vidi se i doza feminiziranosti lica - Mjesec na ASC) i njegovom mimikom je svoj talent pokazao cijelom svijetu.

Za njega se zna da je imao tužan život, a manje poznata bizarnost iz njegova života (bolje rečeno smrti) je ta da mu nisu ni u smrti dali mira. Zbog slave su mu pokušali ukrasti tijelo, a kada su nakon neuspješne krađe tijelo našli, da bi to spriječili ubuduće….njegov su leš zalili betonom.




Ayrton Senna:



Legendardni vozač formule tipični je predstavnik Marsa ovnovskog tipa....malog velikog čovjeka.

Zadnje uređivanje Fish 1968 : 30.07.2007. at 18:19.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 15:02   #47
Ja se dvoumim da li sam Saturn tip ili pak Venerin
?
Naime, to su se dvoumili i neki poznavatelji u astrologiju

Ima asc u biku(s time da mi je to u građi puuno naglašeno=imam bokove, u rukama i gornjem dijelu tanka,izražen ženski struk,naginjem buckanju,stoga moram puno vježbat da mi noge odu(točnije bokovi))
S druge strane mjesec mi je u Ribama
S treće Venera u Jarcu() i još hrpu planeta mi je u Jarcu, ma da sam vodenjak rođen 29.01.1990 koji tvore(ti Jarčevi ne) razno razne konjukcije,
a velika većina tih Jarčeva mi zapravo pada u Strijelčevu kuću
Tako da ja stvarno ne znam šta sam?
Po nekima i po tijelu bi trebala spadati u Veneru,ali opet nemam izražene rupice u licu(imam nekakve blage kad se nasmijem,ali..) i baby face, već više onako..pravilno mi je lice i moram priznati da smatram kako je faca najljepši dio mene(eto,nisam umišljena,ali volim svoja puna usta,oči i ten), čak bi mogli reći da djelujem starije nego što jesam,tako da..
Zaključno mislim da spadam u Venerin tip po tijelu,kosi,boji očiju definitivno,ali za lice ne znam..Zapravo ne znam
Fish,any ideas?
Emo§ion:D is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 16:05   #48
Quote:
Magha kaže: Pogledaj post
Što da radimo ako ima više vladara?
Ja sam u podznaku Riba, ali 1. kuća završava skroz preko Ovna pa nekih 10° u Bika. Da računam Neptuna, Jupitera i Marsa? Osjećam sve te energije, ali su dosta pomješane.

Onda je upravo tako...pomješano.



@ Emo§ion
Quote:
Emo§ion:D kaže: Pogledaj post
Ja se dvoumim da li sam Saturn tip ili pak Venerin
?

Fish,any ideas?

Na prvoj stranici ovog topica piše kako se gleda fizički izgled u natalnoj karti, a posebno virni ovdje.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 17:42   #49
Quote:
fish 1968 kaže: Pogledaj post
Najvažniji signifikatori fizičkog izgleda u natalnoj karti su:

• sunčev znak (bitna je i dekada)
• ASC i prva kuća opisuju izgled i kako osobu vidimo
• znak u kojem se nalazi vladar ASC, te aspekti koje tvori vladar ASC
• planete u bliskoj konjukciji s ASC, Suncem ili vladarom ASC (Venera poljepšava, a Saturn i Mars čine grubljim)
• mjesečev znak, posebno kod žene
Sunce je u ribama i to hm, na sredini ( ).
ASC strijelac, Jupiter u Jarcu. Pod pretpostavkom da Jupiter pospješuje debljanje, a Jarac je, onako, koščat, rekla bih da zbog toga (a i zbog ASC) nisam sklona debljanju, a nisam ni previše koščata.
Jupiter u Jarcu i podznak Strijelac daju mi o.k. građu, ono, imam lijepo tijelo, a rekla bih da zbog Strijelca imam dobre noge i malo zaobljenije kukove.
Mislim da zbog Urana u prvoj kući djelujem dosta ekscentrično i "neobično", a zbog Saturna i Marsa u Škorpijici nisam baš tipična riba i vjerojatno mi zbog njih ljudi često kažu (kad me vide):"Ti si sigurno Škorpion."
Da, rekla bih da me Saturn i Mars čine malo grubljom ženskom, ali ne fizički grubljom, jer zbog neptuna nemam ni izražene mišiće ni kosti, nego iz nekakvog dojma koji ostavljam kad se negdje pojavim. Mislim da Mars iz mene snažno zrači jer djelujem dosta dominantno, pa me se muški boje.
Mars mi je vjerojatno dao i višak muških hormona pa se vječito borim s dlakama (hvala bogu - bradu i brkove (još) nemam).
Ajmo dalje
Zapravo ne znam što dalje

@Fish, ako ti nije teško, ajd mi reci kako na izgled utječe konjukcija Jupitera i Neptuna u prvoj kući i please reci mi ima li smisla ovo kako sam sama protumačila utjecaj planeta na svoj izgled, a ja ću kasnije još sama promisliti i napisati kako mi Mjesec i Venera utječu na njega.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 20:15   #50
Quote:
diki kaže: Pogledaj post
@Fish, ako ti nije teško, ajd mi reci kako na izgled utječe konjukcija Jupitera i Neptuna u prvoj kući i please reci mi ima li smisla ovo kako sam sama protumačila utjecaj planeta na svoj izgled, a ja ću kasnije još sama promisliti i napisati kako mi Mjesec i Venera utječu na njega.
Ovo je aspekt pretjerivanja. A opet zbog Neptuna....prisutna je potreba za prikrivanjem pravog izgleda. Da si muško, njegovala bi dugu mudru bradu, ovako to može biti jako dugačka kosa, onako preko lica i očiju (strijelac polukonj)...tipa one cure iz Ringa.

Međutim....konjukcija Jupitera i Neptuna je ekspanzivna (ide u širinu), a kako je Jupiter i suvladar znaka ribe....u ovoj konjukciji su izmješane isključivo dvije energije....ribe i strijelca.

Zbog toga je cijela konjukcija više usmjerena na donji dio tijela, tj. noge, nego gore.


P.S. Dobro si povezivala.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 20:15   #51
Mala sugestija



Svaki topic je živo tijelo, a napisani postovi su upravo ono što ga oblikuje i daje mu život.

Kako je naziv ovog topica "Fizički izgled u natalnoj karti"....to bi trebalo biti mjesto na kojem će biti istaknute upravo one karakteristike koje utječu na njega. Nema previše smisla ostavljati svoje opise, jer svi izgledamo upravo onako kako izgledamo, a dovoljan je pogled u ogledalo da se to utvrdi.

Stoga je moj prijedlog i mislim da bi korisnije bilo napisati karakteristične (posebne) stvari ili spoznaje koje ste primjetili u izgledu kod sebe ili drugih, a znate ih povezati astrološki. Ili imate dilema oko toga, a zamjetili ste da su karakteristične.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 21:11   #52
Da zaokružim cjelu priču, još tri primjera gdje su naglašena oba dva tipa Marsa (ovan i scorpio) u jednoj osobi....pa završavam s Marsom.

Marcia Cross:



Vilice su naglašene, robusne i ćoškaste. Također i naglašena glava s čelom (treba vidjeti iz profila) što je karakteristika Marsova tipa ovna. Lice je kontrasno, a izgled fatalan i scorpio, ono…prava bitch.



Joaquin Phoenix:



Ovo je zaista tipični predstavnik...muški primjer duplog Marsa. U ovoj kombinaciji, rekla bih da ipak prevladava scorpio tip. Dominacija njega se vidi po markantnosti i nekoj strasnoj unutrašnjoj tajnovitosti, jakom kontrastu između očiju i lica i specifičnog magnetičnog pogleda. Marsovski tip ovna se vidi najbolje kroz ožiljak koji daje licu notu divljeg ratnika.



Vladimir Zagorec:



Još jedan s jakom Marsom. Četkasta kosa koja završava na V, čvrsti izraz lica s čvrstim vilicama, mišići lica naglašeni, nizak i naravno…..jaka veza s oružjem.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2007., 22:46   #53
Fish,oduševilo me ovo za Marciu Cross -ovan i škorpion,baš se to vidi na njenom izgledu,ta crvena kosa tako tipična za Ovna (pored kratke) i taj pogled La bitch tako tipičan za škorpiju
E sad nešto što sam ja sama primjetila:
-Mjesec u Jarcu ili Asc u jarcu daje ljude koji izgledaju zrelije od svojih vršnjaka (nebitno da li su lijepi ili ne)
-Venera u škorpiji daje izuzetno atraktivne žene,seksipilne,harizmatične,..one koje što god da obuku stoji im
sagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 11:34   #54
Jupiterov tip - tu su opet dva osnovna tipa. Prvi je strijelčev tip Jupitera koji ima duguljasto, tako često spominjano kao "konjsko lice" s koščatom strukturom vilice i ravnim nosom. Naročito su izražene kosti vilice kada se smije, a jagodice su postavljene više.

Vragolasti pogled, a obrve su iznad očiju zaobljene poput poluluka. Oči su najčešće malene i karakteristično "žmirkaste"...ali ono prema čemu se ovaj tip može uvijek prepoznati je...dobrodušan pogled.

Zubi veliki, a mogu imati karakteristične i istaknute gornje prednje zube. Koža je ružičasta s crvenkastom nijansom. Karakteristične su i veće uši ili s većim ušnim resicama.

Žene ovog tipa su poznate po dugačkim nogama koje mogu biti mršave i žilave, posebno u donjem dijelu lista. Strijelački tip Jupitera ima izražen vrat koji je često duži, čime dobivaju na dostojanstvenom držanju dok samouvjereno galopiraju kroz život.
Kosa je ravna i tanka.

Postoji i Jupiterovski tip ribe koji ide u širinu, pa ima velike crte lica, gumastu, "rastezljivu", slatku, okruglu facu, jabučasti nos i ...također malene vragolaste oči.

Kod oba tipa je prisutan dobrodušan i velikodušan izraz lica.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 11:37   #55
Evo i sličke oba tipa.

Jupiterov tip strijelca, poznati....Steven Spielberg:



Jupiterov tip strijelca se vidi po duguljastoj glavi, a prije svega dobrodušnom izrazu lica. Strijelački optimizam širi crte lica, tako da Jupiterov tip strijelca izgleda da se smiješi i onda kada to ne radi.




Drugi tip je Jupiterov tip ribe….Andrew Carnegie:



Iako je bio industrijalac i businesman i sigurno je znao i u prošlom stoljeću nagaziti svoje zaposlenike … striček Andry ima dobrodušno lice. Sasvim normalno je mogao nataknuti crvenu kapu i u slobodno vrijeme glumiti Djeda Mraza na lokalnom trgu bez imalo make upa.


Još jedan Jupiterov tip ribe, mrvicu manje slavan od brata Jeff-a (Jeff je isto Jupiterov tip)….Beau Bridges:

Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2007., 11:47   #56
Što znači Jupiterov tip strijelca zvan "konjska faca"?


Bette Midler:


John Kerry:



Teri Hatcher:



Andy Williams:



Jamie Lee Curtis (u ovom slučaju i tijelo):
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 01:13   #57
Quote:
lokna kaže: Pogledaj post
ja sam stvarno nova al rado bih pokušala tvoje karakteristike tumačit,
pogotovo jer sam te vidjela na slikama i ostavila si samo ti uz jos jednu curu dojam na mene.

kod tebe je okvir dominantan - izražajne oči - punija usta (vidjela sam te na slici ) i uklapa se. opći dojam tebe je da sigurno na prvu upadaš u oči, djeluješ eksplozivnije nego jesi - podznak vaga ublažuje dominaciju škorpije pa istovremeno izgledaš i profinjeno i nježno - pogotovo mislim na kožu - čini se da ti je čista i prozračna.(odlika vage)
mjesec ribe je ona tvoja treća dimenzija - iznad svega si nježna, pažljiva i brižna i mislim da se to manifestira na izgled na način da ti daje onaj završni sjaj.

nisam nikakav astrolog al tvoja kombinacija mi se učinila baš zanimljivo za pokušaj.
Hvala na ovom pokušaju. Zaista zvuči zanimljivo.
I baš mi je zapelo ovo za kožu - puno njih mi kaže ili da imam čistu kožu ili da je jako nježna na dodir.

Hvala još jednom
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 18:52   #58
Quote:
Najvažniji signifikatori fizičkog izgleda u natalnoj karti su:

• sunčev znak (bitna je i dekada)
• ASC i prva kuća opisuju izgled i kako osobu vidimo
• znak u kojem se nalazi vladar ASC, te aspekti koje tvori vladar ASC
• planete u bliskoj konjukciji s ASC, Suncem ili vladarom ASC (Venera poljepšava, a Saturn i Mars čine grubljim)
• mjesečev znak, posebno kod žene
Da pokusam :
- Sunce u Djevici (prva dekada) - Merkur djevica tip : Uzi nos, izrazeniji pogled, skladna gradja...to mi odgovara
Kosa mi nije bas njezna i ravna (mozda zbog 1. dekade i utjecaja lava ili ?) Jagodice su mi naglasene ali nisu koscate, nego oble i blage (tzv. "jabucice" pri smijanju) ne znam je li to onda zbog djevice ili lava...
-ASC u Vagi - veli da su crte skladne, fina koza i kosa, nos nimalo grub...sve istina, onda se spominje baby - face - to ne, ali mi daju obavezno dosta godina manje.
-Venera mi je u Djevici...pretpostavljam da to onda znaci jos vecu naglasenost tog "suncevog tipa"
Venera kao vladar mog asc. mi je u konjukciji sa Suncem, i to mi je jedini Venerin aspekt. To je valjda o.k. ? Kao neki znak sarma ili privlacnosti ali ne znam kojeg tipa...mislim da se radi o zenstvenosti prije nego o nekom divljem seksepilu
- Mjesec mi je u Raku - to ste mi rekli da je najbolje mjesto za Raka (maticno) pa izgleda da zato bas imam i tih karakteristika dosta, (mozda i vise nego suncevih) a to su : blaze crte lica, nesto dublje usadjene oci (i mozda i malo razmaknutije), gusta, teska i valovita kosa - e to je to znaci nije ono sto sam gore mislila...put blijeda i osjetljiva na sunce - definitivno !
-E sad ovaj dio s 1. kucom ne znam kako...s obzirom da nemam planeta u toj kuci...Jel se onda gleda mozda aspekte vladara tj. Marsa ? Taj mi je u Skorpiji, ali ne bih rekla nikako da sam taj tip pa ne znam...Inace, ne vidim nista grubo na svom izgledu (a ja bih bas voljela da imam nesto grublje u smislu "markantnosti" )Sto se tice Marsovih aspekata - Mars mi je u sextilu sa Plutonom i Uranom, u konjukciji s Neptunom te u kvadratu s Jupiterom . Ne znam da li to ista govori o fizionomiji ?
Malo me zbunjuje ovaj Mars u Skorpiji...ne vidim se tako pa mozda nisam dobro protumacila nesto...

Saturn mi je u opoziciji s Asc.

Eto, dakle itekako ima istine u ovome.
Bas me zanima detaljnije. Moze dopuna ?
Kasnije cu probati "iscitati" izgled nekih znanih mi osoba (poznavajuci barem znak i asc.)

Zadnje uređivanje Self-portrait : 30.07.2007. at 18:59. Reason: dopuna
Self-portrait is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2007., 23:57   #59
Quote:
fish 1968 kaže: Pogledaj post
Ovo je aspekt pretjerivanja. A opet zbog Neptuna....prisutna je potreba za prikrivanjem pravog izgleda. Da si muško, njegovala bi dugu mudru bradu, ovako to može biti jako dugačka kosa, onako preko lica i očiju (strijelac polukonj)...tipa one cure iz Ringa.

Međutim....konjukcija Jupitera i Neptuna je ekspanzivna (ide u širinu), a kako je Jupiter i suvladar znaka ribe....u ovoj konjukciji su izmješane isključivo dvije energije....ribe i strijelca.

Zbog toga je cijela konjukcija više usmjerena na donji dio tijela, tj. noge, nego gore.


P.S. Dobro si povezivala.
hvala, fish
ovo s kosom je točno. dobro je njegujem i dugačka je i prirodno mi pada preko lica. međutim, i da ne pada prirodno, svjedno bih je navlačila na facu jer ne volim imati otkriveno lice. usporedba s ringu ženskom je na mjestu

Quote:
fish 1968 kaže: Pogledaj post
Djevica tip Merkura ima uzak nos, tanke usne i također naglašenu bradu (mudri su). Karakterističan je i bistri pogled oka ....u kojem se ogleda sva bistrina i čistoća njihova duha.

Kosa je ravna, a ženama najbolje odgovaraju frizure ravne i geometrijske linije. Rano sijede (nerviraju se jadne ), ali dobro im stoji i takva sijeda kosa (kao npr. Sir Thomas Sean Connery). Kod žena uredno podšišana sijeda kosa (kako je Anne Bancroft alias Mrs. Robinson dobro stajao sijedi pramen), tj. prirodan i jednostavan izgled sa što manje šminke.
Ovaj su tip moja sestra i jedna moja profesorica.
Dok je profesorica toliko nekako ružna (valjda jer joj je brada stvarno jako naglašena) da bi joj šminka samo još naglasila ružnoću, moja sestra je baš lijepa i ljepša mi je puno bez šminke, nego kad se našminka.
Zapravo, i jedna i druga ljepše su kada su prirodne.
Također, obadvije imaju ravnu kosu (ravne šiške i kosa do ramena) i ta im frizura paše k'o salivena.

Samo bih još nešto napisala apropos blizanaca. Primijetila sam da su blizančice jako šarmantne, da se znaju jako lijepo obući i da imaju tanke noge, malu guzu i izraženije grudi.
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2007., 02:36   #60
Hvala na odgovoru, Fish.

Primjećujem na sebi utjecaj sve tri planete - Neptuna, Jupitera i Marsa te njihovim pozicijama u znaku uz ASC, Sunce i Mjesec. Ima tu mnogo faktora, uistinu.

Osobe sa Mjesecom u Lavu - imaju mačkast pogled.
Magha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:07.