Natrag   Forum.hr > Društvo > Pravo > Radno, socijalno i obiteljsko pravo

Radno, socijalno i obiteljsko pravo Ugovori o radu i radni odnos, mirovinsko, zdravstveno, alimentacija, brak i razvod, posvojenje, skrbništvo, roditeljska skrb i dr.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2012., 18:30   #61
uvijek kad netko od državnih organa odbija učiniti nešto, traži da ti obrazloženje da na pismeno i potpiše se punim imenom i prezimenom. budući da ime koje će nositi dijete određuju isključivo roditelji, imat ćeš papir sa kojim je možeš prijaviti za odbijanje obavljanja posla za koji je svi mi plaćamo.
osobno bih odmah takvu potvrdu-objašnjenje kopirala i skupa sa svojom pritužbom na nesavjesni rad preporučenom pošiljkom poslala njenim nadređenima, doma je skenirala i poslala mejl dječjoj pravobraniteljici jer je pravo djeteta biti upisano pod imenom koje su roditelji izabrali.
možda bih jednu kopiju poslala i u lokalne novine, nek se malo sramoti.

ime chiara je prilično često i popularno među vrtićancima i mlađim osnovnoškolcima u mojem gradu (nije zadar). ime je strano, ali nije ni čudno ni smješno, nit će se dijete sramotiti sa običnim lijepim talijanskim imenom. i astrid je lijepo ime, znam ih par iz moje generacije.
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 23:10   #62
Takvo obrazloženje ti nitko, ali nitko neće napisati, a još manje potpisati.

Zadnje uređivanje Katrin : 11.03.2012. at 02:55.
Loreanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 15:53   #63
I što onda treba učiniti?

Zadnje uređivanje drot13 : 23.03.2012. at 17:58. Reason: brisanje citata
Zora Evenei is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 17:58   #64
Obratiti se rukovodećem kadru.
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry

Zadnje uređivanje drot13 : 23.03.2012. at 17:59. Reason: brisanje citata
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2012., 13:30   #65
moje legica je dala djeci strana imena
dvoje ima y, i jedna ima duplo L , mali ima duplo d i x i sve je fino normalno upisano u knjigu rodjenih, maticu il di vec
__________________
It's you, it's you, it's all for you Everything I do I tell you all the time Heaven is a place on earth with you Tell me all the things you want to do...<3
~StarPrincess~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2012., 11:32   #66
Iz Zadra si?

Zadnje uređivanje drot13 : 25.03.2012. at 12:19. Reason: brisanje citata
Zora Evenei is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:26.