Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2010., 21:25   #7521
Ja sam za bojano jer se na prozirnom vidi onaj zelenkasti odsjaj, ali u kojoj boji to stvarno ovisi o tome što ti se sviđa i o ostatku prostora. Ovako nacrtano beige ne izgleda loše.
Aoife is offline  
Old 13.05.2010., 21:32   #7522
Quote:
Aoife kaže: Pogledaj post
Ja sam za bojano jer se na prozirnom vidi onaj zelenkasti odsjaj, ali u kojoj boji to stvarno ovisi o tome što ti se sviđa i o ostatku prostora. Ovako nacrtano beige ne izgleda loše.
Stol u blagovaoni tamniji, nesto slicno parketu ili crni (jos nisam odlucila). Ostatak tj. dnevna ce biti u svjetlijim bojama, kauc otprilike u bež boji...ostatak bit ce u svjetlijim tonovima.
Meni je jedino bitno da nije prekicasto. Razmisljala i ja jesam o beige, ali ni crna mi nije losa, opet razmisljam oce li bit previse crnog zbog granita?Uf opet sam puna upitnika iznad glave
_Alena_ is offline  
Old 13.05.2010., 23:00   #7523
Quote:
_Alena_ kaže: Pogledaj post
Stol u blagovaoni tamniji, nesto slicno parketu ili crni (jos nisam odlucila). Ostatak tj. dnevna ce biti u svjetlijim bojama, kauc otprilike u bež boji...ostatak bit ce u svjetlijim tonovima.
Meni je jedino bitno da nije prekicasto. Razmisljala i ja jesam o beige, ali ni crna mi nije losa, opet razmisljam oce li bit previse crnog zbog granita?Uf opet sam puna upitnika iznad glave
Jeli tvoj granit crno crni - moji upitnici ili ono kao više šarenkast??
http://www.plussys.hr/granit/crni-bl...RO_AFRICA.html
Na to meni nebi loše išao inoks ili kaljeno staklo svijetlo sivo. Sve stvar ukusa. Bojim se da bih ja opalila limun žuto. Ta mi je izvrsna uz bijelo, crno, a i smeđi parket.
more14 is offline  
Old 13.05.2010., 23:44   #7524
nije sareni kao na tom linku nego bas crni. evo ovakav: http://www.plussys.hr/granit/crni-bl...O_BELFAST.html

limun zuto mi je previse bojim se Razmisljam izmedju beige, mlijecno ili crno. Ne mogu se odlucit
_Alena_ is offline  
Old 14.05.2010., 01:54   #7525
Alena ja bih stavila isključivo bijelo bojano staklo i to pure white, ono neće biti zelenkasto. obično bijelo staklo ispadne na zidu zelenkasto,al ovo pure white koje je malo skuplje od običnog bijelog, je super.
Mirella is offline  
Old 14.05.2010., 13:00   #7526
Ko što rekoh pasalo bi svako, al ja sam i dalje za beige. Za moj osobni ukus ne bi sjelo crno u ovom konkretnom slučaju (bilo bi predosadno - isto mislim za city-evu sliku 5, dok mi u npr. 3 super paše crno). Bijela bi išla ali da ja stavljam radije bih razbila nečim trećim dakle beige.
I još jednom kažem - to stvarno nije važno pitanje - bilo što bi pasalo...
Aoife is offline  
Old 14.05.2010., 14:03   #7527
Bež je super pogotovo na toj slici koju je stavila, lijepo ide na taj parket i na zid
ali njen parket je dosta tamniji
odnosno meni baca na crvenkasto, pa ne znam...nije ni meni crno baš za njen slučaj
pa mislim da bi možda bilo najbolje bijelo ako će biti baš bijelo a Mirela je rekla koji jest bijeli :OMG, koja rečenica....bijelo, bijelo pa opet bijelo :
murtila is offline  
Old 14.05.2010., 17:27   #7528
Quote:
Mirella kaže: Pogledaj post
Alena ja bih stavila isključivo bijelo bojano staklo i to pure white, ono neće biti zelenkasto. obično bijelo staklo ispadne na zidu zelenkasto,al ovo pure white koje je malo skuplje od običnog bijelog, je super.
a taj pure white je bas bojano u bijelo ili je isto providno staklo?

to onda ovako: http://www.glaserei-zettl.de/bilder/Kueche_01_7.jpg


http://www.odermatt-ag.ch/fileadmin/...Kueche-010.jpg
_Alena_ is offline  
Old 14.05.2010., 17:30   #7529
Quote:
murtila kaže: Pogledaj post
Bež je super pogotovo na toj slici koju je stavila, lijepo ide na taj parket i na zid
ali njen parket je dosta tamniji
odnosno meni baca na crvenkasto, pa ne znam...nije ni meni crno baš za njen slučaj
pa mislim da bi možda bilo najbolje bijelo ako će biti baš bijelo a Mirela je rekla koji jest bijeli :OMG, koja rečenica....bijelo, bijelo pa opet bijelo :
skros lagano baca na crvenkasto. znaci za crno staklo nije nitko?

ok, ostaje onda bijelo i beige ajmo cuti ostale..
_Alena_ is offline  
Old 14.05.2010., 17:38   #7530
glasam za bijelo
Lyda is offline  
Old 14.05.2010., 19:59   #7531
Quote:
Lyda kaže: Pogledaj post
glasam za bijelo
I ja glasam za bijelo!
Amaranta is offline  
Old 14.05.2010., 23:24   #7532
Quote:
_Alena_ kaže: Pogledaj post
a taj pure white je bas bojano u bijelo ili je isto providno staklo?

to onda ovako: http://www.glaserei-zettl.de/bilder/Kueche_01_7.jpg


http://www.odermatt-ag.ch/fileadmin/...Kueche-010.jpg
Ja mislim da je lacobel pure white bojano bijelo staklo i nije providno, izgleda točno ovako kao na prvom linku kojeg si stavila.
Koje je staklo na drugom linku nisam sigurna, baca mi malo na zeleno, pa je moguće da se radi o običnom bijelom staklu.
Mirella is offline  
Old 15.05.2010., 12:15   #7533
pitanje za vodoinstalatere-instalacije u kuhinji

dragi vodoinstalateri!

u stanu koji kupujemo u kuhinji je prikljucak na vodu tj. sudoper na kraju kuhinje tj. njenom uglu sa zidom (kuhinja je linearna duz zida)...

meni je to strasno neprakticno pogotovo sto zelim staviti i perlicu za sude i ves masinu u kuhinju pa vjerujem da mi treba prikljucak za vodu malo vise prema centru kuhinje (ili se varam?)

sad, koliko je tesko to pomaknuti za cca.60-80 cm prema sredini kuhinje-da li se moze i da li je skupo?

HVALA!!!
djevica is offline  
Old 15.05.2010., 12:44   #7534
Hvala vam svima na pomoci

Idem sad malo do salona za kuhinje pa mozda tamo nadjem jos par primjera.

Dodjem vam nazad sa fotkama
_Alena_ is offline  
Old 15.05.2010., 12:55   #7535
Quote:
djevica kaže: Pogledaj post
dragi vodoinstalateri!

u stanu koji kupujemo u kuhinji je prikljucak na vodu tj. sudoper na kraju kuhinje tj. njenom uglu sa zidom (kuhinja je linearna duz zida)...

meni je to strasno neprakticno pogotovo sto zelim staviti i perlicu za sude i ves masinu u kuhinju pa vjerujem da mi treba prikljucak za vodu malo vise prema centru kuhinje (ili se varam?)

sad, koliko je tesko to pomaknuti za cca.60-80 cm prema sredini kuhinje-da li se moze i da li je skupo?

HVALA!!!
nije tesko pomaknuti, mi smo pomicali ali za nekih cca 5-10 cm. bilo je gotovo za 45 min i kostalo je ako se dobro sjecam 300 kn. kod tebe bi moglo biti skuplje ali ne sad nesto predrasticno
svrcka is offline  
Old 15.05.2010., 13:01   #7536
Quote:
djevica kaže: Pogledaj post
dragi vodoinstalateri!
nisam vodoinstalater, al su mi radili između ostalog i to....

ništa komplicirano....malo prašine, malo materijala, cijenu za to ne znam - vjerujem da nije niš nepodnošljivo, a imat ćeš ono što trebaš!
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Old 15.05.2010., 23:20   #7537
moja nova kuhinja

uskoro i ja mijenjam kuhinju, i od svih do sada pogledanih, meni se najvise svidjela niti manje, niti vise, nego bas ova ova crvena kuhinja. zaljubila sam se cim sam ju vidjela, iako nikada u ludilu nisam mislila da bi mi se svidjao ovakav tip kuhinje, ili kuhinja iz ikee. u zivo je puno ljepse nego na slici...jos nije definitivno, ali cini se da ce izbor pasti na kraju na crvenu.
__________________
Insomnia
FFE is offline  
Old 16.05.2010., 01:25   #7538
oke, dakle vrlo ti se svidja ta kuhinja iz IKEA-e , sto sada?
__________________
lovci su skupina smiješno obučenih, naoružanih i pijanih ljudi koji teturaju šumom u potrazi za gostionicom
bubica1 is offline  
Old 16.05.2010., 13:01   #7539
Quote:
FFE kaže: Pogledaj post
uskoro i ja mijenjam kuhinju, i od svih do sada pogledanih, meni se najvise svidjela niti manje, niti vise, nego bas ova ova crvena kuhinja. zaljubila sam se cim sam ju vidjela, iako nikada u ludilu nisam mislila da bi mi se svidjao ovakav tip kuhinje, ili kuhinja iz ikee. u zivo je puno ljepse nego na slici...jos nije definitivno, ali cini se da ce izbor pasti na kraju na crvenu.
koja crvena ?
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:07.