Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2017., 13:52   #1
Imaju li ovakve veze budućnost ?

Pošto i mislim na neku ozbiljniju vezu,to bi valjda već trebalo podrazumijevati i život u dvoje,pa da ovdje stavim.

Naime,neznam koliko vas gleda seriju The Bing Bang Theory iliti Teoriju velikog praska,vjerujem da je većina bar ponekad pogledala.

Tu se dogodio jedan spoj ljudi koji već na prvu odudara i nisam siguran koliko takvih veza može uspjeti.

Može se govoriti općenito,ali mislim da je tim likovima baš dano ono o čemu pričam.

Naravno,radi se o Penny i Leonardu.

Ona je pomalo "dečkić",sva živahna,više uživa u nekim normalnim stvarima.Nije možda toliko lijepa,ali je seksi. Do sada uvijek ima neke frajere,koji su isto seksi,s mišićima i slično.

Onda dolazi suprotnost-Leonard,koji je tih,povučen,teško da može glumiti nekog frajera-jer neće dobro ispasti.

Netko bi rekao da se možda ona ispucala i sad želi nešto normalno,ali mislite li da takvi karakteri mogu opstati ? Da ona opet neće poželjeti nešto divlje kad je malo starija ?

Inače,čini mi se da muške baš pale takve suprotnosti .
mjesam is offline  
Old 05.04.2017., 15:16   #2
kažu da se suprotnosti privlače, a sličnosti opstaju.
toliko velike razlike u karakterima, stilu životu, shvaćanjima života, interesima itd. mogu opstati samo ako obje strane objeručke prihvate različitosti druge strane i počnu pomalo nalikovati jedna drugoj..znači da se nađu negdje između..ali također kažu i da je kompromis dogovor u kojem nijedna strana nije zadovoljna...
jelena-85 is offline  
Old 05.04.2017., 20:22   #3
Da,čini se da je tako

Mada i sam nekako prije zamijetim te vragolaste nego ove mirnije,sličnije meni
mjesam is offline  
Old 05.04.2017., 23:37   #4
penny ima sise, muzjaci vole sise.

modlock.
Colospa Retard is offline  
Old 05.04.2017., 23:51   #5
o suprotnostima cesto raspravljamo na mnogo tema, ne trebaju nam jos Penny i Leonard. just for the record, ne, njih dvoje nemaju buducnosti. osim ako producenti nisu osmislili veseli kraj. veseliji od kraja ovog topica.
__________________
Kad si sretan lupi glavom ti o dlan.
Azz is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:31.