Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba > Stvaranje glazbe

Stvaranje glazbe Glazbena oprema, note, tablature, poduka, bendovi forumaša...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2010., 11:08   #21
Quote:
Pahhy kaže: Pogledaj post
Sviram flautu kupila sam je prije nešto manje od 2 godine, yamaha ja mislin 261 da je model nisan 100 % sigurna, ona sa klapnama koje su otvorene, pomalo mi je počela hrđat, čistim je poslije svakog sviranja, s čime bih je mogla čistiti, nekom tekućinom, ili?
Ja stvarno neznam kakve vi to flaute imateOd čega su napravljene kad tako brzo hrđajuMoja je stara preko 10.god.a nema ni trunke hrđe ili bilo kakvih tragova starenja
__________________
ponosna mama-MIA 15.02.2009.
39+ 99% dečko
patrika is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2010., 19:36   #22
Quote:
patrika kaže: Pogledaj post
Ja stvarno neznam kakve vi to flaute imateOd čega su napravljene kad tako brzo hrđajuMoja je stara preko 10.god.a nema ni trunke hrđe ili bilo kakvih tragova starenja
A nije cila zahrđana , oko klapni odakle se cijedi pljuvačka...Da je održavam bogznakako opet bi zahrđala....A kakvu imaš ti flautu, čistiš je nekom posebnom tekućinom, ili?
Pahhy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 09:09   #23
Quote:
Pahhy kaže: Pogledaj post
A nije cila zahrđana , oko klapni odakle se cijedi pljuvačka...Da je održavam bogznakako opet bi zahrđala....A kakvu imaš ti flautu, čistiš je nekom posebnom tekućinom, ili?
Yanagisawa,par postova gore sam napisala. Sa ničim je ne održavam kako sam završila školu tako stoji u kutiji Možda sam par puta nakon toga svirala na njoj. Jedino što sam radila je da sam spojeve mazala sa labelom(običnim),to mi je pokazala profesorica,kao da je lakše sastavim
__________________
ponosna mama-MIA 15.02.2009.
39+ 99% dečko
patrika is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2010., 15:12   #24
Quote:
patrika kaže: Pogledaj post
Yanagisawa,par postova gore sam napisala. Sa ničim je ne održavam kako sam završila školu tako stoji u kutiji Možda sam par puta nakon toga svirala na njoj. Jedino što sam radila je da sam spojeve mazala sa labelom(običnim),to mi je pokazala profesorica,kao da je lakše sastavim
A da, kad stoji u kutiji onda naravno da ne hrđa, ni ne svira se na njoj...Da i ja sam spojeve mazala s labelom al opet se ne smije previše jer zna zadnji dio ispast u sred sviranja
Pahhy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 07:16   #25
Quote:
Pahhy kaže: Pogledaj post
A da, kad stoji u kutiji onda naravno da ne hrđa, ni ne svira se na njoj...Da i ja sam spojeve mazala s labelom al opet se ne smije previše jer zna zadnji dio ispast u sred sviranja
Ne,10 god.stoji,ali sam 8 od tih 10 svirala na njoj
__________________
ponosna mama-MIA 15.02.2009.
39+ 99% dečko
patrika is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2010., 18:15   #26
Quote:
patrika kaže: Pogledaj post
Ne,10 god.stoji,ali sam 8 od tih 10 svirala na njoj
Ahaaa, a neznam onda,
Meni je problem što mi se znoje ruke, pa hrđa...
Pahhy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 20:29   #27
Forumasi moji, molim vas za pomoć, djevojci zelim da kupim flautu ali se razumijem u njih kao u atomske bombe Evo jedan link sto sam nasao na netu pa ako moze neko da mi pomogne ako je cuo za ovu marku ili sl http://www.pik.ba/profil/ilhanija/ ... A djevojka se odlicno razumije i godinama je svira samo nema jos svoju, ne bih da se osramotim

Hvala unaprijed
Armin1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2013., 10:27   #28
Indijanska flauta

zna neko di ima u zagrebu za kupit indijansku flautu i po kojoj cijeni se krecu
ipman22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2013., 19:15   #29
Iako ovo i nije odgovor na postavljeno pitanje.. mogu ti preporučiti slijedeće. da si instaliraš Paltalk IM i da odeš u etnic group sove pod nazivom native americans i tamo pitaš drito indijance... naime ima soba di se druže ljudi koji prave i sviraju indijanske flaute.. pa se možeš tamo raspitati.. ili o tome kako si sam napraviti ili kako od nekog od njih nabaviti ili kupiti...
__________________
Prvo odeš desno, zatim skreneš lijevo, a onda samo ravno........
astromaestro is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2013., 14:01   #30
Quote:
Kruska kaže: Pogledaj post
krajnje premalo..vidiš i sam da je cjena najlošijih flauta oko 500 eura minimalno..
ili je u toliko lošem stanju?
ja imam flautu marke andreas eastman (platio sam je u trgovini 1500 kn),sviram na njoj vec vise od 3 god i uz odrzavanje ima izgled kao da je upravo kupljena......naravno bolja flauta kosta od 3 do 5 tisuća kuna
bethoven123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 19:13   #31
Smile

Pozdrav
Mi bi prodali Yamaha flautu jer kćer više nije zainteresirana za vježbanje, pa instrument stoji, a šteta je. U sasvim je pristojnom stanju i možda bi nekom trebala. Cijena po dogovoru. Možete se javiti na PM. Hvala i pozdrav.

EDIT: Uklonjen broj mobitela. Koristiti privatne poruke

Zadnje uređivanje Shizza : 19.11.2015. at 23:27.
tetec3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2018., 21:37   #32
Quote:
astromaestro kaže: Pogledaj post
Iako ovo i nije odgovor na postavljeno pitanje.. mogu ti preporučiti slijedeće. da si instaliraš Paltalk IM i da odeš u etnic group sove pod nazivom native americans i tamo pitaš drito indijance... naime ima soba di se druže ljudi koji prave i sviraju indijanske flaute.. pa se možeš tamo raspitati.. ili o tome kako si sam napraviti ili kako od nekog od njih nabaviti ili kupiti...
ej hvala
__________________
Kosa mi se diže na glavi i strašno me ljuti kad vidim da idioti postaju cijenjeni ljudi.
ipman22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2018., 09:52   #33
Zna li netko za servisera za flautu na području Istre?
mayabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2019., 13:13   #34
Medjunarodni seminar za flautiste / 6. Hrvatska flautistička akademija (6.-14.07-2019)

Medjunarodni kurs za flautiste / 6. Hrvatska flautistička akademija (6.-14.07-2019).
Croatia Flute Academy 2019 International Flute Summer Course

INFO: [email protected]


„Za godinu (dvije/tri/četiri) završavam srednju glazbenu iz flaute i upisala bih akademiju, ali ne znam gdje. Kad bi bar najvažniji profesori iz Hrvatske i susjedstva jednom svi bili na istom mjestu, da ih osobno upoznam... Ali, to je nemoguće....?


SADA JE MOGUĆE.


„Završavam osnovnu glazbenu iz flaute i nemam pojma hoću li ići dalje. Zapravo, nisam ni siguran jesam li uopće talentiran? Kada bih bar mogao sjesti s najvećim profesorima iz Hrvatske i susjedstva, da me poslušaju, i da mi kažu iskreno što misle.... Tko zna, možda i nisam toliko loš? Ali, to je nemoguće....


SADA JE MOGUĆE


„Studiramo flautu i nemamo vremena ni novca za seminare, premda znamo da bi to bilo jako dobro za nas. A, baš nas zanima kako bi to bilo kad bi sve najvažnije profe s akademija iz Hrvatske i susjedstva došle na jednu lokaciju, i da se sa svima od njih može raditi, i sve to u tjedan dana!? Ali, neeee.. to nije moguće...


SADA JE MOGUĆE!

Idealna situacija! Vodeći profesori flaute iz Hrvatske i susjedstva svi na jednom mjestu.

CROATIA FLUTE ACADEMY 2019.
Karlovac, Hrvatska 6.-14.07.



"Najflautističkiji tjedan u Hrvatskoj“ IS BACK!

Ove je godine naglasak na planiranju budućnosti obrazovanja naših učenika i studenata flaute. Poznato je da većina hrvatskih maturanata, po svršetku glazbene škole svoje visoko obrazovanje iz flaute nastavlja u Zagrebu, Ljubljani, Trstu, Beogradu i Novom Sadu. Upravo iz tog razloga smo ove godine pozvali vodeće profesore sa tih akademija kako bi se naši mladi flautisti i flautistice mogli na jednome mjestu - u Karlovcu - osobno upoznati i raditi s tim eminentnim profesorima, jer će im takvo iskustvo zasigurno uvelike olakšati odluku oko izbora studija i profesora za nastavak školovanja u budućnosti.

U partnerstvu sa Muzičkom akademijom Sveučilišta u Zagrebu, od 6.-14.07.2019. u Karlovcu će predavati:

Prof. Marina Novak (Muzička akademija Sveučilišta u Zagrebu) Prodekanica za studijske programe i cjeloživotno obrazovanje

Prof. Karolina Šantl Zupan (Akademija za glasbo, Ljubljana) šefica katedre za puhače na Muzičkoj akademiji u Ljubljani

Prof. dr. Luisa Sello (Conservatorio di musica Giuseppe Tartini, Trieste) Profesorica flaute na Konzervatoriju u Trstu

Prof. Ljubiša Jovanović (Fakultet muzičke umetnosti, Beograd) Profesor flaute na Muzičkoj akademiji u Beogradu i dirigent

Prof. Laura Levai Aksin (Akademija umetnosti, Novi Sad) profesorica flaute na Akademijama umetnosti u Novom Sadu i Banjoj Luci

Kao posebni gosti pridružit će nam se prof. Sakib Lačević, šef katedre za flautu na Muzičkoj akademiji Univerziteta u Sarajevu te Damjan Krajačić, hrvatski jazz flautist s američkom adresom i jedan od pokretača Hrvatske flautističke akademije.

Kontaktirajte nas na email: [email protected]

MOGUĆE JE!
http://www.croatiafluteacademy.com
Skolabubnjeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2020., 08:02   #35
pozdrav,

molim preporuku za servis flaute? Naime, jedino što nalazim je u Varaždinu, ima li što u zagrebu.
Trebalo bi nešto zalotati vjerovatno....

Hvala
__________________
27.01.2011 Mišica
simba is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2022., 15:00   #36
Molim vas preporuke koje flaute su ok za glazbenu školu? Kćer je odradila prve tri godine (posudba iz škole) i sad inzistiraju da se kupi vlastita flauta.
__________________
If you love life, don't waste time, for time is what life is made up of.

Bruce Lee
vknez is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:01.