Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2017., 15:41   #1001
Quote:
VrangeL_1917 kaže: Pogledaj post
Prema procenama koje sam dobio pre par minuta stvari stoje ovako:

Od koga si dobio procene?
Nixma is offline  
Old 02.04.2017., 15:41   #1002
Quote:
aleksije radicevic kaže: Pogledaj post
Sačekajmo izveštaje i drugih koji prate izlaznost.
Pa do sada se razlikuju u procenat-dva.
Nixma is offline  
Old 02.04.2017., 15:43   #1003
Budite malo optimisti. U Beogradu Vučić i nema veliku podršku.
DJTcro is offline  
Old 02.04.2017., 15:43   #1004
Quote:
Nixma kaže: Pogledaj post
Od koga si dobio procene?
Od drugara matematičara koji se profesionalno time bavi.
VrangeL_1917 is offline  
Old 02.04.2017., 15:43   #1005
Quote:
Nixma kaže: Pogledaj post
Pa do sada se razlikuju u procenat-dva.
pa jeste, ali se radi o procentu ili dva kada je u pitanju hoće li da bude 60% ili neće.
aleksije radicevic is offline  
Old 02.04.2017., 15:45   #1006
Postoji i dalje nada da doguramo do 60%!
Pitanje je da li ce i to biti dovoljno.
VrangeL_1917 is offline  
Old 02.04.2017., 15:46   #1007
Quote:
VrangeL_1917 kaže: Pogledaj post
Postoji i dalje nada da doguramo do 60%!
Pitanje je da li ce i to biti dovoljno.
Hoće, glad u SNS-u je prevelika, imaju preko 600 000 članova, mnogi su garant izvisili, neki Tomini kadrovi su sigurno revoltirani, SPS nece biti vjerna djevojka itd itd.

Malo optimizma, vidi kako je lijep dan
Bubochka is offline  
Old 02.04.2017., 15:47   #1008
Quote:
Defke kaže: Pogledaj post
Beograd i Vojvodina i dalje ispred centralne Srbije.

Moguce je i da se situacija menja sto se tice 'disciplinovanosti' biraca. Uvek se smatralo da SNS/SPS/SRS biraci izlaze u maks broju, dok ostali sede kuci i premisljaju se.

Moguce je da su sada konacno njihovi uljuljkani u sigurnu pobedu, a opozicija naostrena i spremna.
Jes da oni bukvalno teraju ljude u red za glasanje, podmicuju, prate, ali nije svaki glas za njih iznudjen. Upravo ti glasovi 'iz ubedjenja' su ono gde mislim da Vucic postaje sve tanji.
I ja razmišljam ovako ali u sebi ne smem naglas.Ima nade.
Čekamo i taj talas posle 16 h da malo popravi izlaznost
riblje ulje is offline  
Old 02.04.2017., 15:51   #1009
Toliko o tezi da pojava Belog znači animiranje apstinenata, posebno mlađe populacije i da to ujedno povlači podizanje izlaznosti i sprečavanje diktatorove pobede u prvom krugu. Gledajući sadašnje trendove pre bi se moglo reći da će doći do disperzije opozicionih glasača, nasuprot izričitoj tvrdnji Radulovića i ostalih wannabe opozicionara da više kandidata podrazumeva veće šanse opozicije za drugim krugom. To je bila samo prilika za podizanje lestvice svoga ega. Gledajući izlaznost na svom biračkom mestu, ona je poražavajuća a posebno je loše što su najstariji građani najrevnosniji. Ne sluti na dobro. Ne bih mogao da podnesem još jedno u nizu likovanja picoustog posle 21 h.
suburbian is offline  
Old 02.04.2017., 15:51   #1010
Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post
Hoće, glad u SNS-u je prevelika, imaju preko 600 000 članova, mnogi su garant izvisili, neki Tomini kadrovi su sigurno revoltirani, SPS nece biti vjerna djevojka itd itd.

Malo optimizma, vidi kako je lijep dan
I to sto velis!
VrangeL_1917 is offline  
Old 02.04.2017., 15:51   #1011
Vidno je pala atmosfera

Glavu gore... za sad malo stekaju brojevi, ali nista nepopravljivo... i sa tim brojevima, macka u dzaku je sta se u njima krije...

Posle dobrog nedeljnog rucka, trebalo bi da nagrnu nasi... ovo sto je Vucic do sad skupio, to mu je 90% glasova...

Bice jos uzleta i padova do kraja...
DzonziBG is offline  
Old 02.04.2017., 15:55   #1012
Quote:
VrangeL_1917 kaže: Pogledaj post
Postoji i dalje nada da doguramo do 60%!
Pitanje je da li ce i to biti dovoljno.
60% će verovatno biti dovoljno za drugi krug. Sve ispod toga ne verujem.
Nixma is offline  
Old 02.04.2017., 15:55   #1013
Nema predaje Prozor nocas mora pasti!
VrangeL_1917 is offline  
Old 02.04.2017., 15:56   #1014
Šta je bilo do mene ja sam uradio.
Nixma is offline  
Old 02.04.2017., 15:58   #1015
Quote:
suburbian kaže: Pogledaj post
Toliko o tezi da pojava Belog znači animiranje apstinenata, posebno mlađe populacije i da to ujedno povlači podizanje izlaznosti i sprečavanje diktatorove pobede u prvom krugu. Gledajući sadašnje trendove pre bi se moglo reći da će doći do disperzije opozicionih glasača, nasuprot izričitoj tvrdnji Radulovića i ostalih wannabe opozicionara da više kandidata podrazumeva veće šanse opozicije za drugim krugom. To je bila samo prilika za podizanje lestvice svoga ega. Gledajući izlaznost na svom biračkom mestu, ona je poražavajuća a posebno je loše što su najstariji građani najrevnosniji. Ne sluti na dobro. Ne bih mogao da podnesem još jedno u nizu likovanja picoustog posle 21 h.
To je ono što i ja pričam, ako izlaznost bude ovako prosečna to će reći da je veliki broj opozicionih kandidata samo izazvao zabunu i ništa više.

Pa nije ni Koštunica bio poznat kao liberal pa su 2000. liberali i građanski orijentisani glasali za njega, jer su znali da je to put za pobedu nad Miloševićem.

Mislim da je mnogo veći problem to što je vrlo verovatno i da Janković i Jeremić i nemaju ambicija da pobede, već da stvore nove političke stranke, a ove izbore koriste za promociju i temelj za nešto buduće.
Nixma is offline  
Old 02.04.2017., 16:01   #1016
Talking

Quote:
aleksije radicevic kaže: Pogledaj post

Ruka, ti si video da su se Srbi na forumu nešto uozbiljili, pa si rekao sebi: ajde da upadnem malo među njih da se sprdam...
Pusti nas sada s tim neozbiljnostima, u poslu smo. Posle ti obećavam mnogo diskusija četnici vs. ustaše.
Ma ne, ja to naše ustaško miješanje u srpske izbore radim u najboljoj namjeri!

Šema je:

Ako naši ustaški kandidati (Vučić) izgube, onda su krivi ustaše!

Ako naši ustaški protukandidati (svi ostali minus Šešelj) izgube, onda su krivi ustaše.

Vidite!? Ustaše uvijek dobivaju! :klap:

Naravno, postoji mogućnost da izbore dobije Šešelj. Naravno da svi znamo da je Šešelj ustaški agent. :klap:
ruka-slave is offline  
Old 02.04.2017., 16:03   #1017
ja sad odoh da gledam seriju, a kad se vratim nadam se boljoj izlaznosti.
Nixma is offline  
Old 02.04.2017., 16:06   #1018
Talking

Quote:
Nixma kaže: Pogledaj post
ja sad odoh da gledam seriju, a kad se vratim nadam se boljoj izlaznosti.
Jel ustaška serija il' turska?
ruka-slave is offline  
Old 02.04.2017., 16:06   #1019
Ja se evo oblacim, odoh da nam poboljsam procente
Defke is offline  
Old 02.04.2017., 16:07   #1020
Previše gledate podatke o izlaznosti.

Imam dojam, da je oporba daleko motiviranija od vladajuće koalicije.
DJTcro is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:22.