Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2012., 15:19   #281
Quote:
bubley kaže: Pogledaj post
Ako koga interesiraju alternative: rodica mi je nedavno preporučila "neem", to je inače indijsko drvo koje nazivaju čudotvornim, koristi se za sve i svašta, između ostalog i za akne. Kod nas sam vidjela da ima kupiti prah, kapsule i ulje. Ja sam kupila prah, koji se može stavljati kao maska za lice ili konzumirati kao čaj. Još nisam počela piti (trenutno pijem kapsule aloe vere pa da ne mućkam odjednom sve i svašta), zasad stavljam masku 3.dan za redom, lice mi je svježe i bolje izgleda, ali ne želim se prerano veseliti. Čisto eksperimentiram, pa javim ako se ispostavi da zaista jest čudotvorno Evo linka gdje možete baciti oko kako i za što se sve koristi.
http://www.alternativa-za-vas.com/in.../article/neem/
ima specifican miris..barem ulje znao sam si to u sampon stavljat nadam se da ce pomoci
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=dgJBkFnI9WI
Ryuujin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 15:45   #282
kako radis masku od neema? s cim mjesas i koliko pustis da stoji i kakvi su ti do sad rezultati?
Vezano za algu spirulinau....ne znam jesam li toliko pehist ali nakon tjedan i pol koristenja te alge javila mi se bol i pečenje u zelucu???? zbilja pazim na prehranu pa pretpostavljam da mi je od toga...vidjet cu kroz par dana koristenja kakvo ce mi biti stanje jer mozda mi je bilo prejako na zeludac....
pozzz
wonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2012., 16:15   #283
Quote:
wonka kaže: Pogledaj post
kako radis masku od neema? s cim mjesas i koliko pustis da stoji i kakvi su ti do sad rezultati?
Vezano za algu spirulinau....ne znam jesam li toliko pehist ali nakon tjedan i pol koristenja te alge javila mi se bol i pečenje u zelucu???? zbilja pazim na prehranu pa pretpostavljam da mi je od toga...vidjet cu kroz par dana koristenja kakvo ce mi biti stanje jer mozda mi je bilo prejako na zeludac....
pozzz
U uputama stoji da se stavlja 3 dana za redom, a drži se 1-2 h, miješam s toplom vodom dok se ne pretvori u pastu. Kako sam počela korisiti tek prošli tjedan, znači sam koristila samo 3 puta, mislim da je prerano za vidljive rezultate.
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2012., 23:42   #284
Bok!
Jel bi mi mogo neko preporučit nešto za flekice od prištića?
naime, negdje poslje nove godine sam ih baš dobila puno potkožnih, vjerjatno od sve te hrane, i ostale su mi baš velike crvene fleke
još od 1. mjeseca mažem sa avene cicalfate kremom i uvečer kremu sa 6% AHA i nikakvog pomaka nema
više ne dobivam toliko prišteve jer stvarno pazim što jedem, iako imam problematičan ten već godinama...
pa ako netko zna iz iskustva da mu je pomoglo oko tih fleka i ožiljaka

i još jedna stvar..
gdje mogu kupit tu slavnu masku za lice od gline?
vidjela sam da ima u bio&bio nekakva, ali košta preko 200 kn
zna li netko za neku jeftiniju eventualno?
pixell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2012., 22:12   #285
Quote:
wonka kaže: Pogledaj post
kako radis masku od neema? s cim mjesas i koliko pustis da stoji i kakvi su ti do sad rezultati?
Vezano za algu spirulinau....ne znam jesam li toliko pehist ali nakon tjedan i pol koristenja te alge javila mi se bol i pečenje u zelucu???? zbilja pazim na prehranu pa pretpostavljam da mi je od toga...vidjet cu kroz par dana koristenja kakvo ce mi biti stanje jer mozda mi je bilo prejako na zeludac....
pozzz
Meni je npr. u prvih tjedan dana korištenja izazvala grčeve, ali poslje više ništa..Sad i zaboravim da je pijem...Pročitala sam bila da kod nekih ljudi može izazvati bol u trbuhu, savjetuje se samo da se pije vise vode jer ona upija vodu ko luda :-) ak ne bude išlo onda mi je baš žao....
Evo još uvijek nemam upaljenih, a koristim je skoro 2 mj...
crnasilvac is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 11:01   #286
Ne znam,bojim se nastaviti je piti jer takva bol i pecenje nije bas dobro. Ne znam kak je tebi al meni su u tih tjedan i pol dana koliko sam pila izbila pristici i to bas bas bolni. Daj plz reci kak je pijes (koliko vode) i da li poslije jela?
Imam jedno pitanje vezano za npvu liniju od eucerina i zanima me da li itko probao: Eucerin® DermoPURIFYER ?? Ako ima koja dobra dusa da kaze kakav je uopće eucerin posto nikad nisam koristila nijedan njihov proizvodhvala
wonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 11:03   #287
Nasla sam od neke cure post da je jako zadovoljna sa losionom i kremom od leptena....jedino ima u srbiji i moze se naruciti.....nije skupo evo link pa ako koga zanima nek pogleda na link
http://www.lepten-rs.com/zenska_strana/lf_page.html
wonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 11:05   #288
ljekarnica mi je jako nahvalila svr proizvode ,pogotovo cicapeel fluid protiv ožiljaka,da li je netko probao sta njihovo,ja sam dobila 1 tester njihove matirajuce kreme http://www.labo-svr.com/SVR_EN/index...=89&Itemid=104
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 11:19   #289
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
ljekarnica mi je jako nahvalila svr proizvode ,pogotovo cicapeel fluid protiv ožiljaka,da li je netko probao sta njihovo,ja sam dobila 1 tester njihove matirajuce kreme http://www.labo-svr.com/SVR_EN/index...=89&Itemid=104
Ja imam njihovu, koristim ih tjedan dana, imam ovu SVR LYSALPHA SPF50 Cream i dobra mi je, faktor 50 mi je odličan zbog hiperpigmentacije koje se bojim ko vraga, solidno hidratantna, ima dosta fluidnu teksturu, nikakve prištiće/akne mi nije izazvao, koristim prije šminkanja kao dnevnu kremu.
__________________
"Nekima se čini da su moje pesme sve iste...Shvatam ih potpuno... Meni su, na primer, one Einsteinove formule sve iste..Nismo svi svemu dorasli."
MUAddict is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 11:37   #290
da li te matira ? mislis da bi bila dobra za ljeto ?i ako se sjecas cijene
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 12:06   #291
Quote:
pixell kaže: Pogledaj post
Bok!

gdje mogu kupit tu slavnu masku za lice od gline?
vidjela sam da ima u bio&bio nekakva, ali košta preko 200 kn
zna li netko za neku jeftiniju eventualno?
imas u bio&bio za cca 70kn..ona se moze i pit.ali ju mozes upotrebljavat kao masku..meni je dobra al posto imam dehidriranu kozu onda ju stavljam samo na upaljena mjesta i meni djeluje..
moloko* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 12:09   #292
pixell -imas i svakoj ljekarni skoro od argitala
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 13:36   #293
It’s Proven: Sugar and Dairy Cause Acne
http://freshandagelessblog.com/2011/...ry-cause-acne/
metropolitan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 13:52   #294
Quote:
metropolitan kaže: Pogledaj post
It’s Proven: Sugar and Dairy Cause Acne
http://freshandagelessblog.com/2011/...ry-cause-acne/
ja sam sumnjala da je mlijeko,ne pijem ga uopce puno, samo u kavi al mi okus radi neki cudan osjecaj u zelucu a ne mogu bez kave
moloko* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:03   #295
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
da li te matira ? mislis da bi bila dobra za ljeto ?i ako se sjecas cijene
Ne matira bas, ali meni to i ne treba, imam uzasno suhu kozu. Za ljeto mislim da bi bila dobro, prvo zbog Spf, a onda zbog tog laganog osjecaja na licu, vodenasto-fluidnog ) 117 kuna je bila.



Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
"Nekima se čini da su moje pesme sve iste...Shvatam ih potpuno... Meni su, na primer, one Einsteinove formule sve iste..Nismo svi svemu dorasli."
MUAddict is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 16:52   #296
Quote:
moloko* kaže: Pogledaj post
ja sam sumnjala da je mlijeko,ne pijem ga uopce puno, samo u kavi al mi okus radi neki cudan osjecaj u zelucu a ne mogu bez kave
I ja sam ga pila samo u kavi. Taj otrov treba i potpunosti izbaciti iz ishrane. Meni je bilo jako tesko da se skinem sa sira i jogurta, ali mi se lice preporodilo.
metropolitan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 18:47   #297
Nesto mi hitno treba za lice jer sve preparate koje trenutno imam mi ne odgovaraju a akne sam izbijaju(((.....plz,neki savjet...vec treci dan trazim po netu da vidim kaj bi uzela i nemam pojma....dal je dobra SVR LYSALPHA SPF50 za akne?? lice mi je i suho i na nekim predjelima masno i jednostavno ludiiiiiimmmm jer sam toliko toga isporbala i jedno vrijeme je ok i onda sam bukne! izbacila sam iz prehrane mlijeko al sad cu definitivno probat i sir i jogurt......pa kaj cu jesti))).....s cim vi jedete zitarice?
wonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 20:06   #298
Quote:
wonka kaže: Pogledaj post
Nesto mi hitno treba za lice jer sve preparate koje trenutno imam mi ne odgovaraju a akne sam izbijaju(((.....plz,neki savjet...vec treci dan trazim po netu da vidim kaj bi uzela i nemam pojma....dal je dobra SVR LYSALPHA SPF50 za akne?? lice mi je i suho i na nekim predjelima masno i jednostavno ludiiiiiimmmm jer sam toliko toga isporbala i jedno vrijeme je ok i onda sam bukne! izbacila sam iz prehrane mlijeko al sad cu definitivno probat i sir i jogurt......pa kaj cu jesti))).....s cim vi jedete zitarice?
Pa probaj sa sojinim ili kokosovim mlijekom. Ja kuham sebi rizu sa povrcem, uz gomilu zacina, pa kombiniram povrce i sa sitnim makaronima, kad mi se nesto gricka, tu su ljesnjaci i bademi, suho voce,svasta nesto. Preporucujem vam i zeleni caj ( u listovima) u borbi protiv akni i bubuljica.
metropolitan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 20:11   #299
Quote:
metropolitan kaže: Pogledaj post
I ja sam ga pila samo u kavi. Taj otrov treba i potpunosti izbaciti iz ishrane. Meni je bilo jako tesko da se skinem sa sira i jogurta, ali mi se lice preporodilo.
hmm vidis..ja na srecu ne volim bas mlijecne proizvode ali pijem kavu..neznam bas kako da ga se odreknem..ali radim na tome da smanjim secer

drugo neznam sta bi uzrokovalo..hormone sam testirala i ok su..mozda pilule?
moloko* is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 20:38   #300
Kada mijenjate ishranu morate biti strpljivi, tijelu treba vremena da se ocisti od svih otrova koje smo cijelog zivota u sebe unosili.
metropolitan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:03.