Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2012., 23:19   #1
Najbolji sajt za zaradu bez ulaganja

Znaci jednostavno,sad samo kazite koji je po vama najbolji sajt a da se ne ulaze nista,da se ne radi puno a da je dobra zarada.
Po meni je imagetwist,a vama?
stefkoss is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2012., 11:19   #2
e

Quote:
stefkoss kaže: Pogledaj post
Znaci jednostavno,sad samo kazite koji je po vama najbolji sajt a da se ne ulaze nista,da se ne radi puno a da je dobra zarada.
Po meni je imagetwist,a vama?


Dobra zarada bez uloga pa koji k ja radim onda kad mogu sjediti i zaradjivati bez da ulazem
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2012., 10:47   #3
iskreno bez ulaganja nema ničega......

evo ti primjer, ako želiš recimo imati blog i imati zaradu od adsensa. onda ili ćeš ti uložiti svoj trud u pisanje članaka, promociji itd.. ili češ nekoga platiti. znači ili ti uložeš svoje znanje i trud ili nekoga plačaš...
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.08.2012., 01:09   #4
Pa imaš par stranica na kojima uz malo volje, strpljenja i truda zaraditi pristojan dzeparac ) Npr. Stranica Clixsense koju koristim već neko vrijeme i koja je vrlo dobra šta se PTC stranica tiče, može se lijepo zaraditi klikajući reklame, naravno da ti treba malo vremena da se naučis šta trebaš raditi ali isplati se...moja topla preporuka !! http://www.clixsense.com/

Zadnje uređivanje Wrbhhh : 24.08.2012. at 19:59. Reason: maknut referral
KINEZ007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 13:40   #5
Nema nikakve zarade bez ulaganja truda ili novca. Nažalost ima puno ljudi koji misle da mi koji zarađujemo preko interneta ne radimo ništa i često me pitaju što da "kliknu" da i oni zarađuju a to nije ni blizu istine.

Ima par stvari poput Just Been Paida gdje se može zarađivati samo ulaganjem (može se i više zarađivati ako se potrudi oko referala) no u takve stvari nemam previše povjerenja jer kad bi postojalo 100% sigurno riješenje, svi bi svoje male ili velike plače ulagali i dobijali još više novca natrag.

Najsigurnije je preko web stranica no tu treba jednostavno raditi. To je posao kao i svaki drugi, samo što nemaš radno vrijeme ni šefa već radiš kad hoćeš, koliko hoćeš itd. Nekima brzo uspije, neki cijeli život ne uspiju neku veću zaradu imati itd.

A na spomenutim PTC stranicama bez truda oko referala neces zaraditi nista.
__________________
A gde je pečat?
mekerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2012., 14:18   #6
Po meni je clixsence sranje jer moraš davit ljude da ti budu referali i lupat kao ovaj kinez dotićni linkove gdje se registriraju preko tebe. Od PTC mi se ćini da je Neobux daleko bolji bez uloženih novaca jer pretpostavljam da je na to mislio vlasnik teme a imaš zadatke, klikanje reklama i iznajmljivanje referala. Ali ako ćeš malo truda uložiti onda je tu microworkers ali bih volio znat i blog napraviti pa se u taj biznis bacit. Možda jednom
Livan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2012., 19:46   #7
Naravno da se može zaradit bez uloga, samo što je ta zarada uglavnom mizerna. Za razliku od drugog slučaja kada se novac efikasnije vraća.
bosnianhunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2012., 12:32   #8
Quote:
Livan kaže: Pogledaj post
Po meni je clixsence sranje jer moraš davit ljude da ti budu referali i lupat kao ovaj kinez dotićni linkove gdje se registriraju preko tebe. Od PTC mi se ćini da je Neobux daleko bolji bez uloženih novaca jer pretpostavljam da je na to mislio vlasnik teme a imaš zadatke, klikanje reklama i iznajmljivanje referala. Ali ako ćeš malo truda uložiti onda je tu microworkers ali bih volio znat i blog napraviti pa se u taj biznis bacit. Možda jednom
Gotovo svaki internet posao zahtjeva dovodjenje referala, pa ni ptc stranice nisu iznimka. Ali uz kvalitetan web ili blog ne moras daviti ljude - oni sami dolaze...

Po mojem iskustvu clixsense je bolji od neobuxa - nemate opciju unajmljivanja referala i po mojem misljenju to je ok jer ionako od unajmljivanja nema neke velike zarade - prava zarada je u onim direktnim.
Primjer kod spomenutog neobuxa - unajmljeni referali nisu stvarne osobe vec virtualni referali jer nema sanse da netko klika svaki 4,5,7 ili 9 dan a zna se da je pouzdana stranica - nema smisla...Nemam niti jednog referala unajmljenog da klika svaki dan eventualno svaki 2. ili 3. sto doista nema smisla.
Dok recimo direktni klikaju svaki dan. I da za neupucene primjetio sam da namjerno premium clanovima uvaljuju iznimno lose referale...
elektroman is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2012., 13:12   #9
Ja sam još uvijek na tom Neobuxu ali se treba manit toga i učit neke druge stvari. Ovo je gubljenje vremena.
Livan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2012., 16:16   #10
Ja iskreno mislim da bez ulaganja pa makar onog minimalnog nije moguće doći do nekih prihoda. Što se tiče referiranja, nije ugodno davit ljude i vući ih za rukav ali ima kvalitetnih programa gdje se lova vrti bez da ikoga navlačiš za rukav i kad to nekome kasnije pokažeš on će htjet sam ući u program iz čega opet na kraju imaš koristi. Takav je na samom početku bio bidify pa su nakon pada zeeka napravili izmjene sada je klasični mlm što isto tako nije loše samo što su u samom startu imali pasivne prihode što je privuklo i pasivne ljude koji bi sada nakon izmjena za promjenu trebali nešto i raditi a oni za to nisu sposobni ili im se neda pa pljuju po samom sistemu.
humble servant is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2012., 15:38   #11
Zar ljudi još vjeruju da se može tako lako zaradit ništa ne radeći? samo ću reći na to loool, prije par godina su u bug časopisu pisali o tome i sprdavali se s ovim naivcima koji vjeruju još u to i napisali da je opće poznato da se tako ne može zaraditi no još uvijek se nađe neki biser koji vjeruje u to
Gondar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2012., 16:52   #12
Quote:
Gondar kaže: Pogledaj post
Zar ljudi još vjeruju da se može tako lako zaradit ništa ne radeći? samo ću reći na to loool, prije par godina su u bug časopisu pisali o tome i sprdavali se s ovim naivcima koji vjeruju još u to i napisali da je opće poznato da se tako ne može zaraditi no još uvijek se nađe neki biser koji vjeruje u to
http://imageshack.us/photo/my-images/826/proofx1.jpg/

Postavio sam jedan dokaz o isplati nadam se da nece biti bana, cisto da se nekim ljudima dokaze da se moze barem nesto zaraditi...
elektroman is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2012., 22:13   #13
Quote:
elektroman kaže: Pogledaj post
http://imageshack.us/photo/my-images/826/proofx1.jpg/

Postavio sam jedan dokaz o isplati nadam se da nece biti bana, cisto da se nekim ljudima dokaze da se moze barem nesto zaraditi...
Opet puste priče mani se toga netko će te sprdati, jesi podigao novac, jezi ga uzeo u ruke? svaka budala koja se registrirala je dobila tu uplatu na paypal i hvalili se po forumima a nitko od njih taj novac nije vidio svojim očima ni podigao tako da se mani tih gluposti i odi radit pa će bit novca a ako baš želiš zaraditi preko interneta nauči programski jezik, izradu web stranica a ne baljezgat gluposti o tom klikanju koje kad bi ispričao ja to svojim roditeljima ismijali bi me.

Zadnje uređivanje Gondar : 02.09.2012. at 22:19.
Gondar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2012., 22:49   #14
e

Quote:
Gondar kaže: Pogledaj post
Opet puste priče mani se toga netko će te sprdati, jesi podigao novac, jezi ga uzeo u ruke? svaka budala koja se registrirala je dobila tu uplatu na paypal i hvalili se po forumima a nitko od njih taj novac nije vidio svojim očima ni podigao tako da se mani tih gluposti i odi radit pa će bit novca a ako baš želiš zaraditi preko interneta nauči programski jezik, izradu web stranica a ne baljezgat gluposti o tom klikanju koje kad bi ispričao ja to svojim roditeljima ismijali bi me.
E upravo to no ljudi su naivni ali vecina ovdje koji o ptc i tim sranjima pricaju vjerovatno su pocetnici na internetu i napisali how to be milioner,how to be rich.

Mislim ono uhvatite se programiranja bilo koje vrste i tu je novac sve ostalo zaboravi.
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2012., 23:26   #15
a web design? ima li tu šta?
djordje5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 00:28   #16
e

Quote:
djordje5 kaže: Pogledaj post
a web design? ima li tu šta?
Pa naravno da ima samo je bitna ideja,masta i evo


http://www.elitesecurity.org/t412270...anje-od-godine
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 01:21   #17
Quote:
Gondar kaže: Pogledaj post
Opet puste priče mani se toga netko će te sprdati, jesi podigao novac, jezi ga uzeo u ruke? svaka budala koja se registrirala je dobila tu uplatu na paypal i hvalili se po forumima a nitko od njih taj novac nije vidio svojim očima ni podigao tako da se mani tih gluposti i odi radit pa će bit novca a ako baš želiš zaraditi preko interneta nauči programski jezik, izradu web stranica a ne baljezgat gluposti o tom klikanju koje kad bi ispričao ja to svojim roditeljima ismijali bi me.
O cemu ti uopce pricas? Sumnjas u isplatu na paypal ili mislis da me paypal nije isplatio? Upravo ovih dana ce mi sa paypala sjesti na visu 50-tak $ - malo sam se ulijenio hehe...

Naravno da sam te novce vidio...

Neki ne shvacaju ili ne zele shvatiti da doista se moze zaraditi na nekim stranicama na internetu...

E sad sto jedan kolega pise da cu se od toga obogatiti - necu, ali to mi i nije cilj vec usput dok surfam da ipak nesto i zaradim...

Inace imam posao i radim 40 sati tjedno a nekad i vise tako da nisam neki luzer i da cijele dane sjedim doma i klikam...

Svako dobro!

Boris.
elektroman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 10:04   #18
hahahahaha... primio je novac na PayPal , al nitko ga nije vidio...

Gondar i EX 1 , jeste li vi uopće informatički pismene osobe ?

Osim što gondar vjerovatno po cijele dane pegla dotu :S
bad- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 10:27   #19
e

Quote:
bad- kaže: Pogledaj post
hahahahaha... primio je novac na PayPal , al nitko ga nije vidio...

Gondar i EX 1 , jeste li vi uopće informatički pismene osobe ?

Osim što gondar vjerovatno po cijele dane pegla dotu :S
Ne ja nemam nikakvu skolu profesore visoke skole ovo je forum i pisat cu kako hocu
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2012., 14:09   #20
Quote:
bad- kaže: Pogledaj post
hahahahaha... primio je novac na PayPal , al nitko ga nije vidio...

Gondar i EX 1 , jeste li vi uopće informatički pismene osobe ?

Osim što gondar vjerovatno po cijele dane pegla dotu :S
Nemam kad peglat dotu nisam ja ko ti da visim po cijele dane na kompu i nazivam se informatički pismenom osobom lol, jedva uspijem naci vremena za ovaj forum i dobro se nasmijem kad vidim kakvih sve likova ima i šta sve pišu
Gondar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:50.