Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji > Radio

Radio Video ga još nije ubio.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.01.2024., 09:02   #1841
Jutros nema gamadi.

Jeeeeeee

Quote:
sinfonietta kaže: Pogledaj post
Glazbeno su odlični, zahvaljujući staroj gardi ponajviše, a ima i ponešto za skorojeviće oskudna znanja, ali sa veliko željom da se bude 'in'.
Politiku prate slabo i nikako, ne znam je li to dobro ili loše, zapravo što manje laprdaju u eter, to možda i bolje. Neka samo vrte glazbu za u auto.
Meni je drago što nema toliko politike.

Bude ponešto kulture, umjetnosti, obrazovanja i sl.

Jedino bih da ubace poneku emisiju u kojoj bi doveli neke sociologe s kojima bi komentirali društvene pojave (toga bar ima napretek danas).
__________________
Zivim u Hercegovini.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2024., 10:34   #1842
I krnja gamad je neslušljiva.

Pokušala sam slušati, ali stvarno ne mogu.

Vrijeđaju inteligenciju, bez uvrede ikome.
__________________
Zivim u Hercegovini.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2024., 12:31   #1843
Quote:
usne boje mesa kaže: Pogledaj post
I krnja gamad je neslušljiva.

Pokušala sam slušati, ali stvarno ne mogu.

Vrijeđaju inteligenciju, bez uvrede ikome.
Možda ipak malo manje neslušljivo.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2024., 00:01   #1844
Evo priznam bez problema, o DB-u, nas je vec poprilicno reklo u temi sto mislimo u eteru. Zapravo potpuno nebitan komentar, jer ne znam datuma kad sam upalio Yammat, ali moram priznati, da je kao glas, za funkciju koju pokriva odlican u RTL emisiji Vecera za 5

Vjerujem da je drugima mozda jos veci upitnik, jel ta emisija postoji sto godina, ali ne pratim previse TV, pa tek odnedavno shvatih kad sam pogledaju jednu epizodu. TV jedino palim u kuhinji.

@Ronac Zg,

sto je po tebi u ovome trenutku najblistaviji sadrzaj Yammata? Ne pitam sto u pozadini posla/vozenje slusas. Vec ima li trenutno emisija ili voditelj, zbog kojih bas angazirano okreces na frekvu?


...
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2024., 21:02   #1845
Uglavnom nema. Bio je Tedeschi s Driveom subotom, ali nije napravio niti jedan novi još od ljeta, valjdamu je 130 dosta. To sam baš ciljano slušao, skidao s mixclouda kad mi je pasalo.
ronac zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2024., 13:03   #1846
@Ronac,

hvala na odgovoru.

Recentno:

Quote:

Yammat dobio više nego sve ostale televizije i radija zajedno

Hrvatsko novinarsko društvo (HND) ovih je dana poslalo zamolbu radio postajama u Hrvatskoj da besplatno emitiraju jingle koji je kreirala postaja Yammat FM u vlasništvu Emila Tedeschija. U jingleu se poziva na prosvjed protiv izmjena Kaznenog zakona. No, mnoge je djelatnike poziv da emitiraju jingle s druge radijske postaje šokirao.

Dvojbe kod mnogih novinara i radijskih djelatnika dodatno su pojačane i zbog činjenice da je Yammat FM zadnjih nekoliko godina u izrazito privilegiranom položaju u odnosu na sve ostale zagrebačke radio postaje i televizije. Zadnje dvije godine Grad Zagreb ga izdašno financira.


Zašto HND ‘gura’ poziv Tedeschijevog radija drugim postajama, a šuti o sprezi Yammata i Tomaševića?!


...
Cat6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2024., 04:38   #1847
Ne znam u čemu je problem, HND je mogao napraviti jingle gdje god želi, mogao je i snimiti isti u privatnom studiju i koristiti nekoga s Yammata kao glas, reći da je plaćen i što? Opet bi neki rekli da je to na Yammatu snimljeno i da je to grijeh...jer... S tim vijeće nema ništa, otkud uopće ideja da se za to pita Agenciju, očito vrlo neupućen netko? A HND ima svoje članove i ukoliko na tim stanicama rade članovi (novinari) HND-a ne vidim iz kojeg razloga proglas ne bi trebao biti emitiran. Nikoga se nije prisiljavalo da to učini. A iza tog članka može stajati samo ekipa koja drži zakonski ne dozvoljen monopol etera i kroz svoju mrežu ubacuje ovakve stvari. Jeste se priupitali otkud sad toliko istočnih punjenja Arene Zagreb? Ekipica sad i organizaciju takvih stvari preuzima, nakon što su pokrenuli i takav radio...sve je to unaprijed posloženo. Hoćemo malo o ''Media servisu'' kako je i iz čega nastao i koliko je kroz godine imao utjecaj na širenje vijesti iz tabora HDZ-a? Pitam se kako bi reagirali da HND nije spomenuo gdje je napravljen jingle? A to što je Grad Zagreb dao toliko novaca jednom radiju...pa za vrijeme smrada Bandića i njegovih pročelnika djelilo se šakom i kapom sve i svakom (a nije bilo na papiru), ali se o tome nije na sva zvona pisalo. A isti pročelnici sada rade hajku na Zg gradonačelnika, zar slučajno? ...zanimljivo mi je to...no daleko od toga da branim Yammat, taj radio mogao je imati puno bolji i atraktivniji program u svakom smislu da nije posložen kako je posložen, neki ljudi tamo su potpuno promašeni, neki kvalitetni izostavljeni....no to bi sms deutsch trebao i sam shvatiti, jer od onih na koje se oslonio i nije baš dobio niti blizu očekivani output..........
unkle is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2024., 09:25   #1848
Ovo zadnje se potpuno slažem, sjećam se početaka Yammata i što se mislilo da će taj radio biti. U prvi plan gurnuti su novinari oskudnih znanja i shvaćanja, pa imamo 'izvještaje' o kulturnim i inim događanjima kao sa stranica Wikipedije i neki voditelji koji su mu odmah dali populistički ton. Baš šteta.
__________________
If I cringe any harder, I might become a fossil.
- Roman Logan, Succession
sinfonietta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2024., 15:54   #1849
Yammat ima dobru mjuzu. Drugo me uopće ne zanima.
__________________
There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.
Human beings are a disease, a cancer of this planet. You’re a plague and we… are the cure.”
Gingerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2024., 09:11   #1850
Jutros je umjesto gamadi Martina.

Smilovali su mi se s Yammata.
__________________
Zivim u Hercegovini.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2024., 12:26   #1851
Quote:
usne boje mesa kaže: Pogledaj post
Jutros je umjesto gamadi Martina.

Smilovali su mi se s Yammata.
Žena je smrtno dosadna... i ona i njena glazba
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2024., 19:10   #1852
I takva je bolja od one dvojice.
__________________
Zivim u Hercegovini.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2024., 21:31   #1853
Gazda ih uselio u novi prostor u centru grada, za to se ima, a za DAB se nema!
jpm is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2024., 11:58   #1854
Quote:
roga27 kaže: Pogledaj post
Žena je smrtno dosadna... i ona i njena glazba
Slažem se, ubitačno je dosadna.

Općenito su zapravo slabi sa zanimljivim ljudima u eteru, najzanimljiviji budu ovi gostujući, koji imaju kaj za reći jer ovi njihovi 'novinari' samo biflaju opća mjesta. Trebali bi se fokusirati isključivo na muziku, tu su neprikosnoveni, ali govorni sadržaj je tanak.
__________________
If I cringe any harder, I might become a fossil.
- Roman Logan, Succession
sinfonietta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2024., 10:51   #1855
Quote:
usne boje mesa kaže: Pogledaj post
I takva je bolja od one dvojice.
Ovo.

Sent from my SM-A137F using Tapatalk
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2024., 23:22   #1856
Quote:
usne boje mesa kaže: Pogledaj post
Jutros je umjesto gamadi Martina.

Smilovali su mi se s Yammata.
Ta 'gamad' priča je bila zanimljiva na početku, no odavno je nažalost izblijedila.
A Martina ne da na zna voditi program, nego ne zna niti spojiti dvije pjesme, a da to bude smisleno u glazbenom radijskom smislu. Evo jučer slušao između 19:30-20:00h i u jednom trenutnku ubitačno monotone glazbe spojila je početak i kraj pjesme na način kako to više niti na HR2 ne rade, jer se naprosto mora imati osjećaj gdje se mora pustiti jingle ili intervenirati glasom. Mislio sam da su to početničke greške, no nakon toliko vremena sada je jasno da ta cura jednostavno nema feeling za vokal/vođenje.

Danas sam slušao popodne, pa dobro gdje oni nalaze te spikere vijesti? Em su im glasovi užasni, em im je naglasak kao HRadio. Jel Šeparovićka uopće zna odabrati ljude za to?

Onda je stigao i njorgi 'još pajkim al sam u eteru' voditelj Mamić koji je samodopadno najavljivao pjesme kao da ih pušta frendu u sobi, a ne nekom širem auditoriju. Pogotovo iritatno je kada pusti pjesmu i onda pola pjesme priča dosjetke koje mu u tom času padnu na pamet preko istrumentalnih dijelova, a između vokala u istoj pjesmi. Pa ćemo malo o google karti i prometnim nezgodama, a da i tekma je danas, pa ćemo o tome truć, bljuc da bi došli do pitanja kojim poziva frendove Štulića da mu kažu za koga je Štulić navijao???? Sine moj, koga danas boli ona stvar za koga je on navijao u Jugi??? U krajnjoj liniji pa što nisi frajer za kojeg se izdaješ pa ga ne nazoveš direkt u eter? A tek pauze dok se dogovori sam sa sobom što će izreći u eter? Pa dobro što je to? To je radio program? Pa to tako više ni Radio Zaprešić ne radi. Moj frend zove ovaj radio - 'Radio Normabel'. Time je zapravo sve rečeno. Osim povremenih dobrih trenutaka, ovaj radio jednostavno troši minute etera na poprilično beznačajan, monoton sadržaj.

Onda, Lunar bunar truć muć, čemu to? Koja je vrijednost emisije u kojoj niti sam autor ne zna iz koje je godine neka stvar koju pušta i to još javno obznani u vlastitoj emisiji?? Kaže, to možete sami potražiti na netu... Pa koj ćeš nam k* onda ti u eteru? Već neko vrijeme kroz dan kada god uključim tu frekvu dočeka me neka prastara (mainstream pop!) pjesma koju čak više ne forsira niti državni radio. Zaista šteta da je takva prilika za dobar program potpuno propuštena. E da, fino izgleda novi prostor, al ne vidim nikakvu akustičku obradu za radio program, više je to lijepa kutija za gledanje kroz izlog ili !? Krivi ljudi na krivim pozicijama i vlasnik s dobrom namjerom koji se IPAK dovoljno ne razumije u RADIO da bi stvari bile postavljene na pravo mjesto. Baš šteta za program, al zato mogu vrata do odmah na
unkle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2024., 23:59   #1857
Wow
Prilično detaljna analiza u koju je utrošeno previše vremena za nekoga kome se uopće ne sviđa ta radio postaja.

Ili se varam?

Poslano sa mog XQ-CC54 koristeći Tapatalk
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2024., 10:31   #1858
Quote:
unkle kaže: Pogledaj post
Ta 'gamad' priča je bila zanimljiva na početku, no odavno je nažalost izblijedila.
A Martina ne da na zna voditi program, nego ne zna niti spojiti dvije pjesme, a da to bude smisleno u glazbenom radijskom smislu. Evo jučer slušao između 19:30-20:00h i u jednom trenutnku ubitačno monotone glazbe spojila je početak i kraj pjesme na način kako to više niti na HR2 ne rade, jer se naprosto mora imati osjećaj gdje se mora pustiti jingle ili intervenirati glasom. Mislio sam da su to početničke greške, no nakon toliko vremena sada je jasno da ta cura jednostavno nema feeling za vokal/vođenje.

Danas sam slušao popodne, pa dobro gdje oni nalaze te spikere vijesti? Em su im glasovi užasni, em im je naglasak kao HRadio. Jel Šeparovićka uopće zna odabrati ljude za to? ....
mislim da si trebao prebaciti na Otvoreni ili nešto slično, a ne mučiti se s nečim što očito nije za tebe.
__________________
Svaki put kad pomislim da sa mnom možebit nije baš sve u redu dođem na forum i odmah mi je lakše :D (by Cats)
solar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2024., 16:49   #1859
Quote:
Buraz kaže: Pogledaj post
Wow
Prilično detaljna analiza u koju je utrošeno previše vremena za nekoga kome se uopće ne sviđa ta radio postaja.

Ili se varam?

Poslano sa mog XQ-CC54 koristeći Tapatalk
ak se ne varam to su ti ovi boomeri sa 101ice koji su nekad kao bili neki faktor ,pa si još briju da su bitni
duffbeer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2024., 22:36   #1860
A kaj je s gamadi da ih nema već drugi tjedan?
Dobili drugi termin ili nešto drugo?
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:13.