Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2017., 22:39   #21
Quote:
Lakonoga777 kaže: Pogledaj post
Gdje u Zagrebu se mogu kupiti Micro romobili?


Znam da sigurno ima u onom djecjem ducanu u Kaptol centru, na 2. katu


Sent from my iPhone using Tapatalk
scottie is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 15:00   #22
Andrews u Kaptol centru!!! Daaa, hvala totalno sam zaboravila na njega.
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 18:16   #23
Imate ih i na Njuškalu i na austrijskom willhabenu. Stvarno su kvalitetni i isplati ih se uzeti polovne.

Poslano sa mog 6045K koristeći Tapatalk
__________________
........aegri somnia.......
rastko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2017., 09:18   #24
Razmišljala sam da malo uzmem romobil u Decatlonu: nekakav ovakav https://www.decathlon.hr/p/8241185_r...l&results=144#

Mala je sad visoka oko 150 cm i onaj manji joj je već ovu prošlu jesen bio ..nizak. Kako nije oličanje spretnosti zanima me jesu li ti romobili s većim kotačima brži od ovih s malim ? Ima li ikakve veze? (Ne, fizika i te stvari mi nisu jača strana ).

Bi li taj romobil bio za klinku od 150+ cm , desetgodišnjakinju?
nightfall is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 14:33   #25
Uzela sam na kraju Micro maxi deluxe romobil, odličan je, to će trajati godinama, fakat je kvaliltetan. Uzela sam preko Austrijskog shopa, bio je jeftiniji nego kod nas, a u 12-tom mjesecu su imali i neki popust, što naši nikad nemaju, tako da sam dobro prošla.
Lakonoga777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2020., 19:39   #26
Kupih sinu prije par god dječji romobil, 14”, mislim da je bio cca 400tinjak kn.
Služio je odlično. U zadnje vrijeme mališa (8) posjećuje skatepark i tamo se voza na romobilu pokušavajući se popeti na rampe, zatim otrči gore, a onda se romobilom spušta, piči. Meni je to strašno za gledati.
E sad, vidim da za takav sport obično koriste jednostavnije romobile malih kotača.
Imam dojam da se ovaj njegov raspada, sve je počelo zvonit, a kako mu se bliži rođendan, palo mi na pamet kupit romobil koji se neće raspasti na skateparku.
Pitanje za znalce, prvo mi pada na pamet problem - budući da su kotači na tim romobilima mali, neće li romobil zapinjati pri spustu s rampe? I drugo, vidio micro za 800kn, a ima druga marka za 400. Jel koliko para toliko muzike ili je ovaj skuplji uistinu toliko bolji?
Hvala.
TomyCroSound is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2020., 09:36   #27
Ispravak netočnog navoda: 200mm, ne 14”
TomyCroSound is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:03.