Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2012., 21:38   #21
Jedan tata u tome vozi svoje blizanke u vrtić ali kak on to po cesti vozi mene hvata jeza, ovako za dvoje djece mi se čini zgodno al kažem kad njega vidim na cesti..uh...
__________________
gledam te dok spavaš,slušam kako dišeš...
daca87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2012., 22:40   #22
za one koji se slucajno zaletite u neku austrijsku metropolu - u skoro svakom shopu gdje se mogu kupiti bicikli ima i tih prikolica. trazite u yellow pages Fahrradfachgeschäft. ili trazite Fachgeschäft für Fahrradanhänger..ovisno o modelu, najpovoljniji kostaju 70tak jurica.
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 13:49   #23
mi imamo croozer http://www.croozer.de/ za dvoje, a postoji i za jedno dijete. to je jeftinija varijanta od charriot http://www.chariot.de/ prikolica. iz mog iskustva i iz iskustva mnogih roditelja koje znam to je super stvar i klinci to vole. mos gurat ko kolica, a mos i vozit na bajku. mi vozimo malca u adapteru od 6 mjeseci, a mala ima skoro 3 godine. oboje su uvijek dobro vezani i sigurni. amortizeri su isto dobri. ove dvije varijante su skupe, 500-700 eur. na amazonu ima jeftinijih. navodno je kiddycar sasvim ok.
__________________
And I'm floating in a most peculiar way
aniano is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 20:28   #24
ok, fala.. a ime dućana?
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 20:29   #25
Quote:
Twinmama kaže: Pogledaj post
ima u savskoj (križanje savske i jukićeve) dućan sa biciklima i opremom i tamo to košta oko 1000kn....
ok, fala.. a ime dućana?
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 21:55   #26
ducan je rog joma

http://www.rog-joma.hr/osobna.asp?sif=1427
vidim na 62. stranici kataloga opreme da imaju dva modela prikolice
__________________
InsAnity is hereditary; you get it from your children
danila is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 12:45   #27
Quote:
antik kaže: Pogledaj post
ok, fala.. a ime dućana?

nisam sigurna ali mislim da je to kaj je danila navela/o
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2012., 16:33   #28
planiram ovog proljeća kupiti prikolicu...koju preporučate?? koja je najbolja??? cijena nije bitna
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2012., 13:03   #29
http://www.eurobike.si/index.php?pag...mid=98&lang=sl

našel sam ovu priolicu u Ptuju, Slovenija
pa razmišljam da ju kupim ili bi se u ZAgrebu našlo nekaj bolje za tu cijenu?
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2013., 10:55   #30
Vidim, ovdje se nitko već dugo ne javlja.

Mi imamo Schwinnovu priklocu već godinu i po dana. Otkad smo ju kupili, kolica skupljaju prašinu...Šteta novaca za nju.

Mala beskrajno uživa u njoj, mi isto, a usput se rekreiramo. Stvar je fenomenalna. Toliko smo se vezali za to, da sad kad čekamo još jedno dijete ozbiljno razmišljamo da kolica prodamo, i da si priuštimo Chariot Cougar-a za 2. Puno košta, ali toliko smo dali za kolica...

U svakom slučaju, preporučam, za one koji vole i imaju mogućnost biciklirati, ozbiljno razmisliti o opciji da na kolica ni ne trošite novce.
__________________
Nikad ne reci nikad...
protelos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 09:48   #31
Quote:
protelos kaže: Pogledaj post
Vidim, ovdje se nitko već dugo ne javlja.

Mi imamo Schwinnovu priklocu već godinu i po dana. Otkad smo ju kupili, kolica skupljaju prašinu...Šteta novaca za nju.

Mala beskrajno uživa u njoj, mi isto, a usput se rekreiramo. Stvar je fenomenalna. Toliko smo se vezali za to, da sad kad čekamo još jedno dijete ozbiljno razmišljamo da kolica prodamo, i da si priuštimo Chariot Cougar-a za 2. Puno košta, ali toliko smo dali za kolica...

U svakom slučaju, preporučam, za one koji vole i imaju mogućnost biciklirati, ozbiljno razmisliti o opciji da na kolica ni ne trošite novce.
Hej,

Htjela bih si kupiti prikolicu za bicikl koja bi ujedno poslužila i kako kolica, ali ne znam od kuda krenuti, koje marke su dobre, cijena, na što paziti...svaka pomoć je dobrodošla...
valed is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 21:06   #32
Imaš chariot kolica, možeš ih nabaviti prek hac- ovog dučana


Sent from my iPad using Tapatalk HD
Lost_Cojones is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2013., 16:15   #33
i Hervis je imao ovo ljeto,schwinn poznata marka tih stvarčica jednosjed je bio oko 1000 i neš sitno kn...

mi kupili na sniženju u konzumu sasvim solidnu prikolicu dvosjed za 700 kn
cerveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2017., 01:43   #34
Koliko je lakse/teze sa prikolicom? S jedne strane, teret nije na biciklu, a s druge, sama prikolica ima 6kg, plus otpor kotaca... nasao sam jednu za cca 60ak €
__________________
moja kućna teretana
drasko2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 13:42   #35
Mi ju imamo ali nismo jos probali
Meni se to cini jako nespretno osim ako se ne vozis sam po ptaznoj cesti
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2017., 14:47   #36
Ovo sto vlovrec pise. Mislim da je najveci problem infrastruktura grada. Npr. u zagrebu na vecini mjesta jedva prolazim i samo s biciklom, a kud bih jos s tom sirokom prikolicom. Znam par njih koji su to koristili ali na kraju se svelo na par voznji.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:38.