Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.04.2013., 21:00   #801
Naravno da je dobro, dječji modeli su uvijek ljepši. Vrlo često i jeftiniji.
__________________
Sluts just heal quicker.
Grubi ti trolovi bili.
Tejsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 21:04   #802
Quote:
Shuriken kaže: Pogledaj post
Nije mi bilo ni nakraj pameti da moram napominjati "tenisice BEZ PETE", al vidim da mi je trebalo biti Perverzija!

Zgodne su ove H&M-ice, samo možda da nije brušena koža.
Ja neznam zašto al sam slaba na brušenu kožu, jako volim takvu obuću i onda imam bed kad se zaredaju kišni dani pa moram svuda u tenisicama, ili povremeno prošveram kožne čizme ispod širih trapki.
Ove su mi u planu kupit ak budem imala love, al imam jedne crne brušene, i jedne krem obične, al sam ih toliko prošle godine nosila da su đonovi ošli skroz, tak da mislim da ću ih ovih dana probat dat popravit ak nebude preskupo.
__________________
-The path of inner peace begins with four words - Not my fucking problem!
O'Bryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 21:57   #803
Quote:
Brynhild kaže: Pogledaj post
Pazi mogle bi ti se svidjeti, pa da ne dođeš u napast kupit, ko ja uggsice, sva sreća pa sam škrta po pitanju odjeće za sebe pa sam kupila neke fejk za 79 kn inače bih se živa pojela da nosim originale kad idem nosit smeće zimi!

Evo imaš tih užasa u dajhmanu!
sjajne
roza
još jedne roza
krem
crne
plave
crne s zakovicama

isuse kako su ružne, noga bi u njima izgledala kao tupasta
__________________
NEzaSITNA Miss Ya
Zenabr1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2013., 22:14   #804
onda su mi ove još najbolje

Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 10:53   #805
ja se čudom čudim što uopće prave tenisice s potpeticom... gledam linkove koje je gilda stavila i više mi nisu toliko ružne kako su bile. uostalom, na kakvu odjeću se ta čudesa nose?
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 11:07   #806
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Pazi da ti se ne dopadnu taman kad ih više ne bude.- Tak ja jučer tražih ljetne čizme jer sam odlučila da su mi taman za dvosekundno obuvanje ali očito su izašle iz mode. Nema.

Edit: mislim ima, ali u skupim dućanima. Dakle ako nema u deichmanu, new yorkeru ili h&m-u izašle su iz mode
Gildo, vidi po ovim no name dućanima. Prošla sam preko grada, svaki nebrendirani dućan cipela ima bar 3-4 modela u izlogu i piše HIT
Jedne su mi čak bile slatke, neke tirkizne rupičaste
Valjda će ih i kod tebe bit
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 11:10   #807
Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
ja se čudom čudim što uopće prave tenisice s potpeticom... gledam linkove koje je gilda stavila i više mi nisu toliko ružne kako su bile. uostalom, na kakvu odjeću se ta čudesa nose?
Evo ti primjer jedne modne blogerice kak ih nosi, meni inače ima dobrih kombinacija, al ovi užasi mi unište svaku kombinaciju.

http://www.whatstrend.com/wp-content...71IMG_8729.jpg

Znam ja da se to nekome sviđa, al meni ne, ja ih nemogu probavit, ko što netko možda nemože oxfordice ili balerinke
__________________
-The path of inner peace begins with four words - Not my fucking problem!
O'Bryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 11:13   #808
šešir, baloner i patike? sorry, ne mogu ja to... meni je i dalje u glavi kombinacija patike + trenerka/sportske hlače/traperice. ove s petom jednostavno ne bih znala s čim bih iskombinirala (od onoga što imam u ormaru). nisam ja fešn blogerica...
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 11:15   #809
Meni je ovo super kombinacija kćer me odgaja


Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Gildo, vidi po ovim no name dućanima. Prošla sam preko grada, svaki nebrendirani dućan cipela ima bar 3-4 modela u izlogu i piše HIT
Jedne su mi čak bile slatke, neke tirkizne rupičaste
Valjda će ih i kod tebe bit
Ma trebala bi, da. Ja odem do prvog šoping centra i ako tamo nema onda nema

Zadnje uređivanje Gilda. : 22.04.2013. at 11:43.
Gilda. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 11:31   #810
Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
šešir, baloner i patike? sorry, ne mogu ja to... meni je i dalje u glavi kombinacija patike + trenerka/sportske hlače/traperice. ove s petom jednostavno ne bih znala s čim bih iskombinirala (od onoga što imam u ormaru). nisam ja fešn blogerica...
Ma ćuti, ona mi prva pala napamet da ju okačim, ček imam ja možda još koju više po tvom ukusu.

http://m5.paperblog.com/i/12/122061/...-L-9FGT_5.jpeg
http://cdn4.lbstatic.nu/files/looks/...jpg?1328294822
http://media3.onsugar.com/files/2012...s_bloggers.jpg
http://farm9.staticflickr.com/8046/8...a0882917_b.jpg

Eto nešto kombinacija s tim užasima.
Kak god su skombinirane užasne su mi, a i da nisu, i da nekim čudom to kupim, mislim da bi me se dečec javno odrekao.
__________________
-The path of inner peace begins with four words - Not my fucking problem!
O'Bryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 11:36   #811
uf, fala ti što kopaš dalje samo zbog mene. ne, definitivno tome nema ulaska u moj ormar. ne nosim skinny hlače, bome ni vruće hlačice, niti mislim nositi patiketine uz gole noge i kratke hlače/suknju.
sad je definitivno, meni to ne treba, nikakvu funkciju ne zadovoljava. fala ti što si mi pomogla da odustanem. uostalom, vjerujem da bi i moj muž slično reagirao kao tvoja muška polovica.
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 11:37   #812
Quote:
Brynhild kaže: Pogledaj post
Evo ti primjer jedne modne blogerice kak ih nosi, meni inače ima dobrih kombinacija, al ovi užasi mi unište svaku kombinaciju.

http://www.whatstrend.com/wp-content...71IMG_8729.jpg
Meni ovo uopće nije loše, ko zna nosit takve kombinacije čisto zgodno može izgledat ovak.

Ove još i mogu proć (makar ih sebi ne bi kupila), ali one tenisice sa štiklom bi zakonom zabranila. Najodurnija obuća ikad.
__________________
Dvije stvari opisuju čovjeka: strpljenje kad nema ništa i ponašanje kad ima sve.
kokosh_anel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 11:56   #813
Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
uf, fala ti što kopaš dalje samo zbog mene. ne, definitivno tome nema ulaska u moj ormar. ne nosim skinny hlače, bome ni vruće hlačice, niti mislim nositi patiketine uz gole noge i kratke hlače/suknju.
sad je definitivno, meni to ne treba, nikakvu funkciju ne zadovoljava. fala ti što si mi pomogla da odustanem. uostalom, vjerujem da bi i moj muž slično reagirao kao tvoja muška polovica.
Nemrem nać smajlija koji je odahnuo, al drago mi je da sam te odgovorila, jedne manje cipele na ulici

Nego nije meni teško kopat po modi, pogotovo kad treba učit, onda bez problema tražim kombinacije

Da, slažem se za funkciju, meni nisu ni estetski lijepe, niti mi djeluju nešto udobno, a meni udobnost jako bitna.
Evo recimo uggsice su ružne za popizdit, moje fejk stoje i bivaju obuvene samo za odnjet smeće. Al su mi dušu dale kad sam po zimi sredila ligament, nije bio puknut al napuknu, i morala sam imat zamotanu nogu plus što je gležanj nateko ko da su me pčele izbole, i nisam ništa drugo mogla na noge navuć nego uggsice, pa sam kao frajerica išla na doček nove godine sa zamotanom nogom u uggsicama

Quote:
kokosh_anel kaže: Pogledaj post
Meni ovo uopće nije loše, ko zna nosit takve kombinacije čisto zgodno može izgledat ovak.

Ove još i mogu proć (makar ih sebi ne bi kupila), ali one tenisice sa štiklom bi zakonom zabranila. Najodurnija obuća ikad.
Viš kak je ljepota u očima promatrača, nekome su lijepe, nekome ne.
Al potpisujem, definitivno, za štikla tenisice.
__________________
-The path of inner peace begins with four words - Not my fucking problem!
O'Bryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 12:04   #814
vidim da smo sve konstruktivne i od pomoći kad treba zabušavati s obvezama, bilo to učenje ili posao.
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 12:09   #815
Elujza kakvo zabušavanje, popoku!
Vidiš da se tu zdušno radi i obrazuje po pitanju modne osviještenosti, nije to samo tak Treba tu ohohohoho truda i rada
__________________
Dvije stvari opisuju čovjeka: strpljenje kad nema ništa i ponašanje kad ima sve.
kokosh_anel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 12:11   #816
pa, bome treba. i u namještanju stana, idejama što kuhati danas i sutra, gdje što kupiti ili ne kupiti...
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 12:21   #817
Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
vidim da smo sve konstruktivne i od pomoći kad treba zabušavati s obvezama, bilo to učenje ili posao.
Drage moje, kad je zabušavanje u pitanju, tu sam stručnjak, pa ako treba kome ideja kako što bolje zabušavati, samo neka pita.
Kad trebam učit, onda ću ak treba i cijeli stan očistit, a kad baš eto moram čistit, onda ću se rađe uvatit učenja, sva sam neka obrnuta.
Ovaj moj ludi samnom, stalno me pita jel učim, da je samnom bi me ko kobac pazio da učim, ovak me svako malo cimne pa pita jel učim, a ja eto baš uzela pauzu.

Quote:
Elöise kaže: Pogledaj post
pa, bome treba. i u namještanju stana, idejama što kuhati danas i sutra, gdje što kupiti ili ne kupiti...
Moda i namještanje stana nabolje teme

Quote:
kokosh_anel kaže: Pogledaj post
Elujza kakvo zabušavanje, popoku!
Vidiš da se tu zdušno radi i obrazuje po pitanju modne osviještenosti, nije to samo tak Treba tu ohohohoho truda i rada
Nego šta da za osvještenost modnu treba truda
__________________
-The path of inner peace begins with four words - Not my fucking problem!
O'Bryn is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 12:53   #818
joooooj, brynhild, ko da sebe iz mlađih dana čitam.
__________________
Nije bitna dužina štapića, nego magija u njemu...
Elöise is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 13:41   #819
Quote:
ombia kaže: Pogledaj post
......
Dolcevite nitko ne treba.

.....
Popoku, pa kak ti misliš da zimu preživim bez dolčevita.

btw, lijepe su ti čizme

ja nikak da se na smeđe prebacim
Rosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2013., 13:42   #820
Meni se te patike na petu ne sviđaju, podsjećaju me na cipele za osobe s kraćom nogom
__________________
المقابر مليئة الرجال لا غنى عنه. سيد رامشتين
Carla B. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:38.