Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.02.2015., 22:52   #1
Talking Brijanje intimnih dijelova

Vrlo jednostavno, kako brijete intimne dijelove? Ja sam pokušao i sa žiletom i sa brijačim aparatom, ali nije baš previše učinkovito kad su neki dijelovi teško dostupni.
Kako najučinkovitije obrijati guzicu i područje između nogu, ispod jaja?
Lijep je osjećaj obrijati guzicu, ali nije baš zgodno kod brijanja. kao i dlake na gornjem djelu leđa.

Eto, nije zajebancija, nego ozbiljna tema gdje bi trebali podijeliti svoje savjete.
CTA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 22:59   #2
ja se lipo naguzin i čouk nasapuna i obrije. užbeniku čouk ima obrt za higijenu i održavanje intimnih dijelova tijela izda ti račun i sve po peesu. malo mi je bilo neugodno ka mi je prvi put brija jaja al kako mu je posal krenija zaposlija je jednu pičku sa ka mi ona brije jaja više ne triba kurac pridržavat u zraku, sam stoji. zadnje vrime nisan šupak brija, al jaja redovito. platiš pas miran
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 23:00   #3
ovo je muški kutak
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 23:01   #4
Quote:
CTA kaže: Pogledaj post
Vrlo jednostavno, kako brijete intimne dijelove? Ja sam pokušao i sa žiletom i sa brijačim aparatom, ali nije baš previše učinkovito kad su neki dijelovi teško dostupni.
Kako najučinkovitije obrijati guzicu i područje između nogu, ispod jaja?
Lijep je osjećaj obrijati guzicu, ali nije baš zgodno kod brijanja. kao i dlake na gornjem djelu leđa.

Eto, nije zajebancija, nego ozbiljna tema gdje bi trebali podijeliti svoje savjete.
pusemi kurac i lizu guzicu taki ka ti pami oddlaka nestigne nis narast
mrsh
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 23:08   #5
ja čekam da oćelavim dole.
gemk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 23:10   #6
brenerom
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 23:21   #7
Quote:
CTA kaže: Pogledaj post
Vrlo jednostavno, kako brijete intimne dijelove? Ja sam pokušao i sa žiletom i sa brijačim aparatom, ali nije baš previše učinkovito kad su neki dijelovi teško dostupni.
Kako najučinkovitije obrijati guzicu i područje između nogu, ispod jaja?
Lijep je osjećaj obrijati guzicu, ali nije baš zgodno kod brijanja. kao i dlake na gornjem djelu leđa.

Eto, nije zajebancija, nego ozbiljna tema gdje bi trebali podijeliti svoje savjete.
ja niki put poslin sranja se ne otaren dobro. to se zaskorupi i stvrdne se u manje brabonjke nako ki u ovaca . ako oš to poslin maknit nema druge neg počupat zajeno sa brabonjcin . etoga jasan ti reka svoja iskustva sa depiliranjen gujične .drugo nisan brija jer nisan ima potribe.dlake na leđiman liti dobro dođu jer manje izgorin o sunca.etoga
superkrkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 01:17   #8
Budaletine su budaletine, takvih je očito prepun forum, nije da nisam znao da se ovdje ne može ozbiljno o ovakvim temama, ali šta je previše je previše dragi kretenoidi.
CTA is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 02.02.2015., 01:34   #9
Aj ne pizdi. Muda si brijem žiletom. Prethodno ih umočim u hladnu vodu da se stisnu, tad izbrijavam. Nikakve mašinice i ostale pizde materine. Naime, već sam se nekoliko puta pripremao da mi cura izdepilira šupak, ali se bojim, isto tako mi je htjela ona brijati pošupčje, ali i tog me strah. Nije mi svejedno, jebiga. Tako da za sad sve stagnira. Uglavnom. Jebeno ne mogu više trpit te dlake. Najradije bi ih spalio brenerom, ali i tog se bojim. Tu su cure predlagale nekakav odlazak profesionalnim za izbrijavačicama šupaka, ali tog me sram..mislim, koji kurac!? Neću to. Vjerojatno ću kroz par dana stisnuti zube i poduzeti radikalne korake. Te dlake na šupku su stvarno jebeni problem.
okapoaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 01:37   #10
Dupe nikada nisam brijao, mislim da mi dobro stoje dlake na dupetu, a što se tiče područja oko nogu bitno je raširit noge i podignut jaja pa strpljivo sve izbrijati. Užitak je obrijati kitu i jaja. Par dana nakon brijanja drking je izniman gušt.
__________________
Tabasco "Zlatna Džezva" Sauce
Tabaxacum is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 01:46   #11
kaj sve neću pročitat na ovom forumu
Brijanje šupka
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 01:51   #12
Očito nemaš problema s tim. Ja se iščuđavam ovima šta si briju prsa i pazuho, a nisu plivači. E to je opravdani
okapoaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 02:00   #13
Quote:
okapoaN kaže: Pogledaj post
Očito nemaš problema s tim. Ja se iščuđavam ovima šta si briju prsa i pazuho, a nisu plivači. E to je opravdani
Ne brijem ne skračujem ništa osim brade i kose, ali mislim kaj nije to opasno ić sa oštricama oko šupka i jaja. Nemam problema s dlakama, još su svijetle
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 02:04   #14
Meni su u bolnici brijali običnim britvama šupak.

Sent from my MT15i using Tapatalk 2
RTL Car is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 02:07   #15
Quote:
RTL Car kaže: Pogledaj post
Meni su u bolnici brijali običnim britvama šupak.

Sent from my MT15i using Tapatalk 2
presjeklo me
__________________
Bol u šupku pokreće svijet
crazy_borna is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 02:10   #16
Quote:
RTL Car kaže: Pogledaj post
Meni su u bolnici brijali običnim britvama šupak.

Sent from my MT15i using Tapatalk 2
kolko britava tolkos ti supak
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 02:16   #17
Ma otvorio mi se procjep između trtice i šupka pa sam išao to popraviti jer me smetalo. Kad sam došao na red običnim metalnim britvama postrugali i to je to. Čak mi procjep nije ni prokrvario, a stvarno je bio osjetljiv.

Sent from my MT15i using Tapatalk 2
RTL Car is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 02:17   #18
Quote:
CTA kaže: Pogledaj post
Budaletine su budaletine, takvih je očito prepun forum, nije da nisam znao da se ovdje ne može ozbiljno o ovakvim temama, ali šta je previše je previše dragi kretenoidi.
aj neseri otvorio nick samo da more to pitat jer nemere nocima spavat nezna kako da brije supak
tata ti je kretenoid kad imas problen sa supkon
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 02:35   #19
Quote:
crazy_borna kaže: Pogledaj post
Ne brijem ne skračujem ništa osim brade i kose, ali mislim kaj nije to opasno ić sa oštricama oko šupka i jaja. Nemam problema s dlakama, još su svijetle
Ni jaja? Prije svega želim da mojoj bude što ugodnije lizat i sisat jaja, a što je njoj ugodnije..meni je jedno 100x jebeniji osjećaj tokom njenog slinjanja po njemu.
Quote:
Quote:
Quote:
RTL Car kaže: Pogledaj post
Meni su u bolnici brijali običnim britvama šupak.

Sent from my MT15i using Tapatalk 2
Quote:
RTL Car kaže: Pogledaj post
Ma otvorio mi se procjep između trtice i šupka pa sam išao to popraviti jer me smetalo. Kad sam došao na red običnim metalnim britvama postrugali i to je to. Čak mi procjep nije ni prokrvario, a stvarno je bio osjetljiv.

Sent from my MT15i using Tapatalk 2
To ti je dečko tvoje družice napravio još jedan šupak? :klap:
okapoaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2015., 02:43   #20
Quote:
okapoaN kaže: Pogledaj post
To ti je dečko tvoje družice napravio još jedan šupak? :klap:
Ne, genetika.

Sent from my MT15i using Tapatalk 2
RTL Car is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger