Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2008., 13:23   #21
Quote:
zorg555 kaže: Pogledaj post
ne to je poruka subliminarna poruka kineske vlade kineskom narodu da se još više namnože i da se prošire po cijelom svijetu.
l slika prikazuje upravo penis ali se to ne registrira svjesno nego u podsvjesti a normalna svjest to registrira kao sliku čovjeka koji trči.
To preko podsvjesti utječe na čovjeka na povečanje želje za sexom.
Totalno nategnuto... ok, pretpostavimo da je poruka za povecanje zelje za seksom. Ali kineskom narodu? Znam da su oni konstruirali logo, ali vidjeli su ga otprilike svi ljudi na svijetu koji gledaju tv ili citaju novine. Najvise puta oni koji su pratili igre... poruka bi mogla biti: nemojte samo buljiti u tv, seksajte se! Dobro bi doslo i za vrijeme nogometnih prvenstava (kruze price da je muskarcima u to vrijeme bitniji nogomet nego seks - ne bih znala, moj dragi nije lud za nogometom).
__________________
Sreća je svjesni izbor, ne automatska reakcija. (Mildred Barthel)
Joanna4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2008., 07:08   #22
xD

Neki ljudi bas znaju nategnuti "sliku".
U slucaju da si neuk koliko se dalo zakljuciti iz topica:
Da, mislim na q-rac.

Koliko ja znam, a zna i preko 1300000000 kineza najmanje; ali ti cito neznas, Kina je jedna od zemalja koje imaju problema sa prenapucenoscu te promoviraju (dakle uvjetuju zakonom) takozvani "one-child policy" aka "population control policy". Osim ako nisi htio insinuirati da tim putem pokusavaju puniti drzavni proracun na foru samo se vi mnozite, a mi cemo vam potomstvo ubijat o vas trosak i naplacivat kazne; sto je jako mala vjerojatnost jer ipak su naprednija zemlja od nas i tehnoloski i socioloski (pa je nekako logicno da su culi i prakticiraju neku od metoda kontracepcije); u krivu si.
FYI: Tesko je rijesiti se navike za koju je godinama bila prepisana smrtna kazna. I opce je poznato da sjeme vole izbacivati po facialnom predjelu.

http://en.wikipedia.org/wiki/One-child_policy
__________________
Lokas Samastah Sukhino Bhavantu!
vOmit is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2008., 10:51   #23
Quote:
zorg555 kaže: Pogledaj post
ne to je poruka subliminarna poruka kineske vlade kineskom narodu da se još više namnože i da se prošire po cijelom svijetu.
kako poruka da se namnože kad im je zakonom zabranjeno imati više od jednog djeteta? stvarno imaš bujnu maštu.
__________________
dancing through the fire just to catch a flame
astrid is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2008., 08:52   #24
Quote:
zorg555 kaže: Pogledaj post
evo možda če vam ova modificirana slika malo razbistriti



Sad ja znam zašt sam tolko luda i napaljena kad sam kod dečka da me čak pali ta napetost kad me jebe bez kondoma...jebemu olimpijske igre
dresden doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 13:41   #25
Quote:
zorg555 kaže: Pogledaj post
evo možda če vam ova modificirana slika malo razbistriti



ROFL OF THE DAY
overklokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 23:47   #26
na reptila...
croatish7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2008., 23:52   #27
Quote:
astrid kaže: Pogledaj post
kako poruka da se namnože kad im je zakonom zabranjeno imati više od jednog djeteta? stvarno imaš bujnu maštu.
nije im zabranjeno nego plačaju porez na to drugo...
nemogu ti zabranit da imas djecu...samo ti to naplate
croatish7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2008., 02:42   #28
mene ova linija iznutra na gargamela

plus pelikan okolo
malizia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:35.