Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2017., 11:42   #1821
Ima ih dva, da se moze boriti. Arenu nema, izvukla sam iz spajza neku konobarsku inox tacnu koja savrseno sluzi svrsi

Sam si je skupio lovu za to, ja za takve prolazne hit gluposti ne dam pare
Lei is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 12:27   #1822
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Da li vaši klinci imaju Nado zvrk? Moj si to silno želi, a ja ne vidim koja je svrha tog zvrka?
Nije mi žao dati lovu za igračke ako su kvalitetne i korisne.
U biti ne znam kaj ću im kupiti za Božić. Legači koji im se sviđaju (čitaj:meni sviđaju ) su jaaaako skupi
nema.
zeli ga.
nece ga dobiti.


poucena iskustvom glupog fidget spinnera, kojeg je jaaako zelio i na kraju dobio dva, a s kojima se na igrao ravno dan i pol - ovu glupost cemo definitivno preskociti.
malo je njurgao, ja sam mu rekla neka napise na wish list za djeda mraza, ali sigurno to ne kupujem.
sva sreca da mu je wl podugacka pa cu ga elegantno zaobici.

buduci da mu se blizi i rockas i sv. nikola i bozic i svasta nesto, kupila sam vec sve u mulleru kad je bio popust na igracke i na interliberu.
(drustvene igre, lego ninjago i razne knjige)
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 13:44   #1823
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
nema.
zeli ga.
nece ga dobiti.


poucena iskustvom glupog fidget spinnera, kojeg je jaaako zelio i na kraju dobio dva, a s kojima se na igrao ravno dan i pol - ovu glupost cemo definitivno preskociti.
malo je njurgao, ja sam mu rekla neka napise na wish list za djeda mraza, ali sigurno to ne kupujem.
sva sreca da mu je wl podugacka pa cu ga elegantno zaobici.

buduci da mu se blizi i rockas i sv. nikola i bozic i svasta nesto, kupila sam vec sve u mulleru kad je bio popust na igracke i na interliberu.
(drustvene igre, lego ninjago i razne knjige)
e potpis na sve kao kuća...ista stva i sa spinner-om za kojeg sam odmah bila protiv...ali je dobio od drugih...ovu glupariju, koja je btw skupa u odnosu na to što predstavlja definitivno ne bude dobio i to sam mu i objasnila..za mjesec-dva više nitko ne bude to ni spominjao kao ni spinner-e
Zvrksa-is-back is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 15:58   #1824
Pokleknula sam na molecivi pogled
Ako jos tko zeli pokleknuti, ima akcija u Intersparu-250 kn. Takav isti u Mulleru je 300.
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 20:11   #1825
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
nema.
zeli ga.
nece ga dobiti.

to sam i ja rekla, no jedan je dobio od drugih za rođendan, a drugi si je kupio za lovu koju si je skupio. mislila sam da bu ga držalo dva dana kao i onaj glupi spiner, no svaki dan se s tim igraju u školi. kako god, iz svog novčanika nismo dali niti namjeravamo.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 21:58   #1826
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Pokleknula sam na molecivi pogled
Ako jos tko zeli pokleknuti, ima akcija u Intersparu-250 kn. Takav isti u Mulleru je 300.
bozemeprosti
za te novce se dobije posteni paket legica ili puno puno knjiga.
Quote:
gargamišamel kaže: Pogledaj post
to sam i ja rekla, no jedan je dobio od drugih za rođendan, a drugi si je kupio za lovu koju si je skupio. mislila sam da bu ga držalo dva dana kao i onaj glupi spiner, no svaki dan se s tim igraju u školi. kako god, iz svog novčanika nismo dali niti namjeravamo.
ja sam zla.
svima sam rekla da to ni u kojem slucaju ne kupuju.
stovise, navigirala sam u potpunosti kupnju poklona da svi prodju sto jeftinije a da on svejedno bude prezadovoljan.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 09:33   #1827
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Da li vaši klinci imaju Nado zvrk? Moj si to silno želi, a ja ne vidim koja je svrha tog zvrka?
Nije mi žao dati lovu za igračke ako su kvalitetne i korisne.
U biti ne znam kaj ću im kupiti za Božić. Legači koji im se sviđaju (čitaj:meni sviđaju ) su jaaaako skupi
Mi smo naslijedili od prijateljicinog malog. Zvrk ko zvrk, samo vise lupa, sudaraju se. Pokreces ih uz pomoc spravice pa su nesto brzi.
Mi smo kao mali koristili zvrkove iz mehanizma starih satova i bili s time skroz sretni.
A spinnera imamo valjda 6 a da nismo niti jedan kupili, a niti dobili od nekoga na poklon. U superkonzumu na radnickoj su ih dijeli prije i preko ljeta za neke vece iznose.

Zadnje uređivanje Cepin40 : 19.11.2017. at 10:16.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 09:53   #1828
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
bozemeprosti
za te novce se dobije posteni paket legica ili puno puno knjiga.
booomee, koja cifra za tu glupariju... ja svojem radije uzmem nešto od Brio vlakića i komponenti s čim se igra već 6 godina, bilo kakav lego, knjige, društvene igre...za ovo ne bude dobio ni kunu, a ne dopuštam ni da troši svoju lovu na ovo

inače, moj se prebacio na vitezove i već sam našla gdje ću kupiti dvorac i imamo nešto Playmobil i Schleich vitezova... zanima me jeste li igdje kod nas vidjele setove s puno sitnih vitezova (ima na ebay-u i amazon-u), ali nisam našla kod nas
Zvrksa-is-back is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 11:07   #1829
Za djecu koja vole vlakove... jucer smo bili u Backo mini express. Idemo par puta godisnje i svaki put ima nesto novo. Napravili su skijaliste, covjeculjci cijelo vrijeme skijaju, brdo novih detalja, groblje, baustela, mini mjesalica koja se vrti, covjeculjak koji pisa na planini.... prije su samo simulirali grmljavinu i zvuk kise, a sada su ubacili i kapljice. Moj 2,5 godisnjak je bio skroz zbunjen.
Poceli su graditi i dodatnu prostoriju.

Uglavnom, na ovoj temi pisem jer u prodaji imaju i setove vlakova, od 100, 200, 300 kn... imaju i figurice itd.

Zadnje uređivanje Cepin40 : 19.11.2017. at 11:17.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2017., 12:36   #1830
Gdje ima u HR kupiti od Hot wheels super ultimate
garage? Našao sam samo Ultimate.
snjegovic29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 14:08   #1831
Zna li netko gdje ima jeftino za kupit legiće?
metalka64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 14:19   #1832
Ovaj vikend su po svuda akcije. U konzumu i plodinama danas i sutra 30% na igračke. U intersparu/sparu 25% na igračke.
enigmatic is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 10:16   #1833
Neki dan sam kupila malom plastelin, tocnije neki Play Doh wannabe iz Bubamare. Znaci malo je bio jeftiniji, ali na istu foru; u kanticama i dolazi uz neke module za raditi hamburgere, pizze, itd...
Kako nisam plastelin stavila u ruke od valjda osnovne skole, bilo mi je fora kako je bio mekaniji i podatniji onih nasih starih. Medutim, jako se brzo poceo susiti i mrviti i jako se malo toga s njim moze izmodelirati.

Sad mene zanima da li je problem u tom "fejk" play dohu pa da jednostavno kupim original?
Ili je to problem svih plastelina te vrste, pa mi je najbolje kupiti onaj vulgaris old school plastelin?
Fora su mi te sve aprature s kojima se rade razni sladoledi, pizze i slicno, ali bih voljela da mozemo modelirati i "slobodnim stilom" pa se pitam jel to uopce moguce s tim Play Doh-om...
Hvala!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
glupipalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 11:32   #1834
Quote:
glupipalac kaže: Pogledaj post
Neki dan sam kupila malom plastelin, tocnije neki Play Doh wannabe iz Bubamare. Znaci malo je bio jeftiniji, ali na istu foru; u kanticama i dolazi uz neke module za raditi hamburgere, pizze, itd...
Kako nisam plastelin stavila u ruke od valjda osnovne skole, bilo mi je fora kako je bio mekaniji i podatniji onih nasih starih. Medutim, jako se brzo poceo susiti i mrviti i jako se malo toga s njim moze izmodelirati.

Sad mene zanima da li je problem u tom "fejk" play dohu pa da jednostavno kupim original?
Ili je to problem svih plastelina te vrste, pa mi je najbolje kupiti onaj vulgaris old school plastelin?
Fora su mi te sve aprature s kojima se rade razni sladoledi, pizze i slicno, ali bih voljela da mozemo modelirati i "slobodnim stilom" pa se pitam jel to uopce moguce s tim Play Doh-om...
Hvala!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Play doh zaista najdulje traje
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 13:31   #1835
Ok hvala, onda cu probati s original Play Doh. Eto mi kad zelim ustediti pa na kraju prodem skuplje Kako se ono kaze; nisam dovoljno bogata da kupujem jeftino

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
glupipalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 16:27   #1836
Quote:
glupipalac kaže: Pogledaj post
Ok hvala, onda cu probati s original Play Doh. Eto mi kad zelim ustediti pa na kraju prodem skuplje Kako se ono kaze; nisam dovoljno bogata da kupujem jeftino

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Napravi ga sama, recepta na net koliko hoćeš, i traje oko mjesec dana. Kod nas u starom vrtiću samo sami rade plastelin...
bela-12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 19:34   #1837
Bas cu pogledati recepte, pojma nisam imala da se to uopce moze!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
glupipalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2018., 20:04   #1838
Ima kod nas za kupiti gdje LOL Suprise lutkice? Vidio netko?
GaLa Ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2018., 23:33   #1839
Sto kupiti za poklon djetetu koje zanima ljudsko tijelo?


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2018., 00:31   #1840
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
Sto kupiti za poklon djetetu koje zanima ljudsko tijelo?


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Atlas s ljutskim tijelom. Sjecam se da smo imali s onim prozirnim folijama pa kada bi stavio preko kostura vidjeli bi se organi, pa posebno misici... to nam je bilo jako zanimljivo.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:32.