Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.06.2017., 14:38   #221
Ne znam samo kome su rasprodali festival kad to nitko ne slusa? Ma znam, pozerima kojima je samo bitno da dođu i britanskoj mlađariji koja ce potegnuti do Zagreba da vidi bendove koji ih ne zanimaju...

SVI izvođaci koje si nabrojao kao relevantne sa prijasnjih inmusica zive iskljucivo na staroj slavi.

No Mr.Wrong je vec prije par stranica dao najbolji odgovor na primjedbe ovog tipa, meni je malo dosadno pa pisem jer trenutno nemam pametnijeg posla.
Vukozec is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 14:48   #222
Quote:
Vukozec kaže: Pogledaj post
Ne znam samo kome su rasprodali festival kad to nitko ne slusa? Ma znam, pozerima kojima je samo bitno da dođu i britanskoj mlađariji koja ce potegnuti do Zagreba da vidi bendove koji ih ne zanimaju...

SVI izvođaci koje si nabrojao kao relevantne sa prijasnjih inmusica zive iskljucivo na staroj slavi.

No Mr.Wrong je vec prije par stranica dao najbolji odgovor na primjedbe ovog tipa, meni je malo dosadno pa pisem jer trenutno nemam pametnijeg posla.
I doslovno sam to napisao. Znam da je teško čitanje s razumijevanjem dok cijelo vrijeme samo razmišljaš kako sam pun predrasuda i u krivo ali morati ćeš se potruditi, nitko nije rekao da je lako pisati po internetu. Novo relevaantno gotovo ne postoji više na inmusicu. OVe godine su to bili Arcade Fire i Alt J. Kategoriji klasika koji živi na staroj slavi mooooooožda pripada Rundek.

I odgovorio sam ti i na ovo drugo isto. Ima ljudi kojima je dosta da čuju dnevno 3-4 pjesme koje znaju. Ionako će ostatak vremena piti i glupirati se uokolo. Ljudima koji tu ne dolaze zbog glazbe. I sad da ne smišljaš već odgovor na nećemu što ovdje u ove tri rečenice nije jasno, pročitaj, tj. ne, uzmi moj prvi post copy pasteaj, zajedno s drugim i onda pročitaj. Znam da to možeš, vjerujem u tebe. Iako naravno tu je i opcija da ne želiš skužiti što govorim.Što je definitvno bilo i prije slučaja po ovoj temi.

Btw, kao tempirano sreo frendicu koja je bila na inmusicu. Kaže super bilo. Pitam ja kaj je slušala, kaže ona, Alt J, Rundeka i dio Arcade Firea s kojih je otišla jer joj je bilo dosadno ( tu me duša zabolila jer je Arcade Fire sjajan). Al da, tipičan posjetitelj Inmusica. Što je u redu. Ali isto tako nemojte onda soliti pamet nekom tko je tu zbog glazbe. Kojem se ne daje masnu lovu ( treba i piti i jesti tam) samo da bi partijao tri dana. Neka mi festival ponudi nešto.

Ima još nešto što hoćeš izvući iz konteksta?
The Glowing Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 14:55   #223


Maj bed. Nisam skuzio da je "vjecno aktualni" = "zive na staroj slavi". Maj bed, povlacim sve, u pravu si.
Vukozec is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 15:00   #224
Vječno aktualni za festivalsku ponudu. Svaki od njih ima po bar 5 albuma koji su kompletni klasici. Mogu složiti setlistu za nastup na festivalu od hitova ili super stvari bez problema. Ako su još u dobroj formi, koga briga za drugo. Vidi se da me nisi poslušao bio, ajmo prvi i drugi post, čitati zajedno. Nebitno što se kome sviđa. Govorim o čistom odnosu dobivenog i uloženog.

Ali dobro bar si me poslušao oko pitanja vađenja stvari iz konteksta i odlućio to ići malo raditi.
The Glowing Man is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 15:03   #225
Quote:
The Glowing Man kaže: Pogledaj post

Florrence je bila svijetla točka prošle godine. Jel me briga za nju? Nope. Jel releventno ime? Da. I zbog toga je to veliki plus festivalu. King of Leon s druge strane to nisu.
Nisu? Možda tebi nisu, nisu ni meni, ali ak oni nisu privukli ove godine većinu ljudi, onda ne znam. Nisu kvalitetni, ali su svjetski bend i veći festivali poput Szigeta i Exita bi ih isto doveli sigurno.


Quote:
The Glowing Man kaže: Pogledaj post
A skoro svaki drugi festival za tu lovu nudi više.
Koji to, prosvijetli nas?


Quote:
The Glowing Man kaže: Pogledaj post
Ima imena koja će vječno biti aktualna i isplatiti se vidjeti. Tako smo i imali na inmusicu Sonic Youth, Prodigy, Iggy Popa, Kraftwerk, Mobya, Cypress Hill, New York Dolls etcc etc. Što je ove godine takvo bilo?
Idemo realno, oće li neki od tih bendova privući više ljudi od Kings of Leon?


U Hrvata uvijek neko hejtanje, nikad zadovoljni. Festival je takav kakav je, ima i dobrih i loših strana. I ja bi volio da se kod nas održava festival tipa Nova Rock ili Hellfest pa nejde, zadovoljan sam i s ovim. Cijena je niska pa odem pogledat pokoji bend i ja zadovoljan. Tjedan dana prije sam vidio puno veće i poznatije svjetske bendove, al kad bi ih nabrojao, opet bi tu neko našao zamjerke da su prožvakani i dosadni i da je to glazba za srednju školu.

Realno je da su bukirali Kings of Leon jer su imali priliku i jer su znali da će privući masu ljudi. Festivali su biznis i to je to.
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2017., 17:35   #226
Svaki festival za tu lovu nudi vise? za 350 kuna mos otic na tri koncerta jelene rozge, a od festivala se mozes popisat u predvorju glastonburyja i primavere....
koja glupost, sta sve nece ljudi izvuc..
BonJovi1886 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 12:23   #227
Ova vaša rasprava nema nikakve veze s inmusicom, get a room
everest is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 14:24   #228
Pozz ljudi, jel se zna otprilike koliko je ove godine bilo sveukupno ljudi na IMF-u? Možda odem druge godine i ja po prvi puta, vidjeti ću, čisto da vidim šta je to i kakav je osjećaj. Šteta kaj oni nemaju live stream na yt-u ili tako negdje, pa mi preostaje samo čitati ovdje od vas o dojmovima itd...
DudeGeneration is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 17:43   #229
Quote:
DudeGeneration kaže: Pogledaj post
Pozz ljudi, jel se zna otprilike koliko je ove godine bilo sveukupno ljudi na IMF-u? ...
Oko 136. 136 ili 142.
Vukozec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:57.