Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2014., 21:56   #81
ako ćete raditi sa taskovima mislim da je bolja opcija microworkers

i sam sam tamo imao jednom task u kojem sam plaćao skoro 1$ po workeru..

btw pošto je probuxov legitimitet sad upitan a odlučio sam ipak opet 25% zarade na paidvertsu reinvestirat u reklame, treba mi jedan PTC koji ću reklamirati tamo..

što misliš, neobux ili clixsense?
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević

Zadnje uređivanje Kiki114 : 16.09.2014. at 22:57.
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 03:02   #82
Ja sam Kiki reklamirao i jos reklamiram neobux na PV-u , od nekih 15$ ulozenih dobio sam 2 referala samo.. ali barem su aktivni ako nista
Kenchii is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 09:57   #83
Zapbux i Fusebux prekriženi !!!

Nemam volje gubiti previse vremena na klikanje focus reklama na stranicama koje su online svega 2-3h dnevno i koje imaju sve pokazatelje da su scam!

Probux cu klikati samo reklame 0.1$ pa do isplate...

Ne bude li isplata i to krizam...

Umjesto te 3 uveo sam Buxvertise, Croclix i Clixten koje navodno placaju.

Ide sporo, ali to je i logicno. Nek bude malo ali posteno. Cekam prve refferale pa da vidimo hoce li mi oni pomoci da brze napredujem...

Vasa iskustva sa ove 3 stranice? Jos koja koja nema focus reklame i za koje ste sigurni da placaju?

Posaljite mi vas reff link u inbox i ukljucujem se, a za zamjenu mi mozete vratiti reff na Clixsense, Neobux, Croclix, Buxvetise, Clixten...

Nadama se suradnji na obostrano zadovoljstvo...

Ali molim vas, samo stranice koje placaju, za koje ste se uvjerili...

Tnx
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 10:37   #84
Jel se zna išta jel probux scam da ne gubimo vrijeme na njemu.
bsulic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 11:04   #85
Quote:
bsulic kaže: Pogledaj post
Jel se zna išta jel probux scam da ne gubimo vrijeme na njemu.
Nista nije potvrdjeno ali izgleda da bi mogao biti SCAM...

Ja cu mu jos dat sansu...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 11:36   #86
Probux još nije scam, te ima dokaza o isplati, ali ima i dosta prigovora kako ne isplaćuju odnosno kasne, sve u svemu "rejting" mu je pao za 25%, te ukoliko se ne popravi situacija biti će službeno proglašen kao SCAM, za sada to još nije te ima vidljivih dokaza isplate. (za one koji prvi put čitaju ovo od mene, informacija da sam suvlasnik jedne popularne strane stranice koja se bavi istraživanjem scam i legit stranica svih vrsta internet zarade).
Zapbux i Fusebux su u istom slučaju kao i Probux, te i u meni postoji sumnja koju zaleks govori od početka da je od svega toga jedan vlasnik, ali o tome ne postoje konkretni dokazi još, jer je svaka tvrtka za sebe registrirana, što je i logično

Za sada smo uspijeli doći u trag vlasnicima probuxa i fusebuxa, te dotični nisu isti, niti su firme registrirane u istoj državi, što je isto logično (svatko može otvoriti firmu preko interneta recimo u Londonu). Ako će biti kakvih promjena na vrijeme ću obavijestiti
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 11:59   #87
@Keisuke vrlo koristan info... vidjet cemo dalje, a nebi bilo lose kada bi nam dao link te tvoje stranice. PTC investigations mi je postao cudan jer dozvoljava svakakve komentare i SPAM od strane posjetitelja...


Moze i u inbox...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 14:11   #88
Eto išao sam sada detaljnije gledat dokaze koji ljudi upućuju jer prema tome mi rangiramo stranicu o kojoj se radi, fusebux i zapbux su prestale isplaćivati u 8 mj. odnosno ovog mjeseca nisu isplaćivali, dali je to momentalno ili trajno znati će se kroz određeno vrijeme, detaljnog objašnjenja vlasnika nema, također vlasnik ovih dviju stranica je isti. Stoga je stranica rizična trenutno.

Što se tiče Probuxa, isplaćuje za sada, odnosno vidljive su isplate iz 9 mj., ali također ima žalbi na njega za gašenja računa, kašnjenje isplata, itd.
I napomenuo bih da se uvijek nađe onih koji dođu pljuvati da je scam, to rade konkurente firme, plaćaju ljude, mahom azijce (vidljivo po IP adresama), da dođu i pljuju po ostalim stranicama, tako da ne vrijedi vjerovati svakom komentaru na internetu.

Doduše mi isto rangiramo stranice koje istražujemo prema komentarima ljudi, ali ne bilo kakvih, već onih koji dobrovoljno s jakim dokazima žele nešto dokazati

Što se tiče stranica kojima sam suvlasnik poslat ću na PM tko želi, pošto ne želim niti ne trebam reklamu.
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 18:19   #89
ako netko nije razumio prvi post

molim nečiji referral za neobux ili clixsense

ne oboje, samo jedno :P

edit: javio mi se BijedniVitez
__________________
Prije će bankari i zelenaši uništiti san slobodne Hrvatske nego svi vojnici Europe - Ante Starčević

Zadnje uređivanje Kiki114 : 17.09.2014. at 19:17.
Kiki114 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 18:54   #90
Moj prvi post na ovom forumu.
Pozdrav svima,

Negdje pročitah da je Probux već dva puta bio u velikoj krizi, ali da su se vraćali jači nego ikad. Doduše, tamo sam samo eksperimentalno.

Već skoro 4 mjeseca sam na ClixSensu i Neobuxu, rješavam taskove paralelno. Trenutno sam na Level 2, ja sam baš zadovoljan kako mi ide.
Prvi mjesec, naravno sporo, kilavo, zaradio 35$.
Drugi mjesec već bolje, izašao oko 110$.
Prošli mjesec zaradio 180 $ (naravno govorim o zaradi na oba sajta, dakle ukupno) s tim što zaradim možda 10-15 dolara od referala.
Nedavno sam na ClixSensu uzeo premium članstvo, procjenjujem da bih ovaj mjesec mogao izaći na 200$. Moja supruga klikće na Neobuxu, naravno ušla je preko mene. i ona se popravlja, ovaj mjesec će možda zaraditi oko 80$.
Ovo nam baš lijepo popravi budžet.
Očekujem da na temi razmjenjujemo iskustva, možda sitnim savjetima pomognemo jedni drugima da zaradimo više.

Pozdrav
logme is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 19:17   #91
Od danas se na Zapbux više ne može ući.
Inače, danas je peti dan kako rentani referali ne klikaju.

Na Fusebux se može ući ali ista pjesma kao i na Zapbuxu, referali imaju nula klikova.

Na jednom forumu, ne znam točno kojem admin je ostavio svojevremeno poruku da su napadnuti nekim virusom ili virusima veličine 20 gb..pošto se ja u to ne kužim, ima vas koji znaju što je to točno.

Postoji mogučnost da zato imaju problema. Govorim o Zapbuxu i Fusebuxu a pretpostavljam da je s tim stranicama nekako povezan i Probux jer smiješno je očekivati da ''slučajno'' sve tri stranice imaju frke.

Ni na jedan forum se ne može logirati.

Nema druge nego čekati jer službeno nema nikakve obavijesti.
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 19:27   #92
Evo, pošto smo gladni informacija pejstat ću što je admin Fusebuxa napisao 05.09 - prije 12 dana.


Dear users,

''Our servers were under a giant ddos attack in the last hours.
The attack has already been filtered by our team, however to prevent the system may become unstable, we will continue to monitor. The attacker is directing his attack just for our Forum and therefore some pages of the forum may have come to stay down or under manitenance in the next few hours until the attack ends.
We appreciate the support and patience of all. ''

E sad jbg, ae znaj.
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 19:43   #93
Quote:
Bluzara stari kaže: Pogledaj post
Evo, pošto smo gladni informacija pejstat ću što je admin Fusebuxa napisao 05.09 - prije 12 dana.


Dear users,

''Our servers were under a giant ddos attack in the last hours.
The attack has already been filtered by our team, however to prevent the system may become unstable, we will continue to monitor. The attacker is directing his attack just for our Forum and therefore some pages of the forum may have come to stay down or under manitenance in the next few hours until the attack ends.
We appreciate the support and patience of all. ''

E sad jbg, ae znaj.
Mlaćenje prazne slame i pokušaj da se oštete korisnici do maksimuma, odnosno da čim više naprave, a ništa ne dobe...
keisuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2014., 23:45   #94
Quote:
logme kaže: Pogledaj post
Moj prvi post na ovom forumu.
Pozdrav svima,

Negdje pročitah da je Probux već dva puta bio u velikoj krizi, ali da su se vraćali jači nego ikad. Doduše, tamo sam samo eksperimentalno.

Već skoro 4 mjeseca sam na ClixSensu i Neobuxu, rješavam taskove paralelno. Trenutno sam na Level 2, ja sam baš zadovoljan kako mi ide.
Prvi mjesec, naravno sporo, kilavo, zaradio 35$.
Drugi mjesec već bolje, izašao oko 110$.
Prošli mjesec zaradio 180 $ (naravno govorim o zaradi na oba sajta, dakle ukupno) s tim što zaradim možda 10-15 dolara od referala.
Nedavno sam na ClixSensu uzeo premium članstvo, procjenjujem da bih ovaj mjesec mogao izaći na 200$. Moja supruga klikće na Neobuxu, naravno ušla je preko mene. i ona se popravlja, ovaj mjesec će možda zaraditi oko 80$.
Ovo nam baš lijepo popravi budžet.
Očekujem da na temi razmjenjujemo iskustva, možda sitnim savjetima pomognemo jedni drugima da zaradimo više.

Pozdrav
Koliko ja znam ne mogu ići 2 računa preko jedne IP adrese jer inače ide brisanje računa i ban.

Što se tiče taskova na Neobuxu i Clixsenseu mislim da su to sve isti taskovi jer je Crowdflower iza svega...
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 01:18   #95
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
Koliko ja znam ne mogu ići 2 računa preko jedne IP adrese jer inače ide brisanje računa i ban.

Što se tiče taskova na Neobuxu i Clixsenseu mislim da su to sve isti taskovi jer je Crowdflower iza svega...
Ona se uključila mjesec poslije mene, igramo svo ovo vrijeme, dakle može. Neobux dozvoljava dva naloga iz jednog domaćinstva, ali pod uslovom da svaki igra na svom racunaru. Za ClixSense ovo ne važi, jedno domaćinstvo, jedan account.

Svi taskovi su naravno s Crowdflower-a, ali ih distribuiraju na oba sajta. Samim tim, veliku većinu možeš otvoriti ns oba sajta. Otvoriš u jednom, ako padneš otvoriš u drugom. Povećava se šansa da uradiš više taskova. Nadam se da me razumiješ.

Pokupio sam par nekih lijepih fazona. Podijelit ću večeras s vama jedan. Evo trenutno se može igrati zadatak "What is the format of this event? " na oba sajta. Bio mi je pravo dosadan dok nisam skontao slijedeće.
O čemu se radi, kliknete na link i kada vam se otvori stranica gdje bi trebali da odredite o kojem se događaju radi, vi samo skrolajte pri dnu stranice. Sa desne strane ćete naći link "View organizer profile". Kliknete na njega i otvorit će vam se nova stranica gdje će u velikoj većini slučajeva tačno pisati o kojem formatu događaja se radi. Obrati još pažnju radi li se o dobrotvornom ili eventu namijenjenom djeci. Možeš odmah probati.

Pozdrav

Zadnje uređivanje logme : 18.09.2014. at 01:33.
logme is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 11:53   #96
Nadam se da je neko uspio uspješno rješiti barem nekoliko taskova na osnovu uputstva iz prethodnog posta.

A jel' i vas nervira ona poruka "Thanks for your feedback", što znači da je gotovo s tim taskom.

E pa često nije gotovo. Ne idite na Submit, nego nekoliko puta kliknite Refresh. Često vam otvori još nekoliko taskova.

Pozdrav svima ... i sretno
logme is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 12:50   #97
Imas li Premium clanstvo na Clixsense?

Koliko vremena provodis radeci na tim stranicama?

Da li je istina da ne mozes pasti level na Crowdfloweru?
Zaleks is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 12:53   #98
Ja ću nadodati nešto u vezi Buxvertise-a ako neko klika ili ima namjeru.

Dakle, stranica sa najvećim prosjekom klikova rentanih referala, AVG veći od 4..čak 5.0.

Dok ste standard membership možete rentati referale po 0.75 dolara - 5 komada.

Pošto je AVG dobar plus tzv. spin, kao neka vrsta lutrije na kojoj se mogu dobiti bodovi koji se konvertiraju u novac, brzo napredujete.

Upgrade u silver membership košta 5 dolara i traje mjesec dana.
Tada se sve ubrzava ali postoji jedna caka...više se ne može rentati referali za manje od 3.75 dolara - 25 komada !!!

Zato, u početku najbolje rentati do 20 refarala pa tek onda kupiti upgrade, ne prije toga.

Ja nisam znao pa sam kupio upgrade dok sam bio na 10 referala, koji naravno sporije zarađuju ali OK, sad sam prisiljen kupiti od svoje love.

I opet dobro.

Nakon mjesec ili nešto više se može doći sa relativno malo ulaganja ( 10-15 dolara) do 70-80 referala koji zarade oko 1 dolar ili malo više.

To je u teoriji oko 30+ dolara mjesečno.

No, naravno, može sve i brže.

Uglavnom, ulaganje u Buxvertise se vrlo brzo vraća.
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 12:54   #99
Logme, jel bi ti bio problem malo detaljnije objasniti ovo oko određivanja formata eventa?
vozac97 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2014., 13:10   #100
Quote:
Zaleks kaže: Pogledaj post
Imas li Premium clanstvo na Clixsense?

Koliko vremena provodis radeci na tim stranicama?

Da li je istina da ne mozes pasti level na Crowdfloweru?
Prije tačno 7 dana sam uzeo premium članstvo na ClixSensu, sada su mi bonusi 16%. Ovo bih preporučio svima, nije skupo, ali samo u slučaju ako ste već zaradili minimum 17$. Ako niste zaradili za Premium znači da vam ni ne treba.
Provedeno vrijeme varira. Nekad za 2 dana zaradim 2$, a nedavno sam oborio svoj rekord, zaradio sam 25$ za jedan dan. Ne lažem, naletio super task, odlično plaćen. Vidjet ćete i dokaz. Imam posao, sasvim solidnu platu, ali ja na ove mikro zadatke gledam kao na igrice (koje više ne igram). Sada igram mikro zadatke, lijepo mi je, i još zaradim.
Ja sam Level 2, mislim da Level 3 i nije neka pljačka, nema puno taskova. Nikad nisam izgubio level, ali mislim ako odeš ispod 80% vraća te na Level 1.

Pozdrav

PS vozač, evo spremam screen shot-ove, bit će puno jasnije. Ne znam tačno pravila foruma, valjda neću neko prekršiti.
logme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:00.