Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2010., 22:45   #1
Tip me otpilio u startu jer izgledam "prefino" za njegov rokerski ukus

najkraće rećeno: ja, vanjskim izgledom nježna i ponašanjem 'dame',jer to jednostavno neke moje obveze i 'okolina' zahtjevaju od mene...zaljubila se preko ušiju u frajera koji živi totalno drugim načinom života, ono..sex, drugs and rock'n roll
stvar je u tome da ja rock i te šeme slušam i volim taj stil otkad znam za sebe, ali jednostavno silom prilike si neke stvari (od takve odjeće do neznamčega) ne mogu dozvoliti em zbog posla em zbog još nekih svojih aktivnosti...e a on je mene prosudio na osnovu vanjskog izgleda i tih gluposti u startu me 'odj....' kao nešto totalno suprotno i različito njemu

kak da ja sad pokažem da nismo različiti koliko je on zamislio, a da ne izgleda kao pubertetski pokušaj 'želim biti kao ti',' meni su super stvari koje su i tebi'?

bilo bi zgodno da je netko prošao sličnu šemu
__________________
'every men die, but not every men really live'
maitresse is offline  
Old 18.08.2010., 23:57   #2
Quote:
maitresse kaže: Pogledaj post
najkraće rećeno: ja, vanjskim izgledom nježna i ponašanjem 'dame',jer to jednostavno neke moje obveze i 'okolina' zahtjevaju od mene...zaljubila se preko ušiju u frajera koji živi totalno drugim načinom života, ono..sex, drugs and rock'n roll
stvar je u tome da ja rock i te šeme slušam i volim taj stil otkad znam za sebe, ali jednostavno silom prilike si neke stvari (od takve odjeće do neznamčega) ne mogu dozvoliti em zbog posla em zbog još nekih svojih aktivnosti...e a on je mene prosudio na osnovu vanjskog izgleda i tih gluposti u startu me 'odj....' kao nešto totalno suprotno i različito njemu

kak da ja sad pokažem da nismo različiti koliko je on zamislio, a da ne izgleda kao pubertetski pokušaj 'želim biti kao ti',' meni su super stvari koje su i tebi'?

bilo bi zgodno da je netko prošao sličnu šemu
Uf. teško je s čovjekom koji je pun predrasuda kao taj roker. Popričajte malo o vašim sustavima vrijednosti. Izgled često puta vara.
Park Avenija 79 is offline  
Old 19.08.2010., 00:02   #3
Povedi neki lezerni razgovor, ovo, ono, glazba, onako, SLUCAJNO spomeni par koncerata na kojima si bila,
da covik vidi da nisi špicerka
__________________
Carbonmade
elf_dalmatae is offline  
Old 19.08.2010., 00:12   #4
Svi mi nesvjesno u prvih 15-ak sekundi susreta stvaramo sliku o nekom na temelju predrasuda.
S vremenom i izgradnjom sebe postaneš svjestan te činjenice pa ljudima daš još koju minutu

Možda je tupav. Možda želi neku koja će vanjskim izgledom bit rokerica. Možda je tebe privukao samo jer je buntovan i daje si oduška u onom u čemu ti ne smiješ, a u biti ne bi funkcionirali kao par.
Maisie is offline  
Old 19.08.2010., 00:14   #5
vi ste definitivno odličan spoj...i već vas mogu zamisliti zajedno...lijepo ti njemu uleti s nekom spikom i sve 5...
tako i ja uvijek neke rokere...jer izlazim u takav kafić (slušam ex yu rock) , a oblačim se moderno...spoj je savršen...a zločesti dečki su neodoljivi...
chanelgirl is offline  
Old 19.08.2010., 01:10   #6
Bitanga i princeza par, ne ide to
__________________
"Ako u raju nema pasa, onda kad umrem želim ići tamo gdje je moj pas!"
yildirim is offline  
Old 19.08.2010., 01:11   #7
Ah, alternativci koji zahtijevaju da nosiš sličnu uniformu.
chocolatecookie is offline  
Old 19.08.2010., 02:30   #8
jesi ti sigurna da zelis biti s likom koji odbacuje druge zato sto nisu stilski isti kao on?
Kela is offline  
Old 19.08.2010., 07:37   #9
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Ah, alternativci koji zahtijevaju da nosiš sličnu uniformu.
da, ono bedasto je to-alternativa, ovo-ono, svi otvoreni pun k...., a ne mogu skontat da ne znači nužno samo takav izgled takav način razmišljanja
__________________
'every men die, but not every men really live'
maitresse is offline  
Old 19.08.2010., 08:05   #10
Priđeš mu i pitaš ga da li sluša Sevu, da li vozi role, da li pije sok od borovnice... kad ti odgovori na tvoja pitanja negativno ili ipak možda potvrdno ti se samo i reci viš kak smo si isti
oki_doki is offline  
Old 19.08.2010., 08:32   #11
Kao prvo ne razumijem zašto bi sad ti odjećom i obućom trebala dokazivati da slušaš rock ,house ili narodnjake, šta smo u 5. osnovne ?
Ja prva sam zadrta rockerica ali to ne znači da idem okolo u koži od glave do pete. Sad ne znam ako imaš prilike često biti u njegovom društvu , ali ako imaš ti mu onako suptilno daj do znanja da i ti spadaš u taj njihov krug , samo vjeruj mi nemoj to baš stavljati u prvi plan i forsirati činjenicu da voliš rock jer baš onda ćeš ispasti teška fejkerica. Samo iskreno , ako je tip tako unutar okvira da te sudi po odjeći razmisli da li je uopće vrijedan tvog truda.
Milla_84 is offline  
Old 19.08.2010., 08:39   #12
Quote:
maitresse kaže: Pogledaj post
najkraće rećeno: ja, vanjskim izgledom nježna i ponašanjem 'dame',
A ti par puta onako masno hračni na pod pred njegovim društvom, znaš ono kad ga potegneš iz pete i jedva ga pregrizeš, a žilice pulsiraju? I iz nosa ga otresi.
Ondak obriši nos i usta rukavom i reci: "Oćmo se ić jebat, a?"
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 19.08.2010., 09:02   #13
Quote:
maitresse kaže: Pogledaj post
bilo bi zgodno da je netko prošao sličnu šemu
prosla sam slicnu semu sa tlinaest.
ali tada su rokeri voljeli dame.
znas, kao rokeri u holivudu koji se zene modelima a ne rokericama.
sada mi ne bi palo na pamet gubiti vrijeme na nekoga ko sebe i druge definira po odjeci koju nose.
to je tako jadno i nezrelo u svijetu odraslih.
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Old 19.08.2010., 09:15   #14
Quote:
maitresse kaže: Pogledaj post
najkraće rećeno: ja, vanjskim izgledom nježna i ponašanjem 'dame',jer to jednostavno neke moje obveze i 'okolina' zahtjevaju od mene...zaljubila se preko ušiju u frajera koji živi totalno drugim načinom života, ono..sex, drugs and rock'n roll
stvar je u tome da ja rock i te šeme slušam i volim taj stil otkad znam za sebe, ali jednostavno silom prilike si neke stvari (od takve odjeće do neznamčega) ne mogu dozvoliti em zbog posla em zbog još nekih svojih aktivnosti...e a on je mene prosudio na osnovu vanjskog izgleda i tih gluposti u startu me 'odj....' kao nešto totalno suprotno i različito njemu

kak da ja sad pokažem da nismo različiti koliko je on zamislio, a da ne izgleda kao pubertetski pokušaj 'želim biti kao ti',' meni su super stvari koje su i tebi'?
....
kako da mu pokažeš, iliti dokažeš? nikako
čini se da se previše trudiš zadovoljiti tuđe kriterije što je njemu kao pravovjernom rokeru , pretpostavljam, odbojnije od samog imidža dame
ono, da ste se kliknuli mogla bi ti na sebi imati i vreću od krumpira...
baja is offline  
Old 19.08.2010., 09:21   #15
Quote:
maitresse kaže: Pogledaj post
a da ne izgleda kao pubertetski pokušaj 'želim biti kao ti',' meni su super stvari koje su i tebi'?
Jbt.. stvarno ne znam, s obzirom da on ionako fura tu neku teen spiku.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 19.08.2010., 09:27   #16
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
ionako fura tu neku teen spiku.
Eto, pametnom ne treba više od ovog!!!!!!
Dragonborn is offline  
Old 19.08.2010., 09:28   #17
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
kako da mu pokažeš, iliti dokažeš? nikako
čini se da se previše trudiš zadovoljiti tuđe kriterije što je njemu kao pravovjernom rokeru , pretpostavljam, odbojnije od samog imidža dame
ono, da ste se kliknuli mogla bi ti na sebi imati i vreću od krumpira...
Upravo ovo, ja sam metalka, i tako se i oblacim, a momak(bivsi) je totalna suprotnost od toga, ali smo jednostavno kliknuli, i zaljubili se ludo, bez obzira na ogromne razlike, kad hodamo ulicom, mislim da su nam se ljudi smijali hehe, cak je poslije njemu smetalo moje oblacenje, a ne meni njegovo, tako da, ako se zaljubis u nekog, nije uopste bitno u cemu je ta osoba
Littleaigrl is offline  
Old 19.08.2010., 09:51   #18
hmmm...slažem se sa svima koji misle da je tip blago rečeno zelen ako te sudi baš do te mjere po stilu oblačenja (iako i ja nekako mislim da da ste "kliknuli" to ne bi bilo važno), ali ako se želiš baš potruditi, igraj se malo-budi iznad njega i zajebavaj ga na račun toga. ako imate neku interakciju (nisi rekla dali se družite, pričate ikad i to...) svaki put kad mu-sad ću bubnut- daš žvaku, kažeš neko svoje mišljenje, pitaš ga nešto, napraviš to uz komentar "evo ti žvaka...ako su ovo dovoljno rokerske žvake za tebe", "bla bla bla nešto nešto...naravno, ako je moje nerokersko mišljenje dovoljno relevantno" itd itd....shvatila si poantu
u jednom momentu će si postati smiješan
__________________
...ja nisam moje misli...
D Mjuz is offline  
Old 19.08.2010., 10:16   #19
Quote:
D Mjuz kaže: Pogledaj post
hmmm...slažem se sa svima koji misle da je tip blago rečeno zelen ako te sudi baš do te mjere po stilu oblačenja (iako i ja nekako mislim da da ste "kliknuli" to ne bi bilo važno), ali ako se želiš baš potruditi, igraj se malo-budi iznad njega i zajebavaj ga na račun toga. ako imate neku interakciju (nisi rekla dali se družite, pričate ikad i to...) svaki put kad mu-sad ću bubnut- daš žvaku, kažeš neko svoje mišljenje, pitaš ga nešto, napraviš to uz komentar "evo ti žvaka...ako su ovo dovoljno rokerske žvake za tebe", "bla bla bla nešto nešto...naravno, ako je moje nerokersko mišljenje dovoljno relevantno" itd itd....shvatila si poantu
u jednom momentu će si postati smiješan
ha ovo mi se sviđa!
Milla_84 is offline  
Old 19.08.2010., 10:57   #20
i meni

ma nije to samo do oblačenja nego je on nekako povezao moj izgled s lifestyleom-ono razumijete, ako vidite, karikiram, curu u štiklicama i roza haljinici, neće vam pasti prvo napamet da ta cura možda voli 'hipije' i ne znam...deep purple

družimo se mi i on cijelo vrijeme govori da jesam ja njemu super 'ali smo totalno različiti'

ugl, ako ne uspije to sa sprdanjem ništa drugo neće
__________________
'every men die, but not every men really live'
maitresse is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger