Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dječje zdravlje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2009., 11:20   #201
Quote:
MariaDelMar kaže: Pogledaj post
čitala sam ovdje da se dosta hvali dr. jurlina u macanićevoj, samo me strah ako nas odbije, da li da idemo kod dr. penave ili negdje drugdje?

hvala puno
Dr. Penava ne prima nove, a dr. Jurlina te neće odbiti. Mi smo se prijavili kod nje al smo tek za 2 mjeseca uspjeli na HZZOu potvrdit onu potvrdu.
Inače, zadovolnji smo s njom. Bar što se tiče ovih pregleda, hvala Bogu ništa drugo nam nije trebalo.
__________________
These streets will make you feel brand new,
big lights will inspire you, let`s hear it for New York...
cuba libre is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 12:16   #202
super, tu dr. jurlinu hvale - znači, neće nas odbit
hvala puno cuba libre

btw. super nik
__________________
uzrujavati se zbog onoga što nemaš znači uludo trošiti ono što imaš.
MariaDelMar is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2009., 14:17   #203
I mi smo kod Jurline i super nam je!!!!!!
Ako te brine nešo oko djeteta, uvijek će popričati s tobom ali i bez problema dati uputnicu za bilo kojeg specijalistu ako tražiš dodatne odgovore.
Maxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 00:51   #204
mozel mi ko dat broj od dr JURLINE i di se nalazi HVALA
princeza* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 01:05   #205
best of the best je chiaouki ayoub na malešnici
__________________
If you stole a pen from the bank is it still classed as a bank robbery
NumLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2009., 16:49   #206
Quote:
princeza* kaže: Pogledaj post
mozel mi ko dat broj od dr JURLINE i di se nalazi HVALA
Ulica Hrvoja Macanovića (5 min pješke od Jarunskog placa prema onim neboderima u braće Domany). Broj je 01/3630-017.
Maxica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 10:51   #207
Pedijatri-Rijeka

Postavila sam pitanje na jednom drugom topicu ali nije bilo odgovora u moru pitanja

Zanima me situacija s pedijatrima u Rijeci..kakva su iskustva, koga bi preporučili, koga ne bi, itd...

Hvala
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 12:03   #208
E sad, pošto novorođenče prima svaki pedijatar imaš sreće pa možeš birati .
Mi smo kod dr. Gall u Cambierievoj i nama je super za sada.
I dr. Obersnel se odlična pedijatrica, ali je uvijek strahovita gužva jer ima puno pacijenata.
Izbjegavala bih Pehlinsku ambulantu recimo.
U kojem dijelu grada živiš? Možda ti se sad ne čini tako, ali dosta je lakše kad ti je pedijatar blizu pa ne moraš svaki put proživljavati prometne gužve kad ideš s djetetom na pregled.

Sretno.
rusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 15:52   #209
Mi smo kod doktorice Jurković na Brajdi.. preko puta Gracijanija.... kad sve zbrojim i oduzmem pedi i nije tako loša.. imala je nekih svojih trenutaka... kad mi se mali razbio pa sam došla u ordinaciju prije radnog vremena i ona mi je 100 puta ponovila:Jel znate vi kad je moje radno vrijeme? To mi je diglo tlak al svjedno ga je pogledala.... i kad smo grčeve imali pa je samo govorila vi ste mu lijek vi ste mu lijek....

Izuzev toga ostalo je sve super.
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 17:50   #210
dr. Obersnel diiiivna
__________________
Once you make a decision, the universe conspires to make it happen
... mama dva prekrasna djecaka i preslatke djevojčice
*Lubenica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 19:04   #211
Quote:
rusha kaže: Pogledaj post
E sad, pošto novorođenče prima svaki pedijatar imaš sreće pa možeš birati .
Mi smo kod dr. Gall u Cambierievoj i nama je super za sada.
I dr. Obersnel se odlična pedijatrica, ali je uvijek strahovita gužva jer ima puno pacijenata.
Izbjegavala bih Pehlinsku ambulantu recimo.
U kojem dijelu grada živiš? Možda ti se sad ne čini tako, ali dosta je lakše kad ti je pedijatar blizu pa ne moraš svaki put proživljavati prometne gužve kad ideš s djetetom na pregled.

Sretno.

Hvala svima

Ja sam na Drenovi.
Za Obersnel sam i ja čula lijepe i pozitivne stvari...

Kod dr.Gall nije tolika gužva?
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2009., 22:10   #212
Jel ima koja mama iskustva sa dr.Dragojević-Vučković na Trešnjevci,da malo podjelimo iskustva?Do sada mi se čini da se žena mjenja kak vjetar puše
__________________
Alfa Romeo 147
Alfa Romeo Giulietta
Victoria 08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 11:07   #213
i nama treba pomoć...
do sada smo bili u DZ Siget kod dr. Kuzle-KOvačević i bili smo skroz zadovoljni, međutim ona je otišla u mirovinu..
došla je nova dr. Greta (prezime ne znam-neko komplicirano) i apsolutno mi nije sjela....došla sam po antibiotik za malog jer su mu u Zaraznoj našli bakteriju u nosu..e sad, mi smo u Zaraznoj dobili Zinnat, međutim odmah ga je povrtio i rekli su nam u bolnici da ga niti ne forsamo...i ja lijepo kod pedice sa nalazima i po novi antibiotik, a ona mene opere ko zadnju balavicu, da nek mu dam opet Zinnat i da ako opet povrati nek dođem ujutro opet (nakon što već danima čamim kod doktora i čekam u redovima)...kažem ja da ću probati opet,al nek mi kaže koji dr. antibiotik da uzmem ako ovo ne prođe dobro, jer ne mogu opet izostati s posla i doći k njoj ( a nema niti potrebe)...da bi ona meni odgovorila-to što vi ne možete doći, to apsolutno nije moj problemma pas ti mater!!!i nek joj dovedem opet malog ( a vidjela ga je prije 2 dana i donijeli smo joj sve nalaze)..ma kam da ga opet vodim u tu zarazu-tek smo skinuli temperaturu...
ma uglavnom , ne mogu ja vama to sad dočarati -al bila je toliko bezobrazna i bahata, da sam ja na izlasku rekla ovim riječima: ne znam koju p.m. sam ja uopće dolazila....
i naravno, povratio je opet Zinnat i ja danas moram s njim k njoj...
tražim novog pedijatra na području Novog Zagreba-imate li kakvu preporuku???
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 11:45   #214
Imaš u Trnskom dr. Borčić-Basrak, sestra i ja smo bile kod nje do 18. god. i žena je bila sasvim ok. Čak si razmišljam da možda i ja malu vodim kod nje, iako smo sad na drugom kraju grada. Ne znam kakva su novija iskustva s njom...
__________________
Mamina ljubav najveća!; Mala mrva
Inica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2009., 13:30   #215
Quote:
Inica kaže: Pogledaj post
Imaš u Trnskom dr. Borčić-Basrak, sestra i ja smo bile kod nje do 18. god. i žena je bila sasvim ok. Čak si razmišljam da možda i ja malu vodim kod nje, iako smo sad na drugom kraju grada. Ne znam kakva su novija iskustva s njom...
Puno ti hvala
any5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 16:13   #216
Mi smo se preselili u N.Z. Zna li netko jesu li gužve kod dr. Barčić u Trnskom? I koji je princip primanja pacijenata? Mislim da ćemo ići kod nje...jer, u Sigetu je slobodna dr. Gunek, a vidim da nije omiljena, kod dr. Ogrizek u Dgavama se čeka po 2 sata i više.
kibo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 00:07   #217
Quote:
Parallel Universe kaže: Pogledaj post
Samo da dam svoje mišljenje o primarijus Wickerhauser. Ja sam je odabrala na preporuku patronažne (koja mi je bila divna) i zbog blizine (živimo par metara od Hirčeve). Mogu samo reći da sam više nego nezadovoljna. Nikada nije gledala malog dulje od minute, poslala nas na jednu potpuno bespotrbnu pretragu, gdje se specijalist isčuđavao zbog čega smo mi došli (a mi još više). Hvala Bogu da imamo neke obiteljske veze s doktorima, pa nas privatno prati i dr. Jovančević. Niti ne znam kako idu pregledi u 1. godini života, ali ona nas je naručila tamo oko sv. Nikole (mali sada ima 6 mjeseci), što mi se čini daleko jer znam da neki idu svaki mjesec na redovni pregled u 1. godini života. Uglavnom, jako sam razočarana pristupom (šlampavošću, brzinom, ma svime) i jedva čekam da prođe godina da je promijenim. Mislim, nisam još čula da pedijatar tako malo dijete (mjesec, dva, tri ili 6) pogleda izdaleka, malo ga presluša i pošalje van. A da ne kažem da je niš ne mogu pitat o dohrani. Samo mi je rekla: pa dajte mu i voće i povrće, ma samo nek jede. Katastrofa.
Potpisujem sve navedeno, ovo je kao da sam ja pisala svoje mišljenje o dr. Wickerhauser. Još bih dodala da mi uopće nije spomenula mogućnost kupovine cijepiva 5u1 ili 6u1, nego je sestra malome samo spičila injekciju. Kada sam kasnije saznala da se može cijepiti sa boljim cijepivom od onog od HZZO-a već je bilo kasno za bilo kakvu intervenciju.
Što god sam ju pitala, uopće me nije slušala nego mi je svaki puta ponavljala svoje 3 iste rečenice.
Mi smo isto u postupku mijenjanja pedijatra jer ako ne mogu komunicirati s njom kada je dijete zdravo kako će tek biti kada će biti bolesno?!
M&R is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 00:18   #218
aaaaaaaaaaaaaaaa i ja sam kod dr.Wickerhauser i do sad je sve bilo o.k. ali u posljednje vrijeme čujem toliko loših stvari da sam se naježila.
Mi smo do A. 10 mj.živjeli u Remetincu i tamo je išao kod katastrofa ped. Kad smo se preselili raspitala sam se i preporučili mi dr.W.i JA BILA ZADOVOLJNA...ma da sam primjetila da prebrzo pregleda grlo(nekad imam osjećaj da ga niti ne pogleda...)Jedino što je meni FAKAT super kod nje je to što ne šiba antibiotike samo tako.
vibica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 15:56   #219
kaj se tiče hirčeve... o wickerhauser nisam od nikoga čula niti jednu lijepu riječ i koliko sam skužila, baba je prastara...
mi smo kod šprem (isto hirčeva), ženska se čini malo smotana i nije mi nešto simpatična, tamo je često gužva, pa i nije uvijek super volje, (naručuje se na pregled, ali uvijek se malo čeka jer je stvarno temeljita, ne žuri se nikada),ali ne idem s njom na kavu, već pregledava moje dijete i u tom smislu je odlična pedijatrica, temeljita, dobar dijagnostičar, redovito idemo na preglede, dobijemo uputnicu za što god nam treba, sestra je predivna, koliko puta sam nešto telefonski ju gnjavila, uvijek mi je pomogla.
tako da ako možete, prebacite se kod nje.
hani-bani is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 22:48   #220
Mi smo isto kod dr Šprem i ja zasad zadovoljna (2 pregleda).Kad čitam kak gleda dr Wickerhauser vidim da je Šprem super temeljita.Pogledala je stvarno sve živo i dala uputnicu za oftalmologa za svaki slučaj (što mi je bolje nego da zanemari makar i nije strašni problem).Sestru se može sve živo pitat tak da ja pol pitanja ispitam sestru i prije nego uđemo kod dr.Uglavnom zasad ok, a pošto sam isto minutu od Hirčeve super sam zadovoljna jer mi je i blizu...
Fida is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:46.