Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.04.2009., 15:18   #1
Smile Georgijansko kamenje - 10 zapovjedi `božjih`

Na jednom od najvisih brezuljaka u okrugu Elbert, u Georgiji, stoji golemi spomenik od granita, izrezbaren u 8 razlicitih jezika. Razliciti jezik na svakoj strani granitnih ploca. Zovu ih Americki stonehendge, Georgijansko kamenje, ili Greorgijanske smjernice. Taj monument je podigao netko tko nije zelio ostaviti svoje ime, autor je nepoznat. Na 4 goleme kamene ploce koje podupiru kljucni kamen nalazi se 10 smjernica, ili 10 `zapovjedi`.



Pod broj 1 pise:
ODRZATI COVJECANSTVO ISPOD 500 MILIJUNA, U KONSTANTNOJ RAVNOTEZI S PRIRODOM.
(trebalo bi pobiti 9 od 10 ljudi na cijelom planetu da bi se to ostvarilo)
Tko su ti ljudi koji su podigli to kamenje?

Smjernica broj 2:
MUDRO VODITI REPRODUKCIJU STANOVNISTVA.
Prilicno zanimljivo zar ne? Kako ce se to mudro voditi? Zabranjivati im se da imaju djecu, poput u Kini? Hoce li se ljudi sterilizirati da bi se ostvario taj cilj?

Smjernica broj 3:
UJEDINITI COVJECANSTVO SA ZIVUCIM NOVIM JEZIKOM.
Jel to smjernica za svjetsku vladu?

Smjernica broj 4:
UPRAVLJAJ STRAST, VJERU, TRADICIJU I SVE STVARI S UMJERENIM RAZUMOM. ZASTITITI SVE NARODE I NACIJE POSTENIM ZAKONIMA I PRAVEDNIM SUDOVIMA.
Posteni zakoni i pravedni sudovi, e to stvarno zvuci zanimljivo zar ne? Jeste li ikada isli na sud protiv neke multinacionalne kompanije cija su financijska sredstva neogranicena? I bolje da niste. Herc bi vas udario od silne pravednosti i postenja. Na cijoj bi strani radije bili, kao glavni odgovorni za neku multinacionalnu kompaniju, ili kao obican covjek kojeg ta kompanija tuzi, ili vi tuzite njih?

Smjernica broj 5:
NEKA SVE NACIJE VLADAJU NA UNUTRASNJEM PLANU, RJESAVAJUCI VANJSKE PREPIRKE NA SVJETSKOM SUDU.
Hmmm.. treba svjetska vlada kako bi imali svjetski sud, zar ne? Mozda oni zele svjetsku vladu?

Smjernica broj 6:
IZBJEGAVAJ SITNICAVE ZAKONE I BESKORISNE SLUZBENIKE.
Ovo je zanimljivo. Kad dobim poziv na sud, izbjegavat cu te beskorisne sluzbenike, ili kad me murjak pozeli zaustaviti pa cu mu samo odmahnut rukom da me taj beskorisnik ne smeta. Ili kad cu htjeti gradevinsku dozvolu pa odlucim ne imat posla s beskorisnim sluzbenicima, nego cu samo napravit sto zelim.

Smjernica broj 7:
BALANSIRATI OSOBNA PRAVA S DRUSTVENIM DUZNOSTIMA.
E od ovog mi se dize kosa na glavi. Balansirati osobna prava znaci da ce drugi za mene odrediti koja su moja prava, takoder i nametnut ce mi drustvene duznosti. To imamo vec i sada, no ako to vama ne smrdi na robovlasnistvo mozda bi trebali ispuhati nos. Gdje je tu sloboda pojedinca? Balansirati osobna prava, no hajde, razmislite o tome. Hmmm borg kolektiv: You will be assimilated! Resistance is futile. Prodaju vam kolektiv u kojem vi kao pojedinac niste vazni. Trebate raditi, davati i ciniti sve za kolektiv.

Smjernica broj 8:
CIJENI ISTINU, LJEPOTU, LJUBAV TRAZECI SKLAD S BESKONACNIM.
Nije li to prekrasno i prilicno apstraktno. To je kao onaj poznati Obamin slogan: ZAJEDNO MOZEMO.

I smjernica jednako provokantna kao i ona prva:
NEMOJ BITI RAK NA ZEMLJI, OSTAVI MJESTA ZA PRIRODU
Pa koliko psihopat moras biti da tako razmisljas o ljudima i jos imas dovoljno para da napravis granitne ploce u kojima pozivas na ubijanje nekoliko milijardi ljudi? Da! Vi ste losi! Vi ste RAK NA ZEMLJI! Nemojte bit rak na zemlji, budite jedan od 500 milijuna, dio kolektiva.

Dode vam da se zapitate pa tko je napravio to granitno kamenje i isklesao ovo na 8 jezika? Pa.. nisu htjeli ostaviti ime. Nije kao da je to postavila Udruga granita, Muslimani zapadne Nigerije ili Africki masoni.. ili Britanski ljubitelji funte. Nop, nisu ostavili ime.

Sta vi mislite tko je napravio ta pravila, i da li ta pravila na neki nacin mogu zaista utjecati na svijet u kojem zivimo? Smatrate li ta pravila dobrima? Ne gledajte jedno po jedno, nego kao cjelinu, jel ovo dobro ili ne?
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 16:33   #2
Quote:
gocat kaže: Pogledaj post
Na jednom od najvisih brezuljaka u okrugu Elbert, u Georgiji, stoji golemi spomenik od granita, izrezbaren u 8 razlicitih jezika. Razliciti jezik na svakoj strani granitnih ploca. Zovu ih Americki stonehendge, Georgijansko kamenje, ili Greorgijanske smjernice. Taj monument je podigao netko tko nije zelio ostaviti svoje ime, autor je nepoznat. Na 4 goleme kamene ploce koje podupiru kljucni kamen nalazi se 10 smjernica, ili 10 `zapovjedi`.



Pod broj 1 pise:
ODRZATI COVJECANSTVO ISPOD 500 MILIJUNA, U KONSTANTNOJ RAVNOTEZI S PRIRODOM.
(trebalo bi pobiti 9 od 10 ljudi na cijelom planetu da bi se to ostvarilo)
Tko su ti ljudi koji su podigli to kamenje?

Smjernica broj 2:
MUDRO VODITI REPRODUKCIJU STANOVNISTVA.
Prilicno zanimljivo zar ne? Kako ce se to mudro voditi? Zabranjivati im se da imaju djecu, poput u Kini? Hoce li se ljudi sterilizirati da bi se ostvario taj cilj?

Smjernica broj 3:
UJEDINITI COVJECANSTVO SA ZIVUCIM NOVIM JEZIKOM.
Jel to smjernica za svjetsku vladu?

Smjernica broj 4:
UPRAVLJAJ STRAST, VJERU, TRADICIJU I SVE STVARI S UMJERENIM RAZUMOM. ZASTITITI SVE NARODE I NACIJE POSTENIM ZAKONIMA I PRAVEDNIM SUDOVIMA.
Posteni zakoni i pravedni sudovi, e to stvarno zvuci zanimljivo zar ne? Jeste li ikada isli na sud protiv neke multinacionalne kompanije cija su financijska sredstva neogranicena? I bolje da niste. Herc bi vas udario od silne pravednosti i postenja. Na cijoj bi strani radije bili, kao glavni odgovorni za neku multinacionalnu kompaniju, ili kao obican covjek kojeg ta kompanija tuzi, ili vi tuzite njih?

Smjernica broj 5:
NEKA SVE NACIJE VLADAJU NA UNUTRASNJEM PLANU, RJESAVAJUCI VANJSKE PREPIRKE NA SVJETSKOM SUDU.
Hmmm.. treba svjetska vlada kako bi imali svjetski sud, zar ne? Mozda oni zele svjetsku vladu?

Smjernica broj 6:
IZBJEGAVAJ SITNICAVE ZAKONE I BESKORISNE SLUZBENIKE.
Ovo je zanimljivo. Kad dobim poziv na sud, izbjegavat cu te beskorisne sluzbenike, ili kad me murjak pozeli zaustaviti pa cu mu samo odmahnut rukom da me taj beskorisnik ne smeta. Ili kad cu htjeti gradevinsku dozvolu pa odlucim ne imat posla s beskorisnim sluzbenicima, nego cu samo napravit sto zelim.

Smjernica broj 7:
BALANSIRATI OSOBNA PRAVA S DRUSTVENIM DUZNOSTIMA.
E od ovog mi se dize kosa na glavi. Balansirati osobna prava znaci da ce drugi za mene odrediti koja su moja prava, takoder i nametnut ce mi drustvene duznosti. To imamo vec i sada, no ako to vama ne smrdi na robovlasnistvo mozda bi trebali ispuhati nos. Gdje je tu sloboda pojedinca? Balansirati osobna prava, no hajde, razmislite o tome. Hmmm borg kolektiv: You will be assimilated! Resistance is futile. Prodaju vam kolektiv u kojem vi kao pojedinac niste vazni. Trebate raditi, davati i ciniti sve za kolektiv.

Smjernica broj 8:
CIJENI ISTINU, LJEPOTU, LJUBAV TRAZECI SKLAD S BESKONACNIM.
Nije li to prekrasno i prilicno apstraktno. To je kao onaj poznati Obamin slogan: ZAJEDNO MOZEMO.

I smjernica jednako provokantna kao i ona prva:
NEMOJ BITI RAK NA ZEMLJI, OSTAVI MJESTA ZA PRIRODU
Pa koliko psihopat moras biti da tako razmisljas o ljudima i jos imas dovoljno para da napravis granitne ploce u kojima pozivas na ubijanje nekoliko milijardi ljudi? Da! Vi ste losi! Vi ste RAK NA ZEMLJI! Nemojte bit rak na zemlji, budite jedan od 500 milijuna, dio kolektiva.

Dode vam da se zapitate pa tko je napravio to granitno kamenje i isklesao ovo na 8 jezika? Pa.. nisu htjeli ostaviti ime. Nije kao da je to postavila Udruga granita, Muslimani zapadne Nigerije ili Africki masoni.. ili Britanski ljubitelji funte. Nop, nisu ostavili ime.

Sta vi mislite tko je napravio ta pravila, i da li ta pravila na neki nacin mogu zaista utjecati na svijet u kojem zivimo? Smatrate li ta pravila dobrima? Ne gledajte jedno po jedno, nego kao cjelinu, jel ovo dobro ili ne?
Ne razmisljam jedno po jedno..ali jedno povlaci drugo,trece itd..Kako bi moglo biti dobro nesto di ima mjesta samo za 500 milijuna ljudi...di se prakticki poziva na ubijanje,kako si i sam rekao..Inace vrlo zanimljiva tema.Pa jer nema bas nikakvih informacija tko bi to mogao napisati,barem neka nagadjanja itd??
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 17:02   #3
E upravo zbog toga sto se ne zna tko je to napravio, meni je jedan poprilican dokaz da teorije zavjere itekako postoje, i da su u granitu isklesane kao u spomeniku.

U 20om stoljecu da se moze napraviti jedan.. spomenik.. a da se apsolutno zataska sve zivo oko onih koji su ga napravili. Pa i ja bi anonimno napravio spomenik gdje bi napisao svasta, no normalno je svakom covjeku da je to nemoguce. Nemoguce obicnim ljudima no ne i eliti koja je iznad zakona.

1980 godine taj `americki stonehendge` je postavljen.
1979 u ured Elberton Granite Finishing Company je dosao stranac koji je najavio da zeli napraviti spomenik koji ce poslati poruku covjecanstvu. Predstavio se kao R. C. Christian, no ubrzo se doznalo kako to nije pravo ime, i da uopce ne postoji.

Rekao je kako je predstavnik grupe ljudi koji zele ponuditi covjecanstvu smjernice zivljenja, no jos do danasnjeg dana nije poznato tko je R. C. Christian, niti koga je on to predstavljao. Poznato je jos da se ovaj `spomenik` americki stonehendge, koristi u okultnim ceremonijama jos dan danas.
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 17:28   #4
Quote:
gocat kaže: Pogledaj post
E upravo zbog toga sto se ne zna tko je to napravio, meni je jedan poprilican dokaz da teorije zavjere itekako postoje, i da su u granitu isklesane kao u spomeniku.

U 20om stoljecu da se moze napraviti jedan.. spomenik.. a da se apsolutno zataska sve zivo oko onih koji su ga napravili. Pa i ja bi anonimno napravio spomenik gdje bi napisao svasta, no normalno je svakom covjeku da je to nemoguce. Nemoguce obicnim ljudima no ne i eliti koja je iznad zakona.

1980 godine taj `americki stonehendge` je postavljen.
1979 u ured Elberton Granite Finishing Company je dosao stranac koji je najavio da zeli napraviti spomenik koji ce poslati poruku covjecanstvu. Predstavio se kao R. C. Christian, no ubrzo se doznalo kako to nije pravo ime, i da uopce ne postoji.

Rekao je kako je predstavnik grupe ljudi koji zele ponuditi covjecanstvu smjernice zivljenja, no jos do danasnjeg dana nije poznato tko je R. C. Christian, niti koga je on to predstavljao. Poznato je jos da se ovaj `spomenik` americki stonehendge, koristi u okultnim ceremonijama jos dan danas.
Vidis..bas intrigira to...ovo je jako zanimljiva prica
Alex84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 18:26   #5
Da sad ne duzim, mnogo o toga kako postici ciljeve s tog kamenja mozes naci u Codexu Alimentariusu. To je odlicna metoda koja provjereno moze smanjiti populaciju na ispod pola milijarde, a i onda odrzavati to stanje. Jasno, mnogi misle kako se radi o teoriji zavjere, ja osobno mislim kako se radi o zavjeri.
Alan_SP is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 18:31   #6
je slazem se, codex alimentarius je ogromna prijetnja, i ne samo prijetnja, vec se toliko rashuktao da je doslovno pravi neprijatelj u svakom smislu rijeci, osim u fizickom, opipljivom. mislio sam obraditi tu temu, no malo je slozenija, pa vjerojatno ne budem.

moze se reci da su georgijanske smjernice ideja i putokaz, a codex alimentarius je skup pravila koje ga doslovno pretvaraju u stvarnost.
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 00:56   #7
na kraju uvodnog posta ti (gocat) kažeš ne gledajte jedno po jedno i tražiš izjašnjavanje," jeli ovo dobro ili ne".to je ogromno pojednostavljivanje stvari,nisi postavio pitanje tipa jel vam dobar big mac,pa ću ja ipak krenuti od prve dvije smjernice.
umjesto odgovora,evo nekih činjenica: početkom 16 stoljeća bilo je oko 450 milijuna ljudi tj svjetskog stanovništva,oko prve polovice 19 stoljeća- 1830-e ono je brojalo oko 1 milijardu ,do 1930-e broj svjetskog stanovništva se udvostručio i došao do 2 milijarde ljudi,u razdoblju od 1930-1975 novo udvostručenje i već nas je 4 milijarde ,2000 godine 6 milijardi,danas otprilike 6,7 milijardi a procjena UN-a je da će brojka od 7 milijardi biti dostignuta prije 2012 godine.
kako ovaj dramatičan porast svjetskog stanovništva,primjera radi početkom 20 stoljeća bilo je 1,6 milijardi ljudi a početkom 21 stoljeća gore spomenutih 6 milijardi djeluje na Zemlju,pretjerano eksploatiranje prirodnih dobara,uništavanje ekosustava,nestajanje prirodne i biološke raznolikosti,čovjek doista postaje rak ove planete koji uništava druge biljne i životinjske vrste i samu planetu Zemlju,sječe šuma i posljedične erozije i poplavljivanje,velike suše,onečišćavanje voda,naprosto sve se pretjerano i bjesomučno eksploatira na ovom divnom planetu koji ima vlastite prirodne mehanizme održivosti, ali mi mu niti pišljivog boba,niti pola postotka ne uzvraćamo što nas trpi ovakve nesavršene.Ako netko misli da se ovakav porast ljudi može događati unedogled bez posljedica taj baš i nije pametan,zapravo licemjeran je i glup ili ne želi vidjeti istinu i neka se osvrne na sliku današnjeg svijeta i proba zamisliti situaciju za 50-ak ili 100 godina,ova tema igra jaku veliku ulogu u toj slici.ako se nešto ne promijeni po pitanju broja svjetskog stanovništva dogodit će se(ili se već događa) sumrak civilizacije odnosno civilizacije neće biti .



__________________
From above it is not bright
From below it is not dark

Zadnje uređivanje Leon 23 : 03.04.2009. at 01:34.
Leon 23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 02:18   #8
hehe... zanimljiva su ovo vremena, pa je na planeti lagani gužvanjac
__________________
Čuda ne postoje.
Postoji samo ljudsko neznanje.
Precious X is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 10:28   #9
A jel taj spomenik uopće postoji u prezentiranom obliku? Prikazana je slika nečega što izgleda ko ostatci porušenih zidova i netko tvrdi da tamo nešto piše samo se ne vidi da išta piše, pogotovo ne što. Autor uvodnika je isto tako mogao napisati da je tamo ispisana saga o Ivici i Marici na 88 jezika za druga Tita i svi bi popušili teoriju komunističke zavjere s ljudskim likom i slobodnim granicama za gastarbajtere. Prikaži tekst, prikaži katastarsku kartu terena i izvadak iz zemljišnih knjiga iz kojih se vidi vlasnik zemlje. Na temelju toga se lakim računom dođe i do onog tko je to napravio jer je teško pretpostaviti da netko diže spomenik na tuđem tlu bez suglasnosti i znanja vlasnika. Ako je vlasnik zemlje država onda u arhivu mora postojati dokumentacija o investitorima i izvođačima radova. Nikakva misterija samo bi američki autori morali malo potegnuti i na kraju srušiti vlastiti mit o tajnoj tajni na javnom mjestu.
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 11:14   #10
mukotrpak, sve ti pise al ne citas. sto god te zanima mozes sam potrazit, pa i gledat u ta slova na tom `spomeniku` da se uvjeris da pise doista tako od rjeci do rijeci, i to na 8 jezika.

kud srece da pise o ivici i marici, svejedno, autor nije poznat.
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 12:13   #11
Quote:
gocat kaže: Pogledaj post
mukotrpak, sve ti pise al ne citas. sto god te zanima mozes sam potrazit, pa i gledat u ta slova na tom `spomeniku` da se uvjeris da pise doista tako od rjeci do rijeci, i to na 8 jezika.

kud srece da pise o ivici i marici, svejedno, autor nije poznat.
Da prostiš, gledam al ne vidim nikakva pismena upisana na spomeniku. Imamo samo vjeru na riječ da tamo piše što je napisano pa još i na osam jezika.
Autor mora biti poznat i može ga se naći kako napisah. Pa nije valjda monolit iz 2001.
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 12:18   #12
Quote:
gocat kaže: Pogledaj post
E upravo zbog toga sto se ne zna tko je to napravio, meni je jedan poprilican dokaz da teorije zavjere itekako postoje, i da su u granitu isklesane kao u spomeniku.

U 20om stoljecu da se moze napraviti jedan.. spomenik.. a da se apsolutno zataska sve zivo oko onih koji su ga napravili. Pa i ja bi anonimno napravio spomenik gdje bi napisao svasta, no normalno je svakom covjeku da je to nemoguce. Nemoguce obicnim ljudima no ne i eliti koja je iznad zakona.

1980 godine taj `americki stonehendge` je postavljen.
1979 u ured Elberton Granite Finishing Company je dosao stranac koji je najavio da zeli napraviti spomenik koji ce poslati poruku covjecanstvu. Predstavio se kao R. C. Christian, no ubrzo se doznalo kako to nije pravo ime, i da uopce ne postoji.

Rekao je kako je predstavnik grupe ljudi koji zele ponuditi covjecanstvu smjernice zivljenja, no jos do danasnjeg dana nije poznato tko je R. C. Christian, niti koga je on to predstavljao. Poznato je jos da se ovaj `spomenik` americki stonehendge, koristi u okultnim ceremonijama jos dan danas.
Možda je R.C. Christian upravo to. Dotični je morao ishoditi dozvole za postavljanje. Ako se stane sa potragom na razini kamenorezaca onda je to dobra potraga.
I Klek je korišten za okultne ceremonije pa šta. Okultisti ceremonijaju gdje stignu.
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 12:20   #13
Mukotrpak odi na wikipediu. (http://en.wikipedia.org/wiki/Georgia_Guidestones) Tamo su slike uvećane i vidi se da je napisano sve što je tu navedeno.
__________________
People are like stained- glass windows. They sparkle and shine when the sun is out, but when the darkness sets in, their true beauty is revealed only if there is a light from within~Elizabeth Kubler Ross
Lilyrose is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2009., 12:25   #14
Quote:
mukotrpak kaže: Pogledaj post
Da prostiš, gledam al ne vidim nikakva pismena upisana na spomeniku. Imamo samo vjeru na riječ da tamo piše što je napisano pa još i na osam jezika.
Autor mora biti poznat i može ga se naći kako napisah. Pa nije valjda monolit iz 2001.
pa zasto da ti dopustim da ostanes lijen i ignorantan i da mi vjerujes. imas dovoljno informacija da pronades taj spomenik i sam, i da pogledas sto uistinu pise gore. zaista ne znam cemu trosis energiju da dokazes da to ne postoji, umjesto da se malo potrudis i uvjeris da ono zaista pise.

ne dam ti linkove, nadi ih sam uvjeri se. ne budi dijete, jednostavno zasuci rukave i odradi svoju zadacu.
gocat is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 03:33   #15
Gledao sam sinoc stravican dokumentarac. S obzirom da sam bio u polusnu ne mogu se sjetiti naslova, no u njemu su o klimatskim promjenama govorili Suzuki i svita njegovih znanstvenika te nekoliko slavnih, medju njima i DiCapro. Uglavnom, rijec je bila ne samo o klimatskim promjenama nego o utjecaju covjeka na ekosustav i slicno - uglavnom se slazem da treba smanjiti ovisnost o fosilnim gorivima i pripaziti na okolis, ali ono sto me je uzasnula je teza da su ljudi virus u tkivu ovog planeta i da svojim razmnozavanjem i djelovanjem neminovno dovode planet u propast. Sugeriraju da bez fosilnih goriva planet moze odrzati tek izmedju pet stotina milijuna i milijarde ljudi. Ne sugeriraju sto treba uciniti ne bi li se populacija smanjila na taj broj, ali stravicnim i augumentiranim prikazom covjekova djelovanja programiraju ovce da vjeruju i prihvacaju cinjenicu da je to bas tako. Ti ljudi koji na ovaj nacin propagiraju svoju mrznju prema covjecanstvu trebaju pod svaku cijenu biti zaustavljeni - ekofasizam je rodjen i kada bude povoljan trenutak ne sumnjam da se neki virus nece oteti kontroli...you know...
__________________
Gdje ima volje, ima i nacina :-)
XeiX is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 09:50   #16
Quote:
XeiX kaže: Pogledaj post
Ne sugeriraju sto treba uciniti ne bi li se populacija smanjila na taj broj, ali stravicnim i augumentiranim prikazom covjekova djelovanja programiraju ovce da vjeruju i prihvacaju cinjenicu da je to bas tako. Ti ljudi koji na ovaj nacin propagiraju svoju mrznju prema covjecanstvu trebaju pod svaku cijenu biti zaustavljeni - ekofasizam je rodjen i kada bude povoljan trenutak ne sumnjam da se neki virus nece oteti kontroli...you know...
Pa takvi su najgori, svojom "poznatošću" utječu na umove onih koji su skloni biti izmanipulirani, te će se okrenut na nas. Zdrave, radišne, inteligentne. Zaptravo nas uništava naša ljudskost, jer bez nje odavno bismo ih se riješili i krenuli putem darwinizma tj. najjači opstaju.
__________________
Dobrovoljno bannan for good.
Aryan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2009., 14:35   #17
Quote:
Leon 23 kaže: Pogledaj post



he he...ovo je dokaz da velik dio covjecanstva ima zivotinjsku svijest.
__________________
endless
luiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 17:37   #18
Quote:
gocat kaže: Pogledaj post
Na jednom od najvisih brezuljaka u okrugu Elbert, u Georgiji, stoji golemi spomenik od granita, izrezbaren u 8 razlicitih jezika. Razliciti jezik na svakoj strani granitnih ploca. Zovu ih Americki stonehendge, Georgijansko kamenje, ili Greorgijanske smjernice. Taj monument je podigao netko tko nije zelio ostaviti svoje ime, autor je nepoznat. Na 4 goleme kamene ploce koje podupiru kljucni kamen nalazi se 10 smjernica, ili 10 `zapovjedi`.



Pod broj 1 pise:
ODRZATI COVJECANSTVO ISPOD 500 MILIJUNA, U KONSTANTNOJ RAVNOTEZI S PRIRODOM.
(trebalo bi pobiti 9 od 10 ljudi na cijelom planetu da bi se to ostvarilo)
Tko su ti ljudi koji su podigli to kamenje?

Smjernica broj 2:
MUDRO VODITI REPRODUKCIJU STANOVNISTVA.
Prilicno zanimljivo zar ne? Kako ce se to mudro voditi? Zabranjivati im se da imaju djecu, poput u Kini? Hoce li se ljudi sterilizirati da bi se ostvario taj cilj?

Smjernica broj 3:
UJEDINITI COVJECANSTVO SA ZIVUCIM NOVIM JEZIKOM.
Jel to smjernica za svjetsku vladu?

Smjernica broj 4:
UPRAVLJAJ STRAST, VJERU, TRADICIJU I SVE STVARI S UMJERENIM RAZUMOM. ZASTITITI SVE NARODE I NACIJE POSTENIM ZAKONIMA I PRAVEDNIM SUDOVIMA.
Posteni zakoni i pravedni sudovi, e to stvarno zvuci zanimljivo zar ne? Jeste li ikada isli na sud protiv neke multinacionalne kompanije cija su financijska sredstva neogranicena? I bolje da niste. Herc bi vas udario od silne pravednosti i postenja. Na cijoj bi strani radije bili, kao glavni odgovorni za neku multinacionalnu kompaniju, ili kao obican covjek kojeg ta kompanija tuzi, ili vi tuzite njih?

Smjernica broj 5:
NEKA SVE NACIJE VLADAJU NA UNUTRASNJEM PLANU, RJESAVAJUCI VANJSKE PREPIRKE NA SVJETSKOM SUDU.
Hmmm.. treba svjetska vlada kako bi imali svjetski sud, zar ne? Mozda oni zele svjetsku vladu?

Smjernica broj 6:
IZBJEGAVAJ SITNICAVE ZAKONE I BESKORISNE SLUZBENIKE.
Ovo je zanimljivo. Kad dobim poziv na sud, izbjegavat cu te beskorisne sluzbenike, ili kad me murjak pozeli zaustaviti pa cu mu samo odmahnut rukom da me taj beskorisnik ne smeta. Ili kad cu htjeti gradevinsku dozvolu pa odlucim ne imat posla s beskorisnim sluzbenicima, nego cu samo napravit sto zelim.

Smjernica broj 7:
BALANSIRATI OSOBNA PRAVA S DRUSTVENIM DUZNOSTIMA.
E od ovog mi se dize kosa na glavi. Balansirati osobna prava znaci da ce drugi za mene odrediti koja su moja prava, takoder i nametnut ce mi drustvene duznosti. To imamo vec i sada, no ako to vama ne smrdi na robovlasnistvo mozda bi trebali ispuhati nos. Gdje je tu sloboda pojedinca? Balansirati osobna prava, no hajde, razmislite o tome. Hmmm borg kolektiv: You will be assimilated! Resistance is futile. Prodaju vam kolektiv u kojem vi kao pojedinac niste vazni. Trebate raditi, davati i ciniti sve za kolektiv.

Smjernica broj 8:
CIJENI ISTINU, LJEPOTU, LJUBAV TRAZECI SKLAD S BESKONACNIM.
Nije li to prekrasno i prilicno apstraktno. To je kao onaj poznati Obamin slogan: ZAJEDNO MOZEMO.

I smjernica jednako provokantna kao i ona prva:
NEMOJ BITI RAK NA ZEMLJI, OSTAVI MJESTA ZA PRIRODU
Pa koliko psihopat moras biti da tako razmisljas o ljudima i jos imas dovoljno para da napravis granitne ploce u kojima pozivas na ubijanje nekoliko milijardi ljudi? Da! Vi ste losi! Vi ste RAK NA ZEMLJI! Nemojte bit rak na zemlji, budite jedan od 500 milijuna, dio kolektiva.

Dode vam da se zapitate pa tko je napravio to granitno kamenje i isklesao ovo na 8 jezika? Pa.. nisu htjeli ostaviti ime. Nije kao da je to postavila Udruga granita, Muslimani zapadne Nigerije ili Africki masoni.. ili Britanski ljubitelji funte. Nop, nisu ostavili ime.

Sta vi mislite tko je napravio ta pravila, i da li ta pravila na neki nacin mogu zaista utjecati na svijet u kojem zivimo? Smatrate li ta pravila dobrima? Ne gledajte jedno po jedno, nego kao cjelinu, jel ovo dobro ili ne?

PIŠE DA MI JE PORUKA PREKRATKA DA SE UPIŠE PA EVOFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
ubisoft005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 17:54   #19
Na jednom od najvisih brezuljaka u okrugu Elbert, u Georgiji, stoji golemi spomenik od granita, izrezbaren u 8 razlicitih jezika. Razliciti jezik na svakoj strani granitnih ploca. Zovu ih Americki stonehendge, Georgijansko kamenje, ili Greorgijanske smjernice. Taj monument je podigao netko tko nije zelio ostaviti svoje ime, autor je nepoznat. Na 4 goleme kamene ploce koje podupiru kljucni kamen nalazi se 10 smjernica, ili 10 `zapovjedi`.

MA ZNA SE TKO JE , EKIPA OD NOVOG SVJETSKOG PORETKA. (EUROPSKA UNIJA...KAO STUPNJEVI USPOSTAVLJANJA NOVE SV. VLASTI). NEDAVNO SAM GLEDALA FILM, V KAO VENDETTA, TAKO NEKAKO, FILM SE BLIJEDA SLIKA PAKLA KOJI OVI SMJERAJU. SNIMLJEN JE 2005. DA JE DANAS SNIMLJEN BIO BI DRASTIČNO JAČI.OVA EKIPA JE ZA PAKAO. ALI ŠTO OČEKIVATI OD VLADAJUĆIH ANONIMACA.[/I][/I]

Pod broj 1 pise:
ODRZATI COVJECANSTVO ISPOD 500 MILIJUNA, U KONSTANTNOJ RAVNOTEZI S PRIRODOM.
(trebalo bi pobiti 9 od 10 ljudi na cijelom planetu da bi se to ostvarilo)
Tko su ti ljudi koji su podigli to kamenje?


FRKA IH JE LJUDI, JER SU ONI SAMI MANJINA. BEZBOŽNI SU PA NEMAJU ZDRAVU NADU I VJERU. I MORAJU SVE SAMI KONTROLIRATI, A OVOGA IH JE FRKA.

Smjernica broj 2:
MUDRO VODITI REPRODUKCIJU STANOVNISTVA.
Prilicno zanimljivo zar ne? Kako ce se to mudro voditi? Zabranjivati im se da imaju djecu, poput u Kini? Hoce li se ljudi sterilizirati da bi se ostvario taj cilj?

OVI SU PAKLENIJI. PRIJE ĆE POSTOJATI PRIVILEGIRANI I ONI KOJI SE MORAJU UMNOŽAVATI ZBOG RADNE SNAGE. IMAJU VEĆ ZGRAĐENE RADNE KAMPOVE ZA OVAKVE, KAO I PRIJEVOZ - VLAKOVE SA LANCIMA ZA LJUDE. A I PITANJE JE KAKVOG STANOVNIŠTVA, OVI VEĆ DAVNO EKSPERIMENTIRAJU NEDOZVOLJENO I PROTUZAKONITO SA LJUDIMA I ŽIVOTINJAMA, A OPTUŽUJU IH ZA JOŠ I DRUGE INŽINJERINGE

Smjernica broj 3:
UJEDINITI COVJECANSTVO SA ZIVUCIM NOVIM JEZIKOM.
Jel to smjernica za svjetsku vladu?

UN JE KLJUČNA STVAR. ESPERANTO JE VEĆ DAVNO DONESEN KAO SVJETSKI JEZIK. OPTUŽUJU IH ZA MANIPULACIJE SVIM I SVAČIM. VIDJELI SMO U BOSNI KOLIKO SE ZAISTA TRUDE ZA ONO ŠTO GOVORE DA RADE, ZA ŠTO SU PLAĆENI. POANTA JE ZATRTI KULTURU NARODA, ŠTO TRENUTNO RADE SA RASPODJELOM TERITORIJA DRŽAVA.

Smjernica broj 4:
UPRAVLJAJ STRAST, VJERU, TRADICIJU I SVE STVARI S UMJERENIM RAZUMOM. ZASTITITI SVE NARODE I NACIJE POSTENIM ZAKONIMA I PRAVEDNIM SUDOVIMA.
Posteni zakoni i pravedni sudovi, e to stvarno zvuci zanimljivo zar ne? Jeste li ikada isli na sud protiv neke multinacionalne kompanije cija su financijska sredstva neogranicena? I bolje da niste. Herc bi vas udario od silne pravednosti i postenja. Na cijoj bi strani radije bili, kao glavni odgovorni za neku multinacionalnu kompaniju, ili kao obican covjek kojeg ta kompanija tuzi, ili vi tuzite njih?
OVO JE DOBRO OBJAŠNJENO U KNJIZI PROTOKOLI SIONSKIH MUDRACA, IMA JE NA GALAKSIJA.COM TU JE OPISANA NJIHOVA STRATEGIJA I PLAN.

RADI SE O TUMAČENJU ZAKONA. TO SU DEMONSKI VIRTUOZI I TE ZAKONE SU SASTAVILI DA IH IZOBLIČUJU KROZ INTERPRETACIJE. JASNO OBRAZOVANJE JE U NJIHOVIM RUKAMA, A TAKO ĆE I BITI, S TIM DA ONI SAMI IMAJU PARALELNO OBRAZOVANJE, ODNOSNO LEKCIJE KAKO VLADATI SVIJETOM. HRVATSKA JE DOBILA UPOZORENJA DA PROVJERI DONJE STAVKE KOJE SU DODANE ZAKONIMA, JER SE RADI O "SITNICAMA" KOJE SU OPASNE. TAKVA IM JE LOGIKA. JASNO, VLADA JE IZIGRALA GRAĐANE ZATEŽUĆI SA VREMENOM TJ. NISU NIŠTA RADILI. SADA SE ZAKONI DONOSE KAO PO TRACI. UOPĆE SE NE ČITAJU, NITI IMA VREMENA Z AODRADU I PROVJERU, SAMO PRIHVAĆAJU.
.



Smjernica broj 5:
NEKA SVE NACIJE VLADAJU NA UNUTRASNJEM PLANU, RJESAVAJUCI VANJSKE PREPIRKE NA SVJETSKOM SUDU.
Hmmm.. treba svjetska vlada kako bi imali svjetski sud, zar ne? Mozda oni zele svjetsku vladu?

JASNO, INTERNE STVARI IH TOLIKO NE INTERESIRAJU, A VANJSKIM SUDOM IMAJU VLAST NAD ZEMLJOM. ALI JE OVO PRIJEVARA. ENGLESKA 70 I VIŠE POSTO ZAKONA SADA MORA PRIHVAĆATI IZ EUROPE, A ONE KOJE SAMA DONESE, ONE NEVAŽNE, MOGU OPSTATI SAMO AKO SE NE KOSE SA OVIM IZVANA. S TIM DA SE UKIDA PRAVO NA VETO, ODNOSNO ŽALBU I DORADU VANJSKOG ZAKONA, SA KOJIM PRAVOM JE U POČETKU IGRA ZAPOČELA.



Smjernica broj 6:

nISU TO NIKAKVE SMJERNICE, TO JE TVRDI ZAKON KOJIM SE IDE. ZAKON BEZ MILOSTI I PRAVO NA ŽALBU, IZ EUROPE NAM VEĆ TO DAVNO PORUČUJU. SAMO OVO JOŠ NIJE DOŠLO DO TOGA STUPNJA U REALIZACIJI. IDE SE MIC PO MIC.
IZBJEGAVAJ SITNICAVE ZAKONE I BESKORISNE SLUZBENIKE.
Ovo je zanimljivo. Kad dobim poziv na sud, izbjegavat cu te beskorisne sluzbenike, ili kad me murjak pozeli zaustaviti pa cu mu samo odmahnut rukom da me taj beskorisnik ne smeta. Ili kad cu htjeti gradevinsku dozvolu pa odlucim ne imat posla s beskorisnim sluzbenicima, nego cu samo napravit sto zelim.

Smjernica broj 7:
BALANSIRATI OSOBNA PRAVA S DRUSTVENIM DUZNOSTIMA.
E od ovog mi se dize kosa na glavi. Balansirati osobna prava znaci da ce drugi za mene odrediti koja su moja prava, takoder i nametnut ce mi drustvene duznosti. To imamo vec i sada, no ako to vama ne smrdi na robovlasnistvo mozda bi trebali ispuhati nos. Gdje je tu sloboda pojedinca? Balansirati osobna prava, no hajde, razmislite o tome. Hmmm borg kolektiv: You will be assimilated! Resistance is futile. Prodaju vam kolektiv u kojem vi kao pojedinac niste vazni. Trebate raditi, davati i ciniti sve za kolektiv.

JASNO, OVO JE STVAR INTERPRETACIJE VLADAJUĆIH. VLAST PRVO UTJEČE NA PSIHOLOGIJU. sMATRAT ĆE SE NORMALNO ONO ŠTO JE LUDO. PRAVNI TERMNI I PRAVA ĆE BITI PRILAGOĐENA TOME I UGLAĐENA U LOGIKU LUDILA. TO JE UOBIČAJAN POSTUPAK U DIKTATURI, SAMO ŠTO OVAKVA KOJA DOLAZI JOŠ NIJE POSTOJALA


DALJE,

O POJEDNOSTAVNJIVANJU BIROKRACIJE:

RADI SE O CENTRALIZACIJI VLASTI. VEĆI ZAKONI, BITNIJI ZAKONI, MANJA GRUPA LJUDI ODLUČUJE. TVRDI ZAKON, BIROKRATSKIJI POSTUPAK. NEMOGUĆNOST ŽALBE, JEDNOSTAVNIJI PRAVNI SUSTAV...S TIM DA OVI SLUŽBENICI SU KAO SLUŽBENICI U HR. NE RAZMIŠLJAJU SAMO TVRDO ČUVAJU SVOJU POZICIJU I FUNKCIONIRAJU KAO ROBOTI. TO JE ZAPRAVO INSTRUMENT ZA ŽRTVOVANJE LJUDI. NJIMA U OVOM PORETKU NE DAJE SE NIKAKVA VLAST I NE MOŽE BITI KORUPCIJE SKORO NIKAKO, JER JE SVE KOMPJUTERIZIRANO I JASNO ZBOG JEDNOSTAVNOSTI POSTUPKA, ODNOSNO TVRDIH ZAKONA BEZ MILOSTI.



Smjernica broj 8:
CIJENI ISTINU, LJEPOTU, LJUBAV TRAZECI SKLAD S BESKONACNIM.
Nije li to prekrasno i prilicno apstraktno. To je kao onaj poznati Obamin slogan: ZAJEDNO MOZEMO.

ČITAJ: NJIHOVU ISTINU, NJIHOV DUH LJEPOTE, SJETI SE KOMUNIZMA U HRV, NACIZMA, NJIHOVA DEFINICIJA LJEPOTE NAS SADA STRAŠI U ARHITEKTURI...
LJUBAV MNOGI SVODE NA DA NE KAŽEM ŠTO. KAŽEM TERMINOLOGIJA I POIMANJE ĆE BITI U SKLADU SA POLITIČKIM CLJEVIMA.
I ONDA JE "SVE " DOPUŠTENO.
I



I smjernica jednako provokantna kao i ona prva:
NEMOJ BITI RAK NA ZEMLJI, OSTAVI MJESTA ZA PRIRODU
Pa koliko psihopat moras biti da tako razmisljas o ljudima i jos imas dovoljno para da napravis granitne ploce u kojima pozivas na ubijanje nekoliko milijardi ljudi? Da! Vi ste losi! Vi ste RAK NA ZEMLJI! Nemojte bit rak na zemlji, budite jedan od 500 milijuna, dio kolektiva.

JASNO, I NJIMA VISI MAČ NAD GLAVOM OD ODREĐENIH ZALA. OVI SE PRAVE BOGOVI, ALI TO NISU.

Dode vam da se zapitate pa tko je napravio to granitno kamenje i isklesao ovo na 8 jezika?

kOJIH JEZIKA TREBA PROVJERITI. ZLO JE STARO NA ZEMLJI KAO I OVAJ PLAN.
Pa.. nisu htjeli ostaviti ime. Nije kao da je to postavila Udruga granita, Muslimani zapadne Nigerije ili Africki masoni.. ili Britanski ljubitelji funte. Nop, nisu ostavili ime.

Sta vi mislite tko je napravio ta pravila, i da li ta pravila na neki nacin mogu zaista utjecati na svijet u kojem zivimo?

HRVATSKA U SVEMU KASKA, ALI IMAMO INTERNET, VUŠE NEMA RAZLOGA ZA TO. TVOJE PITANJE JE NA MJESTU, ALI PRILIČNO ZAKAŠNJELO. SVE SE VEĆ ZNA, SAMO TREBA ŠIRITI ZNANJE. A IMAŠ DOBRO RAZMIŠLJANJE, ALI NAČIN POTREBNOG PRISTUPA JE DUBLJI.
gLEDAJ NA NAJGORE MOGUĆE ZLO I ONDA OVE STVARI INTERPRETIRAJ PREMA TOME I U TOME, I DOĆI ĆEŠ DO STVARI, KOLIKO GOD TEŠKO BILO, VJERUJ. OVO ZNANJE, OVAKVO DUBOKO ĆE TI TREBATI.

Smatrate li ta pravila dobrima? Ne gledajte jedno po jedno, nego kao cjelinu, jel ovo dobro ili ne?

NA KRAJU DOĐE NA ISTO.
EVO KRATKO SAM KOMENTIRALA. MOŽDA PONUKAM NEKOGA NA ISTRAŽIVANJE. OVO JE ZLO ČIJE IGNORIRANJE SIGURNO ŠTETI.
ubisoft005 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2010., 19:23   #20
Quote:
gocat kaže: Pogledaj post
Na jednom od najvisih brezuljaka u okrugu Elbert, u Georgiji, stoji golemi spomenik od granita, izrezbaren u 8 razlicitih jezika. Razliciti jezik na svakoj strani granitnih ploca. Zovu ih Americki stonehendge, Georgijansko kamenje, ili Greorgijanske smjernice. Taj monument je podigao netko tko nije zelio ostaviti svoje ime, autor je nepoznat. Na 4 goleme kamene ploce koje podupiru kljucni kamen nalazi se 10 smjernica, ili 10 `zapovjedi`.



Pod broj 1 pise:
ODRZATI COVJECANSTVO ISPOD 500 MILIJUNA, U KONSTANTNOJ RAVNOTEZI S PRIRODOM.
(trebalo bi pobiti 9 od 10 ljudi na cijelom planetu da bi se to ostvarilo)
Tko su ti ljudi koji su podigli to kamenje?

Smjernica broj 2:
MUDRO VODITI REPRODUKCIJU STANOVNISTVA.
Prilicno zanimljivo zar ne? Kako ce se to mudro voditi? Zabranjivati im se da imaju djecu, poput u Kini? Hoce li se ljudi sterilizirati da bi se ostvario taj cilj?

Smjernica broj 3:
UJEDINITI COVJECANSTVO SA ZIVUCIM NOVIM JEZIKOM.
Jel to smjernica za svjetsku vladu?

Smjernica broj 4:
UPRAVLJAJ STRAST, VJERU, TRADICIJU I SVE STVARI S UMJERENIM RAZUMOM. ZASTITITI SVE NARODE I NACIJE POSTENIM ZAKONIMA I PRAVEDNIM SUDOVIMA.
Posteni zakoni i pravedni sudovi, e to stvarno zvuci zanimljivo zar ne? Jeste li ikada isli na sud protiv neke multinacionalne kompanije cija su financijska sredstva neogranicena? I bolje da niste. Herc bi vas udario od silne pravednosti i postenja. Na cijoj bi strani radije bili, kao glavni odgovorni za neku multinacionalnu kompaniju, ili kao obican covjek kojeg ta kompanija tuzi, ili vi tuzite njih?

Smjernica broj 5:
NEKA SVE NACIJE VLADAJU NA UNUTRASNJEM PLANU, RJESAVAJUCI VANJSKE PREPIRKE NA SVJETSKOM SUDU.
Hmmm.. treba svjetska vlada kako bi imali svjetski sud, zar ne? Mozda oni zele svjetsku vladu?

Smjernica broj 6:
IZBJEGAVAJ SITNICAVE ZAKONE I BESKORISNE SLUZBENIKE.
Ovo je zanimljivo. Kad dobim poziv na sud, izbjegavat cu te beskorisne sluzbenike, ili kad me murjak pozeli zaustaviti pa cu mu samo odmahnut rukom da me taj beskorisnik ne smeta. Ili kad cu htjeti gradevinsku dozvolu pa odlucim ne imat posla s beskorisnim sluzbenicima, nego cu samo napravit sto zelim.

Smjernica broj 7:
BALANSIRATI OSOBNA PRAVA S DRUSTVENIM DUZNOSTIMA.
E od ovog mi se dize kosa na glavi. Balansirati osobna prava znaci da ce drugi za mene odrediti koja su moja prava, takoder i nametnut ce mi drustvene duznosti. To imamo vec i sada, no ako to vama ne smrdi na robovlasnistvo mozda bi trebali ispuhati nos. Gdje je tu sloboda pojedinca? Balansirati osobna prava, no hajde, razmislite o tome. Hmmm borg kolektiv: You will be assimilated! Resistance is futile. Prodaju vam kolektiv u kojem vi kao pojedinac niste vazni. Trebate raditi, davati i ciniti sve za kolektiv.

Smjernica broj 8:
CIJENI ISTINU, LJEPOTU, LJUBAV TRAZECI SKLAD S BESKONACNIM.
Nije li to prekrasno i prilicno apstraktno. To je kao onaj poznati Obamin slogan: ZAJEDNO MOZEMO.

I smjernica jednako provokantna kao i ona prva:
NEMOJ BITI RAK NA ZEMLJI, OSTAVI MJESTA ZA PRIRODU
Pa koliko psihopat moras biti da tako razmisljas o ljudima i jos imas dovoljno para da napravis granitne ploce u kojima pozivas na ubijanje nekoliko milijardi ljudi? Da! Vi ste losi! Vi ste RAK NA ZEMLJI! Nemojte bit rak na zemlji, budite jedan od 500 milijuna, dio kolektiva.

Dode vam da se zapitate pa tko je napravio to granitno kamenje i isklesao ovo na 8 jezika? Pa.. nisu htjeli ostaviti ime. Nije kao da je to postavila Udruga granita, Muslimani zapadne Nigerije ili Africki masoni.. ili Britanski ljubitelji funte. Nop, nisu ostavili ime.

Sta vi mislite tko je napravio ta pravila, i da li ta pravila na neki nacin mogu zaista utjecati na svijet u kojem zivimo? Smatrate li ta pravila dobrima? Ne gledajte jedno po jedno, nego kao cjelinu, jel ovo dobro ili ne?

Sve što si napisao je ok, osim jedne stvari. Današnji svijet zapravo zapravo ide u smjeru tih pravila. Naime večina ljudi nije svjesna da demokracija ne postoji i da je to drugo ime za totalitarizam. Ljudi imaju privid lažne slobode, a zapravo nas malobrojna elita kontrolira.

Svjetski jezik je engleski. Prijelazni oblik za svjetsku vladu je UN. Danas postoje razne kontinentalne unije, a u budućnosti će se ujediniti u jednu svjetsku uniju sa jendom vladom.


Kako riješiti problem prevelikog broja stanovnika? U razvijenim civilizacijama zbog tehnološkog napretka stanovništvo izumire, a u nerazvijenim se to događa zbog bolesti, ratova itd.

Što se tiče religije zapravo sve religije su iste, odnosno izmišljene su od jednog izvora.

Narodi i nacije su također izmišljeni pojmovi.

Ta pravila su zapravo pravila za stvaranje NWOa (new world ordera ili novoga svjetskoga poretka)

Onda večini ljudi je smješna kada se tvrdi da je prije 10 000 i više godina civilizacija bila razvijenija nego sada. "Službena" povijest je lažna.

Jeste li ste ikada zapitali što nije uredu s ovim svijetom? Ako niste trebali bi ste. Potrebno se je probuditi i osvijestiti.

S radošću čekam 21.12.2012. kada če nočna mora završiti i početi novo bolje vrijeme.
MPX is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:20.