Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.05.2018., 14:57   #201
Čitam Jurekovu novu knjigu, North. Zanimljivo štivo.
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2020., 09:34   #202
Hej ekipa. Čitam trenutno "U potrazi za Gobi". Fala @Gooc.
I naravno dobil sam puno volje za čitanje. Tak je to kod mene, pročitam par knjiga u dva mjeseca i onda mir ostatak godine.
No, kao i inače nemam pojma kaj kupiti. I kaj je najbolje, ono kaj znam da bi rado pročital nema nigdje za kupiti.

Imate vi kakav prijedlog za čitanje?
Prihvaćam tematiku o trčanju, planinarenju, bicikliranju, putopisi (hrvatskih pisaca)...

Možda netko prodaje neku knjigu? Takve kupovine su mi najdraže, udomljavanje pročitanih knjiga. (udomim ju za novce naravno)

I prihvaćam samo papir, digitalije mi je dosta kroz cijeli dan.
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2020., 18:58   #203
Quote:
ExCenTric kaže: Pogledaj post
Imate vi kakav prijedlog za čitanje?
Prihvaćam tematiku o trčanju, planinarenju, bicikliranju, putopisi (hrvatskih pisaca)...
.
PUT, Nejc Zaplotnik
ZeGeNik is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2020., 00:17   #204
Nebojša Lujanović, Maratonac, čitao netko, nabavio? Izdala Fraktura, opisuje svoja iskustva u pripremama i trčanje maratona, istrčao ih je nekoliko.
perinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2020., 02:18   #205
Quote:
ExCenTric kaže: Pogledaj post
Hej ekipa. Čitam trenutno "U potrazi za Gobi".
Opis knjige na stranici Školske knjige sviđa mi se, kao i tematika knjige. Pogledao sam tko su prevoditelji. Nisam istraživao baš puno. Zanimalo me mogu li prevoditelji prenijeti duh jednog trkača. Nije to baš lagano, ako nisu trkači.

Quote:
ZeGeNik kaže: Pogledaj post
Sve sama teška artiljerija. Jedino ne znam valja li prijevod.

Quote:
perinjo kaže: Pogledaj post
Nebojša Lujanović, Maratonac, čitao netko, nabavio? Izdala Fraktura, opisuje svoja iskustva u pripremama i trčanje maratona, istrčao ih je nekoliko.
Haaah, nakon upoznavanja s prvim dvjema knjigama, mislio sam ma tko je sad ovaj treći, neki bezveze (shvatiti vrrrlo uvjetno). Moja su osjetila već bila prepunjena i nije bilo mjesta za trećeg.
Ali ... Citat iz knjige dojmio me se. Onda sam vidio čime se autor bavi, prošnjofao malo dublje i na kraju shvatio da sam bio na predstavljanju njegove knjige o kreativnom pisanju

Ekipa, ako itko poželi prenijeti ikakav dojam o knjizi ili neki isječak iz knjige rado ću ga pročitati
burek is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2020., 23:53   #206
Vidio sam da ima kod mene u gradskoj knjižnici, ali je netko već posudio i to do siječnja iduće godine Ići ću ovaj tjedan vratiti pročitane pa ću pitati, možda imaju još jedan primjerak. Da, Lujanović vodi i radionice kreativnog pisanja, čitao sam njegovu Oblak boje kože, dobra je knjiga, možda stil koji meni ne odgovara, no dobra tema.
perinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2020., 23:01   #207
Inače Lujanović se počeo reklamirati i po klubovima. Podržavam to. Iako to može zvučati neskromno i nekim piscima/umjetnicima može biti problem hvaliti se i prodavati svoje djelo to je nužno da bi pisac ponešto i zaradio.
burek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2020., 20:51   #208
Ima li netko ideju gdje bi se moglo kupiti Jedi i trči? Čitao sam knjigu kad je izašla, onda ostao bez nje, i sad bi je opet rado kupio i pročitao još jednom.
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2020., 22:18   #209
Posudiš u knjižnici.
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2020., 08:47   #210
Quote:
listopad kaže: Pogledaj post
Posudiš u knjižnici.
Naravno, ali sam tip koji voli imati svoju knjigu.
Laganini is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2020., 11:06   #211
Quote:
Laganini kaže: Pogledaj post
Ima li netko ideju gdje bi se moglo kupiti Jedi i trči? Čitao sam knjigu kad je izašla, onda ostao bez nje, i sad bi je opet rado kupio i pročitao još jednom.
Tražim i ja, ali nisam našao.
Isto sam tip koji voli imati svoje, ne mora biti nova, dapače volim rabljene knjige spasiti.

Da bacim komentar za "U potrazi za Gobi".
Nije me se dojmila. Očekival sam puno više priče o trčanju, neznam zašto. Prvi dio još donekle, a dalje su krenula neka ponavljanja i vrtnja priče i totalno mi je uništen doživljaj prvog dijela.
Drago mi je da sam ju pročitao, ali očekivao sam više.
ExCenTric is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:22.