Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2014., 09:28   #141
Quote:
egzotična kaže: Pogledaj post
Kupujemo NOVU sjedalicu za bicikl , kvalitetnu, Hamax , Romer i sl, ali obavezno da ima sleepi funkciju tj postavljanje sjedala u malo nagnutiji položaj....zna li netko gdje se mogu kupiti??? hvala!

WEB ili sjeverna RH...
Hamax imaju Hervis i Intersport.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 14:06   #142
Quote:
angelina333 kaže: Pogledaj post
e to sam isto razmišljala, o duplim adapterima. hvala
a koji model imaš? gledam po forumu i webshopovima Polisport KOOLAH se čini ok cijenom i iskutvima. neznam kakve su hamax. ima ih dosta na njuški.
Tek sad vidim post...

Mi imamo Bellelli B-one, zadovoljna sam (frajla se obožava voziti pa pretpostavljam da joj je udobno), jedino nam je pukla ona vezica kojom se vežu gležnjevi, ali nama to vezanje nikad nije funkcioniralo jer bi curka odmah izvukla noge. Onaj štit između djetetovih nogu I kotača od bicikla je stvarno velik I štiti. Kopča drži jako čvrsto I mislim da nema šanse da se sama otkopča (mene je toga bilo strah). Curka se vozi od svojih cca. 14 mj u njoj, sad će 2 godine.

Dosta ljudi ima Polisport Koolah I vjerujem da je I ona ok, meni je ova prevagnula zbog leđnih otvora I ljeta I znojenja.

Kad smo mi kupovali na Njuškalu je bila pustoš
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2014., 22:41   #143
Hvala na odgovoru. Mislim da smo na kraju uzele istu i meni je odluka prevagnula zbog tih otvora i znojenja. Uzeli jos dodatnu adapter, ma mrak! Jedino sto mu cesto zaspe, nije toliko umor vec obavezno spava dok se vozi, u bilo cemu
angelina333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2015., 10:39   #144
Da li zna netko da li ima negdje sjedalica za bicikl na akciji da se montira sprijeda?
Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jackie10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2016., 14:16   #145
ekipa, gdje ste uzimali Bobike sjedalice za djecu?

Konkretno, treba mi model One Maxi, ali isključivo čokoladno smeđi.
b24.de ih ima u svim drugim bojama osim smeđe i naravno, ne znaju kad će opet imati (čitaj: vjerojatno neće).
__________________
"If we don't go crazy once in a while, we'll all go crazy." Hawkeye Pierce, MASH 4077
kowalski is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 00:26   #146
Ja sam kupila novu na ebay, došla je iz Holandije. ALI...meni nije odgovarala, moj spava u toku vožnje, a Bobike nema opciju nagiba.
Tu sam prodala i kupila Hamax. Isti kvalitet.
__________________
........aegri somnia.......
rastko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.03.2017., 09:02   #147
Bili smo u Dechatlonu i nasli stražnju sjedalicu za nosač za 270 kn, jedina koju imaju Polleo,
Ima li je netko, bojim se samo jel sigurna?
Prodavač kaže da ima sve certifikate i da je ok sve!
bingulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2023., 15:26   #148
Pozdrav svima.
Zanima me da li se negdje može kupiti sjedalica za bicikl, ali da je nosivosti preko 22 kg.
Moj mališan ima 2,5 godina dosta je krupan i jak i trenutno je na 18,5 kg. Do ljeta će biti na preko 20 kg sigurno ako ne i preko 22 kg, a još nije spreman voziti svoj biciklić, a i komotnije i puno sigurnije nam je staviti ga na moj bajk kada idemo u šetnju i vožnju.
Hvala na savjetu.

Zadnje uređivanje ZGV : 15.01.2023. at 16:44.
ZGV is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2023., 11:18   #149
Quote:
ZGV kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.
Zanima me da li se negdje može kupiti sjedalica za bicikl, ali da je nosivosti preko 22 kg.
Moj mališan ima 2,5 godina dosta je krupan i jak i trenutno je na 18,5 kg. Do ljeta će biti na preko 20 kg sigurno ako ne i preko 22 kg, a još nije spreman voziti svoj biciklić, a i komotnije i puno sigurnije nam je staviti ga na moj bajk kada idemo u šetnju i vožnju.
Hvala na savjetu.
Uf!. Mislim da nema preko. Predviđene su za djecu do 5/6 godina. Moji su se vozili do 6 godine povremeno (tada su imali nešto manje od 22 kg), kada bi išli na neke duže staze, ali inače su sami vozili svoje bicikle.

A zašto misliš da će toliko dobivati na težini? To je previše za tako malo dijete.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2023., 11:38   #150
Ja se ne bi usudila kilazu preko dozvoljene vozit, da ne bi slucajno otisao spoj sa stangom i da sve ne zvekne na pod

Mi smo nakon sto je prerasao sjedalicu presli na stangu na kojoj je bio zakacen njegov biciklic, pa se slepao. Super stvar jer dijete ima osjecaj kao da samostalno vozi, ali u biti pedalira reda radi i ne moze skretat nigdje. Jedino je kompozicija cijela dosta dugacka tako da treba pazit kako se manvrira. Al moj je tad bio vec veci, oko 4 godine mislim.

Mozes eventualno pogledat prikolicu. Ima malih i kompaktnik i znalo je tu i tamo biti u Kauflandu na akciji za nesto vise od 100 eura, pa nije neka velika investicija. Ili preko Njuskala. Kad se sklopi ne zauzima puno mjesta i moze i u gepek
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2023., 15:01   #151
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Uf!. Mislim da nema preko. Predviđene su za djecu do 5/6 godina. Moji su se vozili do 6 godine povremeno (tada su imali nešto manje od 22 kg), kada bi išli na neke duže staze, ali inače su sami vozili svoje bicikle.

A zašto misliš da će toliko dobivati na težini? To je previše za tako malo dijete.
Pa nemam pojima, samo pretpostavljam da bi se moglo dogoditi...mali je baš jak, nije uopće debeo već je baš snažan.
Prikolica mi je super opcija, samo ne znam kako ću sa njom sa 3 kata u lift, malog, bicikl i prikolicu
ZGV is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:35.