Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2017., 20:33   #1
Jeste li vi normalni?

Dakle na temi o KGK forumasica KatarinaRI me DVA PUTA nazvala trolom, uz prisutnost DVOJE moderatora u raspravi, i naravno, niti za jedan taj upis nije kaznjena, vec sam kaznjen ja koji sam na to upozorio.

Vi moderatori ste zaista pristrani da ne mozete biti vise.

Meni kojeg nazivaju trolom kaznjavate, a pustate nekaznjeno one koji druge nazivaju trolom.


Sramota.
John_Wayne is offline  
Received Infraction
Old 18.11.2017., 20:38   #2
I naravno, ja sam na toj temi dobio DVA CRVENA KARTONA, samo zato sto sam ukazao na to da me forumasica vrijedja, dok je ona dobila samo jedan, iako me u dva upisa direktno nazvala trolom.


Ovo moderiranje je doista sramota kakve nema. Pogotovo od modereatorice ball, nisam vidio pristraniju osobu od nje, a nije da je mala konkurencija.
John_Wayne is offline  
Old 18.11.2017., 20:41   #3
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Dakle na temi o KGK forumasica KatarinaRI me DVA PUTA nazvala trolom, uz prisutnost DVOJE moderatora u raspravi, i naravno, niti za jedan taj upis nije kaznjena, vec sam kaznjen ja koji sam na to upozorio.

Vi moderatori ste zaista pristrani da ne mozete biti vise.

Meni kojeg nazivaju trolom kaznjavate, a pustate nekaznjeno one koji druge nazivaju trolom.


Sramota.
Uz karton si dobio poruku da ne komentiraš moderaturu na topicu i da me pustiš da izmoderiram. Tako da točno znaš zbog čega si kažnjen. Samo, ne možeš propustiti priliku da ne skokneš amo pljucnuti na moderatore.
__________________
MCR
ball is offline  
Old 18.11.2017., 20:44   #4
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Uz karton si dobio poruku da ne komentiraš moderaturu na topicu i da me pustiš da izmoderiram. Tako da točno znaš zbog čega si kažnjen. Samo, ne možeš propustiti priliku da ne skokneš amo pljucnuti na moderatore.
Dobio sam karton samo zato jer sam spomenuo kako me ona vec dva puta nekaznjeno vrijedja, jer da nisam to spomenuo, ona niti ne bi bila kaznjena, s obzirom na to da si ti aktivno bila na toj temi i itekako si vidjela sto je ona napisala, ali uopce nisi reagirala.

Dakle dala si joj karton TEK NAKON MOJE INTERVENCIJE, i naravno nisi propustila priliku i meni dati karton, iako nisam nikoga vrijedjao vec sam samo ukazao na cinjenicu da me Katarina napada na osobnoj razini.

Sramota koliko si pristrana. Mene koji sam ukazao na uvrede (ukazujem zato jer su prosle nekaznjeno !) kaznjavas jednako kao i onoga tko te uvrede iznosi. Dakle napadaca i zrtvu u ovom slucaju tretiras JEDNAKO.

I onda se cudis da kritiziram moderatore. Pa uz ovakvu pristranost, zar je to ikome cudno?

Da ti mene kaznjavas jer sam samo ukazao na uvrede, to je doista van svake objektivne moderature. I jos meni das DVA KARTONA, a njoj samo JEDAN, iako je u DVA UPISA napisala da sam trol.

Ovo je skolski primjer pristranosti i neobjektivnog moderiranja.
John_Wayne is offline  
Old 18.11.2017., 21:00   #5
Quote:
John_Wayne kaže: Pogledaj post
Dobio sam karton samo zato jer sam spomenuo kako me ona vec dva puta nekaznjeno vrijedja, jer da nisam to spomenuo, ona niti ne bi bila kaznjena, s obzirom na to da si ti aktivno bila na toj temi i itekako si vidjela sto je ona napisala, ali uopce nisi reagirala.

Dakle dala si joj karton TEK NAKON MOJE INTERVENCIJE, i naravno nisi propustila priliku i meni dati karton, iako nisam nikoga vrijedjao vec sam samo ukazao na cinjenicu da me Katarina napada na osobnoj razini.

Sramota koliko si pristrana. Mene koji sam ukazao na uvrede (ukazujem zato jer su prosle nekaznjeno !) kaznjavas jednako kao i onoga tko te uvrede iznosi. Dakle napadaca i zrtvu u ovom slucaju tretiras JEDNAKO.

I onda se cudis da kritiziram moderatore. Pa uz ovakvu pristranost, zar je to ikome cudno?

Da ti mene kaznjavas jer sam samo ukazao na uvrede, to je doista van svake objektivne moderature. I jos meni das DVA KARTONA, a njoj samo JEDAN, iako je u DVA UPISA napisala da sam trol.

Ovo je skolski primjer pristranosti i neobjektivnog moderiranja.
Da si prijavio post na trokutić, a ne komentirao na topicu (što nije dozvoljeno), ne bi ga dobio. I ti to znaš...
Uzgred, veća je uvreda što me proglašavaš nenormalnom, nego da mi netko veli da sam trol.
__________________
MCR
ball is offline  
Old 18.11.2017., 21:03   #6
Quote:
ball kaže: Pogledaj post
Da si prijavio post na trokutić, a ne komentirao na topicu (što nije dozvoljeno), ne bi ga dobio. I ti to znaš...
Da sam prijavio na trokutic, ona NE BI BILA KAZNJENA, kao sto niti nije bila sve dok ja nisam ukazao na problem, a sto je tebi jako dobro doslo da i meni uvalis karton.

Jer kao sto vidimo, ovaj upis od iste forumasice i dalje nije kaznjen.

https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...postcount=8626
Quote:
Jednom si pitao gluposti i nije ti dosta. Ideš na rođendane i slavlja žderat neprijatelju????
Osim toga neka pita narod šta mislimo o njenoj izjavi, jer ta dva naroda itekako mnogo prijateljuju, posluju i pjevaju na puno razina.
Vučić nije Srbija, s fala urcu ni Kolinda Hrvatska.

Ti ne razumiješ? Razumiješ ti jako dobro trolu.
Fuj.
Dakle ovo gore u trenutku dok ovo pisem, dakle u 20:03 h, NIJE KAZNJENO.

Prema tome, nemoj mi molim te prodavat bajke. Meni koji ukazujem na problem si dala karton, jednako kao sto si dala karton i njoj koja me DVA PUTA vrijedjala, a dobila je karton ZA SAMO JEDAN UPIS.

Dakle izjednacavas napadaca i zrtvu, i to zato jer se zrtva usudila ukazati na problem.

Ovo je doista sramotno moderiranje.


P.S. nisam te proglasio nenormalnom nego sam te samo PITAO jesi li normalna s obzirom na to kakvo moderiranje provodis. Da sam te proglasio nenormalnom onda bi tako i napisao.
John_Wayne is offline  
Old 19.11.2017., 00:17   #7
Bez prijavljenog posta nemoj ovdje više dolaziti. Oštro ćemo to kažnjavati od sada na dalje jer smo upozoravali na to bezbroj puta. Što god da se dešava na temi -> prijava posta na trokutić/prijava moderatorima u inboks -> pričekati reakciju -> nakon toga, ako nje nema, doći ovdje. Još jednom upozoravam da će preskakanje nabrojanih koraka biti strogo sankcionirano jer je to zloupotreba ovog pdf-a.

Drugo, molila bih te da ne preuveličavaš broj kartona koje si dobio. Dobio si jedan, a ne dva kartona, kao što naglašavaš.

Treće, ne znam što reći za teme naslovljene s 'Jeste li vi normalni?' s kojima se insinuira upitnost nečije normalnosti, osim da im ovdje nije mjesto.

Ključ.
__________________
Mornari na zvijezdama
sa slomljenim jedrima,
signale šalju u noć...
Pringles is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:58.