Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2008., 08:21   #21
Jesi kada koketirao sa satanizmom?
__________________
GOD IS IN HIS HEAVEN
ALL IS RIGHT WITH THE WORLD
sun-in-eyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 09:44   #22
Quote:
sun-in-eyes kaže: Pogledaj post
Jesi kada koketirao sa satanizmom?
Po onome kako opisuje svoju situaciju moguce da je ali osim stanizma ima i drugih zamki Zloga u koje mogu upasti neuki ,naivni i slabi u vjeri.Sve ovo pod predpostavkom da se radi o psihicki uravnotezenoj osobi.Ukoliko se radi o uravnotezenoj osobi(psihicki) onda taj problem treba gledati sa jednog drugog aspekta.
__________________
"Što god ste učinili jednome od onih najmanjih meni ste ucinili."
meritag is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2008., 17:10   #23
Quote:
meritag kaže: Pogledaj post
Po onome kako opisuje svoju situaciju moguce da je ali osim stanizma ima i drugih zamki Zloga u koje mogu upasti neuki ,naivni i slabi u vjeri.Sve ovo pod predpostavkom da se radi o psihicki uravnotezenoj osobi.Ukoliko se radi o uravnotezenoj osobi(psihicki) onda taj problem treba gledati sa jednog drugog aspekta.
dobro si rekla,al ako je osoba psihički nestabilna,onda nemožeš kriviti niti "Zloga",a niti išta drugo...kao što već rekoh,ne vjerujem u tu kategorizaciju dobra i zla,al nećemo o tome,jer bi potrajalo...možda su u pitanju entiteti koji crpe ljudsku energiju i hrane se od ljudskog straha,jel si čula kad za incube/sucube (ak sam pogodio naziv),to su ti neki astralni entiteti,obično "napadaju" ljude sa slabijom aurom,ali i one koji su se pačali u takve stvari kao što su prizivi i magija,a nisu ustvari znali što rade...
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 16:06   #24
Unhappy

Quote:
SkinYZ kaže: Pogledaj post
Ovako imam jedan poblem.. Jeli postoji netko tko mi moze pomoci osim psihijatra? I dali sam sam?Ponekad ne stalno, niti svaki dan, vidim crne sjene koje hodaju oko mene i imaju oblik poznatih ili nepoznatih ljudskih osoba.Neke sam poznavao a neke i ne.Imaju reakcije, i na mene i nadruge stvari.. Jeli je to normalno i ima li tko iskustva?: confused:
i meni se tak nekaj događa,a onda se ja svako malo okrećem i sve brže hodam.
ja, is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2008., 19:02   #25
Quote:
ja, kaže: Pogledaj post


i meni se tak nekaj događa,a onda se ja svako malo okrećem i sve brže hodam.
možda si ti jednostavno paranoična,u nekom postu na ovom pdf-u si navela da se bojiš starijih muškaraca kada noću hodaju iza tebe il tak nekaj,sad tvrdiš ovo sa sjenama...
300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2008., 15:26   #26
300 nije to svaku večer neg onak najviše 1 mjesečno
kaj ti to fakat misliš
ja, is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2008., 13:39   #27
da se ispravim mislila sam reć da mi se to ne odgađa često ali kad se dogodi onda to tak izgleda
ja, is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:49.