Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2021., 20:06   #9581
Ružnijeg tipa od Matta Smitha nisam dugo vidjela. Kako je on castan za Targa neće mi nikad biti jasno, kao ni onaj lik kojeg su uzeli za Rhaegara.

Ajde kužim za Dr. Who da su tražili nekoga nekonvencionalno izgledajućeg ali za Targaryjan princa???

I žene su teški promašaj.

Ajde, ova Hightowerica je OK
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2021., 11:39   #9582
Valjda unaprijed računaju na flop serije, pa im se nije dalo trošiti komade za to
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2021., 23:49   #9583
Mislim da niti jedan čitač neće bit oduševljen serijom ali isto tako, ima puno ovih nadobudnih kojima je sve dobro, kojima je zadnja sezona GoT-a bila vrh....imat će serija svoju publiku, u to ne sumnjam. I to woke publiku koja će brojat jesu li zastupili sve boje, orijentacije, trans-štagod itd.

Ako shit od STDa ima publiku, imat će je i ova...
__________________
Unbowed, Unbent, Unbroken
Garfieldica 007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2021., 17:53   #9584
Quote:
Garfieldica 007 kaže: Pogledaj post
Mislim da niti jedan čitač neće bit oduševljen serijom ali isto tako, ima puno ovih nadobudnih kojima je sve dobro, kojima je zadnja sezona GoT-a bila vrh....imat će serija svoju publiku, u to ne sumnjam. I to woke publiku koja će brojat jesu li zastupili sve boje, orijentacije, trans-štagod itd.

Ako shit od STDa ima publiku, imat će je i ova...
Za STD mi se čini da to gleda samo familija od glumaca i to promil iste

Mislim, imaš pravo, trash u najavi
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2021., 21:36   #9585
Gledam danas "Squid Game" i razmišljam o tome kako sam se prezasitila svih tih serija... Sve jedno te isto...

I SF više nije SF nego drame i sapunice u svemiru. Umesto na farmi ili u gradu - hajde da pričamo ljubavne i porodične priče, te priče o sukobima i borbama za moć - na svemirskoj stanici, svemirskom brodu ili na nekoj drugoj planeti. Pri tom obavezno ubacimo i neku političku propagandu ili "poduku" (obično na razini osnovne škole), iskritikujmo trenutno društveno uređenje (na način na koji ga vidi mali hollywoodski Perica, odrastao u svetu show businessa, bez ikakvog dodira s realnim životom), podelimo trenutno popularne ideje, ukradimo likove odavde, priču i zaplet odande, dodajmo malo efekata i eksplozija, bar jednog dežurnog psihopatu, nasumično nabacane likove svih rasa, polova i seksualnog opredeljenja, smućkajmo nešto što mislimo da "narod" voli (jednu te istu priču ispričanu milioniti put) i - eto serije/filma.

Uopšte više nemam volje ništa gledati... Mučim se umesto da se zabavljam.

Mislim da ću uzeti odmor od serija i filmova dok se nešto u filmskoj industriji ne promeni na bolje...

Hvala što ste saslušali moju žalopojku.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2021., 00:32   #9586
Quote:
Enchantress kaže: Pogledaj post
Gledam danas "Squid Game" i razmišljam o tome kako sam se prezasitila svih tih serija... Sve jedno te isto...

I SF više nije SF nego drame i sapunice u svemiru. Umesto na farmi ili u gradu - hajde da pričamo ljubavne i porodične priče, te priče o sukobima i borbama za moć - na svemirskoj stanici, svemirskom brodu ili na nekoj drugoj planeti. Pri tom obavezno ubacimo i neku političku propagandu ili "poduku" (obično na razini osnovne škole), iskritikujmo trenutno društveno uređenje (na način na koji ga vidi mali hollywoodski Perica, odrastao u svetu show businessa, bez ikakvog dodira s realnim životom), podelimo trenutno popularne ideje, ukradimo likove odavde, priču i zaplet odande, dodajmo malo efekata i eksplozija, bar jednog dežurnog psihopatu, nasumično nabacane likove svih rasa, polova i seksualnog opredeljenja, smućkajmo nešto što mislimo da "narod" voli (jednu te istu priču ispričanu milioniti put) i - eto serije/filma.

Uopšte više nemam volje ništa gledati... Mučim se umesto da se zabavljam.

Mislim da ću uzeti odmor od serija i filmova dok se nešto u filmskoj industriji ne promeni na bolje...

Hvala što ste saslušali moju žalopojku.
Je, propao je Hollywood.
Postoji i priča da to rade za nove generacije, ne za nas
Ali da su shit, jesu.
Ne sjećam se nijednog dobrog SFa, znanost se baš sustavno odstranjuje iz medija, a ljudi zaglupljuju...
Idiocracy na djelu
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2021., 00:47   #9587
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Je, propao je Hollywood.
Postoji i priča da to rade za nove generacije, ne za nas
Ali da su shit, jesu.
Ne sjećam se nijednog dobrog SFa, znanost se baš sustavno odstranjuje iz medija, a ljudi zaglupljuju...
Idiocracy na djelu
Ko nam je kriv kad nismo tinejdžeri.

Moramo zabavu tražiti na drugim lovištima...
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2021., 15:00   #9588
Quote:
Enchantress kaže: Pogledaj post
Ko nam je kriv kad nismo tinejdžeri.

Moramo zabavu tražiti na drugim lovištima...
Tako nekako
Zaboravili su dijete u nama
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2021., 17:33   #9589
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Tako nekako
Zaboravili su dijete u nama
Ponekad kad gledam sve ove nove serije u kojima tinejdžeri spašavaju svet, a deca koja nisu ni u pubertet još ušla dele savete odraslima o ljubavnim vezama, poslovnim problemima i slično, redovno pomislim kako sam ja bila baš neko neinteligentno, nezrelo i naivno dete.
Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2021., 10:30   #9590
Quote:
Enchantress kaže: Pogledaj post
Ponekad kad gledam sve ove nove serije u kojima tinejdžeri spašavaju svet, a deca koja nisu ni u pubertet još ušla dele savete odraslima o ljubavnim vezama, poslovnim problemima i slično, redovno pomislim kako sam ja bila baš neko neinteligentno, nezrelo i naivno dete.
A e, naiva zna biti super stvar
Nema opterećenja, slobodan pogled na sve
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2022., 23:49   #9591
Baš gledam, nestao chat na glavnom pdf-u fantastike

__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:47.