Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.07.2014., 13:43   #61
Izrada logotipa.

Nego,... ako ja ne stignem nešto napravit i istjekne mi vrijeme, dal mi to donosi negativne bodove kakve?
I ako me netko traži da mu napravim nešto npr sto ne želim radit za 5$, dal mogu nekako odbit gig ili ne?
*Queen* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2014., 13:44   #62
Ja mogu reći za ovu stranicu sve pozitivno. U tri dana sam zaradio $80 i dalje mi se ljudi javljaju. Usput, došao sam skoro do levela broj 2. Na prvom levelu se dobije opcija za dodatnu zaradu. Stavite da ćete npr za dodatnih 10 ili 20 dolara odraditi dodatni posao (npr uz 1 sliku obradit ćete još jednu, za 1 dan).
d0mag0j is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 18:08   #63
Smile Fiverr-

Molim vas za pomoć, kako sam ja novi na forumu, i trebam posao na internetu da li mi može tko objasniti kako i na koji način zarađujete na Fiverr-u. Jer meni ništa nije jasno, a i nisam vičan takvim poslovima. Molim vas uputite me gdje da naučim.
damier is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 18:11   #64
]Molim vas za pomoć, kako sam ja novi na forumu, i trebam posao na internetu da li mi može tko objasniti kako i na koji način zarađujete na Fiverr-u. Jer meni ništa nije jasno, a i nisam vičan takvim poslovima. Molim vas uputite me gdje da naučim. Molim vas bez zlih namjera.
damier is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2014., 19:04   #65
ako nemas znanje i vjestine na fiveru tesko da ces nesto zaraditi
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 23:29   #66
Hej pozdrav svima! Htjela bi počet raditi na fiverru Pa me zanima kako ide to s porezima? Treba li se plaćati porez Hr. ? I te ostale financiske sitnice
leonalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2016., 23:30   #67
Hej pozdrav svima! Htjela bi počet raditi na fiverru Pa me zanima kako ide to s porezima? Treba li se plaćati porez Hr. ? I te ostale financiske sitnice
leonalea is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 04:48   #68
Quote:
leonalea kaže: Pogledaj post
Hej pozdrav svima! Htjela bi počet raditi na fiverru Pa me zanima kako ide to s porezima? Treba li se plaćati porez Hr. ? I te ostale financiske sitnice
Ne treba se platit porez odnosno treba se na sve platit porez ali ti ovako skrivaš lovu. Sam spoji payoneer sa paypalom i dobivat ćeš lovu na paypal koja sjeda na payoneer. Ak je sve ostalo isto trebat ćeš zvati belgijski paypal tj. za EU i da ti odobre da spojiš payoneer bank account sa paypalom.
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 16:47   #69
bok registrirala na se na fiverr, jel mi mozete samo pomoci sto moram srediti za primanje para na paypalu dok nisam jos stavila gig?
simonesimons is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 11:39   #70
Quote:
Salix kaže: Pogledaj post
Postavio sam na fiverru puno gigova, ali pokazali su se uspješni jedino oni za pisanje članaka na engleskom. To ide i imam s time pozitivna iskustva. Puno sam proučavao kako zaraditi preko interneta i do sada sam zaradio jedino preko fiverra. Doduše, zaradio sam i preko stranice epinions, ali samo jednu kunu I preko fiverra je slaba zarada, ali ja ionako puno pišem na internetu pa si mislim bolje i to nego ništa. S plaćanjem je sve bilo u redu.
Ja sam se javio jednoj Amerikanki da mi napiše knjigu i da kopirajt prava. Tražila je 400-500$ za nekih 45 stranica. Za tu lovu bi mi napravila i korice. Cijela knjiga uređena i gramatički vrlo kvalitetno. Jedna Izraelka za taj isti posao traži 150$.

Hoću reći ne moraš sve raditi za 5$. Ja ću vjerojatno kada istražim tržište, što ide, naručiti da mi napišu sve što mi treba. Eto ti ideje.
Tahuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2016., 08:45   #71
Quote:
Vordas kaže: Pogledaj post
Sam spoji payoneer sa paypalom i dobivat ćeš lovu na paypal koja sjeda na payoneer. Ak je sve ostalo isto trebat ćeš zvati belgijski paypal tj. za EU i da ti odobre da spojiš payoneer bank account sa paypalom.
Ovo je netocno jer je od 12/2014 je Payoneerov US bank account nemoguce povezati sa PayPalom. Oni prije linkani rade i dalje (navodno do kraja 2016.).
Dakle, za nove korisnike, novce vise nije moguce (bez posrednika) prebaciti sa PayPala na Payoneer.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 12:31   #72
Sta fiverr radi ako mi je neaktivan nalog par mjeseci, dali i on pocne skidati 10usd mjesecno kao i freelancer ili ne?
davidigolijat is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2018., 23:27   #73
Ako neko kupovo na ovoj platformi, bio bi mu zahvalan da mi se javi preko pp
__________________
svi veliki ljudi su bili sanjari ...
S. Freud(1856-1939)
mihajlo021 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2019., 21:48   #74
Quote:
Vordas kaže: Pogledaj post
Ne treba se platit porez odnosno treba se na sve platit porez ali ti ovako skrivaš lovu. Sam spoji payoneer sa paypalom i dobivat ćeš lovu na paypal koja sjeda na payoneer. Ak je sve ostalo isto trebat ćeš zvati belgijski paypal tj. za EU i da ti odobre da spojiš payoneer bank account sa paypalom.
Dobar dan! Trebam pomoc oko placanja poreza na dohodak na Fiverru. Danas sam ostvario $8 na Fiverru. Koji su sljedeci postupci koje moram izvrsiti da bi sve bilo po zakonu (placanje poreza). Znam da na neplaceni porez idu kamate, pa se ne bih htio zezati ovime. Molim nekoga ko je prosao kroz to da mi pomogne.
Luka Hanzek is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2019., 18:38   #75
Quote:
Luka Hanzek kaže: Pogledaj post
Dobar dan! Trebam pomoc oko placanja poreza na dohodak na Fiverru. Danas sam ostvario $8 na Fiverru. Koji su sljedeci postupci koje moram izvrsiti da bi sve bilo po zakonu (placanje poreza). Znam da na neplaceni porez idu kamate, pa se ne bih htio zezati ovime. Molim nekoga ko je prosao kroz to da mi pomogne.
Bok. Pa dobro ako ti sjelo sa Fiverra na devizni. Odi popuni JOPPD obrazac i tam zamoli gospodu da ti da ziro racune i ostale stvari za popunit(opca uplatnica ili internet bankarstvo) i platis porez i prirez. Takoder Mirovinski I. stup i II. stup. I gotov si. Ne vidim u cemu je problem. Ja tako radim od kada imam zaradu na internetu. Ovo sam samo okvirno govorio. Sto vecina rade.
Vordas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2020., 15:40   #76
Što je s porezom u situaciji kada novci s Fiverra budu na Payoneer kartici i taj novac se podigne na bankomatu?

Ili se prebaci sa PayPala na prepaid karticu pa se podigne na bankomatu?
justicija is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2021., 19:28   #77
danas sam objavila svoj prvi gig na fiverru

sad već gledam na koji način se radi isplata sa fiverra meni
mislila sam da negdje postoji opcija da povežem svoj paypal, ali ne vidim tu mogućnost

pa kako onda?

vidim i neki obrazac billing information - tu postoje i polja company i VAT number. ne moram valjda imat firmu , a i ne znam koji mi je vat broj
jeste li vi popunjavali ta polja?
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2021., 11:35   #78
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
danas sam objavila svoj prvi gig na fiverru

sad već gledam na koji način se radi isplata sa fiverra meni
mislila sam da negdje postoji opcija da povežem svoj paypal, ali ne vidim tu mogućnost

pa kako onda?

vidim i neki obrazac billing information - tu postoje i polja company i VAT number. ne moram valjda imat firmu , a i ne znam koji mi je vat broj
jeste li vi popunjavali ta polja?
Čestitam na prvom GIGu.

Nadam se da odgovor ne dolazi kasno, vidim da je tema malo mrtva, a ja nisam na forumu često.

Taj billing information ne moraš popunjavati cijeli, meni je on prazan skroz, samo ima paypal email.

Isplata ide na Paypal ili Payoneer, ja osobno imam Paypal i ne dižem novce s njega nego kupujem online.

Na meniju pod Earnings tab imaš PayPal account ili bank transfer, bank transfer je Payoner.

Kod prebacivanja novca na račun imaš troškove konverzacije iako mi je to ridikul ako prebacujem dolare i račun je u dolarima, HR banka prebaci novac u kune pa kune u dolare... još jedan razlog zašto ne volim prebacivati novce s Paypala.

Isto tako ako se odlučiš na paypal vodi računa da ti valuta na Fiverru mora biti ista i na paypalu kao glavna inače i tu gubiš.

Ja sam na Fiverru kao prodavatelj godinu dana i trebalo je dosta truda i planiranja da bi došla u fazu da zarađujem prosječno 10$ dnevno. A ponekad radim cijeli dan (nažalost, ali kad si nezaposlen, nije baš da ima opcija).

Znala sam da će početak biti težak i da će trebati vremena da mi se podigne rank. nadam se da ću u 2022 dignuti zaradu na 20$-80$ dnevno što bi bio vrh.
__________________
Ništa
Filozovka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2021., 18:42   #79
filozovka, puno ti hvala na svim ovim info.

tek sad vidim odgovor.

koliko se dugo novci mogu držati na fiverru prije nego se prebace na paypal? ako mi ne budu kontinuirana primanja, držala bih ih drže na fiverru.

i kod plaćanja poreza, jel se gleda od onog dana kad ti sjedne na bank račun u hr, a ne kad je sjelo na paypal?
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2021., 05:56   #80
Tek sam saznao sto je Fiverr citajuci ovu temu. I odem ja na tu stranicu,pa me zainteresiralo kao kupca Social Media Marketing. Što mogu očekivati i mogu li išta očekivati ako želim da mi netko boosta hrvatsku fb page koja jos ni ne postoji,a bavila bi se politickim temama .
__________________
Quid quid latinae dictum set, altrum sonar
Nadbiskup is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:32.