Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.01.2008., 14:31   #41
Lijek za bakterijske upale

Napraviti gorki čaj od poluzelenih oraha.
zelena tvar iz njih ubija SVE bakterije.
OPREZNO SA DOZIRANJEM!!!!
Čaj je od čajevca, a čaj od bilo čega osim čajevca se zove tinktura. (tincture)
1 dl toga podijeliti na 3 dijela i podijeliti kroz dan. 7 dana zaredom.
Kuru ne držati više od 7 dana da ne umreš!!!
nakon takve kure obnoviti dobre bakterijske kulture aktivnim laktobaccilus kulturama iz ampula (ne iz jogurta, te su umrtvljene)
Taj tretman ubija aktivne i pasivne upale ali za trajno rješavanje od ponovnih upala treba očistiti jetru od žučnih kamenaca. (da, imate i vi žučne kamence, samo što još nemaju kalcifikat na sebi) REFER to Clark Huda.
sinkpink is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 19:54   #42
Quote:
sinkpink kaže: Pogledaj post
ljudi, naučite engleski pa procitajte ovo: Clark Hulda The Cure for all diseases..
Ima lijek za sidu, rak, metastazirani rak, kostobolju, migrene, parkinsona, nemirna crijeva, žučne kamence, visoki i niski tlak, parazite, bakterije, viruse, enderoviruse, bubrežne kamence, proširene vene, kolesterol, šećernu bolest, herpes, šizofreniju, alergije, malaksalost, sve moguće sindrome...

Čak i za ludilo. Sve bez lijekova, bez doktora, bez vudua, kombinacijom izmjenične struje i biljnih lijekova prastare kineske medicine.

Treba zna znanje.
meni je koristilo.. Stvar je vrhunska, s tim da se treba pridržavati nekih smjernica (hrana bez kemije, vegete, bez konzervi, obilno ispiranje nakon pranja suđa...)
-osnove higijene. Stvar pali.
Ne zelim smanjiti tvoje odusevljenje ... ali za one manje naivne, za skepticne i inteligentne sugeriram:
http://www.quackwatch.org/01Quackery...cer/clark.html

Svima dobro zdravlje!
__________________
Stuck in the middle of nowhere.
Air is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2008., 21:05   #43
MA!
iskopao sam ja sve to već prije. Nisam rekao da kupujete njezine proizvode, nego da pročitate knjigu. Tek onda prosudite.
Recimo dala je u knjizi objaviti shemu za zapper sa svim komponentama...
Ja sam ga napravio i ubio njime Herpes na usnici..
I dalje ću.
A vi, ako vam je zdravlje nebitno a skepsa potreba, čitajte prije navedeni link, ali od njega nikakve koristi.
Ima jako korisnih stvari. Moja frendica si je tom knjigom skinula alergiju..
A to što država USA nevoli da im ona mrsi planove, to je njihov problem. Mene zanima MOJE ZDRAVLJE.
sinkpink is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 11:38   #44
Quote:
sinkpink kaže: Pogledaj post
čitajte prije navedeni link, ali od njega nikakve koristi.
istina.
tamo cete jedino saznat da je Hulda Clark jedna od najbizarnijih sarlatanki u svijetu pseudomedicine.
postoje kvalitetni alternativni preparati, postoje ljudi i proizvodi oko kojih se vode debate i postoje razlicita cvrsta misljenja, postoje i vrlo vrlo kvalitetni sarlatani koji uspjesno prodaju svoje lazi.
Hulda Clark nije cak ni ovo posljednje.

a konkretno evo i kako "mrsi planove drzavi":

- osoba kojoj je pravomocnom sudskom odlukom zabranjeno da javno iznosi tvrdnje kako njeni proizvodi lijece bilo sto.

- osoba kojoj je pravomocnom sudskom odlukom nalozeno da vrati novce prevarenim kupcima njenih proizvoda

- osoba koja u svojoj knjizi otvoreno laze navodeci da je od raka izljecila ljude koji nikada nisu imali rak, kao i one koji su imali rak i umrli par tjedana nakon sto ih je ona izljecila

- osoba kojoj je brat umro od raka, ljecivsi se njenim tretmanima

- osoba puna super zabavnih (kad se ne dogadjaju tebi) anegdota poput ove:

Quote:
An investigator for the Indiana Department of Health and a deputy attorney general visited her office incognito as part of a sting operation. Clark proceeded to test the investigator and "told him he had the HIV virus [sic], but said that he did not have cancer." She told the investigator that she could cure his HIV in 3 minutes, but that he would "get it back" unless he committed to returning for six more appointments. She then ordered blood tests from a laboratory. Upon learning of the undercover investigators' status, Clark stated that everything she had told them had been a "mistake".[
u prijevodu: istrazitelj Zavoda za zdravstvo u Indiani posjetio je inkognito njen ured. Rekla mu je da ima HIV. Rekla mu je i da ce ga izljecit za 3 minute ( ) ali da ce mu se vratit ako ne pristane na jos sest terapija.
Kad je saznala da je rijec o istrazitelju rekla je da je pogrijesila



sinkpink je u jednom u pravu: treba mislit na svoje zdravlje.
i ako ste ocajni zbog svog loseg zdravstvenog stanja, ipak pokusajte zadrzati toliko zdravog razuma da se pravilno i kvalitetno informirate, bez obzira jeste li se odlucili za konvencionalnu ili alternativnu medicinu.
jer tako cete izbjeci da date hrpu para sarlatanima i beskrupuloznim lopovima poput Hulde Clark.
da ste u Americi vise ne bi imali tih problema, barem s njom ne, ali ovdje jos uvijek postoje lopovi koji prodaju te spike ocajnim ljudima.



ps naravno, uvijek postoji mogucnost da vam ovo govori Aristokratski Covjekoliki Reptil koji vas zeli zavarati kako bih zastitio drzavu USA koja je vazan kotacic u nasoj Tajnoj Svjetskoj Vladi.
Ili da u stvarnosti imam svoj superlijek za sve bolesti, pa moram, prije nego sto se pozabavim borbom s drzavom USA koja me zeli sprijeciti jer im mrsim planove, unistiti konkurenciju poput Hulde Clark.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2008., 18:44   #45
Hulda Regehr Clark claims to cure cancer, AIDS, and many other serious diseases. She describes herself as an "independent research scientist" with bachelor and master's degrees from the University of Saskatchewan and a Ph.D. degree in physiology from the University of Minnesota (1958). The Register of Ph.D. Degrees conferred by the University of Minnesota of Minnesota July 1956-June 1966, states that (a) Clark received her degree with a major in zoology and a minor in botany, (b) her thesis was titled, "A study of the ion balance of crayfish muscle; evidence for two compartments of cellular potassium," and her University of Saskatchewan degrees were bachelor of arts in 1949 and master of arts in 1950 [1].

Clark also lists a naturopathic (N.D.) degree from the Clayton College of Natural Health [2]. Clayton is a nonaccredited correspondence school founded in 1980 and located in Birmingham Alabama. In 1985, when this school was called Dr. Clayton's School of Natural Healing, its "Doctor of Naturopathy" course was described in a magazine article as a "100-hour course" for which the tuition was $695 [3].

Priznajem da je expert za jednostavnije organizme ...
stoga me ni ne cudi sto ona vjeruje da se svi problemi kriju u probavnom traku!
__________________
Stuck in the middle of nowhere.
Air is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2008., 01:22   #46

jel netko ima i zna domači lijek za virusne bradavice? hvala
danijelazg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:04.