Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2017., 18:02   #5381
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Predloži ti tim kolegicama da dođu kod tebe preko vikenda pa im pokaži imaš li snage.
Nekima sam ja to predlagao za mame i sestre (kad su pitali beskrajno glupa pitanja na nivou duševne bolnice) pa su se naljutili iz tko zna kojih razloga.
A ja zbilja samo htio pokazati imam li snage pa neka treća strana (promatrač ) procjeni.
Ne osudim se kazati zenama da neka dodu preko vikend meni da probaju...
mislim da bi neka prihvatila , i onda bi meni bilo zlo, sto bi takav komad napunjen svinske masti, morao ljubiti... na silu bi to islo, ali ne mora to stvarno biti...
a znam 100% da mi bolje stoji/tvrdije nego sa 18g, ma hoce eksplodirati, a nije bas tako bilo dok sam mesa jeo. A pazi, pusim ko turcin ! a zna se da nikotin to inace manje/vise koci..

Je l' ovako nekako izgleda ta dama?

Je, vrlo slicna i druge dame manje/vise slicno.. osim 2 su stvarno ljepotice, a i mislim da ne jedu toliko mrtvog proteina bez zivog enzima.

Ma ja čak mislim da je njima puno teže. Nije lako lagati sebe konstantno, od 0-24 i trpati u sebe otpad, uništavati zdravlje, a kad dođe bolest, izgovarati se na genetiku i karmu i doktorima ljubiti ruke. [/QUOTE]

Ma je njim teze, nego nisu svijesni zbog cega.
Malo prije pogledao statistisku, uzas sve godine vise i vise se uzgaja i muci zivotinje i jede mesa, pocelo to anjgorije od 1960g.
a previse mesa se proizvodi od 2005g.

uzas, svak mora za sebe znati sta radi i kako odluci..
Znao sam jednu Majku, umro je sin prije oko 1 godine, odkazalo mu srce, pa pitam nju pa kako /zasto... kaz eona meni, da je sin radio u klaonici i da ga to tesko mucilo svak dan, na kraju covjeku odkazalo njegovo srce...zalosno sto covjek morao posao raditi , bilo koji, samo da zaradi novac ze prezivjeti.
stara Majka jos uvjek ziva a sin umro od zalosti.

Idem malo od iskustva na poslu...imao sam zadnjih 2 dana srecu da nisam sreo dame, jer one ne rade preko noci. Velika Sreca to nije bas, jer meni ta nocna smjena ide na zdravlje i zivce, to bi trebalo isto strogo zabraniti po cijelom svijetu...to je isto tesko protiv prirode...svaki organ u tjelu nasom ima svoja doba/sat u kojem se regenerira ..i to pocne na vecer i ide cijelu noc...

sa kolegom je bio jedan kratki razgovor, sto se tice hrane..
Kazem ja njemu da se krava i bik isto hrane od biljka/trave a ne od mesa, i gledaj kako ljepo rate i zivo je....bik pun misica i kahkosti...
Kaze on meni da to mora sve danas tako biti , jer kako bi inace imao danas
bik do 1,5 t mesa/kilazu...ufff...pa vide se stavrno kako ljudi neznaju i rade protiv prirode, misle da je to normalno da se daje kravi i biku i mesa u hranu..
a ne cudiju se ti svi ljudi koji su neznalice, zasto toliko bolesti danas postoje
i kod covjeka , i kod zivotinja koje se na neprirodan nacin drze i hrani...

Ja kazem, to sto covjek pogresi, to se uvjek vraca, to sto covjek dobro napravi, to se isto uvjek vraca. Vecinom covjek dela gluposti i unistava svu prirodu i sebe i oko sebe i tako svoju i buducu budoscnost za ostale i svoje ostale ako njih ima...jer po tome sto radi i kako radi nije ni vise mocan da rade djecu, zene i muskarci. na kratko ..gresi protiv Boga i protiv prirode, a prirodu i sve je napravio Bog. i To odlicno! samo je covjek toliki problem da ce sve unistiti. A bog je hteo vec covjek unistiti , do kraja, sve. Samo je na kraju imao preveliko srce pa nije...
Izgleda da je covjecanstvo pre glupo da prezivi u buducnosti, a pre pametno da krepa odmah.

Vegan: Evo nesto iz sveta pisma naso ...a ima toga jos...
Danijel 1, 11-16
Daniel odgovori čovjeku kome je glavni komornik je postavljen kao stražar za sebe i za Hananija, Mišael i Azarja: Probajte jednom za deset dana sa svojim slugama! Idemo jesti samo biljnu hranu i vodu za piće dati! Tada je naš nastup usporediti s onom mladih ljudi koji jedu hranu kralja. Ovisno o tome što vidite onda poprijeko sa svojim slugama! Nadglednik usvojila prijedlog i napravio s njima desetak dana suđenja. Na kraju deset dana izgledali su bolji i dobro hranjeni od svih mladih ljudi koji su jeli hranu kralja. Tako upravitelj napustio svoju hranu i vino da bi trebali piti, i dade ih u stranu od biljne prehrane.

10 dana!
Old 24.06.2017., 18:47   #5382
Nista jas vise ne jedem sto ima ili imalo oci !

evo, idem u vrt po ljepe stvari i sa ljubavom cu spremiti za popapati....
uskoro da hladanjak niti netrebam vise.... jedino po zimi da zmrznem neke povrce i
stavrno ...volim moj peceni kruh, a ne taj iz pekarne punog kemikalija... i posto mi jedan kruh o 1kg previse,
ga raskomadim u negde 7 do 8 djelova i zmrnem te komadice , tako ostane 95% friski i ukusni i imam svak dan mali komadic friskog kruha. osim da stavim i malo ulja unutra i soli, ponekad i nesto zelenog, kako gli imam i kako mi je volja radi ukusa.
Pa zato vecim trebam zamrzivac...
i sto volim popiti hladnog vinceka i ponekad pivice... haha
Normalno nebi trebao ni frizider ni zamrzivac, ali dode dobro.
Nije bas pametno samo 150grama kruha peci , jer ode isto toliko struje kao da peces odmah 1kg

a inace, dok nije bilo struje i hladnjaka, ljudi su iskopali jednom jednu jamu u zemlju , dosta je do 1 metar,
i kada stavis vinceka unutra , ohladi se na negde 10-12c.
Odlicno ako imas Vrt van grada, nema struje i cemu? u jami sve ostane odlicno hladno, a ne opet pre hladno...
Priroda je Majka ! Bog !
Old 25.06.2017., 14:21   #5383
Crni ribizl-kralj bobičastog voća.
Jak protualergijska i jaka protuupalna svojstva.

Današnja berbica
http://oi68.tinypic.com/nd38lt.jpg

BLACK CURRANT 100% is recommended in the following cases:
•Mild or moderate skin and respiratory allergies
•Skin diseases caused by allergies
•Skin diseases caused by allergies or inflammation

http://www.pharmaliferesearch.it/ind...ant-100-detail

Zatim

Blackcurrants have a high concentration of:

anthocyanins
polyphenolic substances
antioxidants
vitamin C
gamma-linolenic acid (GLA)

Many health foods and drinks in the United Kingdom use these berries. Their tartness also lends itself to mixing with other fruits, especially in jams and juices.

People use the whole blackcurrant plant, from the leaves to the seeds, for many conditions. The most common form is blackcurrant seed oil, but you can also make infusions and teas out of the plant’s leaves, fresh or dried.

People take blackcurrant to help their:

blood flow
immune system
eye health
gut health
kidney health

Blackcurrant extracts are shown to reduce risk factors for metabolic conditions such as type 1 and 2 diabetes.

Vitamin superstar

Blackcurrants contain many vitamins, such as:

A
B-5
B-6
B-1
E

Boosts immune system

In addition to vitamin C, blackcurrants have plenty of antioxidants and anthocyanins. These can help strength your immune system, soothe sore throats, and ease flu symptoms.

Blackcurrant leaves also have a range of properties, including:

antimicrobial
anti-inflammatory
antiviral
antitoxic
antiseptic
anticancer

One study showed that blackcurrant supplements enhanced the immune response in people who exercised regularly. They could also train harder for longer periods of time.

Another study of healthy older adults showed that blackcurrant seed oil boosted the immune system.

Joint jump starter

Blackcurrants have a direct effect on your body’s inflammatory response.

Blackcurrant seed oil contains gamma-linolenic acid (GLA), a type of omega-6 fatty acid that’s been said to help ease inflammation in the body. The high GLA and anthocyanin content can help reduce joint or muscle:

pain
stiffness
soreness
damage

In some studies, GLA supplements were so effective that participants with rheumatoid arthritis could reduce their usual pain medications.

Zatim
Research shows that GLA and linoleic acid, which are found in vitamin C, may be promising for treating dry eye. Thankfully, blackcurrants are packed with both of those.

Clinical trials with blackcurrants found that these berries improve eye function, including:

the eyes’ ability to adapt to the dark
blood flow to the eyes
slowed progression of visual field deterioration in people with glaucoma
symptoms of visual fatigue

People who do computer work every day may benefit from blackcurrant supplements. One study found that 1 tablespoon of blackcurrant berries reduced visual fatigue two hours afterward.

Benefit za zdravlje crnog ribizla bi se mogao opisati nekom debelom knjigom.
http://www.healthline.com/health-sli...lack-currant#9
7Nationarmy smatra da postoji kindergarten za pijanu djecu Biljka112 ne uspijeva smisliti dovoljno glup odgovor KLODOVIK2 pita : A zašto ne padne mjesec. Što ga drži u zraku,MIKI1988:dokaži da imaš u kosi povećanu razinu aluminija nakon što vidiš neki chemtrail
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 09:10   #5384
molim da se držite teme o sirovoj hrani- recepti, što ste jeli,
ubrali, kako se osjećate itd. ovo nije tema za pokušaje preobraćenja svejeda u vegane.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 14:51   #5385
fgfdx

Lubenice i dinje
Krastavci
..uuu

Ti koko zeliš li na vrtni tulum samnom ?
7Nationarmy smatra da postoji kindergarten za pijanu djecu Biljka112 ne uspijeva smisliti dovoljno glup odgovor KLODOVIK2 pita : A zašto ne padne mjesec. Što ga drži u zraku,MIKI1988:dokaži da imaš u kosi povećanu razinu aluminija nakon što vidiš neki chemtrail
Rorion is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 15:46   #5386
Eh što volimo vidit sirovojelca s vanrednim smislom za humor

Nego, svježi krastavci su persu, omiljeni češnjakom u kiselom vrhnju... malo omete vrhnje, proizvod živine, al more se i bez, nakapat limunom, posipat svježim peršinom, salata nabrzaka

Što se sve vrtno fino može papati na ovim vrućinama?, pa i sladoled od šumskog voća, vitaminska bomba zbog koje me danas boli grlo pa pišem umjesto pričam, sutra bu bolje, grlo prođe a vitamini ostanu
Pravi Život is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:57.