Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.02.2012., 22:22   #1
Pritužba na profesora

imam pitanje... imam problema sa nastavnikom iz tjelesnog. na polugodistu mi je zakljucio 1 zbog toga sto ne radim tjelesni ma da ja skoro uvijek radim tjelesni i neznam otkud su se ti neodradjeni sati pojavili... prijavio sam to ravnateljici i razrednici ali one ne reagiraju... vec prije je bilo puno pritudzbi na tog profesora, a ravnateljica se na to samo oglusuje... postoji li tu nesto sto mogu uciniti? (idem 8 razred)
xxxxxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 22:27   #2
kontaktiraj ministarstvo, oni će reagirati, to im je posao
The Druid is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 22:38   #3
... razrednik, ravnatelj, inspekcija. Tim redom.

Koliko si izostao po svojoj evidenciji?
zoks is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 09:26   #4
To je situacija za prijaviti prosvjetnoj inspekciji, sto je valjda jedini dio naseg skolstva koji je i presavjestan u obavljanju svog posla.
Sacreus is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2012., 12:45   #5
Što kažu roditelji?
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2012., 13:28   #6
Malo mi je to cudno, da ti nastavnik nakarika neodrađene sate, pa valjda su drugi ucenici u razredu vidjeli da si radio tjelesni.A jos da razrednik i ravnatelj ne reagiraju? Jos cudnije! Ja mislim da si ti bio prema njemu bezobrazan a sad hoces uplicati i druge ljude u to. Istina ce se otkriti kad tad. Tako da ako se samo zelis osvetiti profesoru bolje ne poduzimaj nista, a ako te bas maltretira i zakljucuje jedinicu iz cista mira pozovi inspekciju.
Stefani is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 00:08   #7
Roditeljima, ne ispekciji.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2012., 00:11   #8
Nek ti kolege iz razreda svjedoce. Ako se niko ne oglusuje znaci da ti ne vjeruju.
bojanwish is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:52.