Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2017., 12:46   #4321
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Ja isto sve nove impregniram, kaj ja znam... nemre štetit
Tako i ja mislim.

Plus ovo što je napisala Cepin40. Impregnnacijski sprej je dio održavanja svih nepromočivih cipela, barem jednom u sezoni, tj prije korištenja.

Inače se i ja nadam da je to to od cipela do proljeća.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 15:27   #4322
Sve su cure rekle. Ja to isto radim kad su nove i ako se slučajno sjetim još koji put ali uglavnom je to samo kad kupim. Inače sprej ima za kupiti i u Mulleru, njihova marka, ne sjećam se cijene ali je jeftin i odradi svoje kako treba.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 16:13   #4323
Ja kupujem deitex zadnjih par god, ne impregniram ih i nikada nisu promocile. Tako da stvarno svaka pohvala od mene!


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2017., 23:08   #4324
Help

Mogu li se negdje BaoBaby cipele/papuce isprobati uzivo? Malo mi je riskantno kupovat bez da ih proba :/
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 21:14   #4325
Pozdrav zene! Sretna nova! Maleni je krenuo hodati uz namjestaj pa mu planiram kupiti cipele za van. Isto tako neke malo cvrsce papuce jer imamo pelice s kojima bas nismo zadovoljni. Vidim uglavnom je preporuka Froddo, Ciciban, Elefanten. Mozete li mi konkretno preporuciti odredeni model? Kolika budu maksimalna snizenja? Da pricekam jos malo ako snize vise. Hvala!
veselaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2018., 10:45   #4326
Quote:
veselaaa kaže: Pogledaj post
Pozdrav zene! Sretna nova! Maleni je krenuo hodati uz namjestaj pa mu planiram kupiti cipele za van. Isto tako neke malo cvrsce papuce jer imamo pelice s kojima bas nismo zadovoljni. Vidim uglavnom je preporuka Froddo, Ciciban, Elefanten. Mozete li mi konkretno preporuciti odredeni model? Kolika budu maksimalna snizenja? Da pricekam jos malo ako snize vise. Hvala!
Zasto niste zadovoljni s pelicama? Moj je isto poceo hodati uz namjestaj i razmisljam dal kupit njih ili samo ga ostaviti u carapicama. Kupili smo mu ciciban cipelice ali to bum mu oblacila na 5-10 minuta dnevno, cisto da se navikne dok ne pocne samostalno hodat.
Trail is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2018., 19:14   #4327
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
Help

Mogu li se negdje BaoBaby cipele/papuce isprobati uzivo? Malo mi je riskantno kupovat bez da ih proba :/
Meni je rečeno da se mogu pokupiti nakon kupnje ovdje:
https://www.baobaby.hr/kontakt
Valjda se mogu i probati.
To ti je kraj Metroa u Sesvetama.
gupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 11:02   #4328
Kakve su veličine Converse i Adidas obuće? Jesu li TTS ili treba uzet veće, manje?
Dječak nosi CCC i Froddo 27, a naručila bih za proljeće neke tenisice. Nisam trenutno u mogućnosti ići isprobavat, a našla sam dobre online ponude.
hooly is online now  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 12:36   #4329
Ona Adidas treba MINIMALNO 28
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 09:54   #4330
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Ona Adidas treba MINIMALNO 28
Hvala. Mislim da će 28 biti okej, ionako računam da ih nosi samo ovo proljeće.
hooly is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 11:29   #4331
Došla sam zahvaliti na preporukama za Cortina čizme iz Deichmana, one s Deitexom.

Znači em ih nosi cijelu zimu, noge joj nikad nisu hladne ni mokre, a sad po snijegu su isto savršene.

Vjerujem da ću kupiti i sljedeće sezone. Em su se pokazale odlične, em cjenovno fantastične!
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 11:35   #4332
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Došla sam zahvaliti na preporukama za Cortina čizme iz Deichmana, one s Deitexom.

Znači em ih nosi cijelu zimu, noge joj nikad nisu hladne ni mokre, a sad po snijegu su isto savršene.

Vjerujem da ću kupiti i sljedeće sezone. Em su se pokazale odlične, em cjenovno fantastične!
Isto i od mene

Iako moram pohvaliti i žute no name čizme ala timbe iz baby centra, isto nisu promočile a bili smo u njima na snijegu igrom slučaja

ove zime sam baš super prošla sa obućom
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 09:41   #4333
Deichmann cizme su super, kupovali ih godinama ali su zadnje 2 dosta digli cijene.
Sad smo se prebacili na Dechatlon cizme. 170 kn a 100% nepropusne i tople- imam 3 komada doma


Sent from my iPhone using Tapatalk
milkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 10:59   #4334
Quote:
milkica kaže: Pogledaj post
Deichmann cizme su super, kupovali ih godinama ali su zadnje 2 dosta digli cijene.
Sad smo se prebacili na Dechatlon cizme. 170 kn a 100% nepropusne i tople- imam 3 komada doma


Sent from my iPhone using Tapatalk
I ja sam mislila kak su nepropusne i tople, dok neki dan nije došao doma mokrih prstiju vrh čizmi iznutra mokar, baš sam se razočarala
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 11:26   #4335
https://www.decathlon.hr/p/8287476_d...ml#/771-274-28
Mi imamo ove crne i suhe i tople nogice!
Po najvećoj vodi hoda i po snijegu i ništa!
Super su nam!
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 13:39   #4336
Jupp, to su te koje su nama naprijed promočile
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 11:14   #4337
ja imam te, cijeli dan na sljemenu u snijegu i ne da nisu promocile nego ni blizu nisu bile
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 12:47   #4338
ja trebam savjet. koliko često ste klincima u dobi 1-2-3 godine kupovali obuću?

ja doslovno mogu svaki mjesec kupovat nove koliko njoj raste noga. a ono, nemrem dati svaki mjesec 300-500 kn mjesečno njoj za tenisice/čizmice/sandale + za papuče u vrtiću. A fizijatrica mi je rekla ni slučjano uzimat broj veće (kao da duže nosi) jer to nije dobro dok je mala dok hoda.
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 12:48   #4339
Da, tako i mi - Sljeme, nasip, Lika.. Ništa za sada
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 14:44   #4340
Quote:
ostoppbar kaže: Pogledaj post
ja trebam savjet. koliko često ste klincima u dobi 1-2-3 godine kupovali obuću?

ja doslovno mogu svaki mjesec kupovat nove koliko njoj raste noga. a ono, nemrem dati svaki mjesec 300-500 kn mjesečno njoj za tenisice/čizmice/sandale + za papuče u vrtiću. A fizijatrica mi je rekla ni slučjano uzimat broj veće (kao da duže nosi) jer to nije dobro dok je mala dok hoda.
Mojoj starijoj koliko sam skuzila po zimi ne raste noga, ali zato proljece/ljeto
Sa godinu i pol na zimu nosila broj 24, a krajem ljeta sam joj kupila tenisice 27. I onda je usporilo. Ali ona je inace velika i dosta raste. Nema ni 4 godine a ima 110 cm.
Mladi sad ima godinu i pol, cijelu zimu nosi 22 i sad cekam da krene...
__________________
Škorpija okružena Blizancima. Drugo dijete bit će Škorpija.
Atrama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:14.