Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 23:06   #4981
Ja se više neću hvaliti ni oko čega jer mi se u roku odmah vrati. Neki dan slikala mami noge i kažem kako dva tjedna nisam natekla. Sutradan-balvani i tako se i nastavilo. Davala savjete oko hemoroida i kako ih držim pod kontrolom, par dana iza, buknuli, jedva sam ih sanirala na kraju s kantarionovim uljem. Pa sam u razgovoru s mamom isto rekla kako sam se sad već navikla na kontrakcije i bum, pojačaju se duplo intenzitetom.
Old Jučer, 23:39   #4982
Cvexter u ovoj T sam bila od 8tt pa do nekih 14-15tt zivi mrtvac...po 15 puta sam u dan povracala,nisam bila u stanju okupat se,mm mi pomagao...toliko sam bila koma da su me hospitalizirali...sve bi to bilo ok.da me mala,a i mali nisu pitali hocu umrit...tad sam pukla,sat vremena sam plakala,a onda sam im,objasnila da je to dio trudnoce...iako su veliki i razume dosta toga,ali ja sam bila stvarno grozna...rucak nisam bila u stanju napraviti...griznja me i danas pere koliko sam slaba bila za posvetit se dici...mm i sveki su bili od velike pomoci,mama moja je dosla na par dana i do tad je mislila(poslije mi je priznala) da preuvelicavam,ali kad je vidila da ja puzim do wc-a i da pljuvacku nisam mogla progutat,tad je rekla da ona to nebi mogla izdrzat...sve se izdrzi,ali tad sam mislila da to nikad nece proc i da sam za nista i najlosija mama na svijetu...zato danas pokusavam nadoknaditi to i posvecujem im se maksimalno...dan danas mm kaze da je mislio da od ove T nece biti nista,koliko sam bila slaba,da beba nece uspijet...ali moj borac je cak bio napredniji tjedan dana...

Vec 4 dana svako jutro trcim na wc,mislim da sam pokupila neku virozu...ali malo ce me ocistiti,nije zgorega
leptir7 is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 08:32   #4983
Ja ne mogu vjerovati u kakvom si stanju bila i da si predbacuje zbog "nemara" za djecu. Zene, smanjiti ambicije, nismo roboti. Viša sila je u pitanju, a ne nečiji nemar. Čestitke na borbenosti!
kepasa is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 08:55   #4984
draga leptirko, i ja se tako osjećam. ne mogu apsolutno ništa. za tuširanje se pripremam satima. jedva se dovučem do wca. kada čujemo veselo mamakanje svojih cura, ne mogu uopće odgovoriti. pričanje mi je teško.

muž radi sve - čisti, kupa, kuha, uspavljuje, baš sve. a strah me ostat sama s curama da muž ode, npr. u dućan. nadam se da se neka od cura neće sada razboliti, jer im neću moć pomoć.

koliko su tvoji stari?

bilo nam je ok na moru, jer je sveki pomagala. a put do mora mi je bio prenaporan, dobila sam od napora temperaturu i tresla se dobrih 24 sata, dok organizam nije došao k sebi.

moja mama... od nje niš. zvala sam je dugo, slala sms, uopće mi nije odgovarala. muž je otišao do nje i rekao za trudnoću. njen komentar je bio - ma da. ni a ni b više, kamoli da mi se javila. to me tako rastužuje da to nije normalno.

već 4 tjedana i 4 dana traje ovo stanje. čekam kraj jer mi živci odumiru.
cvexter is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:56.