Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2013., 07:18   #41
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
"nikad ne priznaj." "uvijek poriči, UVIJEK."

to ih uče odmalena. nema teorije da ti muškarac na pitanje 'jel ti mene varaš" odgovori: da, s LJ. S., ima tri i pol mjeseca tome, sastajemo se u motelu Zelengora soba 24, zato jer ona ima veće sise i manju guzicu od tebe
Jebemumiša kak da mene nitko nije tome poučio? Možda je riječ o genetskom zapisu?

A žene inače na ovako postavljeno pitanje odgovaraju potvrdno? Uz napomenu da je razlog samo veći pimpek i ništa više?
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2013., 19:22   #42
Quote:
forgot kaže: Pogledaj post
evo ovako...moj suprug i ja smo godinu dana u braku i sedam godina zajedno,imamo dvoje prekrasne djecice,no u zadnje vrijeme me izbjegava,inace on radi u gradevini vec pet godina i stalno je na terenu,dolazi svaka dva tjedna doma...do nema dugo je sve bilo u redu ali u zadnje vrijeme izbjegava sa mnom razgovarati,zatvara se u sebe,seks nam vise nije kao sto je bio prije,pokusala sam s njim razgovarati o tome,ali on ne zeli i uvijek bi svu krivnju prebacio na mene(ako bi ga za nesto okrivila ili ga pitala da li me vara)ili bi mu odg bio:umoran sam,ti to samo umisljas,itd.itd...zaista imali smo svakakvih problema dosad,ali sve smo ih uspijeli rijesit,ali sada vise ne znam ni sama kako dalje,sta da radim,svakakve misli mi prolaze glavom,a najvise mislim da me vara...pa vas molim za pomoc,svaki savijet je dobrodosao,,,tnx
Hm, potaknuta jednom pričom - možda mu zbilja nije ništa i treba ga pustiti malo na miru...
Eto pričice.

NJEZIN I NJEGOV DNEVNIK!

Njezin dnevnik

Večeras mi se muž ponašao čudno. Imali smo u planu naći se kod novootvorenog restorana i otići na večeru. Prije toga sam bila u shopingu s kolegicama pa sam pretpostavila da je bio uznemiren jer sam malo kasnila, no nije ništa komentirao. Tijekom večere nije rekao niti riječ. Jako sam se uplašila. Kad smo izišli iz restorana i krenuli prema autu povukla sam ga sa strane i upitala što nije u redu. On je odgovorio "ništa". Pitala sam ga jesam li ja kriva što je uznemiren no on je odmahnuo glavom i rekao da nema veze sa mnom i da se ne brinem ni oko čega. Dok smo se vozili kući rekla sam mu da ga volim, no on se samo osmjehnuo i nastavio voziti. Nisam nikako mogla pojasniti što se događa i ne znam zašto nije rekao "I ja tebe".

Kad smo došli kući, bilo me strah više nego ikada, ignorirao me i ponašao se kao da ne želi imati nikakve veze sa mnom. Samo je šutio i piljio u TV. Činio se da je odsutan s ovoga svijeta i osjećala sam se udaljeno od njega. Uz svu tu tišinu odlučila sam otići na spavanje. Nakon 15 minuta mi se pridružio u krevetu. Samo je legao i zaspao. Zaplakala sam. Ne znam što da radim. Čini mi se da je u mislima s nekom drugom. Moj život je propao!!!!!



Njegov dnevnik!



Auto mi trokira!!! Ne znam što da radim???
zblunjena is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 01:13   #43
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
jooooj


prvo kaze ego a onda kaze popricaj s njime

koliko cu puta reci da je ona zadnja osoba s kojom on zeli popricati oko tog

pusti ga da dise, odi kod matere 30 dana...

nista ne mozes napravit
ja bi valjda trebala bit prva s kojom ce pricat o svojim problemima

i za tvoju informaciju kod matere i jesam jer zivimo s mojim roditeljima

a to dal mogu sta napravit ili popravit vrijeme ce pokazat,na dobrom smo putu da izgladimo nesuglasice
__________________
bila sam na onoj strani,al'pređoh vama iz inata.....
forgot is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 04:09   #44
Mozda nije rijec o ljubavnici, mozda je covjek jednostavno premoren radom. Mozda mu tesko pada i to sto ne vidi tebe i djecu tako cesto. Mozda se uvalio u neke dugove i ne zna kako iz njih izaci. Ja bih ti savjetovala da pokusas porazgovarati s njim i reci mu da se njegova povucenost i nezadovoljstvo odrazavaju i na tebe, a uskoro bi mogla i djeca poceti patiti zbog toga. Reci mu kako se osjecas, podsjeti ga da mu nisi samo supruga vec i najbolja drugarica i partnerica.
snjeguljica86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 23:07   #45
Quote:
Nebuloza kaže: Pogledaj post
Ajde probaj jednom za taj dan kad se on vraca doma srediti da klince pricuva baka-servis, a ti ga docekaj sama.
Mozda je u tome stvar, dok je udaljen masta jedno, a kad se vrati doceka ga prosireno izdanje koje mu se ne uklapa bas skroz u tu fantaziju.

istina je sve sto je tu napisano,nagovarala sam ga da razgovaramo o tome sta ga muci i napokon doduse teskom mukom mi je priznao da mu jako smeta to sto nemamo vise vrijeme samo za nas,jer on kad dolazi na vikend dolazi navece u vrijeme kada bi klinci vec trebali spavat,a oni naravno ne spavaju!!!(moja krivnja)
koliko mu to smeta toliko je i svijestan da je to tako jer ipak je otac i voli svoju djecu i trudi se najvise sto moze oko njih i ono malo vremena kad je doma.

pa smo si zato za iduci vikend isplanirali nesto....nadam se da ce nam upalit,naravno tu je i baka koja ce rado pricuvati klince...

i nemojte misliti da je ovim nas problem rijesen,dapace trebat ce jos puno vremena da nas odnos vratimo na staro..nadam se da hocemo!!!!

hvala svima za savijete i trud i sto ste odvojili svoje vrijeme i za mene....
__________________
bila sam na onoj strani,al'pređoh vama iz inata.....
forgot is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 11:38   #46
Quote:
forgot kaže: Pogledaj post
istina je sve sto je tu napisano,nagovarala sam ga da razgovaramo o tome sta ga muci i napokon doduse teskom mukom mi je priznao da mu jako smeta to sto nemamo vise vrijeme samo za nas,jer on kad dolazi na vikend dolazi navece u vrijeme kada bi klinci vec trebali spavat,a oni naravno ne spavaju!!!(moja krivnja)
koliko mu to smeta toliko je i svijestan da je to tako jer ipak je otac i voli svoju djecu i trudi se najvise sto moze oko njih i ono malo vremena kad je doma.

pa smo si zato za iduci vikend isplanirali nesto....nadam se da ce nam upalit,naravno tu je i baka koja ce rado pricuvati klince...

i nemojte misliti da je ovim nas problem rijesen,dapace trebat ce jos puno vremena da nas odnos vratimo na staro..nadam se da hocemo!!!!

hvala svima za savijete i trud i sto ste odvojili svoje vrijeme i za mene....
OK, nesretan je jer nemate vremena za sebe . I onda ti okriviš sebe jer kada dođe doma , nemože se odmah posvetiti tebi ( čitaj sebi) .

Vi ne mislite da su i djeca željna tate , a bome bi i tata trebao biti željan vidjeti djecu nakon dva tjedna. Pa djecu stavite spavati , i posvetite se sebi.

A ideja da provedete vikend sami je super , treba biti ponekad sam.
Ali da ga smeta kaj su djeca budna , a ne vidi ih dva tjedna - ne sviđa mi se ta fokusiranost samo na svoje potrebe.
sama45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 14:59   #47
Quote:
sama45 kaže: Pogledaj post
OK, nesretan je jer nemate vremena za sebe . I onda ti okriviš sebe jer kada dođe doma , nemože se odmah posvetiti tebi ( čitaj sebi) .

Vi ne mislite da su i djeca željna tate , a bome bi i tata trebao biti željan vidjeti djecu nakon dva tjedna. Pa djecu stavite spavati , i posvetite se sebi.

A ideja da provedete vikend sami je super , treba biti ponekad sam.
Ali da ga smeta kaj su djeca budna , a ne vidi ih dva tjedna - ne sviđa mi se ta fokusiranost samo na svoje potrebe.
djeca nece uvijek na spavanje kad se nama sprdne...a sto se tice mog supruga i njegovog odnosa sa nasom djecom mogu ti samo napisati da on daje sve od sebe i da ih voli,ja nigdje nisam napisala da njega djeca smetaju jer on zeli da budemo sami....da smo to htjeli nebi djecu ni imali...

a isto tako bi trebala shvatiti da je on covijek 25 godina i da radi 7 dana u tjednu i 11 sati dnevno u gradevini...
pa mislim da i on zasluzuje kakav takav odmor i koliko je to moguce
i ne nismo fokusirani samo na svoje potrebe jer ipak su djeca na prvom mjestu i zasluzili smo imati barem jedan vikend za sebe i nemislim da time umanjujemo nasu brigu,odgovornost,volju i ljubav prema dijeci
__________________
bila sam na onoj strani,al'pređoh vama iz inata.....

Zadnje uređivanje forgot : 04.03.2013. at 15:45.
forgot is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 18:07   #48
Quote:
forgot kaže: Pogledaj post
djeca nece uvijek na spavanje kad se nama sprdne...a sto se tice mog supruga i njegovog odnosa sa nasom djecom mogu ti samo napisati da on daje sve od sebe i da ih voli,ja nigdje nisam napisala da njega djeca smetaju jer on zeli da budemo sami....da smo to htjeli nebi djecu ni imali...

a isto tako bi trebala shvatiti da je on covijek 25 godina i da radi 7 dana u tjednu i 11 sati dnevno u gradevini...
pa mislim da i on zasluzuje kakav takav odmor i koliko je to moguce
i ne nismo fokusirani samo na svoje potrebe jer ipak su djeca na prvom mjestu i zasluzili smo imati barem jedan vikend za sebe i nemislim da time umanjujemo nasu brigu,odgovornost,volju i ljubav prema dijeci
pa naravno da djeca nejdu spat kad se nekom sprdne, pogotovo ak ga rjetko vide, onak kak si prvi put napisala ispadalo je da se na njih izgovara jer mu smetaju posto bi on bas tad kad dodje a djeca su budna a ti si ih trebala uspavat da mu nebi smetala, jadnicak od 25 godina koj radi 11 sati pa je umoran, daj molim te, kaj je on jedini? Jbt, pa ja imam 40 i isto tak sljakam a jebe me to kaj se mojoj zeni neda, nedira me dal sam sljako 10 ili vise sati. Tom izjavom o njegovom umoru citiras njegov izgovor, dajes mu alibi i sama sebe potkopavas.

Naravno nismo svi mi isti al jako se dobro zna kak zgleda teren u gradjevini, po danu radis po noci lumpas, ok, nemora bit da je tvoj muz takav ali...

Neda mu se komunicirat kad je na terenu jer navecer je naravno mrtav umoran i jedva ceka lec u krevet, jesi sigurna da ide u svoj a ne neciji tudji, il da ak ide u svoj nema nikog u njemu tko ga ceka?

I nije ovo neki napad na tebe il njega, samo mali dio struke, i njegove i moje, samo se nadam, zbog tebe da nije ko ja.
__________________
kad nestanem, nisam nestao zato kaj to želim nego zato kaj je vrag došal po svoje.

i posveta, mojim bedacima, znali buju:https://www.youtube.com/watch?v=cg_hLDSW_Ok
hrgazgb is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 20:55   #49
Mili Bogek...jel' postoje normalni brakovi i normalni muževi ?
Ispada da niti jedan nije zreo za brak i obaveze....to samo treba ispričavam se ali povaliti i vratiti mami.
Na sve ovo samo bum rekla ( poslušati do kraja desetak puta prije ubračivanja ..ovo je brutalna istina za većinu brakova pa pazite za koja dajete mladost i radost )

Antibračna:
http://youtu.be/Fw1mCttnRLM


Autorice sjedni sa mužem i pitaj ga kaj mu znači onaj prsten na ruci i da li zna da je u braku dvoje ljudi sa jednakim pravima ali i obavezama te da sa Da uzimam ne prestaje trud oko žene?
Kaj ima 18 godina pa mu je izgubiti obitelj isto kao izgubiti na okladi ?
Da si djecu nisi napravila sama iz epruvete ?
I da si i ti umorna i željna vremena samo za sebe.Da nisi njihova servis služba i da tebi treba ljubavi i pažnje.

Kako se postaviš tako će ti biti.Povećanje štetne tolerancije za egoizam raznih muflona vodi u depresiju i nesretnost životom.
Uskoro žene trpe ljubavnice, pijane dolaske, sms-ove u ponoć od raznih fufa do iskorištavanja, ignoriranja i jada od braka.Glupi muškarci, muževi i egoisti te mamini sinovi skloni su tome.
Lako kaj sebi zeznu život nego ga zeznu i ženama i djeci.
Objasni tom muflonu malo situaciju.Bez vike.Razumno.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 23:23   #50
Evo i mene pod ovu temu,da ne pravim novu. Ne znam odakle bih počela U braku sam 4 godine,prije toga 4godine veze. U početku je sve bilo dobro,do prije godinu dana kada sam otkrila neke sladunjave i hm ukratko grozne poruke,prešla sam preko toga uz puno razgovora i pokazivanja njegove želje za popravkom učinjenoga,navodno nije bilo ništa fizički iako nisam sigurna sudeći po svemu. Borila sam se sama sa sobom i išlo je nekako. Ali u zadnje vrijeme mi se događa baš ovo iz priče autorice ove teme zato sam se i priključila. Stalno nešto prešućuje,ili ne priča o nekim stvarima,ko da se povlači u sebe. Ne znam kako se postaviti što napraviti? Pokušala sam na lijepe,pustila ga,nisam mu dosađivala sa pitanjima pa krene jedan-dva dana pa opet isto. Ako tko ima koji pametan i koristan savjet,čekam
melica24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2013., 11:10   #51
Quote:
melica24 kaže: Pogledaj post
Evo i mene pod ovu temu,da ne pravim novu. Ne znam odakle bih počela U braku sam 4 godine,prije toga 4godine veze. U početku je sve bilo dobro,do prije godinu dana kada sam otkrila neke sladunjave i hm ukratko grozne poruke,prešla sam preko toga uz puno razgovora i pokazivanja njegove želje za popravkom učinjenoga,navodno nije bilo ništa fizički iako nisam sigurna sudeći po svemu. Borila sam se sama sa sobom i išlo je nekako. Ali u zadnje vrijeme mi se događa baš ovo iz priče autorice ove teme zato sam se i priključila. Stalno nešto prešućuje,ili ne priča o nekim stvarima,ko da se povlači u sebe. Ne znam kako se postaviti što napraviti? Pokušala sam na lijepe,pustila ga,nisam mu dosađivala sa pitanjima pa krene jedan-dva dana pa opet isto. Ako tko ima koji pametan i koristan savjet,čekam
Ako ne želi uopće razgovarati ,ako si probala na sve moguće načine , znači da su mu u mislima stvari u kojima nema mjesta za tebe i nju.
sama45 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:05.