Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2017., 08:33   #3461
Ja sam naručila par majici i haljina s Boohoo i Asosa, sve mi je odlično, visoka sam 178 i uzimala sam 42 broj, samo na jednom majici su mi malo kratki rukavi pa će biti trifrtalj .
veka123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2017., 21:12   #3462
Pozdrav,

može prijedlog gdje u Zg naći svečaniju trudničku haljinu?
S Asosa sam naručivala i nisam zadovoljna, H&M i C&A nemaju nikakav izbor, a u onoj Mama Novi mi se niš ne sviđa....
Jel drži još tko po Zg te trucničke stvari? Možda Benetton ili Next?
Na internetu ima svega al ja bih radije probala, malo sam čudne građe...
__________________
Život je putovanje, a ne odredište.
Coco Vanilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 10:22   #3463
Spavacice

ako vam trebaju spavačice za trudnice/dojilje, vidjela u malom dućanu na Knežiji. Tina Ujevića 15, u zgradi na strani koja gleda na dječji parkić - odmah uz kafić.
79kn, kratki rukavi, negdje do koljena, beba koja viri, s obje strane grudi dugmad za otkopčati.
Skroz su slatke. I inače u tom dućanu ima slatkih dječjih stvari (npr. male papučice, štrample,...), ali i sportskih platnenih grudnjaka za male pare koji su meni bili bolji za dojenje na početku nego klasični grudnjaci za dojenje.

Ovakve spavacice do sada nisam viđala u tom ducanu, pa odmah idite u kupovinu. :-) Ja sam ih recimo kupila u Nami, ali ne za dojilje, vec obicne samo da imaju veliki prorez za otkopčati. A bude ih i na tržnicama.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2017., 14:20   #3464
Neki dan sam u Waikikiju kupila 3 savršene spavaćice. 2 na bratele sa gornjim dijelom kao kod grudnjaka za dojenje i jednu klasičnu sa dugmićima po sredini.

Organski ne podnosim spavaćice sa slikama beba ili sa bilo kakvim motivima, tako da su mi ove savršene. Svaka je koštala po 7 eur, čisti pamuk.
__________________
........aegri somnia.......
rastko is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 13:25   #3465
Tražim svečaniju haljinu koju mislim nosit mjesec dana na 3 različite svadbe.. trenutno sam u 23.tt a tad ću bit u 27., 30. i 32.tt (ovo zadnje mi je najbitnije)
Gledala sam u mama novi i ono što su imali u mom broju (jelte malo je veći haha) ili je bilo nešto obično pamučno za svaki dan ili nepraktično tipa bez naramenica (nema šanse jer su mi grude ogromne već sad pa moram imat grudnjak čvrsti) il nije toliko komotno da bi mogla rastegnut od 27.-32.tt da ne kupujem više primjeraka...
Našla sam na H&M-ovoj stranici nekoliko haljina koje bi mogle doć u obzir al ne mogu ništa uzet bez da isprobam prije..
Imate li savjeta gdje da pogledam točno.. jer treba mi xl pa nemrem baš u bilo koji dučan uzet šire haljine jer mi se od trbuha povuće visoko prednji dio pa bi mi bilo prekratko a nebi da je puno više od koljena..
MissKuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 14:45   #3466
Na asosu imaš lijepih trudničkih haljina:
http://www.asos.com/women/maternity/...100&pgesize=36

Da idem na svadbu, uzela bih ovu, baš je slatka (al mene su pozvali na svadbu koja se održava u mom 38. tjednu pa mi se nejde): asos-slatka trudnička haljina


Aha, sad sam vidjela da nećeš ništa kupovati, a da ne isprobaš prije. Probaj možda ona H&M na Cvjetnom ili se ipak odvaži, naruči pa lako odeš do krojačice ili vratiš pa da ti pošalju manji/veći broj.

Zadnje uređivanje Trail : 24.04.2017. at 14:57.
Trail is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 15:53   #3467
Ako ti se bas svidaju te s H&M-a, mozes ih naruciti sve (ili u 2 broja ako nisi sigurna) pa vratiti koje ti ne odgovaraju. H&M ima jako jednostavan povrat, samo se nazove dpd, pokupe paket, a platis samo 4€ neovisno o broju vracenih artikala.
Mighty S is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2017., 17:06   #3468
Mislim da je Asos bolja opcija kaj se tice povrata jer je posve besplatan. Slanje i povrat. A i imaju bolju robu ali otom potom.
__________________
Nema tebi smrti bez malja.:o....MacaTZ
a1exa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2017., 17:07   #3469
Meni su baš jučer stigle dvije trudničke haljine s Asosa, uzela sam ovu http://www.asos.com/asos-maternity-n...rref=259300472 i http://www.asos.com/asos-maternity/a...rref=259300472.

Plava baš nije kroj kakav inače volim ali poslužiti će a ova žuta s printom je krasna.
Svakako ti preporučam Asos, stvari su mi stigle za tjedan dana i ovo što kažu cure, povrat je potpuno besplatan.

Samo dobro prouči size guide
Weselka is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.04.2017., 10:23   #3470
Joj super da si stavila taj link... ja sam jučer tražila i tražila al nisam ništa našla u svojoj veličini da bi mi se svidjelo.. a sad vidim da ima još na drugom mjestu!! I to još više sniženo yaay
MissKuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 11:54   #3471
Pozdrav,

jel ima u Pepcu šta za trudnice? J aisto muku mučim sa grudnjacima, na spomen badića jeza me hvata, ne želim dati 500 kn za badić koji ću nositi 2 tjedna na moru.
ja sam grudnjak uhvatila u Lisci na akciji, neki bapski dizajn al ima žicu i pjenastu košaricu, da to liči na nešto :-)
grudnjak za dojenje sam za prošlu trudnoću kupila u mulleru, ne sječam se broja al bili su mi dobri, sad neznam šta ću

hvala

lp
Iva
__________________
Moj album za prodaju...
Kikica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 12:26   #3472
Quote:
Kikica123 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

jel ima u Pepcu šta za trudnice? J aisto muku mučim sa grudnjacima, na spomen badića jeza me hvata, ne želim dati 500 kn za badić koji ću nositi 2 tjedna na moru.
ja sam grudnjak uhvatila u Lisci na akciji, neki bapski dizajn al ima žicu i pjenastu košaricu, da to liči na nešto :-)
grudnjak za dojenje sam za prošlu trudnoću kupila u mulleru, ne sječam se broja al bili su mi dobri, sad neznam šta ću

hvala

lp
Iva
Ne znam za Pepco, ali znam da u Mani ima.
S prvim djetetom sam bila u 7 i 8. mj trudnoce kada sam bila na moru i apsolutno nista trudnocko mi nije trebalo. Haljinice su ionako leprsave, cak sam nosila i jednu uz tijelo, elasticnu i super je izgledalo. Kupaci isto ne treba kupovati trudnicki.

Vec sam negdje pisala da su meni bolji bili obicni pamucni topovi nego grudnjaci za dojenje, pogotovo na pocetku za doma jer su ionako stalno bili mokri bez obzira na jastucice. A kostaju 20-ak kn. Za vani koristim najobicnije grudnjake (sa zicom, kosaricom i cipkom, dakle cvrsti), ali se daju dovoljno spustiti.
Jedino korisno od tih trudnickih stvari su mi majice za dojenje s kratkim rukavima koje sam kupovala u H&M-u. Nosim ih i bez obzira na dojenje.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 12:42   #3473
Quote:
Cepin40 kaže: Pogledaj post
Ne znam za Pepco, ali znam da u Mani ima.
S prvim djetetom sam bila u 7 i 8. mj trudnoce kada sam bila na moru i apsolutno nista trudnocko mi nije trebalo. Haljinice su ionako leprsave, cak sam nosila i jednu uz tijelo, elasticnu i super je izgledalo. Kupaci isto ne treba kupovati trudnicki.

Vec sam negdje pisala da su meni bolji bili obicni pamucni topovi nego grudnjaci za dojenje, pogotovo na pocetku za doma jer su ionako stalno bili mokri bez obzira na jastucice. A kostaju 20-ak kn. Za vani koristim najobicnije grudnjake (sa zicom, kosaricom i cipkom, dakle cvrsti), ali se daju dovoljno spustiti.
Jedino korisno od tih trudnickih stvari su mi majice za dojenje s kratkim rukavima koje sam kupovala u H&M-u. Nosim ih i bez obzira na dojenje.
ma ne bi kupovala trudnički badić, ali moram kupiti u svakom slučaju jer su mi sad već za cijeli broj veće. inače sam zadnjih par godina kupovala u Intimisimiju njivoh navjeći broj i bio mi je super, i nisu bili tako skupi kao Lisca, sad neznam di ću naći tako veliki broj sa žicom i košaricom a da nije bapski.
__________________
Moj album za prodaju...
Kikica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 15:02   #3474
Quote:
Kikica123 kaže: Pogledaj post
ma ne bi kupovala trudnički badić, ali moram kupiti u svakom slučaju jer su mi sad već za cijeli broj veće. inače sam zadnjih par godina kupovala u Intimisimiju njivoh navjeći broj i bio mi je super, i nisu bili tako skupi kao Lisca, sad neznam di ću naći tako veliki broj sa žicom i košaricom a da nije bapski.
Badici su bili u Lidlu prosli tjedan plus size, kupila ja 44 C, i meni je velik, a inace nosim 85 C, dobar mi je u sirini, ali kosarica je veca od klasicne C kosarice iz Lisce. Bilo ih je puno ostalo, pa mozda jos ima, gornji dio je 44 kune. Nije za trudnice, ali su velike kosarice, a i jeftin je.
bela-12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 16:31   #3475
Quote:
bela-12 kaže: Pogledaj post
Badici su bili u Lidlu prosli tjedan plus size, kupila ja 44 C, i meni je velik, a inace nosim 85 C, dobar mi je u sirini, ali kosarica je veca od klasicne C kosarice iz Lisce. Bilo ih je puno ostalo, pa mozda jos ima, gornji dio je 44 kune. Nije za trudnice, ali su velike kosarice, a i jeftin je.
Hvala, al ja sam već sad 95E, i ne prestajem bujat
__________________
Moj album za prodaju...
Kikica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 16:48   #3476
Quote:
Kikica123 kaže: Pogledaj post
Hvala, al ja sam već sad 95E, i ne prestajem bujat
Ajme . Onda ako zelis da to dobro izgleda jedino Lisca, iako su skupi... Nesto se sjecam da mi frendica pricala, mislim Anita da se zove, ducan negdje u centru Zg, tamo je ona u trudnoci kupila badic, isto velike kosarice, ali mislim da su isto skupi.... Sretno!
bela-12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 08:58   #3477
Koje grudnjake ste kupile kad su vam cice vec pocele rast?
Ja sam 4.mj i jedno sta vidim su grudnjaci za dojenje
Gdje ima nekih dobrih topića jer si mislim da cu s njima zamjeniti grudnjake pogotovo sad preko ljeta?
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 01:21   #3478
Evo ja bas jucer uzela u h&m. Kupila sam krasan grudnjak bez zica a opet je malo podstavljen, da bradavice ne pikaju u oko
Ima lijepog rublja, i topica i ovih bez zica

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk
Ailani is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 13:14   #3479
http://www.asos.com/asos-maternity/a...7&gridcolumn=3

Ja ću danas na pošti pokupiti ovu divotu
pikabooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2017., 14:37   #3480
Ja sam narucila trudnicke hlace lagane leprsave boje karamele i prezadovoljna sam.

Sad neko vrijeme sam sama sebi uvela zabranu sufranja po ASOSu jer sam pretjerala
__________________
I believe in myself
BACARDI is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:08.