Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2017., 18:18   #1281
Čuj ti nju..curke me gnjave... Srami se !

jedva čekam pisati o svojim iskustvima. Tram, može u inbox koji je bend? Da nije baš moj...
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 21:36   #1282
Radosna i prepuna pozitivnih emocija pišem ovaj osvrt na naše vjenčanje.

MM i ja smo zajedno devet godina, i zaručeni više od tri godine, cijelo vrijeme smo znali da ćemo se ženiti, samo što nitko od nas dvoje nije pokazao inicijativu da riječi pretoči u djela. Nova godina je započela i bliski prijatelji su se vratili iz Londona s viješću kako su zaručeni, traže salu, vjenčanice se isprobavaju i mog dragog njihov entuzijazam ponese. Budući da smo znali da ćemo se vjenčati na Sljemenu, ništa nismo ni gledali - priroda, šuma, svjež zrak. I šok - ove godine svi termini su gore u Tomislavovom domu zauzeti. Zvali smo ih, dosađivali im, različite kombinacije predlagali, samo da nas ubace u prvu polovicu godine. I taaaa daaaa dobili smo svoj datum.
Imali smo četiri mjeseca da sve osmislimo. Pronašli smo svog DJ-a Igora Koščeca, light show, kolače nam je radila Slastice by Natkica. Pozivnice su na sebi imale motiv svjetlećih lampica a la božićnih. I taj nas je motiv inspirirao da naručimo gomilu led lampica, svjetlećih lampiona, svijeća u različitim dimenzijama, fenjere. To je isključilo bilo kakvu dekoraterku jer nismo željeli ništa prepustiti drugima, sve smo sami izrađivali. Revere mi je napravila draga kolegica s posla i napravila biserne narukvice za ženski dio svatova - preslatko nešto. Za dečke je napravila klasične muške u istom stilu kao i ženske, lijepili su se na odijelo. Zahvalnice smo radili sami - domaća rakija u predivnim, raskošnim bijelim bocama koje smo ukrasili privjesnicom koju krasi isti motiv svjetlećih lampica. Cvijeće smo sami kupili i izrađivali ukrase koje smo stavljali na stolove. Stol mladenaca je bio prepun kristalnih vaza, cvjetnih buketa, svijeća. Ispod stolnjaka stavili smo božićne lampice koje su doista sve predivno obasjavale i davale dojam lebdećih pahuljica . Svilenu haljinu mi je izradila jedna divna dizajnerica, i doista sam izgledala i osjećala se u njoj kao vila. Tjedan prije uzela sam slobodne dane, zamolila prijateljice i sestrične da dođu kod nas doma i zajedno smo izrađivali cjelokupnu dekoraciju. Bilo nam je divno, svi smo bili uzbuđeni, raspoloženi i kuća non-stop prepuna smijeha.
Subota ujutro, mm i ja uzbuđeni budimo se u 7 sati, razmjenjujemo misli i oboje jedva čekamo da sve započne. Brzinski doručak. On je otišao pokupiti moj buket, kupiti voće koje će se posluživati gostima i zajedno s mojom sestrom otišao urediti Tomislavov dom. Terasa je bila puna svjetlećih bijelih lanterni i led lampica. Raspored gostiju po stolovima nije bio klasičan, već smo pronašli slike svih gostiju i malenim kvačicama pričvrstili ih na špagu koju smo zataknuli u karton obložen papirom. Dragi gosti su se raznježili kad su to vidjeli. Ja i kuma smo se frizirale i šminkale, i s njegovim kumom smo otišle zajedno gore na Sljeme. Fotograf Dombay je već radio svoj posao, kum i kuma su se pridružili ukrašavanju i sređivanju sale. Dragi i ja smo otišli u sobu presvući se. I tu je sve krenulo. Iz Tomislavovog doma smo krenuli prema kapelici. Potrčala sam prema parkiralištu po onim stubama kamenim i začula svoje kako uzbuđeno viču: evo je, prava šumska vila. To me ponijelo, emocije su već bile poprilične. Ukrcali smo se u auto i iza mene je trebala sjediti moja kuma, krenuli smo i ja sam shvatila da cure nema, slijedila je potraga za izgubljenom kumom koja je šutke otišla do kuma mog dragog i s njim se vozila. U kapelici je bilo silno emotivno. Vokal uz pratnju gitare, najljepše pjesme. On čita tako uzbuđeno i srčano zavjete. Ruka mu se trese, uzima krivi prsten, kum mu potiho govori da treba manji prsten uzeti, ja mu namještam ruku kako bi mogao pogoditi pravi prst. Izlazimo iz kapelice, svi nam plješću. Odlazimo u Tomislavov dom. Na terasi imamo piće dobrodošlice i kanapee, u pozadini bend svira laganu jazz glazbu, dižu atmosferu, svi smo opušteni, radosni i jedva čekamo da sve započne. Nakon sat vremena provedenog na svježem sljemenskom zraku obasjani ugodnim sunčevim zrakama, ulazimo u salu. Nikad u životu vrijeme nije brže prolazilo. Emocije, ljubav, romantika. Gosti su komentirali kako nikad nisu bili na ljepšem vjenčanju – intimno, romantično, opušteno. Dobili smo zahtjeve da se moramo još jednom ženiti jer je većini to bio tulum za pamćenje. Mi smo bili toliko opušteni, blistali smo i posvetili smo se samima sebi, ali i gostima. Rado bih se još jednom udavala za svog muža 
__________________
...pričekajmo da zatutnje kopita...
ZelenaKomarčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2017., 22:11   #1283
Evo ne znam sto reci na ovo,jednom rjecju bajka 💟
Nek vam cijeli brak bude takav 💟
andrea m is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 10:24   #1284
Jao, ovakve priče me uvijek raznježe 😍.

Nek vam je sretno u zajedničkom životu!

Poslano sa mog NEM-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Delulu is the solulu.
Zla majkee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 21:43   #1285
ZelenaKomarčica, divnoo!! I čestitke, te neka vas prati ljubav cijeli život
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2017., 15:55   #1286
Zelena, evo sva sam se najezila 😍😍 divno! 💚

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 10:49   #1287
Quote:
ZelenaKomarčica kaže: Pogledaj post
Radosna i prepuna pozitivnih emocija pišem ovaj osvrt na naše vjenčanje.

MM i ja smo zajedno devet godina, i zaručeni više od tri godine, cijelo vrijeme smo znali da ćemo se ženiti, samo što nitko od nas dvoje nije pokazao inicijativu da riječi pretoči u djela. Nova godina je započela i bliski prijatelji su se vratili iz Londona s viješću kako su zaručeni, traže salu, vjenčanice se isprobavaju i mog dragog njihov entuzijazam ponese. Budući da smo znali da ćemo se vjenčati na Sljemenu, ništa nismo ni gledali - priroda, šuma, svjež zrak. I šok - ove godine svi termini su gore u Tomislavovom domu zauzeti. Zvali smo ih, dosađivali im, različite kombinacije predlagali, samo da nas ubace u prvu polovicu godine. I taaaa daaaa dobili smo svoj datum.
Imali smo četiri mjeseca da sve osmislimo. Pronašli smo svog DJ-a Igora Koščeca, light show, kolače nam je radila Slastice by Natkica. Pozivnice su na sebi imale motiv svjetlećih lampica a la božićnih. I taj nas je motiv inspirirao da naručimo gomilu led lampica, svjetlećih lampiona, svijeća u različitim dimenzijama, fenjere. To je isključilo bilo kakvu dekoraterku jer nismo željeli ništa prepustiti drugima, sve smo sami izrađivali. Revere mi je napravila draga kolegica s posla i napravila biserne narukvice za ženski dio svatova - preslatko nešto. Za dečke je napravila klasične muške u istom stilu kao i ženske, lijepili su se na odijelo. Zahvalnice smo radili sami - domaća rakija u predivnim, raskošnim bijelim bocama koje smo ukrasili privjesnicom koju krasi isti motiv svjetlećih lampica. Cvijeće smo sami kupili i izrađivali ukrase koje smo stavljali na stolove. Stol mladenaca je bio prepun kristalnih vaza, cvjetnih buketa, svijeća. Ispod stolnjaka stavili smo božićne lampice koje su doista sve predivno obasjavale i davale dojam lebdećih pahuljica . Svilenu haljinu mi je izradila jedna divna dizajnerica, i doista sam izgledala i osjećala se u njoj kao vila. Tjedan prije uzela sam slobodne dane, zamolila prijateljice i sestrične da dođu kod nas doma i zajedno smo izrađivali cjelokupnu dekoraciju. Bilo nam je divno, svi smo bili uzbuđeni, raspoloženi i kuća non-stop prepuna smijeha.
Subota ujutro, mm i ja uzbuđeni budimo se u 7 sati, razmjenjujemo misli i oboje jedva čekamo da sve započne. Brzinski doručak. On je otišao pokupiti moj buket, kupiti voće koje će se posluživati gostima i zajedno s mojom sestrom otišao urediti Tomislavov dom. Terasa je bila puna svjetlećih bijelih lanterni i led lampica. Raspored gostiju po stolovima nije bio klasičan, već smo pronašli slike svih gostiju i malenim kvačicama pričvrstili ih na špagu koju smo zataknuli u karton obložen papirom. Dragi gosti su se raznježili kad su to vidjeli. Ja i kuma smo se frizirale i šminkale, i s njegovim kumom smo otišle zajedno gore na Sljeme. Fotograf Dombay je već radio svoj posao, kum i kuma su se pridružili ukrašavanju i sređivanju sale. Dragi i ja smo otišli u sobu presvući se. I tu je sve krenulo. Iz Tomislavovog doma smo krenuli prema kapelici. Potrčala sam prema parkiralištu po onim stubama kamenim i začula svoje kako uzbuđeno viču: evo je, prava šumska vila. To me ponijelo, emocije su već bile poprilične. Ukrcali smo se u auto i iza mene je trebala sjediti moja kuma, krenuli smo i ja sam shvatila da cure nema, slijedila je potraga za izgubljenom kumom koja je šutke otišla do kuma mog dragog i s njim se vozila. U kapelici je bilo silno emotivno. Vokal uz pratnju gitare, najljepše pjesme. On čita tako uzbuđeno i srčano zavjete. Ruka mu se trese, uzima krivi prsten, kum mu potiho govori da treba manji prsten uzeti, ja mu namještam ruku kako bi mogao pogoditi pravi prst. Izlazimo iz kapelice, svi nam plješću. Odlazimo u Tomislavov dom. Na terasi imamo piće dobrodošlice i kanapee, u pozadini bend svira laganu jazz glazbu, dižu atmosferu, svi smo opušteni, radosni i jedva čekamo da sve započne. Nakon sat vremena provedenog na svježem sljemenskom zraku obasjani ugodnim sunčevim zrakama, ulazimo u salu. Nikad u životu vrijeme nije brže prolazilo. Emocije, ljubav, romantika. Gosti su komentirali kako nikad nisu bili na ljepšem vjenčanju – intimno, romantično, opušteno. Dobili smo zahtjeve da se moramo još jednom ženiti jer je većini to bio tulum za pamćenje. Mi smo bili toliko opušteni, blistali smo i posvetili smo se samima sebi, ali i gostima. Rado bih se još jednom udavala za svog muža 
Predivan post i predivna zadnja rečenica <3 Uz sve to, mi smo isto emotivno vezani uz Sljeme pa mi je sve to još dodatno jako lijepo i romantično
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 18:19   #1288
Ovu temu sam zadnjih mjeseci prešla uzduž i poprijeko i uvijek se raznježim, pa evo da i ja napišem svojih par riječi..
Zajedno smo nešto više od 7 godina, od toga 5 na daljinu, 2 živimo zajedno, a zaručeni godinu i pol.
Organizacija je bila otežana činjenicom da se ženimo u mom gradu koji je udaljen 500km, ali uglavnom smo znali točno što i kako želimo, pa smo vrlo brzo sve dogovorili.
Stigli smo u četvrtak dolje,petak smo se razletjeli po gradu dočekat većinu njegovih svatova da ih smjestimo i tu noć smo imali malo druženje kod mene na terasi

Odspavali smo neka 4 sata, ujutro nisam bila svjesna ničega. Dosta rano sam s kumom već bila na frizuri, popile smo kavicu, a onda smo krenule na šminku. Uslijedio je šok kad sam skužila da me žena uopće nema na popisu!
Došle smo do zaključka da sam se ja dogovarala s tajnicom ili kim već, a ona me zaboravila upisat. Poludjela sam, ali srećom iduća cura je bila naručena tek za sat vremena pa smo uspjele sve riješit i jako sam bila zadovoljna. Sve preporuke za šminkericu, ali nadam se da će ta druga dobit kakvu opomenu.
Dragi je za to vrijeme vozio auto na pranje, kićenje, s prijateljicom je otišao po buket, kupio voće itd.
Idemo sa šminke doma, upadamo u gužvu, kasnimo, postajem svjesna što slijedi, odjednom osjećam roj leptirića u želucu..
Stižemo doma, krenem se spremati s kumom, fotografi hvataju svaki detalj. Pas u centru pozornosti.
Kameru nismo imali.
Odlaze fotkati dragog kat ispod, potom se vidimo po prvi put.. jako emotivan trenutak, zasuze oči i meni i njemu..
Nemam pojma s kim sam se fotkala, namjeravala sam opaliti sa svima pokoji selfie, ali vrijeme je samo letjelo, uopće nisam stigla razmišljat. Mobitel nisam skoro ni vidjela.
Odlazimo s kumovima na kratko fotkanje na prekrasnoj lokaciji koju smo zakupili za prijem gostiju, antička Salona.
Nakon fotkanja dragi odlazi natrag doma gdje se okupljaju njegovi svatovi, a ja i kuma ostajemo u Saloni, catering već spreman, vrijeme predivno; bez padalina a opet ne prevruće..
Počinju stizati moji gosti, pozdravljamo se, slikamo. I tada čujem harmoniku, i skužim da dolaze po mene!
Imali smo kupovanje mlade, njegovima je to bilo fora jer se razlikuje od njihovih običaja, kum me 'kupio' i izašla sam vani i otplesala malo s budućim suprugom, a onda smo se preselili u vrt pokraj muzeja gdje je bio catering, pjevalo se, papalo i plesalo. Svi su se družili, upoznavali, fotkali.
Kasnije smo dobili iznimno puno komplimenata za ideju okupljanja na toj lokaciji, većina gostiju nije niti znalo za to, još manje ih je posjetilo, a ispalo je jako efektno.
Nakon toga smo zajedno išli do crkve, sam obred je bio prekrasan, emotivan..sve smo odradili kako treba, prstenje nam nije ispalo..lol
Izlazimo iz crkve, svi nas posipaju laticama, čestitaju..

Krećemo do restorana Gusar koji je uz more, s velikom terasom gdje nas dočeka aperitiv i domaće fritule. Gosti se druže, zalazak sunca, divan prizor. Cvjećarka (Anda, Split) je savršeno odradila posao, moj naglasak je bio na nijansama, dala sam joj slobodne ruke što se tiče odabira cvijeća i oduševila nas je, od buketa do dekoracija po stolovima.
I potom kreće lagano od najave, preko prvog plesa što je dragom bilo najstresnije od svega ali super smo otplesali
Podij je bio stalno pun, iako se dosta ljudi tijekom večeri osvježavalo na terasi. Djeca se nisu micala s podija, lightman im je stalno puštao mjehuriće, bend je bio odličan i svi su ga hvalili; Bravo bend; Svaka preporuka definitivno!
Hrana je bila savršena, svaki slijed ukusniji od prethodnog, također smo od gostiju kasnije čuli same riječi hvale. Vjenčana torta (Biberon) točno napravljena po opisu, a prefina i ogromna :mmm:
Ma sve je bilo savršeno, suprug i ja nismo se skidali s podija, minglali smo među gostima, sa svima se pomalo podružili, sve do 6 ujutro, a vrijeme je jednostavno preletjelo.
Idući dan smo ispratili sve njegove goste, fotkali se nenaspavani na lokaciji u Splitu, a u ponedjeljak još i u gradu gdje sada živimo, i moram reć ako tko još razmišlja - fotkajte se na dan svadbe jer je ovo presvlačenje uuužasno zamorno
Da ne kažem da sam sutradan zaboravila i na šminku i frizuru, a buket naravno bacila XD Za ponedjeljak sam bila pametnija
-Ali nije nam žao jer ćemo imat pregršt odličnih fotkica kao podsjetnik na divne trenutke
Sve u svemu, imali smo predivnu svadbu, na koju se dosta gostiju referiralo kao najljepšu na kojoj su ikad bili, a nama srca puna..
Kako je ZelenaKomarčica prekrasno rekla, definitivno bi se još jednom udala za svog supruga
__________________
Najlipše stvari na svitu su džabe.
Konti is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 20:48   #1289
Quote:
Konti kaže: Pogledaj post
Zajedno smo nešto više od 7 godina, od toga 5 na daljinu, 2 živimo zajedno, a zaručeni godinu i pol.
Jaoj, skoro u dlaku isti staž kao i mi, samo što mi nismo bili zaručeni.

Quote:
Konti kaže: Pogledaj post
Kako je ZelenaKomarčica prekrasno rekla, definitivno bi se još jednom udala za svog supruga
I ja, ali ne bih više radila svadbu ni pod koju cijenu.

Bravo za vas dvoje.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2017., 21:14   #1290
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
I ja, ali ne bih više radila svadbu ni pod koju cijenu.
ni ja

hvala ti
__________________
Najlipše stvari na svitu su džabe.
Konti is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2017., 12:20   #1291
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post


I ja, ali ne bih više radila svadbu ni pod koju cijenu.
Također!

Konti, čestitam vam od srca i neka vam je vjenčanje bilo za pamćenje! To je divno kad ostanu samo lijepa sjećanja!
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2017., 07:48   #1292
Cure nikako da vam cestitam, pratim, citam, al nikak odgovorit....

Cestitam curke, Zelena i Konti, drago mi je da je sve ispalo kak treba, a o tom da ste me raznjezile i da cmoljim na takve postove netreba ni spominjat
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 10:23   #1293
Evo i mene s mojim dojmovima nakon 11 dana mora... Moja svadba je stvarno bila kao iz bajke..

Dakle, jutro je počelo tako da je ljevalo ko iz kabla.. Nebo i zemlja su se valjda spojili ( moram li napomenuti da je dan prije bilo 37, dan poslije 30, a na dan vjenčanja 18 )...a ja i dragi lijepo otišli u obližnji kafić na kavu kao da se to nama ne događa.
U 10h mi je došla šminkerica , nakon toga i frizerka. Dragi je otišao u hotel u kojem smo imali večeru. Moram zaista pohvaliti hotel ARISTOS u buzinu. NEĆETE požalit.
I tako on otišao u hotel sa svojim kumom spremit se, ja sam se spremala u našem stanu. Nakon spremanja po mene dolazi limuzina. Osjećala sam se ko kraljica. Dečki iz limuzina su super. Uspjeli su me opustiti, a i dok su oni došli donesli su i sunce koje se probija
Kod nas nije bilo nepotrebnih okupljanja, pa sam ja lijepo s limuzinom išla po dragog u hotel. Kad je sišao oboje smo se rascmljili kad smo se vidjelii.
Limuzina je bila pun pogodak. Vozali su nas po gradu na slikanje gdje god smo htjeli.
I tako smo nakon slikanja po divnim lokacijama po hotelu,otišli s kumovima na slikanje na bundek.
Nakon toga, dragi i ja sjeli smo u limuzinu i krenuli u crkvu ispred koje su svi čekali. Kad su vidjeli limuzinu svi su ostali paf i počeli pljeskati.
Svečenik ih je prvo sve uveo unutra, a onda smo uz predivnu pjesmu ušli i mi. I onda smo se opet malo rascmrljili...
Svečenik je imao divan govor,pohvalio nas je koliko smo si dali truda i da nismo uzeli crkvu reda radi...da smo se svemu posvetili i da nas je sve zanimalo..
Kad smo izašli iz crkve dočeli su nas veseli gosti s balončićima, a nakon toga i limuzina s crvenim tepihom i šampanjcem.
Nakon predivnog obreda svi su u koloni krenuli u hotel u salu, a mi smo se otišli osvježiti u sobu hotela uz sokove i vina.
Došlo je vrijeme i našeg ulaska u salu..bilo je jako dirljivo, salu su predivno uredili ( pohvaljujem FM studio na osvjetljenju i hotel Aristos na divno uređenoj sali doslovno kao iz nekog raskošnog dvorca iz bajke ).
Prvi ples nam je malo kasno jer je kumova pratnja rigala XD pa nam je sve bilo pomaknuto...
Uglavnom, za prvi ples smo imali pjesmu od Pavela " Zbog tebe", nismo išli na tečaje, nismo niti jednom uvježbali, ali su svi pitali koliko smo dugo uvježbavali ples i zašto lažemo da nismo išli na tečaj. Svi su stalno pljeskali, a niski dim je dao jedan sasvim čaroban efekt tom prvom plesu.
Iako smo imali malu svadbu, podij je uvijek bio pun i vesel. Tu zaista moram opet pohvalit Kontrolu zvuka, bend iz Samobora. Nisu se dali smesti, i stvarno su napravili štimung.
SVI su ih pohvalili i stalno se raspitivali tko su.
Cijeli obred i svadba su mi bili predivni. Sve je prošlo savršeno ko po špagi. Cijelu organizaciju smo preuzeli na sebe, danima dobivali pohvale i pohvale kako smo išli u detalje da razveselimo goste.
Naime, svakog je na stolu dočekala kutijica s čokoladicom ( s našim imenima ), a kad je bilo darivanje još smo ih dodatno darivali zahvalnicom sa slikom , rakijom sa 24 karatnim zlatom u graviranim bočicama koje sam sama uredila, a za djecu smo imali i staklenke s bombonima... Rekli su da toliko pažnje prema gostima nisu nikad dobili...
Hotel je dao obilje hrane, svi su pohvalili okuse i količinu ( posebno su pohvalili tortu i kolače te slatki stol ). Ja sam osobno s puno svadbi otišla gladna. Svi su dobili još i kolače, a drugi dan su nam sve spakirali da smo mogli nahranit još jedno cijelo selo..
Da mogu vratila bi se ponovo na 12.8. i proživjela sve ispočetka da ponovo proživim definitivno najljepši dan u mom životu s mojim mužem
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 11:48   #1294
https://ibb.co/ja7xgk

Evo jedna iz Zadra, želja nam je bila imati slike s mora.

Zadnje uređivanje crvenaruža : 25.08.2017. at 12:06.
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 14:54   #1295
Jako lijep opis i baš mi je drago da si imala svoj dan iz snova!!

Niti kiša, niti nikakvo kašnjenje ne mogu pokvariti dan iz snova pun ljubavi i veselja

Čestitam od srca!! Jako lijepa fotkica iz Zadra
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 17:39   #1296
Nije više poslije padalo, tako da je bilo super.. Najviše me bilo strah menge, ljevanja kiše tijekom dana, da ću zaboravit tekst..hvala Bogu ništa od toga nije bilo
taman je osvježilo da odemo na slikanje i da se ne cjedimo na +37
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 07:45   #1297
crvena ruza drago mi je da je sve bilo kako ste si zamislili. Na kraju krajeva to i je poanta cijele price, bitno da ste vi zadovoljni

Super da se i vrijeme predomislilo :klap:
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 17:36   #1298
Stvarno nemam nijednu zamjerku.. Još kad te ljudi danima zovu da im je to najljepša svadba na kojoj su bili, nema boljeg osjećaja
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2017., 17:39   #1299
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post

I ja, ali ne bih više radila svadbu ni pod koju cijenu.
Joj ja bih...
Baš smo se dali u detalje i baš sam uživala i svemu tome. Sad mi je predosadno bez toga svega
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2017., 08:37   #1300
Quote:
crvenaruža kaže: Pogledaj post
Joj ja bih...
Baš smo se dali u detalje i baš sam uživala i svemu tome. Sad mi je predosadno bez toga svega

I ja isto, opet bi sve planirala, bas mi je bilo prazno kad je sve zavrsilo.
Al eto sad preuredujemo kupaonu ,kuhinju i dnevni, tak da imam okupaciju.
samo neznam kaj budem kad s tim zavrsimo
Tram11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:53.