Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2012., 11:05   #81
RETRO STUDIO d.o.o. – kopija tvrtke VISOKI RAST d.o.o. (prodaja magle)

Dakle, trazim posao vec jako dugo , i pretrazivanjem internetskih stranica naišla sam na oglas . "AGENT U CALL CENTRU - RETRO STUDIO d.o.o."
pomislila sam , zašto ne, poslala sam životopis i zamolbu , i gle čuda u roku 2 dana primisla sam poziv da dođem na razgovor za posao , sl,jedeci dan u 8.30 h , na tu i tu adresu .
naravno pomislila sam , kako su profesionalni , i odlicno organizirani kada su tako brzo odgovorili na moju zamolbu , i da sam bas ja odabrana da dodem .
Sljedece jutro sam došla na tu adresu , nazvala sam broj s kojeg me je zvala gospođa dan ranije, jer nisam mogla naci tu zgradu . Gospođa se javila sa " DOBRO JUTRO?!?!?" , moje pitanje : možete li mi molim vas reci gdje je točno vaša zgrada tj odnosno ulaz" , dobijam drzak odgovor - ŠTA JE NEMOŽEŠ NAĆ IL KAJ? ... ali u redu nakon dvije minute shvaćam gdje je ulaz u tu zgradu , pozvonim i otvore mi vrata, uđem u taj .. hmm .. nazovi call centar .. koji je u biti smjesten u stambenu zgradu , u stan od nekoh 70 tak kvadrata .. i vidim jos dvije cure koje su također pozvane na razgovor, pomislila sma super , eto mi i kolegica
malo smo slusale i gledale sta rade ostali agenti i mislile smo da to nije tako strasno ..
Zatim dolazi jedna gospođa koja nas upoznaje sa svime .. Dakle ovako , uvjeti su katastrofa ... nema fiksne plaće .. ali nikakve , čak niti satnice , nego ukoliko uspiješ uvaliti nekome taj njih proizvod dobiješ 100 kuna . i to tek nakon što naivac kome je to prodano uplati "tvrtci"
Bilo je očito da je sve muljaža čim je rekla da prodaju " upis u registar EU" , "certifikat za kvalitetno poslovanje " , i kako je rekla, odjel kojeg su zanemarili " odjel za vjenčanja " ( kakve to veze ima s icim)
te nakon toga imali smo pola sata da slusamo agente šta u biti rade .
znači otvore internetsku stranicu i zovu po redu firme, jedni za certifikat , a drugi za registar EU ...
naravno u početku je svaki obrtnik zainteresiran , zatim ubrzo poklapaju slušalicu , čim agent kaže " cijena je ..."
sto se tiče registra za eu , svakako dobra fora za prodavanje magle, jer svi znaju da ce kad tad morati to učiniti... naravno agenti sve čitaju sa jednog papira i polako se već pretvaraju u govorni automat.
što se tiče tog kvazi certifikata, nazovu obrt , nekim random odabirom preko telefonskog imenika i onda pocinju s pricom da su dobili certifikat o kvaliteti poslovanja i da je to istrazivanje provodeno preko interneta... naravno ljudi koji nisu bas toliko naivni , pitaju kako je tocno provedeno to istrazivanje , agent odgovara " ja nisam kompetentna osoba za to , ja samo radim svoj posao " nakon toga obično slijede uvrede od strane osobe koju su nazvali ili poklapanje slusalice.
već i na zidu imaju papire s napisanim firmama koje ne smiju zvati jer se naravno dogadja da ih se nazove po 10 puta dnevno .
sve u svemu , sve 3 koje smo dosle na razgovor , odbile smo posao .

i da ne zaboravim , gospodin direktor slovenski je drzavljanin , javio se preko skype , i to ne na kameri , nego samo glasovno , tako je mogao i moj susjed nazvat i pocet pricat o timskom radu i kojekakvim pizdarijama .

dakle, moj vam je savjet bježite od toga glavom bez obzira
deser07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2012., 14:25   #82
Thumbs down

[QUOTE=deser07;41633728]RETRO STUDIO d.o.o. – kopija tvrtke VISOKI RAST d.o.o. (prodaja magle)

Za neiskusne: ovo je treća firma u nizu istog vlasnika!! Državni inspektorat bi mogao već nešto poduzeti!!
Nauta Malo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 19:08   #83
Quote:
deser07 kaže: Pogledaj post
RETRO STUDIO d.o.o. – kopija tvrtke VISOKI RAST d.o.o. (prodaja magle)

Dakle, trazim posao vec jako dugo , i pretrazivanjem internetskih stranica naišla sam na oglas . "AGENT U CALL CENTRU - RETRO STUDIO d.o.o."
pomislila sam , zašto ne, poslala sam životopis i zamolbu , i gle čuda u roku 2 dana primisla sam poziv da dođem na razgovor za posao , sl,jedeci dan u 8.30 h , na tu i tu adresu .
naravno pomislila sam , kako su profesionalni , i odlicno organizirani kada su tako brzo odgovorili na moju zamolbu , i da sam bas ja odabrana da dodem .
Sljedece jutro sam došla na tu adresu , nazvala sam broj s kojeg me je zvala gospođa dan ranije, jer nisam mogla naci tu zgradu . Gospođa se javila sa " DOBRO JUTRO?!?!?" , moje pitanje : možete li mi molim vas reci gdje je točno vaša zgrada tj odnosno ulaz" , dobijam drzak odgovor - ŠTA JE NEMOŽEŠ NAĆ IL KAJ? ... ali u redu nakon dvije minute shvaćam gdje je ulaz u tu zgradu , pozvonim i otvore mi vrata, uđem u taj .. hmm .. nazovi call centar .. koji je u biti smjesten u stambenu zgradu , u stan od nekoh 70 tak kvadrata .. i vidim jos dvije cure koje su također pozvane na razgovor, pomislila sma super , eto mi i kolegica
malo smo slusale i gledale sta rade ostali agenti i mislile smo da to nije tako strasno ..
Zatim dolazi jedna gospođa koja nas upoznaje sa svime .. Dakle ovako , uvjeti su katastrofa ... nema fiksne plaće .. ali nikakve , čak niti satnice , nego ukoliko uspiješ uvaliti nekome taj njih proizvod dobiješ 100 kuna . i to tek nakon što naivac kome je to prodano uplati "tvrtci"
Bilo je očito da je sve muljaža čim je rekla da prodaju " upis u registar EU" , "certifikat za kvalitetno poslovanje " , i kako je rekla, odjel kojeg su zanemarili " odjel za vjenčanja " ( kakve to veze ima s icim)
te nakon toga imali smo pola sata da slusamo agente šta u biti rade .
znači otvore internetsku stranicu i zovu po redu firme, jedni za certifikat , a drugi za registar EU ...
naravno u početku je svaki obrtnik zainteresiran , zatim ubrzo poklapaju slušalicu , čim agent kaže " cijena je ..."
sto se tiče registra za eu , svakako dobra fora za prodavanje magle, jer svi znaju da ce kad tad morati to učiniti... naravno agenti sve čitaju sa jednog papira i polako se već pretvaraju u govorni automat.
što se tiče tog kvazi certifikata, nazovu obrt , nekim random odabirom preko telefonskog imenika i onda pocinju s pricom da su dobili certifikat o kvaliteti poslovanja i da je to istrazivanje provodeno preko interneta... naravno ljudi koji nisu bas toliko naivni , pitaju kako je tocno provedeno to istrazivanje , agent odgovara " ja nisam kompetentna osoba za to , ja samo radim svoj posao " nakon toga obično slijede uvrede od strane osobe koju su nazvali ili poklapanje slusalice.
već i na zidu imaju papire s napisanim firmama koje ne smiju zvati jer se naravno dogadja da ih se nazove po 10 puta dnevno .
sve u svemu , sve 3 koje smo dosle na razgovor , odbile smo posao .

i da ne zaboravim , gospodin direktor slovenski je drzavljanin , javio se preko skype , i to ne na kameri , nego samo glasovno , tako je mogao i moj susjed nazvat i pocet pricat o timskom radu i kojekakvim pizdarijama .

dakle, moj vam je savjet bježite od toga glavom bez obzira
Hvala na ovome jer su mene zvali na razgovor sutra...dobro da sam išla čitati forum kao da mi je nešto govorilo da je to koma posao
snjeska1501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2012., 20:55   #84
A nije ti bilo sumnjivo kad su te zvali na razgovor, nešto tipa da je prelako i sl.?
neuspješan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2012., 18:47   #85
Ne kužim kako se tako teško posao nalazi,pa bar na sc-u uvijek ima dosta administrativnih poslova,itd i to u ok firmama gdje se plaća isto ok.

Telemarketing je najgori,od toga bježite.
Engine25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2012., 20:12   #86
a jel itko radio u ST MEDIA PLANETU, isto neki call centar, imam sutra razgovor za posao, pa me zanima, dobra, loša iskustva??
ivanna0806 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2012., 20:29   #87
Hej, ja imam sutra razgovor u st media planetu. Kak je tebi proslo?
jelenaaaa37 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 22:38   #88
Svi vi koji radite u call centrima, što vam je osim novca najvažnije za koliko-toliko ugodan rad u takvoj firmi?
DNB1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2012., 22:46   #89
Alkohol.

Radio neko vrijeme, to zbog vlastite psihe ne smiješ raditi duže od par mjeseci.
neuspješan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2012., 14:45   #90
Pozdrav,

evo da prenesem iskustvo ... posao u HT (t-mobile) call centar.. prijavu sam pronašla na stranici moj-posao ili posao.hr nisam sigurna poslala životopis , zvali su me na razgovor koji je uključivao testove u trajanju sat vremena i intervju. 1. test je općenito o tebi koji fax,adresa, godina itd. , 2.test je test osobnosti gdje pokušavaju utvrditi jesi li normala haha, pitanja tipa : mislite li da je vaša majka dobra žena, volite li mučiti životinje , jeli se drogirate itd.
3. test je test logike i inteligencije klasične kockice,kvadratići, trokutići nadopuniti i to je to. Dva dana nakon testiranja su me zvali da sam dobila posao i od sutra mi kreće obuka. Vidjela sam da ljudi spominju da je potreban veza za ovaj posao međutim ja sam bez ikakve veze aplicirala, satnice treninga je 14kn a satnica kad krenem radit kreće od 16kn pa do 23kn ovisno o tome koliko sati budem radila, što više radiš povećavaju ti dnevnicu jer cijene radnike koji rade više od 2-4 sata tj. puno radno vrijeme što meni odgovara. Što se tiče lokacija ureda to su Draškovićeva , Buzin i još jedna lokacija koju dobiješ njihovim slučajnim odabirom.
ako nekog zanimaju dojmovi edukacija tj. treninga može mi se javiti na pp , od sutra krećem tako da ću više znati idući tjedan.
loyolo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 00:33   #91
To je preko SC-a ugovora ili zaposlena
Flipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2012., 17:29   #92
smart flex iskustva

dali imate iskustva s navedenom agencijom, i posao je agent u call centru, pa me zanima dali netko zna o kojem se call centru radi? vip, tm ili????
gujo87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 12:06   #93
elite media call centar

znači, objavili su na SC-u ovaj oglas za rad u call centru i ja se prijavila pošto mi treba hitno neka lova, ali me zanima dali postoje neka iskustva u vezi ove firme i tak, dal ima tu šta smrdit il ne xD


citiram: "Elite media d.o.o. traži studente/ice za radno mjesto agent u call centru / marketing.

...

Plaćanje:

Plaćanje na proviziju

Fiksna satnica 22kn/h min + rast satnice prema učinkovitosti

... "
zarababaloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 21:10   #94
Evo par starih komentara: link1, link2 i link3.
drot13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 11:46   #95
Jel netko radio u Call centru ""Vaš doktor"? O čemu se tu točno radi?
La felicidad is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 14:40   #96
A što tražu za taj posao? Kakve kvalifikacije, što taj posao zahtjeva i gdje možemo pratiti slobodna mjesta?
peacemakerer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 14:56   #97
http://www.posao.hr/oglasi/operater-...centru/332700/

Pozvana sam na razgovor, pa ću vidjeti o čemu se radi.
La felicidad is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 15:15   #98
Rekli ste da se ide na obuku pa jel to plaćena obuka ili ne?
peacemakerer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 13:42   #99
ako je pitanje upućeno meni... nisam spominjala nikakvu obuku.
La felicidad is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2013., 14:06   #100
taj posao je teror. radila sam u viti perfectus jedno vrijeme, prodavala novine, i atmosfera je bila zivi uzas. teror. doslovno. na vrijeme sam pobjegla. čujem da su svi dobili otkaz.
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:47.