Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2017., 16:12   #7941
Quote:
Leonarda ZD kaže: Pogledaj post
Da i mi isti tako. Ja sam ipak rezervirala i za tu noć. Bar ću se odmorit par sati.
Ja sam ipak uzela karte za Easy jet.
Let je ujutro u 10h, povratak u 18.30.
__________________
~There's nowhere else like London. Nothing at all, anywhere ~ Vivienne Westwood.
Julie Bergdorf is offline  
Old 14.03.2017., 16:53   #7942
Quote:
Leonarda ZD kaže: Pogledaj post
Mi smo zadnji put prošli za 30 minuta i ukrcali se na raniji autobus.
Zanima je za odlazak s Gatwicka. Ja sam isla jednom s Easy Jetom i bilo je otprilike tako rano i ne sijecam se da je trebalo nesto previse vremena sa formalnosti jednom kad si na aerodromu. Ja bih racunala isto tako da stignem sat do sat i pol prije leta.
Bezveze is offline  
Old 15.03.2017., 01:22   #7943
Hvala!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
glupipalac is offline  
Old 16.03.2017., 10:43   #7944
Pozdrav ljudi. Sinoć sam bez previše planiranja kupio 2 povratne karte za London iz Zagreba s Monarchom (630kn karta s rezervacijom). Povratna karta easybusom od Gatwicka do Victorije cca 6 funti po osobi.
Smještaj http://www.booking.com/hotel/gb/jubileehotel.en-gb.html 3 noćenja u dvokrevetnoj sobi s doručkom 140 funti po osobi(može se otkazati 2 dana prije zakazanog dolaska). Termin je od 5.5. do 8.5, dakle vikend u Londonu. Svjestan sam da se jako malo moze vidjeti za 2 i pol dana, ali za prvi put ce biti ok vidjeti barem najpoznatije znamenitosti.
E sad pitanje za iskusnije kolege jel ovo okej deal? Smještaj mi se čini u redu jer je odmah kod Victorije i dosta toga se može obići pješice(ispravite me ako griješim).
prasaccc is offline  
Old 16.03.2017., 11:50   #7945
Quote:
prasaccc kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi. Sinoć sam bez previše planiranja kupio 2 povratne karte za London iz Zagreba s Monarchom (630kn karta s rezervacijom). Povratna karta easybusom od Gatwicka do Victorije cca 6 funti po osobi.
Smještaj http://www.booking.com/hotel/gb/jubileehotel.en-gb.html 3 noćenja u dvokrevetnoj sobi s doručkom 140 funti po osobi(može se otkazati 2 dana prije zakazanog dolaska). Termin je od 5.5. do 8.5, dakle vikend u Londonu. Svjestan sam da se jako malo moze vidjeti za 2 i pol dana, ali za prvi put ce biti ok vidjeti barem najpoznatije znamenitosti.
E sad pitanje za iskusnije kolege jel ovo okej deal? Smještaj mi se čini u redu jer je odmah kod Victorije i dosta toga se može obići pješice(ispravite me ako griješim).
Smjestaj ti je na super lokaciji. PRakticki se nemoras nikud voziti, vec sve bitno mozes pehaka. Ako su ti letovi u nekim dobrim vremenima (tipa dolazis ujutro, odlazis navecer) mozes dosta toga vidjeti, bez da trcis od lokacije A do lokacije B, nego polako... Radije izaberi 4-5 stvari koje zelis vidjeti nego njih 10 pa da trcis.
Svakako, ako uspijes, skoknite na neku predstavu navecer.
Big_B is offline  
Old 16.03.2017., 11:55   #7946
Lokacija je super, ali malo sam gledala reviews hotela i ne hvale ga baš nešto Ako ti to ne smeta, go for it.
No za te novce, 280 funti, ja bih radije uzela ovaj hotel https://www.travelodge.co.uk/hotels/...ras%5D%5B0%5D=

jedan od boljih TL, dobijete doručak i wifi za manje od 280, također fenomenalna lokacija.
jedino je mana šta morate odmah platiti. iako, ja sam nedavno plaćala visom electron i samo su mi uradili predautorizaciju sredstava i vratili ih na račun. u mailu su mi napisali da će mi skinuti sredstva kad se čekiram u hotel. znam da ne skidaju ni s american ex kartice, za druge ne znam.

pogledaj i drugu ponudu TL, ima ih i jeftinijih, s isto dobrim lokacijama.
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Old 16.03.2017., 12:08   #7947
https://www.theguardian.com/uk-news/...te-airport-ban
Vise se ne moze Terravisionom od/do Stansteda?
radenska is offline  
Old 16.03.2017., 12:23   #7948
!!

Quote:
radenska kaže: Pogledaj post
https://www.theguardian.com/uk-news/...te-airport-ban
Vise se ne moze Terravisionom od/do Stansteda?
Ne!
tiziana is offline  
Old 16.03.2017., 12:36   #7949
Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post
Lokacija je super, ali malo sam gledala reviews hotela i ne hvale ga baš nešto Ako ti to ne smeta, go for it.
No za te novce, 280 funti, ja bih radije uzela ovaj hotel https://www.travelodge.co.uk/hotels/...ras%5D%5B0%5D=

jedan od boljih TL, dobijete doručak i wifi za manje od 280, također fenomenalna lokacija.
jedino je mana šta morate odmah platiti. iako, ja sam nedavno plaćala visom electron i samo su mi uradili predautorizaciju sredstava i vratili ih na račun. u mailu su mi napisali da će mi skinuti sredstva kad se čekiram u hotel. znam da ne skidaju ni s american ex kartice, za druge ne znam.

pogledaj i drugu ponudu TL, ima ih i jeftinijih, s isto dobrim lokacijama.
E hvala za prijedlog smještaja, ma i mislio sam da se moze naci nesto bolje jer ovo sam sinoc u roku sat vremena rezervirao karte i hotel. Mislim da cu cak uzeti ovu varijantu bez dorucka jer je dosta jeftnije,a povratni let nam je u 7 ujutro pa tad ni ne stignemo na doručak.
prasaccc is offline  
Old 16.03.2017., 12:42   #7950
Quote:
prasaccc kaže: Pogledaj post
E hvala za prijedlog smještaja, ma i mislio sam da se moze naci nesto bolje jer ovo sam sinoc u roku sat vremena rezervirao karte i hotel. Mislim da cu cak uzeti ovu varijantu bez dorucka jer je dosta jeftnije,a povratni let nam je u 7 ujutro pa tad ni ne stignemo na doručak.
tako vam i je i bolje a doručak je 8.25, pa lako tamo platite ako se odlučite doručkovati kod njih https://www.travelodge.co.uk/about-u...rink/breakfast
__________________
Say something perfect, something I can steal.
me in honey is offline  
Old 16.03.2017., 12:50   #7951
Quote:
tiziana kaže: Pogledaj post
Ne!
Preporuka za nesto drugo, citala sam kritike za easy bus, mozda National express? Stansted Express nam je najskuplja opcija
radenska is offline  
Old 16.03.2017., 13:54   #7952
Quote:
radenska kaže: Pogledaj post
Preporuka za nesto drugo, citala sam kritike za easy bus, mozda National express? Stansted Express nam je najskuplja opcija
natioanl express vozi za easy bus. ja kupio easybus kartu i stavili me u bus national express. cak ni vrijeme nije toliko bitno. kupi najjeftiniju kartu na easybus stranici koja bi ti odgovarala +/-1h od polaska busa.
vave10 is offline  
Old 16.03.2017., 22:31   #7953
Quote:
vave10 kaže: Pogledaj post
natioanl express vozi za easy bus. ja kupio easybus kartu i stavili me u bus national express. cak ni vrijeme nije toliko bitno. kupi najjeftiniju kartu na easybus stranici koja bi ti odgovarala +/-1h od polaska busa.
Hvala!
radenska is offline  
Old 18.03.2017., 00:58   #7954
Ako tko planira odsjesti u travelodge-u do 9.5. imaju popust od 15%. Na checkoutu upisati discount code EASTER2017
prasaccc is offline  
Old 26.03.2017., 00:23   #7955
Pozdrav svima.

Imam nekih 12-ak sati između letova pa me zanimaju dvi sitnice oko prijevoza od Stansteda do grada. Je li stvarno velika razlika ako kupim kartu za bus na licu mjesta u odnosu na online rezervaciju? I ako se odlučim za ovu drugu opciju, koliku vremensku razliku da uzmem otprilike od slijetanja do polaska autobusa s obzirom na gužvu, imigraciju itd.?

Hvala.
labello red is offline  
Old 26.03.2017., 10:18   #7956
Quote:
labello red kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima.

Imam nekih 12-ak sati između letova pa me zanimaju dvi sitnice oko prijevoza od Stansteda do grada. Je li stvarno velika razlika ako kupim kartu za bus na licu mjesta u odnosu na online rezervaciju? I ako se odlučim za ovu drugu opciju, koliku vremensku razliku da uzmem otprilike od slijetanja do polaska autobusa s obzirom na gužvu, imigraciju itd.?

Hvala.
Razlika je ako se karta kupuje dulji period unaprijed, ali ako se radi o mjesec dana, mislim da nije vise od funtu, dvije pa je ni sama ne kupujem online.
Najcesce nije potrebno dulje od pola sata da bi se stiglo na bus. Ako i zakasnis, bit ce mjesta u sljedecem busu. Mislim na National Express.
tiziana is offline  
Old 26.03.2017., 19:57   #7957
Ekipo, moze li mi ko napisat kako se zove ona korisna aplikacija za pronalazanje i spajanje na besplatni wifi sirom grada. Prije dvi godine kad sam bio netko je ovde to napisao i stvarno mi je pomoglo kad sam bio tamo. Na googlu nalazim svakakve gluposti, nista konkretno..
Funfla is offline  
Old 26.03.2017., 23:58   #7958
Ja znam za Wifi Map, lozinke besplatno, nisam je koristila za London, ali ima i tu opciju..pa sad da li si na to mislio?

Poslano sa mog MYTAB M101 koristeći Tapatalk
ivana) is offline  
Old 27.03.2017., 09:26   #7959
Quote:
Funfla kaže: Pogledaj post
Ekipo, moze li mi ko napisat kako se zove ona korisna aplikacija za pronalazanje i spajanje na besplatni wifi sirom grada. Prije dvi godine kad sam bio netko je ovde to napisao i stvarno mi je pomoglo kad sam bio tamo. Na googlu nalazim svakakve gluposti, nista konkretno..
WiFi Finder (Sky)
Lorraine is offline  
Old 27.03.2017., 12:47   #7960
Quote:
Lorraine kaže: Pogledaj post
To je ta! Hvala!
Funfla is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:53.