Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.02.2008., 13:15   #41
Quote:
Katie kaže: Pogledaj post
Slusaj, on tebi prica sta on hoce a ti vjerujes. Nikad je nije volio. Pa sta ga je ona pistoljem u glavu prisilila da je ozeni? Ja nisam ni malo uzdignuta i puna sebe nego jednostavno cisto vidim neke stvari. Sa muskarcom sta je ozenjen nikad ne bih kao prvo bila. To mogu sigurno reci. I da je Brad Pitt, i da mi kaze da ima kuci zenu, djecu, ma nema te sile da bih ja bila sa njim

Znas zasto? Zato jer tu vec on sve govori o svom karakteru i kakva je osoba. Da je ona najgadnija gadura, vjestica, da je mrzi sa svom snagom on ce se prvo rastati iz respekta a ne mociti njegov k.... okolo. Kapish????

On je takav tip i ti niti jedna zena na svijetu ga nece promjeniti. To je stari vuk. Ti mozes biti supermodel, glumica, zvijezda ali kad njemu prigusti on ce da te prevari. I toj novoj ce reci da tebe nikad nije volio . To je najlaksa isprika!!!!!!

Sad ste vi u raju. Ostavio je zenu, volite se, sve je super. Ali dosadit ces ti njemu. Ne mislim da ti svjesno i znas da mu sigurno ne vjerujes 100 posto. Sigurno razmisljas kad negdje otide sta radi, kad mu poruka na telefon stigne tko je.....Uvjek ce ti tako biti.

Samo si birala i sretno. Ja ti od srca zelim sve najljepse i najbolje ali ne mislim da ces se usreciti sa njim na duge staze.
Hvala na lijepim zeljama, sama sa birala, u pravu si. I vjerujem mu vise cak nego i sebi, hajd da ne objasnjavsam sad cijelu pricu, vec je ispricana, al eto s obzirom da je ne znas, reci cu da nisi u pravu, al u mnogim stvarima jesi kad se gleda generalno, e sad slucajevi imaju nijanse.
__________________
Kupujem, prodajem, oduzimam i dodajem
Sorrela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 14:49   #42
Quote:
ACidGum kaže: Pogledaj post
A koji je uopce smisao monogamije???
To mi je kao da cijeli zivot jedem istu hranu, vozim isti auto, zivim na istom mjestu... Ako su ljudi evoluirane zivotinje, zasto nas je drustvo natjeralo na monogamiju??
Covijek se brzo zasiti rutine, navike, jednog te istog!!
slažem se
s tim da bih dodala da se čovjek odmah i rastane i ubaci se u novi film koji misli da zaslužuje jer je život jedan, a papak bez jaja jebe iza leđa
__________________
.
cap_insanio is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 15:27   #43
Quote:
ACidGum kaže: Pogledaj post
A koji je uopce smisao monogamije???
To mi je kao da cijeli zivot jedem istu hranu, vozim isti auto, zivim na istom mjestu... Ako su ljudi evoluirane zivotinje, zasto nas je drustvo natjeralo na monogamiju??
Covijek se brzo zasiti rutine, navike, jednog te istog!!
pa ne moras s nikim biti 50 godina ako ti ne odgovara

ja sam za serijsku monogamiju - x godina s nekim (dok mi to pase), nakon toga dalje....
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 15:28   #44
Quote:
cap_insaino kaže: Pogledaj post
slažem se
s tim da bih dodala da se čovjek odmah i rastane i ubaci se u novi film koji misli da zaslužuje jer je život jedan, a papak bez jaja jebe iza leđa
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 16:14   #45
Quote:
cap_insaino kaže: Pogledaj post
slažem se
s tim da bih dodala da se čovjek odmah i rastane i ubaci se u novi film koji misli da zaslužuje jer je život jedan, a papak bez jaja jebe iza leđa


ovdje bi i ja stavila točku na tu temu.

čovjeku s mudima dogodi se totalni preokret koji nije ni slutio. zaljubi se. u braku. pa? ni prvi, ni zadnji. život je to. sav čudan i kompliciran. isti taj čovjek doživi jedan osjećaj koji sve ono drugo svede na minimum.
čovjek s mudima zna da je ispravno boriti se za sreću. ne biti licemjerno govno sakriveno iza sigurnosti ženine suknjice i topline doma.
čovjek s mudima traži rastavu, brine se požrtvovno o svojoj djeci, gradi novi život i on je sretan.
__________________
"...Kažu da je Riga idealna za igru skrivača, bezbroj je čudnovatih prolaza kroz kuće..."
provincijalka_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 19:45   #46
Quote:
Katie kaže: Pogledaj post
Ja ne bih mogla biti ljubavnica. Osjecaj krivnje bi me ubio. Ako je covjek zauzet nema te sile da bih mu dala sansu. Nema veze koliko on meni govorio da mu se svidjam, da se rastaje, da ne voli zenu.........bla bla bla......Ako bi bas bio neki dobar tip, rekla bi mu da mi se javi kad se rastane i preboli zenu.

Da li ste vi ljudi svjesni sta ste u vezama sa ozenjenim/udatim sta radite toj cjeloj porodici? Tu su vecinom i djeca, rodbina, prijatelji...Ja krivim muskarca/zenu sta je u vezi vecinom ali opet zasto bi stupila tako nisko i postala ljubavnica?
zato što ne bira pamet, nego srce
__________________
što želim to i ostvarim
*DAMA* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 19:48   #47
Quote:
lilla kaže: Pogledaj post
I ja to hoću znati
S kim je bolji seks?
S obzirom na to da sam sinoć prekinula s dečkom, više nemam ljubavnika
A imala sam bila i normalno odnos s dečkom... samo ne isti dan... nisam mogla.

Bolji seks mi je svakako s ljubavnikom... i to se nije dogodilo nijednom - eto tak, nego spontano jer se fakat privlačimo...
__________________
... good girl with bad habbits ...
Vivadica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 19:54   #48
Quote:
Shtefitza kaže: Pogledaj post
Kad vec pitas...

Ne brini, ne moraliziram, pricam o (davnom) iskustvu.

Ozenjen muskarac je odlicna meta samoj zeni. Samouvjeren, u ispeglanoj kosulji i cistim cipelama. ( Mora da ga netko drzi u redu).

Nije u vjecnoj potrazi, ako sto uleti, mozda ga veseli, ako je vjeran, ne glavinja.

Bas takav nezainteresiran zanimljiv je. Da li trza? Koliko je spreman izdrzati izazove?

A jos vece pitanje je "koliko sam ja, kao neudata zena, konkurencija onoj sredjenoj, udanoj, majci njegove dvoje ili troje djece"...

Mislim da je tu najveci izazov mladoj neudanoj zeni, koja iz uloge djevojke pomalo pokusava u sebi vidjeti ulogu "zene", ma sto god to znacilo. Nema bolje potvrde od one u kojoj si uspjela "pobijediti" lik (savrsene) zene ovom savrsenom muskarcu.

Pogotovo ako tu zenu ne poznajes (pa joj mozes pripisati karakteristike kakve god hoces, sto bolje u smislu zenstvenosti, sredjenosti, ali istovremeno i sto losije, da imas ispriku sto je on vara).

I pogotovo ako je on tebe stariji po godistu ili rangu ( na poslu...) "vidi me, uhvatila sam boga za bradu... "..


Sretno! Izlijecit ces ti svoje rane.
Hvala na pametnom objašnjenju.
U neku ruku, te mi stvari nisu pale na pamet (bar ne tim riječima), a sad kad ih čitam, čini mi se da ima u njima puno istine. Bar što se mog slučaja tiče.
mala hijena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 21:06   #49
Quote:
*DAMA* kaže: Pogledaj post
zato što ne bira pamet, nego srce
dobro bira srce ali ne mozes se ti zaljubit u tu osobu isti tren. Zato razmislis prvo i dodes do zakljucka da je ozenjen i da tu ne smije doci do niceg (barem ne dod je ozenjen) Moras se suzdrzati i imat disciplinu.

Mislim da svi ljudi koju kazu "ma dogodilo mi se" lazu sami sebe. Ipak ti razmisljas o svemu ovome i sam sebi sudbinu krojis. Najgore je da najvise ovih veza zavrse sa slomljenim srcem ljubavnice/ljubavnika....
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 21:07   #50
Quote:
provincijalka_24 kaže: Pogledaj post
ovdje bi i ja stavila točku na tu temu.

čovjeku s mudima dogodi se totalni preokret koji nije ni slutio. zaljubi se. u braku. pa? ni prvi, ni zadnji. život je to. sav čudan i kompliciran. isti taj čovjek doživi jedan osjećaj koji sve ono drugo svede na minimum.
čovjek s mudima zna da je ispravno boriti se za sreću. ne biti licemjerno govno sakriveno iza sigurnosti ženine suknjice i topline doma.
čovjek s mudima traži rastavu, brine se požrtvovno o svojoj djeci, gradi novi život i on je sretan.
Sad me ovo podsjetilo na pjesmicu Branka Kockice: "u svijetu postoji jedno carstvo, u njemu caaaruje drugaaarstvo, u njemu je sve ljepoo..."
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 21:14   #51
Quote:
provincijalka_24 kaže: Pogledaj post
ovdje bi i ja stavila točku na tu temu.

čovjeku s mudima dogodi se totalni preokret koji nije ni slutio. zaljubi se. u braku. pa? ni prvi, ni zadnji. život je to. sav čudan i kompliciran. isti taj čovjek doživi jedan osjećaj koji sve ono drugo svede na minimum.
čovjek s mudima zna da je ispravno boriti se za sreću. ne biti licemjerno govno sakriveno iza sigurnosti ženine suknjice i topline doma.
čovjek s mudima traži rastavu, brine se požrtvovno o svojoj djeci, gradi novi život i on je sretan.
Kod nas je ovako bilo!
Imam covjeka s mudima
__________________
Kupujem, prodajem, oduzimam i dodajem
Sorrela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 21:16   #52
Quote:
Sorrela kaže: Pogledaj post
Kod nas je ovako bilo!
Imam covjeka s mudima
Pa kaj si i sumnjala?
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 21:18   #53
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Pa kaj si i sumnjala?



vidiš, ipak nisu svi plačipičke...i baš zbog tih rijetkih i Branko Kockica ima smisla, ma koliko ti to bilo smiješno...
__________________
"...Kažu da je Riga idealna za igru skrivača, bezbroj je čudnovatih prolaza kroz kuće..."
provincijalka_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 21:21   #54
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Pa kaj si i sumnjala?
Nisam sumnjala al je zaista ovakvo nesto sto pise provincijalka prije izuzetak nego pravilo, na zalost.
__________________
Kupujem, prodajem, oduzimam i dodajem
Sorrela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 21:22   #55
Quote:
provincijalka_24 kaže: Pogledaj post
vidiš, ipak nisu svi plačipičke...i baš zbog tih i Branko Kockica ima smisla, ma koliko ti to bilo smiješno...
Ma meni ti je Branko Kockica idol Tataratira
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 21:23   #56
Quote:
Sorrela kaže: Pogledaj post
Nisam sumnjala al je zaista ovakvo nesto sto pise provincijalka prije izuzetak nego pravilo, na zalost.
Znam, al i prave ljubavi su izuzetak, što ne
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 21:30   #57
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
Znam, al i prave ljubavi su izuzetak, što ne
Ko zna sto je prava ljubav, mi to svi individualno osjecamo!Mozda ima vise pravih ljubavi, ja se ne smijem zakleti.
Obicno ne pisem na ovakvim temama osim one domace iz razloga sto u 99 % postova procitas, kusaj sad sta si napravila, rasturacice obitelji, vratice ti se, sta se imas petljati u neciji brak, itd. itd. Sve generalno receno, bez da se uoci da su neke stvari i u ovakvim sizuacijama prirodne i teku svojim slijedom. Najzesca mi je ona kad ide savjet, "ja ne bih sa ozenjenim, a ako bi se vec zaljubila-da se pokaze malo tolerancije--rekla bih mu razvedi se pa se javi ka d budes slobodan"...nikako mi nije jasno slijed osjecanja i dogadjaja u ovoj varijanti, nikako mi ne ide.

Ili sam ja preliberalna pa smatram da se u nekim zrelim godinama zaljubis ne onako na daljinu, vec udjela ima i dodir i intima
__________________
Kupujem, prodajem, oduzimam i dodajem
Sorrela is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 21:37   #58
Quote:
Sorrela kaže: Pogledaj post
Ko zna sto je prava ljubav, mi to svi individualno osjecamo!Mozda ima vise pravih ljubavi, ja se ne smijem zakleti.
Obicno ne pisem na ovakvim temama osim one domace iz razloga sto u 99 % postova procitas, kusaj sad sta si napravila, rasturacice obitelji, vratice ti se, sta se imas petljati u neciji brak, itd. itd. Sve generalno receno, bez da se uoci da su neke stvari i u ovakvim sizuacijama prirodne i teku svojim slijedom. Najzesca mi je ona kad ide savjet, "ja ne bih sa ozenjenim, a ako bi se vec zaljubila-da se pokaze malo tolerancije--rekla bih mu razvedi se pa se javi ka d budes slobodan"...nikako mi nije jasno slijed osjecanja i dogadjaja u ovoj varijanti, nikako mi ne ide.

Ili sam ja preliberalna pa smatram da se u nekim zrelim godinama zaljubis ne onako na daljinu, vec udjela ima i dodir i intima

A čuj, na "domaćoj" znamo od do priču, pa su razgovori drugačiji, ovdje se stavovi iznose bez iskustva i sa predrasudama. Moram priznat da sam takva i ja bila u mađim godinama, štaš

Intima definitivno treba postojat da bi se nešto razvilo u smislu emocija, bez toga je to čisto sviđanje koje možeš otpilit u startu. A šta te goni da u taj start udješ a ne otpiliš, to je pitanje
Jaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 21:49   #59
Quote:
Sorrela kaže: Pogledaj post
Ko zna sto je prava ljubav, mi to svi individualno osjecamo!Mozda ima vise pravih ljubavi, ja se ne smijem zakleti.
Obicno ne pisem na ovakvim temama osim one domace iz razloga sto u 99 % postova procitas, kusaj sad sta si napravila, rasturacice obitelji, vratice ti se, sta se imas petljati u neciji brak, itd. itd. Sve generalno receno, bez da se uoci da su neke stvari i u ovakvim sizuacijama prirodne i teku svojim slijedom. Najzesca mi je ona kad ide savjet, "ja ne bih sa ozenjenim, a ako bi se vec zaljubila-da se pokaze malo tolerancije--rekla bih mu razvedi se pa se javi ka d budes slobodan"...nikako mi nije jasno slijed osjecanja i dogadjaja u ovoj varijanti, nikako mi ne ide.

Ili sam ja preliberalna pa smatram da se u nekim zrelim godinama zaljubis ne onako na daljinu, vec udjela ima i dodir i intima
Ja sam se ludo zaljubila u svog dragog. Imala sam 18 godina a on tek napunio 17. Hodali smo dugo godina i sad smo u braku. Deset godina kasnije volim ga strasno, postujemo se, izlazimo zajedno svuda, ljepo nam je! Ipak i u toj ludoj zaljubljenosti ja sam uvjek mislila prvo glavom a ne srcem.

Ovo gore sta si napisla vidim da se na mene licno odnosi jer sam ja to rekla u mom postu gore. Ja tako mislim i gotovo. Ne bih se licno radi sebe ponizila i pocela vezu sa ozenjenim. Ja sam takva. Ne mogu prihvatit da sam na 2 mjestu. Hocu uvjek bit prva, hocu da ga vidim kad ja hocu, da ga zovem kad ja hocu, da izlazimo kad nam se izlazi a ne skrivecki kad mu ne zna zena Ne bih sebi dozvolila da se uvalim u takvu napetu situaciju punu problema. Sta ce mi to? Da se skrivam sa njim kad me negdje odvede, da se javi zeni na telefon i kaze sad cu kuci za pola sata....ne dolazi u obzir stvarati probleme gdje ih ne treba ni bit.

Ako bi tip bio bas nesto poseban u svemu onda bi mu i dala sansu ali tek poslje rastave! Kad je preboli, kad mu je zivot stabilan i kad je sve sjelo na svoje onda mozemo probat tu strastvenu vezu i pretvorit u nesto ljepo i vjecno
Katie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2008., 21:50   #60
Quote:
Jaya kaže: Pogledaj post
A čuj, na "domaćoj" znamo od do priču, pa su razgovori drugačiji, ovdje se stavovi iznose bez iskustva i sa predrasudama. Moram priznat da sam takva i ja bila u mađim godinama, štaš

Intima definitivno treba postojat da bi se nešto razvilo u smislu emocija, bez toga je to čisto sviđanje koje možeš otpilit u startu. A šta te goni da u taj start udješ a ne otpiliš, to je pitanje
Pitanje je onda zasto neke zene otpile u startu a neke ne otpile, o cemu se radi?
Meni jedino logicno ispada zato sto te zene imaju vise morala od ovih drugih
Kako god bilo, ja znam da se ne kajem sto nisam otpilila u tom samom startu jer se uspostavilo u sta sam i vjerovala, intuicija,sta li,da je to to!
__________________
Kupujem, prodajem, oduzimam i dodajem
Sorrela is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:00.