Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2017., 18:05   #1
Bogati Gad

Pozdrav

naletio sam na ovo na netu. Naime svugdje se reklamira.. Index, net hr, 24 sata...

im ali neko neku ideju, iskustva?

http://bogatigad.com/
__________________
Jedini način da čovjek izbjegne pogreške jest da stekne iskustvo. Jedini način da čovjek stekne iskustvo je da čini pogreške.
comewithme1717 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 18:17   #2
Ja provjereno znam tipa koji ima 40 000kn mjesečno preko neobuxa, samo što je u isti biznis uložio cca 20 000€. Tako da nije sve bez uloga.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 18:51   #3
Mene isto zanimaju informacije u vezi "Bogatog gada".
Razmišljam da naručim knjigu, no opet, puno mi je 274 kune pa se bojim da se ne za*ebem u slučaju da je scam...
__________________
Secrets don’t sleep till they’re took to the grave.
Johnny0160 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 19:10   #4
meni se cini da je tipa one prevare - ova knjiga ce vas uciniti bogatim -
__________________
Jedini način da čovjek izbjegne pogreške jest da stekne iskustvo. Jedini način da čovjek stekne iskustvo je da čini pogreške.
comewithme1717 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 19:15   #5
Meni isto, al opet, tko će ga znati
Vidim da se zaštitio, nigdje se ne može saznati tko je vlasnik stranice...ako mi padne 274 kune s neba naručiti ću knjigu pa nek ide život..ionako bih te novce vjerojatno sp*zdio ne nekakvu glupost.
__________________
Secrets don’t sleep till they’re took to the grave.
Johnny0160 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 19:21   #6
Ma dajte nemojte me nasmijavati...

Pa to su kao one fore uplati 10 $ pa ću te naučiti kako zaraditi 5 bitcoina mjesečno?

Mislim kao prvo ako znaš sistem kako zaraditi zašto ga otkrivaš?

I to još za 100 njak puta manji iznos... ( ili 1000 )

I što ti znači moja sitna lova ako toliko zarađuješ?

Pa daj onda free :-)

Ili ne znam to me podsjeća na namještene tekme, pa ako znaš šuti i radi biznis i sve 5.

Jasno da je to zarada na naivnima.

Iako ima u tim knjigama i nekih korisnih stvari pretpostavljam.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 19:25   #7
A ja ne mogu vjerovati da još ima ljudi koji razmišljaju da kupe takve knjige...........
bullseye13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 19:26   #8
S obzirom da je ukrao fotku lika iz igre "Laisure suit Larry" i samo dodao simbol na njegov lančić, rekao bi da lik baš i nema toliko novaca.

Da je zbilja toliko bogat, valjda ne bi krao slike po internetu već kupio neki pošteni stock image.

http://img11.deviantart.net/2d22/i/2...abbamonkey.jpg
billyray is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 19:26   #9
po onome sto sam ja primjetio sve su te sheme iste.

samo je vjerojatno preveo neku knjigu ca je nasao na torrentu, napravio web stranicu i sada ide na istu shemu ki i u Americi
__________________
Jedini način da čovjek izbjegne pogreške jest da stekne iskustvo. Jedini način da čovjek stekne iskustvo je da čini pogreške.
comewithme1717 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 19:29   #10
Tako je copy-paste.

Vjerojatno je uputa da napraviš knjigu kao što je i on hehe...
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 19:30   #11
Quote:
bullseye13 kaže: Pogledaj post
A ja ne mogu vjerovati da još ima ljudi koji razmišljaju da kupe takve knjige...........
Novak sam u svijetu zarade na netu, ne znam ništa o tome, možda mi je zato primamljivo.
Ali lesson learned..kloniti se ovakvih stvari.

Sent from my Digitron using Tapatalk
__________________
Secrets don’t sleep till they’re took to the grave.
Johnny0160 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2017., 21:19   #12
99, 99 % svih tih stvari je dostupno na forumu i onda se ja zapitam?

zasto ja to nisam vec napravio, istu tu stvar? napisao knjigu ako postati bogat i onda se obogatiti na tome?

pretpostavljam da sam ocito lijen za to.. a renta se mora platiti...
__________________
Jedini način da čovjek izbjegne pogreške jest da stekne iskustvo. Jedini način da čovjek stekne iskustvo je da čini pogreške.
comewithme1717 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 03:14   #13
Ljudi koji zarađuju od neke stvari ne pokazuju tu stvar drugima za 274kune.

Amen. ne nasjedajte
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 18:41   #14
Bogati Gad ili ti ga Bogati Seronja zvani Sanjin Frlan

Ljudi ne nasjedajte na ovog prevaranta i gulikožu.
Ova spodoba vrijeđa vašu inteligenciju uzimajući vam novac prodavajući maglu.
Sav novac zaradio je isključio prodajom sličnih bedastoća, jedino je on tu profitirao, a nikako kupci.
Informirajte se malo bolje o ovom ćelavom seronji, upišite njegovo ime u google.
slavinski is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 11:14   #15
kako sio dosao do imena, ja sam trazio ali valjda sam toliko tulav da mi je mozda bilo ispred nosa cijelo vrijeme da nisam ni kontao
__________________
Jedini način da čovjek izbjegne pogreške jest da stekne iskustvo. Jedini način da čovjek stekne iskustvo je da čini pogreške.
comewithme1717 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 17:27   #16
Bogati gad

Čista obmana i navlakuša. Dobijete knjigu i lozinku s kojom nije moguće napraviti ništa. Knjiga je skup nabacanih misli i običnih gluparija. Međutim, lako mu se uđe u trag preko broja tekućeg računa. Ako Sanjin ima svoje prste....Zanimljivo da je platio skupu reklamu na svim vodećim portalima. Ogrezao je, ali toga može skupo koštati.
Branko2112 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 12:09   #17
ljudi ako hocete brzu lovu onda si skinite knjige o programiranju i ucite dvije, tri, cetri godine i onda mozete brzu lovu
zaradjivat. Bez volje i truda nema nista!
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2017., 02:27   #18
Ljudi, ni slučajno ne nasjedajte na ovu veliku prevaru!

Kao što su neki ovdje rekli, iza Bogatog gada se krije Sanjin Frlan, poznati internetski prevarant koji ovakve scamove redovito servira naivnima i brzopletima koji nisu potrošili malo vremena na guglanje ili se nisu barem jednom dobro opekli.
Ovo vam garantiram 101% !

Dakle, ovaj Bogati gad je doslovno copy/paste Bogatog seronje, također gotovo identičnog sistema/navlakuše od prije 2 i pol godine na koju smo se navukli ja i frend i tada platili popola.
Sve je bilo 99% isto kao i ovo, čak i ta slikica bogatog gada, potpuno ista.
Tekst je doslovno iskopiran, jedina je razlika što sad kao za tu lovu koju vam iskamči šalje knjigu, a prije je, u sistemu Bogati seronja, objavljivao lekcije o internet zaradi.
Tada je obećao 77 lekcija, svaki dan po jednu, navodno s nizom visokoprofitabilnih, a vrlo jednostavnih internet poslova.
Lekcije ipak nije objavljivao svaki dan nego svakih 10-15 dana, da bi nakon 19. lekcije samo odjednom prestao, kao da je umro.

I tada je davao garanciju, međutim, ni moj frend i ja, kao niti bilo tko drugi, nismo dobili traženi povrat novca. Jednostavno nas je ignorirao.

I što je najveća ironija, upravo jučer mi stigne na mail (isti koji sam mu tada dao za taj sistem), ponuda za Bogatog gada. I vidim da je potpuno ista stvar, sve isto, i smeće se još usudi to slati na isti mail ljudima koje je prevario istim sistemom, a skoro i s istim nazivom.

Dakle, NI SLUČAJNO ne pomišljajte na ovo, zaboravite, ali recite svima i proširite informaciju.
ŽuteKravateBaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 01:27   #19
je u pravu je ekipa,ovo je Sanjin Frlan jer mi je lik i prije sla mailove o knjigama tipa kako doživit financijski procvat i sl.sranja Mislin da je tip iz Rijeke,znam sigurno da je sa područja Istre....isto tako,ljudi koji okreću desetke tisća mjesečno preko interneta(a ima ih) definitivno neće otkrit svoju tajnu zarade(ne bih ni ja prvi) tim više jer im je za uhodavanje biznisa obično potrebno cca 2 god.
dalm2tinac5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 09:39   #20
Znači frajer ti pošalje knjigu u kojoj ne pise bas nista korisno, i dobis acc za prijavu na stranicu koja ne radi, tražis povrat love, nema odgovora tako da bogati gad jedna velika prjevara
hchools is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:48.